UltraVit multivitaminų guminukai suaugusiems

Lietuvos atviroji 20-oji taurė (Marijampolė, 2010 10 30)

 

Marijampolėje vykęs Lietuvos kultūrizmo ir fitneso jubiliejinis 20-as atviras taurės turnyras buvo šiemet pažymimo Lietuvos kultūrizmo 45-mečio akcentas. Varžybos buvo ir atranka prieš netrukus rudenį įvyksiančius pasaulio suaugusiųjų, jaunimo ir veteranų čempionatus, praneša Lietuvos kultūrizmo ir kūno rengybos federacija.

Pagrindinį taurės turnyro apdovanojimą už pergalę absoliučioje įskaitoje iškovojo svečias iš Rusijos Aleksejus Bekkeris (Kaliningradas).

Specialistų vertinimais, favoritais laikyti atletai, Europos mišrių porų čempionai Darius Minkevičius ir Elena Stasiukynienė, Europos jaunimo čempionas Rytis Janulevičius ir Europos jaunimo pirmenybių prizininkė Elėja Lukytė, buvo pasirengę itin gerai, todėl pergalių iš savo rankų nepaleido.

Varžybų atradimu tapo itin talentinga Vilma Šalaševičiūtė, beje, prieš savaitę jau laimėjusi tarptautiniame turnyre Čekijoje.

Artimiausias tarptautinis atletų startas – pasaulio vyrų čempionatas Baku (Azerbaidžanas), po to – pasaulio klasikinio kultūrizmo čempionatas Budapešte (Vengrija) ir pasaulio jaunimo bei veteranų pirmenybės Antalijoje (Turkija).

Parodomojoje programoje pozavo vieni tituluočiausių šalies atletų – Semionas Berkovičius ir Arvydas Mickus.

Iš viso Marijampolės kultūros centro scenoje rungtyniavo 47 sportininkai iš 13 klubų.

Taurės varžybų nugalėtojai:

  • Jaunučiai: Dainius Matulionis (kultūrizmas, Marijampolės „Tauras“) ir Elėja Lukytė (kūno fitnesas, Šiaulių „Gylys“);
  • Jauniai: Rytis Janulevičius (kultūrizmas, individuali rungtis, Marijampolė) ir Ellietė Lukytė (kūno fitnesas, „Gylys“);
  • Jaunimas: Adolis Mikelionis (kultūrizmas, „Tauras“) ir Samanta Skulskytė (kūno fitnesas, Klaipėdos „Kitonija gym“);
  • Absoliutūs jaunimo nugalėtojai: R. Janulevičius ir Elėja Lukytė;
  • Suaugusieji: Aleksejus Bekkeris (kultūrizmas, individuali rungtis, Rusija), Vilma Šalaševičiūtė (kūno fitnesas), Elena Stasiukynienė (kultūrizmas, abi – „Tauras“), Jolika Geffel (fitnesas, „Gylys“), Gediminas Jurevičius (fitnesas, individuali rungtis, Kaunas), Darius Minkevičius (klasikinis kultūrizmas) ir Aleksejus Riazancevas (veteranai, abu – „Tauras“).
  • Absoliutus suaugusiųjų nugalėtojas: A. Bekkeris;
  • Klubų įskaita: „Tauras“.

Amix Ecdy Sterones 90 kaps.Amix Ecdy Sterones 90 kaps.Plataus poveikio testosterono ir baltymų sintezės skatintojas.Sužinok daugiau!

Parašykite komentarą