UltraVit Vitaminas D3 2000IU 180 kaps.

Kas yra GABA?

GABA (angl. Gamma-Aminobutryic Acid), yra galinga amino rūgštis, kuri pirmą kartą buvo atrasta 1883 metais, Berlyne.

GABA yra priskiriamas neurotransmitorių grupei, o tai reiškia jog GABA padeda nerviniams impulsams pereiti ir susisiekti per neuronų sandūras (sinapses). Taigi GABA turi nemažai teigiamų poveikių nervų sistemai.

GABA taipogi turi poveikį svorio metimui. Kaip tai veikia? GABA gali stimuliuoti žmogaus augimo hormonus (HGH). Moksliniai tyrimai parodė, jog HGH palengvina riebalų metabolizmą. HGH taip pat yra žinomas dėl savo stulbinančio poveikio raumenų augimui. Nuostabu! Padidintas HGH kiekis yra tikrai geras dalykas, ypač kultūristams. Natūraliai HGH kiekis organizme mažėja bėgant metams,todėl kuo vyresnis esate – tuo jums sunkiau numesti svorį. Tai viena iš priežasčių dėl ko GABA tapo toks populiarus.

Moksliniai tyrimai parodė, jog GABA įtakoja ir miego kokybę. Pacientai vartoję GABA sulaukė kokybiškesnio miego bei ryškesnių sapnų. Geresnis išsimiegojimas ir ilgesnis poilsis nulemia žmogaus energingumą dienos eigoje.Prie to paties galima paminėti. jog HGH sukeltas svorio kritimas ir raumenų augimas taip pat veda prie didesnio energingumo dienos metu. Didesnis energijos pojūtis yra dažnai jaučiamas vartojant GABA.

Vieno mokslinio tyrimo metu buvo atrasta jog, suvartojus GABA, po 90-ties minučių HGH lygis organizme išaugo net 5 kartus! Šis tyrimas buvo atliktas su 37 žmonėmis, iš kurių 19 gaudavo 5 g. GABA , o kiti 18 gaudavo placebą. Tyrimai parodė jog norint pajausti GABA efektą, produktą reikėtų vartoti mažiausiai nuo 2 gramų. 5 gramų porcijos beabejo yra veiksmingesnės,o veiksmingumo viršūnė baigiasi ties 18 gramų.Vartoti GABA oraliniu būdu nėra taip efektyvu kaip būtų vartojant injekciniu, tačiau dauguma GABA papildų yra pritaikyti vartoti oraliniu būdu.Nepaisant to, GABA vis tiek yra pakankamai efektyvus vartojant netgi oraliniu būdu.

GABA pašaliniai efektai

GABA turi labai nedaug ir retai pasitaikančių pašalinių poveikių. Kai kurie žmonės vartojantys GABA gali pajusti švelnų dilgčiojimą veido ir kaklo srityse. Kitiems gali atsirasti nedideli pokyčiai širdies ritme ir kvėpavime. Šie GABA pašaliniai poveikiai yra nekenksmingi ir greitai pradingstantys. Ne kiekvienas patiria šiuos GABA pašalinius poveikius, tai priklauso nuo paties individo.

GABA taip pat turi švelniai raminantį bei migdantį efektą, todėl idealiausias produkto vartojimas būtų prieš miegą.Komentarai Kas yra GABA?

 1. Andrius says:

  kas tiesa tai taip tik su GABA po kelionių galedavau normaliai išsiemiegoti ir kita diena būti darbingas
  gerai kad GABA ir vokieciai pradejo gaminti ,o tai amerikona nevisad pagausi

 2. dar vienas pasalinis efektas says:

  pries miega isoviau apie 2-2.5g gaba, po 2-3min pajutau pasalini poveiki (nustebau, jog taip greitai) – pradejo dilgcioti veida, rankas, buvau visiskai atsipalaidaves tad pajutau kad pagreitejo kvepavimas, pakilo kuno temperatura. Sis pasalinis efektas truko apie 3min, po to viskas gryzo i savo vezes. Sapnas tikrai buvo ryskesnis nei paprastai, nors jo tikrove nebuciau palaikes. Kita diena visiskai nejauciau jokio nuovargio dienos eigoje. Manau gaba puikus papildas del savo savybiu raumenims ir ypac nervinei sistemai (smegenims).

 3. Gaba says:

  Kaip manot galima vartoti 16 metų šį papildą ?

  • noname says:

   18+

   • lukas says:

    15-ikos jibašinu

 4. Marius says:

  noreciau suzinoti kiek ilgai galima vartoti GABA, ar siam papildui reik daryti pertraukas, jei taip koks butu papildo vartojimo cikliskumas?

 5. xxx says:

  tik idomu kiek laiko galima vartoti gaba?

 6. Susidomejas says:

  Kodel negalima vartoti papildo be 18?

Parašykite komentarą