UltraVit Vitaminas C 60 kaps.

Fizinis pasirengimas

Neretai kokios nors rungties baigtį lemia fizinis pasirengimas. Čia rasite šiek tiek apie fizinį pasirengimą, taip pat trumpą instrukciją kaip nebūnant kultūristu išlaikyti gerą formą ir neužsiauginti “pilvuko”.

Įprastas fizinis pasirengimas

Įprastas fizinis pasirengimas vyksta 2 kartus per dieną. Ryte ir vakare Žmogus (kultūristas) eina į sporto salę kilnoja štangas, bėgioja bėgimo takeliu , mina dviratį ir pan. Vakarais sportininkai taip pat eina į sporto salę ir daro beveik tą patį tik mažesniais krūviais. Jei esate ne kultūristas, o šiaip kokios nors srities sportininkas Jums teks šį fizinį pasirengimą atlikti prieš įprastą treniruotę.

Specialus fizinis pasirengimas

Jei esate ne kultūristas, o šiaip koks sportininkas (pvz. krepšininkas) Jums tiks šis fizinis pasirengimas.

Kasdien prieš treniruotę likus 30 min. nueikite į sporto salę pakilnoti štangas (štangos svoris turi būti atitinkamas Jūsų fizinei galiai – nei per lengvas nei per sunkus, jei dar tik pradėjote sportuoti negriebkite labai sunkių štangų), taip pat nubėkite kokius 500 m, o likusį laiką iki treniruotės pabėgiokite ant bėgimo takelio ir paminkite dviratį (po viso to reikia pamankštinti raumenis). Jeigu eisite į treniruotę ir vakare nueikite ten 15 min anksčiau ir atlikite viską kaip ir ryte, tačiau dvigubai mažesniu krūviu.

Na, o jei nesate nei krepšininkas, nei kultūristas ,tačiau nenorite turėti didelio pilvuko ir nenorite būti “skystas”, tada Jums būtinai reikia įsigyti šokdynę ir keletą sudedamų hantelių (optimaliausia po 20 kg).

Rytais Jums teks atsikelti anksčiau ir išbėgti pabėgioti, grįžus pakilnokite hantelius (10 – 15 min). Po to pašokinėkite per šokdynę. Tačiau tai ne viskas, po viso šito Jums būtinai reikia pramankštinti raumenis.  Sėkmės!


Swanson Ginkgo Biloba 24% (ginkmedžio ekstraktas)Swanson Ginkgo Biloba 24% (ginkmedžio ekstraktas)Kiekvienoje Swanson Ginkgo Biloba kapsulėje yra 60 mg ginkmedžio ekstrakto.Sužinok daugiau!

Parašykite komentarą