Ar kultūrizme tikrai reikalingi papildai? (Bill Strauss)

Ar man reikalingi maisto papildai ar ne? Šis klausimas dažnai iškyla sportininkams. Ar tikrai reikia papildų? Išnagrinėkime šį klausimą.

Pirmasis bandymas

Pirmas dalykas, bandant atsakyti daugelis pasakytų „reikia“? Išnagrinėkime keletą skirtingų apibrėžimų. Ar papildai turi didžiausią įtaka tapti didesniu ir stipresniu? Atsakymas į šį klausimą .. Ne!

Papildai nėra privalomi, siekiant padidinti raumenų masę ar jėgą. Taip, visi, kurie sportuoja tinkamai ir surenka reikalingą suma baltymų, angliavandenių ir riebalų iš maisto produktų gali ir bus gerokai padidinta raumenų apimtis ir jėgą.

Nori tapti didesnis ir stipresnis? Žiūrint į aukščiau išsakytus faktus, papildai nėra privalomi, bet… netiesa.

Antrasis bandymas

Ar kultūrizme reikia papildų, kad taptume stipresni ir didesni? Atsakymas į šį klausimą? Taip!

Nors papildai nėra pagrindinė sąlyga norint tapti didesniais ir stipresniais, jie yra privalomi, jei jūsų tikslas yra tapti tokiu dideliu ir stipriu, kaip jūs galbūt galite. Investuojant į tinkamus produktus ir taikant tinkamą sumą, jums gali neabejotinai gauti papildomą pranašumą už kitus.

Begalės valandų sunkaus darbo ir noro tapti stipresniu, bei didesniu, būtu logiška išleisti tam tikra sumą papildams, kad jūsų rezultatai būtų kuo maksimaliai padidinti.

Siekiant raumenų ir jėgos padidėjimo, aš neabejotinai rekomenduoju maisto papildus, siekiant padidinti savo rezultatus.

Penki pagrindiniai papildai:

  1. Išrūgų baltymai
  2. Kreatinas
  3. Glutaminas
  4. Vitaminai
  5. Nesočiosios riebalų rūgštys

Šie penki pagrindiniai produktai reikalingi, norint maksimaliai pagerinti savo kūno augimą. Sėkmės!


ICONFIT Soy Isolate 90 (Sojos baltymų izoliatas) 800gICONFIT Soy Isolate 90 (Sojos baltymų izoliatas) 800gSoy Isolate 90 sudėtyje yra apie 90% baltymų, tik nedidelis kiekis angliavandenių ir riebalų, todėl jis puikiai tinka visiems sportiniams tikslams.Sužinok daugiau!

Parašykite komentarą