Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#5526 2014-05-30 04:11

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Pradziamokslis03 rašė:

Sveiki, gal kas
nors galetumet pakonsultuoti, turiu problema nevienodas rankas ir
nelabai nusimanau kaip susidaryti programa raumenu auginimui kad jas
issilygint. Turiu papildu tableciu pavidale: BCAA, KRE ALKALYN, ZMA X
dar turiu proteinu Big Mass, Protein 80 ir Plasme Whey Protein ir  turiu
Sustanon cia jau is kitos serijos..ka reiketu gert po ko? . Neturiu
galimybes eit i sale, namuose turiu Multigym aparata ir hanteliu big_smile Mano
ugis 1.79 svoris 76 kg

jei rimtai nori kad rankos susilygintu tai sauk ryt sustanon ,o tada ryt visa diena drocink su ta silpna.poryt turetu but vienodos.retai cia uzsuku,malonu kai galiu patart jaunimui.

Neprisijungęs

 
Kudoist
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2013-01-05
Žinutės: 73
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 0

#5527 2014-06-09 22:29

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Kaip issisukt is tokios situacijos,kad nera galimybes valgyt daug mesos? I savaite gal viena kart galiu normaliai jos suvalgyt,kadangi mama turi islaikyt keturis zmones viena,tai su ta mesa taip ir gaunas,kad neperka kiekviena diena. Imanoma susidaryt mityba beveik be mesos? Ar cia jau nelabai kas gaunasi?

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8129
Atsiliepimai: 54

#5528 2014-06-09 22:36

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Kudoist rašė:

Kaip issisukt is tokios situacijos,kad nera galimybes valgyt daug mesos? I savaite gal viena kart galiu normaliai jos suvalgyt,kadangi mama turi islaikyt keturis zmones viena,tai su ta mesa taip ir gaunas,kad neperka kiekviena diena. Imanoma susidaryt mityba beveik be mesos? Ar cia jau nelabai kas gaunasi?

kiausiniai, varske

o jei perkat visokias sasyskas, rukytas desras. tai perkalbek mama, kad pirktu normalia mesa. nes kg kaina tokia pati ar net mazesne smile

Neprisijungęs

 
Sarunas25
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2013-10-27
Žinutės: 69
Atsiliepimai: 0

#5529 2014-06-09 23:22

Re: Bendro pobūdžio pagalba

NATURAL1978 rašė:

Pradziamokslis03 rašė:

Sveiki, gal kas
nors galetumet pakonsultuoti, turiu problema nevienodas rankas ir
nelabai nusimanau kaip susidaryti programa raumenu auginimui kad jas
issilygint. Turiu papildu tableciu pavidale: BCAA, KRE ALKALYN, ZMA X
dar turiu proteinu Big Mass, Protein 80 ir Plasme Whey Protein ir  turiu
Sustanon cia jau is kitos serijos..ka reiketu gert po ko? . Neturiu
galimybes eit i sale, namuose turiu Multigym aparata ir hanteliu big_smile Mano
ugis 1.79 svoris 76 kg

jei rimtai nori kad rankos susilygintu tai sauk ryt sustanon ,o tada ryt visa diena drocink su ta silpna.poryt turetu but vienodos.retai cia uzsuku,malonu kai galiu patart jaunimui.

big_smileD

Neprisijungęs

 
wDanielius
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-06-13
Žinutės: 3
Atsiliepimai: 0

#5530 2014-06-13 13:45

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Sveiki, norėčiau paklausti, jeigu vietoj atsilenkimų (pvz. 30 k.) daryčiau pratimą "plank" (pvz. irgi 30s), tai ar efektas būtų panašus presui (ar jis augtų panašiu tempu)? Nes nepatinka man tie atsilenkimai, "plankas" geriau.
"Plankas": http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9 … GUTiqGZ_cA

Neprisijungęs

 
RAMZIS III
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-12-02
Žinutės: 1809
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#5531 2014-06-13 14:38

Re: Bendro pobūdžio pagalba

wDanielius rašė:

Sveiki, norėčiau paklausti, jeigu vietoj atsilenkimų (pvz. 30 k.) daryčiau pratimą "plank" (pvz. irgi 30s), tai ar efektas būtų panašus presui (ar jis augtų panašiu tempu)? Nes nepatinka man tie atsilenkimai, "plankas" geriau.
"Plankas": http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9 … GUTiqGZ_cA

Neaugs ne vienu, nei kitu atveju.

