UltraVit Vitaminas C 60 kaps.

Maisto papildai profesionalų akimis

Paimkime bet kokią proteino pakuote ant jos rasime, kad į jo sudėtį įeina dauguma vitaminų ir dar ir siaubingais kiekiais. Todėl taip išeina, kad nėra būtinumo dar vartoti vitaminus atskirai. Paprastas paskaičiavimas parodo, kad jei vitaminus vartosime dar papildomai tai galime sukelti jų perdozavimus, kurie būna tokie pat kenksmingi kaip ir vitaminų badas.

Kitas pavyzdys tai amino rūgštys. Juk išrūgų proteinas savo sudėtyje turi jas visas, tai kam tada vartoti dar papildomai šį ne tokį jau pigų produktą? Argi yra koks nors skirtumas tarp amino rūgščių kapsulėje ir milteliuose. Lygiai tas pats galioja ir mineralinėms medžiagoms. Kam jas vartoti atskirai jei kiekvienoje padoresnio proteino porcijoje yra ir mineralinių medžiagų? Kad išsiaiškinti atsakymus į šiuos ir kitus klausimus pakalbėkime su profesionalais ir paklauskime jų nuomonės.

Shawn Ray

Aš nevartoju jokių proteino ar angliavandenių mišinių. Nuo jų jokios naudos. Pagrindinės maitinimosi medžiagos turi būti gaunamos iš sveiko ir natūralaus maisto, o ne iš miltelių ir koncentratų. Ir pirmoj eilėj ši taisyklė taikoma baltymų gavimui. Nuo miltelinių proteinu tik nutunkama ir po to tenka ant ausų stovėt, kad tik numest nereikalingus riebalus, o aš labiau linkęs išlikti reljefingas visą sezoną. Kas liečia amino rūgštis ir vitaminus tai juos aš vartoju. Pas mane virtuvėje ant lentynos stovi visų B grupės vitaminu kompleksas, be to dar ir C ir E vitaminai, dar atskirai cinkas, lecitinas ir mineralinės medžiagos. Amino rūgštys man patinka laisvoje formoje su šoninėmis grandinėmis. Amino rūgštis vartoju didžiuliais kiekiais.

Naser el Sonbati

Mano paslaptis – tai baltymų vartojimas milžiniškais kiekiais. Prieš varžybas paros normas aš privedu iki 600g baltymo per dieną. Pagrinde aš vartoju vištieną ir jautieną (kiaušinių ir žuvies nemėgstu). Kartais kai nebelieka laiko gaminti valgį pakeičiu normalų maistą baltyminiais kokteiliais. Labiausiai aš vertinu išrūgų proteiną – albuminą. Mano nuomone jis geriau pasisavinamas organizmo. Angliavandenių ir baltymų mišinių aš nepripažįstu, tiktai švarus baltymas gautas iš mėsos arba pieno produktų. Tarp sezonyje baltymų sunaudoju daug mažiau nes prie stalo prisėdu 3-4 kartus ir tai tik tada kai jaučiu alkį, o taip daug neprivalgysi todėl ir baltymų sunaudojimas smarkiai krinta. Vis dėl to aš nesistengiu baltymų kiekį organizme pakelti vartojant daug proteino kokteilių. O jei jau geriu proteiną tai ne daugiau kaip du kartus per dieną nors prieš turnyrus įpilu į save po 6-8 porcijas. Dar galiu pasakyti kad jokie maisto priedai nedavė tokių masės prieaugių mano raumenims kaip grynas proteinas.

