UltraVit Vitaminas C 60 kaps.

Masės auginimas: pamaitink mašiną!

 

Tavo kūnas yra mašina… Gerai suteptas tikslus mechanizmas… Mechanizmas, kuris yra tiek geras, kiek geras kuras kuriuo tu jį maitini. Valgysi mėšlą, ir atrodysi kaip mėšlo gabalas… Blogas maistas… Maistas prisotintas riebalų ir cukraus nepadės tau sukurti gerai veikiančios mašinos. Geri riebalai, geri baltymai ir angliavandeniai yra pagrindiniai faktoriai padėsiantys sukurti tą mechanizmą. Laiko paskirstimas… Žinojimas kada valgyti skirtingą maistą ir jo derinimas maksimaliam masės ir jėgos išvystymui. Jei to dar nežinai, tai pats laikas išmokti kaip augti.

Ko tu nori? Raumenų. Kaip juos augini? Skirdamas didžiulį dėmesį treniruotėms. Aš kalbu apie 120 % per treniruotę atiduodamų pastangų… Ne… Tai ne tai, ko tau iš tikrųjų reikia..net ne panašu…

ct-fletcher-and-kali-muscle-in-t

Matai, 50% yra treniruotės, o kita pusė, tai mityba. Aš nevarginsiu jūsų kalbėdamas apie mityba svorio metimui, kalorijų skaičiavimą ir kitą šlamštą. Vietoj to aš išmokysiu jus kaip užsiauginti jėgą ir kalnus raumenų..

Jau išsigandai? Pagalvok prieš sakydamas ne… Pažiūrėk giliai į save ir paklausk savęs: „Ar aš turiu tai kas man padės tai padaryti?“ Aš turiu. Aš gyvenu tuo. Aš kvėpuoju tuo. Aš svajoju apie tai. Pergalė bus mano. O kaip tu?

Tai ne paprastas klausimas, tai realybė. Manai tu to nori labiau nei aš? Įrodyk. Dabar pats laikas.

Viskas priklauso nuo insulino lygio. Tai tiesa. Reikia nuolat kontroliuoti cukraus kiekį kraujyje. Aš nekalbu apie paprastus atletus, aš kalbu apie tikrus geležinius karius… Apskaičiuoti reikiamą suvartoti baltymų kiekį nėra sunku. Bet tai dar ne viskas. Tu gali vartoti geriausios kokybės amino rūgštis ir baltymus, bet vis tiek nepasiekti norimų rezultatų. Kodėl? Todėl, kad nepaisant to, kad suvartoji pakankamai baltymų, tau vis tiek reikia kontroliuoti insulino lygį kraujyje.

Kai žmogus suvartoja angliavandenių turinčių aukštą glikemijos indeksą (GI) kūnas išskiria insuliną, kad cukraus kiekis kraujyje būtų sukontroliuotas. Insulinas kuris yra išskiriamas į kraują nuneša visus nepanaudotus angliavandenius ir laisvai tekantį cukrų tiesiai į riebalų saugyklą kepenyse, pilvo srityje, taip pat tarp odos ir raumenų.

Insulinas yra labiausiai anabolinis hormonas visoje planetoje. Jis kaupia papildomus angliavandenius kaip energija raumenims, kai jiems jos reikia ir kaip riebalus, kai raumenims energijos nereikia. Kilogramas riebalų turi 7700 kalorijų energijos. Tai labai daug kalorijų ir tik viename kilograme. Norint numesti kilogramą riebios kūno masės reikia išeikvoti 7700 kalorijų arba iš maisto gauti 7700 kalorijų mažiau. Taigi ką mes darome? Panikuojame! Štai ką. Vietoj to kad paklausytume teikiamų patarimų.

Pirmiausia manau sutiksite, kad ne raumeninės masės prieaugis yra būtent tai ko mes nenorime, taigi išsirinkime angliavandenius turinčius žemą glikemijos indeksą: visi grūdai, avižos, dioskorėja, rudi ryžiai, visų grudų duonos, daržovės ir kai kurie vaisiai (obuoliai, apelsinai, braškės, melionai). Vaisių sultys veikia taip pat kaip soda, nes jas labai greitai absorbuoja kraujyje esantis insulinas. Riebalų kaupimas sukelia sumaištį hormonų ir liaukų sistemoje.

Tiki ar ne toks insulino lygio kraujyje kontroliavimas turi tiesioginį poveikį senėjimo procesams, diabetizmui, cholesterolio kiekiui, kraujo spaudimui ir t.t. Insulino lygio kontroliavimas daro tave seną ir storą. Nebent tu tai panaudoji savo pranašumui, ir tik tais atvejais, kai iš to tikrai gali gauti naudos.

Geriausias laikas tam yra ne daugiau kaip 45 minutės po intensyvios treniruotės. Bet nepamiršk, tam turi tik 45 minučių galimybių langą. Tai raktas raumenų augime.Po to kai kūnas baigia treniruotę, tavo raumenys būna išalkę, jiems reikia kuro ATP, gliukogeno ar tiesiog paprastai sakant angliavandenių. Dabar tu gali užpildyti savo energijos atsargas, kurios padės ne tik raumenims greičiau atsistatyti, bet ir absorbuoti maisto medžiagas reikalingas raumenims augti ir atsistatyti po per treniruotes padaryto žalos… Taip, pasakiau žalos.

Pati treniruotė nėra anabolinis veiksnys. Iš tikrųjų, netgi katabolinis (suardo raumenis). Tačiau tai yra kibirkštis, kuri sukelia anabolizmą (raumenų augimą). Štai kodėl treniruotė turi užtrukti daugiausiai valandą arba pusantros ir ne daugiau. Tų 45 minučių langas tikrai gera proga į raumenis pasiųsti proteino, amino rūgščių, kreatino ir gliutamino.

Antras geriausias laiko tarpas suaktyvinti tavo insuliną yra 30 minučių prieš treniruotę, per treniruotę bus išlaikytas aukštas insulino lygis, taip apsaugant raumenis nuo išsekimo.

Įsidėmėkite, jog auginant kokybišką raumenų masę, būtina kontroliuoti angliavandenių ir insulino proveržius.


Nutrend Mass Gain 1050gNutrend Mass Gain 1050gNutrend Mass Gain angliavandenių-baltymų kompleksas atsigavimui ir raumenų masei.Sužinok daugiau!

Parašykite komentarą