UltraVit Vitaminas C 60 kaps.

Mesk rūkyti jau dabar (Michael Quon)

Rūkančių kultūrizmo ir fitneso entuziastų skaičius yra stebėtinai aukštas. Aš matęs daug sportuojančiųjų, kurie po treniruotės užtraukia cigaretę, vietoj to, kad suvartotų baltyminį kokteilį. Tuos pačius žmones susitikdavau kartais bare ir kiekviena kartą matant juos, jie prisidegdavo cigaretę. Anksčiau aš ir buvau vienas iš tų žmonių. Rūkiau apie 10 metų ir užsiiminejau įvairiu sportu, žinoma ir kultūrizmu. Nors salėje aš mačiau šiokį tokį progresą, didžiausia mano bėda buvo rūkymas. Aš surūkydavau vieną pakelį per dieną.

Sunkus kvėpavimas ir prasta ištvermė. Aš supratau, jog būtų buvusi didesnė nauda, jei aš būčiau nerūkęs. Bet niekada nevėlu mesti ir aš mečiau. Visiems rūkantiems aš primygtinai siūlau mesti šį žalingą įprotį jau dabar.

Kaip tai padaryti

Raskit priežastį mesti! Tai gali būti geresnė išvaizda, malonesnis kvapas ar pinigų taupymas, tiesiog raskite tam priežatį. Nesvarbu kad ir kokia ta priežastis gali atrodyti nereikšminga, bet kuri verčianti jus mesti rūkyti, yra gera.

6 žingsniai iki nerūkymo

1. Nustokite rūkyti dabar! Neskirk dienos kurią mesi, mesk dabar. Paskirdamas datą metimui, aš daug kartų tą dieną nustumdavau vis toliau ir toliau, taip sau sakydamas, kad nustosiu rūkyti jau kitą dieną, savaitę ar mėnesį. Jei jūs norite to atsikratyti, dabar pats tinkamiausas momentas.

2. Atsiribokite nuo visų cigarečių esančių aplink jus! Jei namuose turite keletą pakelių cigarečių, atsikratykite jomis. Per lengva pasakyti „Aš tik surūkysiu paskutinį pakelį“. Taip jūs tik vėl pradėsite rūkyti ir tęsite šį bevertį žaidimą. Tai gali būti sunkiau padaryti, jei jūs gyvenate su kuo nors, kas rūko ir neketina mesti. Jie turėtų laikyti savo cigaretes toliau nuo jūsų ir gerbti jūsų apsisprendimą.

3. Venkite rūkymo vietų! Jei jūs rūkydavote bare, jums reiktų ten nesilankyti, bent jau kolkas. Jei visados užtraukdavote cigaretę geriant alų ar kavą, nuo šių gėrimų teks taip pat kurį laiką atsiriboti. Aš kurį laiką visiškai negėriau alaus, bet po kiek laiko tai gali daryti ir be nikotino dozės.

4. Treniruokitės! Tai mes jau darome, taigi mes žinome apie gaunamą endorfino antplūdį darant pratimus. Treniruotės mums yra neabejotinas paskatinimas.

5. Pakeiskite rūkymą kita veikla! Aš kramtau gumą. Tik, kai atsiranda potraukis rūkyti, aš visados kramtau paprastą gumą. Tos gumos nerūkantiems yra bjaurios. Sugalvokite, kaip pakeisti savo įprotį, kad ir kramtant gumą ar išgeriant stiklinę vandens.

6. Įtikinkite save! Sakykite sau „Aš šiandien nesurūkysiu nei vienos cigaretės“, nei kad „Daugiau niekados nerūkysiu“. Taip lengviau sau pasakyti, nes tai vyksta tik iki kitos dienos, kai vėl sau pakartojate, kad nerūkysite. Iš karto teigti, jog atsisakote to visam laikui, nėra protinga, nes tai gali veikti emociškai. Tos pavienės dienos, laikui bėgant taps metais ir laisvu gyvenimu be rūkymo.

Po to, kai mečiau

Kai mečiau rūkyti skirtumą pastebėjau jau po keleto dienų. Mano uoslės receptoriai grįžo ir aš vėl galejau atskirti gerą ir blogą kvapą. Maždaug per mėnesį aš priaugau 15 svarų. Tai buvo gana kokybiška masė. Salėje aš jaučiausi stipresnis ir mano ištvermė žymiai pagerėjo. Buvo žinoma, kad rūkymas pakelia kortizolio kiekį žmogaus organizme ir tai stabdo raumenų augimą. Man taip pat padėjo, nes atsisakiau alaus.

