UltraVit Vitaminas C 60 kaps.

Multivitaminai: pats svarbiausias papildas?

 

Ar tu stengiesi priaugti raumenų? Ar tu bandai numesti svorio? Ar tau tiesiog patinka palaikyti gerą formą? Jei į bet kurį iš šių klausimų atsakėte taip, tada jums tikrai reikia multivitaminų! Kiekvienas turėtume vartoti multivitaminus nepaisant kas jūs ar kokio amžiaus esate. Yra daug skirtingų rūšių bei formulių multivitaminams, yra skirtų specialiai vyrams perkopusiems 50, vyrams, moterims, vitaminų skysčio pavidale ir kt…  Šis straipsnis trumpai nurodys multivitaminų vartojimo priežastis.

Visų pirma, jeigu jūs siekiate pagražinti kūno formas, numesti svorio ar tiesiog gyventi sveiką gyvenimą – geri multivitaminai yra pats svarbiausias papildas, ties kuriuo turetumėte visų pirma susitelkti. Yra daug dalykų, kuriuos reikia žinoti perkant multivitaminus,tačiau aš negaliu pasakyti ko konkrečiai reikia jums. Aš jums siūlyčiau apsilankyti pas daktarą ir paklausti jų patarimo, siekiant sužinoti ko reikia būtent jūsų organizmui. Kiekvienas turime skirtingus poreikius, todėl negaliu papasakoti ko konkrečiai reikia kiekvienam. Taigi, pamirškime visus tuos skysčio formos multivitaminus ir aptarkime multivitaminų svarbą pagrindinėse situacijose.

Multivitaminų papildai visiems

Taip supratote teisingai, jei jau skaitote šį straipsnį jums tikrai reikia multivitaminų. Tiesą sakant, visiems žmonems, kuriuos pažįstate ar buvote sutikę, reikia multivitaminų. Šiais laikais sunku suspėti tinkamai pavalgyti, o ką jau kalbėti apie visų būtinų vitaminų ir mineralų deficitą mūsų dietose.Štai kur jums i pagalba atskuba multivitaminai! Žinoma visi turime skirtingus poreikius, dėl to yra tiek daug multivitaminu rušių. Pagrindinė priežastis kodėl žmogui taip reikia multivitaminų, tai skurdi dieta.  Jeigu jūs nevalgote beprotiškų kiekių vaisių ir daržovių,  jūs negaunate pakankamo kiekio vitaminų savo dietoje.  Ypač jeigu dažnai užkandžiaujate įvairiose greito maisto užeigose.  Tokiose situacijose multivitaminai tiesiog būtini.  Nesupraskite manęs klaidingai, multivitaminai negarantuoja jums nepriekaištingos dietos, jie tik padeda užpildyti jos spragas.

Multivitaminų svarba atletams

Taigi, atletai be abejonių yra grupė žmonių, kuriems multivitaminai yra bene svarbiausi. Atletai nuolat veda savo kūnus iki kraštutinumų ir tai akivaizdžiai verčia organizmą dirbti sunkiau, kad tai kompensuoti, jiems reikalingi dideli kiekiai maistinių medžiagų ir vitaminų. Atletams yra svarbu pasirinkti multivitaminus pritaikytus būtent jiems. Vieni iš populiariausių šioje srityje yra „Animal pak“ bei „Opti-men“.  Jų yra labai daug, bet jums reikia atrasti jums tinkantį labiausiai pagal kainos ir kokybės santykį. Vartojant multivitaminus turėtų pagerėti jūsų savijauta bei sumažinti šansą gauti traumą. Jei jūs siekiate priaugti raumenų, multivitaminų įtraukimas į jūsų dietą ženkliai jums padės „statant“ naujus raumenis ir išlaikyti jau užaugintus.  Taip pat jie padės jums pasirodyti geriau jūsų „cardio“ bei sunkumu treniruotėse.


Swanson Zinc (cinko gliukonatas) 250 tabl.Swanson Zinc (cinko gliukonatas) 250 tabl.Kiekvienoje Swanson tabletėje yra 30 mg cinko (cinko gliukonato).Sužinok daugiau!

Komentarai Multivitaminai: pats svarbiausias papildas?

  1. Lina says:

    sutinku su straipsiu
    dabar jau darosi vis šalciau , tadel imunine sistema laikas pasirūpinti.Ilgai ieškojau geriausiai subalansuotų multivitaminų moterims , internete netycia radau BIOVEA firmos multivitaminus ir pagal sudėtį man labai geri Women’s Multi

  2. borex says:

    multivitaminu reikia taciau as asmeniskai nepirkciau ju is vaistiniu, del vienos labai aiskios priezasties kiekvienoje vaistineje viskas brangiau nes zmones nezino kur daugiau gauti multivitaminu o gi tik is vaistines, reiketu pamastyti ir kitus saltinius ten visi bent jau multivitaminai tikrai bus kokybiski ir pigesni gal ir daugiau uz zymiai mazesne kaina.

Parašykite komentarą