Neprisijungęs

 
wDanielius
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-06-13
Žinutės: 3
Atsiliepimai: 0

#5532 2014-06-13 15:38

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Nu tai kažkiek vistiek augs, nedarysiu aš ten gi trisdešimt, daugiau darysiu. Tik vat klausiu koks skirtumas tarp tų dviejų pratimų

Neprisijungęs

 
samas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-09-18
Žinutės: 3499
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 22

#5533 2014-06-13 16:11

Neprisijungęs

 
wDanielius
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-06-13
Žinutės: 3
Atsiliepimai: 0

#5534 2014-06-14 11:28

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Dėkui, to ir reikėjo smile

Neprisijungęs

 
derype
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-06-17
Žinutės: 35
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#5535 2014-06-17 19:35

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Sveiki, taigi, situacija pakankamai paprasta, kažkada vartojau proteina, megabol new mass mutation, ir taip gavosi, kad tuo metu kaip supratau užpuolė roto virusas (čia tas kai vemiama), ir galima sakyt prieš vėmimą nesenai gėriau geinerį, na ką atsirgau parą laiko. po poros dienų atsigaves galvoju lengvą kardio darysiu, pasidariau geinerį, ir ką jūs manot? mane baisiai pykina bananų kvapas (tokio skonio proteinas buvo) nu okey, bandžiau darytis su ledais, sirupais... deja, po viruso jau nebegalėjau net užuosti to bananų kvapo kuris iki tol man labai patikdavo. Pardaviau aš tą bankę, ir dabar po metų laiko nusipirkau http://www.proteinas.lt/lt/papildas/act … ypes-25-kg vanilinį, deja, šitas taip pat labai sunkiai geriasi, įpatingai, pliusas tas kad šitą praryjų, kai tuo tarpu nuo megabolo užsičiaupdavo burna.

Kažką googlinau ir kažkas ten angliškuose saituose rašoma apie protein nausea. bet manau kad man kažkas nesamoningo nutiko dėl ko aš netoleruoju proteino skonio. Taigi, gal kažkam kažkas panašaus buvo? Gal galit pasidalint receptu užmušančiu skonį? Kaip man suktis šitoj padėtyj? hmm

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8129
Atsiliepimai: 54

#5536 2014-06-18 00:10

Re: Bendro pobūdžio pagalba

derype rašė:

Sveiki, taigi, situacija pakankamai paprasta, kažkada vartojau proteina, megabol new mass mutation, ir taip gavosi, kad tuo metu kaip supratau užpuolė roto virusas (čia tas kai vemiama), ir galima sakyt prieš vėmimą nesenai gėriau geinerį, na ką atsirgau parą laiko. po poros dienų atsigaves galvoju lengvą kardio darysiu, pasidariau geinerį, ir ką jūs manot? mane baisiai pykina bananų kvapas (tokio skonio proteinas buvo) nu okey, bandžiau darytis su ledais, sirupais... deja, po viruso jau nebegalėjau net užuosti to bananų kvapo kuris iki tol man labai patikdavo. Pardaviau aš tą bankę, ir dabar po metų laiko nusipirkau http://www.proteinas.lt/lt/papildas/act … ypes-25-kg vanilinį, deja, šitas taip pat labai sunkiai geriasi, įpatingai, pliusas tas kad šitą praryjų, kai tuo tarpu nuo megabolo užsičiaupdavo burna.

Kažką googlinau ir kažkas ten angliškuose saituose rašoma apie protein nausea. bet manau kad man kažkas nesamoningo nutiko dėl ko aš netoleruoju proteino skonio. Taigi, gal kažkam kažkas panašaus buvo? Gal galit pasidalint receptu užmušančiu skonį? Kaip man suktis šitoj padėtyj? hmm

visu pirma nusipirk normalu proteina/gaineri ir baigsis visos problemos.
tas tavo proteinas nr.2 as suniui tokio neduociau...
zodziu atliekas geri ir tikiesi ipatingo skonio ar dar kazko... nenustebciau kad ir vemiai nuo to megabol savo...

Neprisijungęs

 
NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#5537 2014-06-18 04:55

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Kudoist rašė:

Kaip issisukt is tokios
situacijos,kad nera galimybes valgyt daug mesos? I savaite gal viena
kart galiu normaliai jos suvalgyt,kadangi mama turi islaikyt keturis
zmones viena,tai su ta mesa taip ir gaunas,kad neperka kiekviena diena.
Imanoma susidaryt mityba beveik be mesos? Ar cia jau nelabai kas
gaunasi?

o kam dabar lengva.?bandyk i diena bent 5 kiausinius isaut jei ta diena nera mesos.tai bus pigiausias varijantas.plius gelezis, vitaminas b del to man geriau nei varske.

