UltraVit Vitaminas C 60 kaps.

Omega-3 ir Omega-6 riebiosios rūgštys

 

Omega-3 ir Omega-6 riebiosios rugštys – būtinas papildas kiekvieno sportininko mityboje. Šių rūgščių gausiausi šaltiniai – tai žuvų taukai, linų sėmenų aliejus ir alyvų aliejus.

Kai organizmas gauna tam tikrų riebalų rūgščių – galima atsikratyti papildomų kilogramų. Įrodyta, kad Omega-3 ir Omega-6 riebiosios rūgštys (polinesotieji riebalai) – skatina organizmą deginti žalingus riebalus, tad metant svorį, šios riebiosios rūgštys jūsų mityboje yra pats būtiniausias papildas. Šios medžiagos taip pat veikia kaip tirpikliai, padedantys organizmui ištirpinti ir pašalinti kietus riebalus.

Omega -3 ir Omega-6 riebiųjų rūgščių trūkumas lemia tai, kad organizmas nuolat smegenims siunčia signalus, reikalaudamas riebalų. Tuomet nesąmoningai valgome riebius produktus. Deja, dažniausiai tai yra maistas, kuriame yra būtent žalingi riebalai.

Medikai teigia: organizmui būtina su maistu gauti tam tikrą riebalų kiekį. Tai suteikia organizmui papildomo „kuro“ sunkiai dirbant, keliaujant, ar kitų stresinių atvejų metu, kai tinkamai maitintis gali būti sudėtinga. Reikiamas organizme riebalų kiekis padeda palaikyti normalų cukraus kiekį kraujyje, palaiko šilumą ir apsaugo organus nuo pažeidimo.

Žuvų taukai

  • Žuvų taukai gali padidinti chylomicronų ir riebalų oksidaciją maiste. Tai teigiamai veikia riebalų utilizaciją.
  • Žuvų taukai gali “dirbtinai” sumažinti širdies susitraukimų dažnį, padidindami sporto intensyvumą, kad pasiekti norimą širdies plakimo dažnį.
  • Žuvų taukai reguliuoja mitochondrijų struktūrą ir padidina riebalų oksidaciją riebalų ląstelėse.

Linų sėmenų aliejus

Visame pasaulyje jis vertinamas kaip maisto papildas ir kaip profilaktikos priemonė nuo įvairių ligų ar negalavimų. Vartojamas kasdien su maistu ar atskirai sėmenų aliejus leidžia greičiau raumenims atsigauti po mankštos, teikia organizmui daug energijos, didina ištvermingumą, greitina sveikimo procesą, stimuliuoja riebalų deginimo bei metabolizmo procesus. Šaltai spaustas sėmenų aliejus – vienas svarbiausių riebalų rūgščių Omega-3 šaltinis. Tokiomis nepakeičiamomis savybėmis nepasižymi nė vienas aliejus.

  • Omega-3,-6 riebiosios rūgštys mažina cholesterolio kiekį kraujyje.
  • Saugo nuo kraujagyslių ir širdies ligų.
  • Geras antioksidantas, lėtina organizmo senėjimo procesus.
  • Mažina sanarių skaumus.
  • Omega 3 rūgštys palaiko audinių ir kapiliarų elastingumą.
  • Gerina atmintį, protinę veiklą, regėjimą, koordinaciją.

ICONFIT Omega-3 60 kaps.ICONFIT Omega-3 60 kaps.Kiekvienoje ICONFIT Omega-3 minkštoje kapsulėje yra optimalus 180 mg EPA (eikozapentaeno rūgšties) ir 120 mg DHR (dokozaheksaeno rūgšties) kiekis.Sužinok daugiau!

Parašykite komentarą