UltraVit Vitaminas C 60 kaps.

Penkios priežastys, kodėl vertėtų naudoti geinerį (Shannon Clark)

Iš esmės geineris yra maistinių medžiagų mišinys, kurio didžiąją dalį sudaro angliavandeniai ir baltymai. Jeigu jūs esate pasiryžę pasiekti savo jėgos ir svorio siekius,tai puiki proga pagalvoti apie geinerio įtraukimą į jūsų dietą. Prieš tai padarant, jums vertėtų žinoti keletą svarbių dalykų, renkantis šį papildą, kad pasiektumėte geriausius rezultatus.

Štai keletas svarbių dalykų, kuriuos reikia žinoti ir kodėl turėtumėte pagalvoti ar neįtraukus šio papildo ir į savo dietą.

1. Pirmas nuostabus dalykas, kalbant apie geinerius, jog jie ypač palengvina kasdieninių kolorijų surinkimą.

Jei manote, kad esate vieni iš tų, kuriems labai sunkiai auga svoris ir jums yra sunku valgyti ir valgyti, kad priaugti bent truputėli raumenų masės, čia jums i pagalbą ateina geineris.

Susiduriant su ypač aukštu kalorijų poreikiu, kuris reikalauja daug pastangų, geineris visą šį procesą žymiai palengvina. Jei pažiūrėtume į faktą, jog egzistuoja geineriai, kurių vienoje porcijoje būna virš tūkstančio kalorijų – tampa aišku, jog pasiekti 4000kcal. ribą yra kur kas lengviau.

2. Sekantis didelis privalumas naudojant geinerį yra tas, jog daugumoje jų esantys riebalai yra „dietinio“ tipo, kurie padeda jums likti liesesniems, raumenų auginimo procese.

Jūs turėtumėte visada ieškoti geinerio, kuriame yra MCT (vidutinės grandies trigliceridų) ir mažiau prisotintų riebalų.

3. Dar vienas puikus dalykas geineriuose yra tas, kad galima rasti geinerių tinkančių labiau jūsų treniruotėms ar kitų, sukurtų kaip maisto pakaitalų arba maisto papildų, kad padidinti suvalgomų kalorijų kiekį.

Jei jums reikia geinerio kaip kalorijų porcijos prieš ar po treniruotės, jūs turėtumėte ieškoti tokio, kuriame būtų kuo mažiau riebalų ir kuo daugiau greitųjų angliavandenių, kad pastarieji kuo skubiau nugabentų amino ruoštis į raumenų ląsteles. Nebijokite didesnio kiekio kalorijų šiuo dienos laiku, nes tada jūsų kūnas jas panaudos geriausiai.

4. Dar kartą pasikartosiu, jog yra skirtingų tipų „geinerių“ ir vienas iš skirtumų yra kalorijų lygis.

Taigi, perkant geinerį būkite tikri, jog perkate produktą atitinkantį jūsų poreikius. Yra didžiulis skirtumas tarp 400kcal. ir 900kcal., kai kokteilis vartojamas kiekvieną dieną.

Jei jūs viršysite kolorijų suvartojimą, naudojant geineri, galite pastebėti padaugėjusius kūno riebalus, ko dauguma iš mūsų nenorėtų. Daugumai turėtų pakakti 400-600kcal. geinerio, bet tiems, kurie ypač sunkiai priauga raumenų masės, galima pasitelkti ir ypač aukštų kolorijų formules.

5. Ir paskutinė priežastis, kodėl turėtumėte įtraukti gainerį savo dietą yra dėl to, kad jis paspartina raumenų atsistatymą.

Būnant pajėgiu atsistatyti nuo vienos iki kitos treniruotės yra labai svarbu.

Taigi, jei jūs nesuvartojate optimalaus kiekio kalorijų, jūs nebūsite garantuoti savo atsistatymo greičiu (daugumoje geinerių taip pat galite rasti papildomai L-glutamino, amino rugšties, kuri atsakinga už raumenų atsistatymą).


Olimp Gain Bolic 6000 (4 po 1 kg)Olimp Gain Bolic 6000 (4 po 1 kg)Kompleksas (40 porcijų) tinkamai parinktų angliavandenių (diferencijuotas pagal glikeminius reitingus) ir baltymų mišinys, praturtintas kreatino monohidratu ir taurinu.Sužinok daugiau!

Parašykite komentarą