Kurį laiką aš buvau atsiskyrėlis, bet vėliau įpratau gyventi be to, ką dariau ilgą laiką. Dabar aš galiu išgerti alaus, būti su žmonėmis, kurie rūko ir manęs tai visiškai netraukia. Retkarčiais atsiranda noras surūkyti cigaretę, bet šis noras trunka ne ilgiau nei vieną minutę. Jei jūs vėl užsirūkysite, jums teks grįžti į pačią pradžią ir vėl nueiti tą patį kelią, kad galėtumėte tai mesti. Nesivaržykite, jei metėte rūkyti. Ne kiekvienas išdrįsta, tai padaryti.

Kultūristams ir sportininkams cigarečių žala gali būti nepaprastai didelė ir duodanti daug neigiamų rezultatų. Didžiausias atliktas darbas, tam kad būtų pastūmėtas mano progresas, yra rūkymo metimas. Be to gyvenu jau ne vienerius metus. Nesuklupkite manydami, jog „Viena cigaretė nenužudys jūsų“. Taip ji nenužudys, bet nuo to viskas tik prasidės iki vieno pakelio per dieną.

Tiems, kurie nerūko aš pavydžiu, bet nesugalvokite kada nors pradėti!


Haya Labs Green Tea Extract (žaliosios arbatos ekstraktas) 60 kaps.Haya Labs Green Tea Extract (žaliosios arbatos ekstraktas) 60 kaps.Žaliosios arbatos ekstraktas kapsulėmis. KiekvienojeHaya Labs Green Tea Extractkapsulėje yra 500 mg žaliosios arbatos ekstrakto.Sužinok daugiau!

Komentarai Mesk rūkyti jau dabar (Michael Quon)

 1. Bambukas says:

  Deja rukymas yra neyprotis.

  • Juozas says:

   Tai taip teisingai sakai rūkymas yra ne įprotis rūkymas yra priklausomybė visiškai teisingai.

 2. Pieva says:

  Nesamoniu prirasyta. Geriau perskaityti alen car lengvas budas mesti rukyti.Tikrai supranti daug nauju dalyku.

  • nu neswaik nu says:

   bl wisa tiesa parasyta keliose pastraipose tu piskis su kokeis nors 300 puslapiu kai zmogus surase wiska i kelias pastraipas ir pawizdzius pateike , o ta knyga mesti rukyti ji padejo daug kam bet ne wisi mete iki galo

 3. kukis says:

  jo svarbiausia rasti butent tau svarbia priezasti mesti rukyt ir bus labai lengva, as meciau tik del geresnes isvaizdos, jau metus nerukau ir esu patenkintas, pabandykit ir jus !

 4. Tomas says:

  Perskaiciau as ta alen car knyga bet kad nieko nepadejo ji man :\

  • Domantas says:

   o tu pabandyk dar paskaityti pagrindines temas , tu turi pats zinoti kodel tau neiseina mesti rukyti , reiskias nedaskaitei kazko , neisidemejei , ir jei skaitai tik SEIP SAU kad perskaityti tuomet tau niekas nepades ,turi pats perprasti rukyma .. :)

 5. RaWishius :) says:

  As buvau metes rukyt, bet poto vel pradejau, nes metes rukyt priaugau daug riebalu mases ir man visa tai i gera neisejo, rukymas nekenkia raumenu augimui ir t.t., beabejo, jis zaloja tavo plaucius, sendina oda ir prastina sveikata ;/

  • Juozas says:

   Po metimo kad priaugsi svrorio mitas zmones priauga nes rukyma pakeicia maistu pradeda daug valgyt.

 6. KLAUSIMAS says:

  o marihuana galima parukyti kartais ? ar irgi negalima ? Cigareciu nerukau

 7. andrejk165@gmail.com says:

  nebent rukai gryna marihuana be tabako. Alen Carl knygoje parasyta sudetingai, joje reikia analizuoti galvoti palyginti su savimi o ne tai kad perskaiciau s*das nepadejo, analizuokit ir jums pades, su sios knygos pagalba mano seimoje liko tik 2 rukantys asmenys nors iki tol buvo 9

  kyla klausimu rasykit i el pasta nurodyta virsuj

 8. andrejk165@gmail.com says:

  nepamirskit kad geriausias pakaitalas yra GYM arba bent jau namie atlikite eile pratimu kad stiprint raumenis ir nepriaugti svorio
  As pats rukiau 7 metus bet pradejes sportuoti supratau
  ARBA sportas
  ARBA cigarete
  Ir as pasirinkau, sporta

 9. gerai jauciuosi says:

  Daug kartu bandziau mest,bet vel pradedavau paskutini karta kai meciau uzsispyriau pats nes tas sudinas tabakas stabde man gyvenima pastoviai paduses ir tinginys buvau palikes dabar gyvenimo kokybe vel sugryzo i savo vezes tuo paciu ir didziuotis savimi galiu.

Parašykite komentarą