Neprisijungęs

 
derype
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-06-17
Žinutės: 35
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#5538 2014-06-18 20:58

Re: Bendro pobūdžio pagalba

zaliasss rašė:

derype rašė:

Sveiki, taigi, situacija pakankamai paprasta, kažkada vartojau proteina, megabol new mass mutation, ir taip gavosi, kad tuo metu kaip supratau užpuolė roto virusas (čia tas kai vemiama), ir galima sakyt prieš vėmimą nesenai gėriau geinerį, na ką atsirgau parą laiko. po poros dienų atsigaves galvoju lengvą kardio darysiu, pasidariau geinerį, ir ką jūs manot? mane baisiai pykina bananų kvapas (tokio skonio proteinas buvo) nu okey, bandžiau darytis su ledais, sirupais... deja, po viruso jau nebegalėjau net užuosti to bananų kvapo kuris iki tol man labai patikdavo. Pardaviau aš tą bankę, ir dabar po metų laiko nusipirkau http://www.proteinas.lt/lt/papildas/act … ypes-25-kg vanilinį, deja, šitas taip pat labai sunkiai geriasi, įpatingai, pliusas tas kad šitą praryjų, kai tuo tarpu nuo megabolo užsičiaupdavo burna.

Kažką googlinau ir kažkas ten angliškuose saituose rašoma apie protein nausea. bet manau kad man kažkas nesamoningo nutiko dėl ko aš netoleruoju proteino skonio. Taigi, gal kažkam kažkas panašaus buvo? Gal galit pasidalint receptu užmušančiu skonį? Kaip man suktis šitoj padėtyj? hmm

visu pirma nusipirk normalu proteina/gaineri ir baigsis visos problemos.
tas tavo proteinas nr.2 as suniui tokio neduociau...
zodziu atliekas geri ir tikiesi ipatingo skonio ar dar kazko... nenustebciau kad ir vemiai nuo to megabol savo...

Supratau, ačiū už apšviečiantį patarimą. wink

Galbūt parekomenduotum kokybišką produktą? Iš anksto dėkoju. smile

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8129
Atsiliepimai: 54

#5539 2014-06-19 00:04

Re: Bendro pobūdžio pagalba

derype rašė:

zaliasss rašė:

derype rašė:

Sveiki, taigi, situacija pakankamai paprasta, kažkada vartojau proteina, megabol new mass mutation, ir taip gavosi, kad tuo metu kaip supratau užpuolė roto virusas (čia tas kai vemiama), ir galima sakyt prieš vėmimą nesenai gėriau geinerį, na ką atsirgau parą laiko. po poros dienų atsigaves galvoju lengvą kardio darysiu, pasidariau geinerį, ir ką jūs manot? mane baisiai pykina bananų kvapas (tokio skonio proteinas buvo) nu okey, bandžiau darytis su ledais, sirupais... deja, po viruso jau nebegalėjau net užuosti to bananų kvapo kuris iki tol man labai patikdavo. Pardaviau aš tą bankę, ir dabar po metų laiko nusipirkau http://www.proteinas.lt/lt/papildas/act … ypes-25-kg vanilinį, deja, šitas taip pat labai sunkiai geriasi, įpatingai, pliusas tas kad šitą praryjų, kai tuo tarpu nuo megabolo užsičiaupdavo burna.

Kažką googlinau ir kažkas ten angliškuose saituose rašoma apie protein nausea. bet manau kad man kažkas nesamoningo nutiko dėl ko aš netoleruoju proteino skonio. Taigi, gal kažkam kažkas panašaus buvo? Gal galit pasidalint receptu užmušančiu skonį? Kaip man suktis šitoj padėtyj? hmm

visu pirma nusipirk normalu proteina/gaineri ir baigsis visos problemos.
tas tavo proteinas nr.2 as suniui tokio neduociau...
zodziu atliekas geri ir tikiesi ipatingo skonio ar dar kazko... nenustebciau kad ir vemiai nuo to megabol savo...

Supratau, ačiū už apšviečiantį patarimą. wink

Galbūt parekomenduotum kokybišką produktą? Iš anksto dėkoju. smile

kokybe turetu parekomenduoti ten kur perkiesi wink
apsviesti klienta apie sudeti ir kad negeriama bruda parduoda smile

Neprisijungęs

 
TESTASSS
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-06-21
Žinutės: 2
Atsiliepimai: 0

#5540 2014-06-21 18:21

Re: Bendro pobūdžio pagalba

sveiki,noreciau paklausti kaip geriausei vartoti trenabol 100 ir testosterona,kiek ml reiketu leistis ir kas kiek laiko kad butu geri rezultatai,as nesu profesionalas kulturizme tad gal galetu kas patarti man? mano ugis 182cm svoris 85kg.is anksto dekoju