Porter Cottrell

Dažnai būna kad paskaitau apie kokią nors naujieną ir bėgu į parduotuve (o gal padės, bet turiu pasakyt, kad visada tekdavo nusivilti kol neatradau kreatino). Tai ištikrųjų galingas ir sprogstamas produktas. Nuo jo auga ir ne tik jėga ir masė, bet ir atsistatymas tampa daug greitesnis. Kreatino vartojimo ciklą aš pradedu nuo galingo pakrovimo, kartu su angliavandeniais naudodamas kreatiną. Pirmas penkias dienas vartoju po 5 pilnus arbatinius šaukštelius kreatino miltelių, vėliau pereinu prie mažesnių, 3 arbatinių šaukštelių dienos dozių. Kreatina geriau užgėrinėti vaisių sultimis. Jis geriau sunaudojamas kai patenka į organizmą kartu su monosacharidais. Tai pirmoji taisyklė, o antroji: būtina vartot kreatiną iškarto po treniruotės. Taip pat aš laikausi to kad visą kreatino dozę niekada nevartoju iškarto, būtinai ją padalinu į kelias lygias dalis vienintelis kreatino minusas (kai kuriais atvejais pliusas),kad jis sulaiko vandenį, ypač tada kai vartoji daugiau nei 20-25g per parą. Todėl prieš varžybas tenka nustoti jo vartojimą prieš geras 3-4 savaites.

Paul Dillet

Iš visų maisto priedų su garantija veikia tik vienas produktas – tai kreatinas. Tai vienintelis priedas kurio efektyvumą galima jausti realiai. Jis davė man fantastinius jėgos ir masės prieaugius. Mano vartojimo schema tokia: pirmąją savaitę vartoju po 5 šaukštelius kreatino vėliau pereinu prie trijų. Dar po 2-3 savaičių organizme susikaupia tiek kreatino kad be nuostolių galima pereiti prie 2 šaukštelių dieninės normos Kreatiną siūlau vartoti kartu su maistu kai valgote. Proteino milteliai irgi neblogas daiktas. Pats per parą išgeriu po tris tokius kokteilius: ryte per pietus ir prieš miegą. Labiausiai vertinu kokteilius su maksimaliu baltymų procentu ir visišku angliavandenių nebuvimo. Būtina vartoti ir vitaminus. Juk visiems ir taip aišku kad dabartinėje mūsų mityboje jų yra neužtektinai todėl pats vartoju multivitaminus rytais ir po pietų.

Eddie Robinson

Aš labai tikiu į gliutaminą – amino rūgštį kuri sugeba blokuoti raumenų skaidymo procesus šiems aktyviai dirbant. Nuo tada kai pradėjau vartoti gliutaminą aš daugiau nebejaučiu raumenų skausmų po treniruotės. Tai pat aš vartoju ir kitas amino rūgštis jų tarpe ir BCAA grupę. Visa tai sumetu į save prieš miegą. Kartą buvau nustojęs vartoti ir gliutaminą ir likusias amino rūgštis tai iškarto pajaučiau didžiulį skirtumą ir masės auginime ir raumenų atsistatyme po treniruotės. Bendra mano maisto priedų vartojimo schema atrodo taip:

  • L-karnitinas – po 3 gramus kiekvieną diena ryte ir prieš miegą.
  • L-gliutaminas – 3 gramus prieš treniruotę ir 3 gramus po jos, taip pat 5 gramus priš miegą.
  • Kreatinas – 30 gramų per dieną pirmas 5 dienas o vėliau po 10 gramų per dieną (5 prieš treniruote ir 5g valgant po 4 valandų).
  • Proteino kokteiliai – tris kart per dieną tarp valgio.
  • Įvairios amino rūgštys su šoninėmis jungtimis po 15 kapsulių iki ir po treniruotės
  • Multivitaminai ir mineralinės medžiagos po 1-2 tabletes per dieną rytais.

Quamtrax Iso Whey 907 gQuamtrax Iso Whey 907 gQuamtrax Iso Whey (907 g pakuotė) - grynas išrūgų baltymų izoliatas ir koncentratas, unikalaus skonio ir didelės koncentracijos produktas.Sužinok daugiau!

Komentarai Maisto papildai profesionalų akimis

  1. kjk says:

    tai aisku kam tie papildai, kai kasdien saudos ampules, tai be pigu ir sneket.

    • bimbam says:

      maisto papildai skirti papildyti mitybą ir padėti pamaitinti organzimą, „šaudymasis“ ne prie ko.

  2. martynas says:

    ?

Parašykite komentarą