Neprisijungęs

 
Sarunas25
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2013-10-27
Žinutės: 69
Atsiliepimai: 0

#5541 2014-06-22 10:46

Re: Bendro pobūdžio pagalba

TESTASSS rašė:

sveiki,noreciau paklausti kaip geriausei vartoti trenabol 100 ir testosterona,kiek ml reiketu leistis ir kas kiek laiko kad butu geri rezultatai,as nesu profesionalas kulturizme tad gal galetu kas patarti man? mano ugis 182cm svoris 85kg.is anksto dekoju

Ne cia papuolei, eik i narkomanai.net ten tau pades, jie zino viska apie adatas

Neprisijungęs

 
Neprivalges
mentai kompą grąžino
Vietovė: Pussyland
Registravosi: 2013-12-23
Žinutės: 5316
Atsiliepimai: 15

#5542 2014-06-22 14:15

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Sarunas25 rašė:

TESTASSS rašė:

sveiki,noreciau paklausti kaip geriausei vartoti trenabol 100 ir testosterona,kiek ml reiketu leistis ir kas kiek laiko kad butu geri rezultatai,as nesu profesionalas kulturizme tad gal galetu kas patarti man? mano ugis 182cm svoris 85kg.is anksto dekoju

Ne cia papuolei, eik i narkomanai.net ten tau pades, jie zino viska apie adatas

neatidaro to tinklapio.

Neprisijungęs

 
Sarunas25
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2013-10-27
Žinutės: 69
Atsiliepimai: 0

#5543 2014-06-22 14:39

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Daugiau privalgyk, tada bandyk big_smile

Neprisijungęs

 
NoSwear
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-11-18
Žinutės: 37
Atsiliepimai: 0

#5544 2014-06-28 23:13

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Sveiki, noriu paklausit, ar apsimoka daryti kardio, jei norima priaugti masės? Ar nuo kardio nenukris svoris? Jei galima, tai kiek kartų per savaite reikėtų bėgioti?

Neprisijungęs

 
RAMZIS III
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-12-02
Žinutės: 1809
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#5545 2014-06-29 10:36

Re: Bendro pobūdžio pagalba

NoSwear rašė:

Sveiki, noriu paklausit, ar apsimoka daryti kardio, jei norima priaugti masės? Ar nuo kardio nenukris svoris? Jei galima, tai kiek kartų per savaite reikėtų bėgioti?

Viskas priklauso nuo kaloriju.

Neprisijungęs

 
Mxv
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-12-02
Žinutės: 834
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 1

#5546 2014-06-29 18:17

Re: Bendro pobūdžio pagalba

RAMZIS III rašė:

NoSwear rašė:

Sveiki, noriu paklausit, ar apsimoka daryti kardio, jei norima priaugti masės? Ar nuo kardio nenukris svoris? Jei galima, tai kiek kartų per savaite reikėtų bėgioti?

Viskas priklauso nuo kaloriju.

Kardio apsimoka daryt visada, tiesiog daryk mažiau.

Neprisijungęs

 
NoSwear
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-11-18
Žinutės: 37
Atsiliepimai: 0

#5547 2014-06-29 18:43

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Aišku, dėkui už atsakymus wink

Neprisijungęs

 
andrelis12
Išmestas
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-11-01
Žinutės: 387
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 0

#5548 2014-07-01 21:17

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Sveiki kokių pratimų patartumete krepšinikui namų salygomis padidinti šuolį bei sutivrtinti kojas ?

15 metų 193-4 ūgis 79-81 svoris,Ir dar koki maistą valgyti,kad nepavargdi per varžybas,nes žaidžiu iš 40 min 30-35 min,nu tarkim,kad mažiau pavargčiau.

Ačiū.

Neprisijungęs

 
apetitas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2014-04-02
Žinutės: 608
Atsiliepimai: 1

#5549 2014-07-01 21:22

Re: Bendro pobūdžio pagalba

andrelis12 rašė:

Sveiki kokių pratimų patartumete krepšinikui namų salygomis padidinti šuolį bei sutivrtinti kojas ?

15 metų 193-4 ūgis 79-81 svoris,Ir dar koki maistą valgyti,kad nepavargdi per varžybas,nes žaidžiu iš 40 min 30-35 min,nu tarkim,kad mažiau pavargčiau.

Ačiū.

Pliometriniai pratimai. Pašokinėk ant taburetės, stalo, su virvute, ant vienos kojos ir pan. big_smile

Neprisijungęs

 
apetitas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2014-04-02
Žinutės: 608
Atsiliepimai: 1

#5550 2014-07-01 21:23

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net