UltraVit Vitaminas C 60 kaps.

Veteranų čempionate – bronza (Budapeštas, Vengrija, 2007 12 01-02)

Vengrijos sostinėje Budapešte vykusiame pasaulio kultūrizmo ir fitneso jaunimo ir veteranų čempionate sėkmingiausiai iš keturių Lietuvos atstovų rungtyniavo 45-erių metų vilnietis Semionas Berkovičius. Šiuo metu Vokietijoje gyvenantis ir ten dirbantis sportininkas kategorijoje iki 80 kg, kur dalyvavo 24 atletai, pelnė bronzos medalį. Semioną pranoko tik Rusijos ir Brazilijos atstovai.

Vilnietis pakartojo savo pernai metų pasiekimą, o anksčiau – 2003-aisiais – buvo tapęs ir pasaulio veteranų čempionu.

Arti prizininkų pakylos buvo Jurbarko „Progreso“ sportininkas Marius Arlauskas – jaunimo klasikinio kultūrizmo kategorijoje jis liko ketvirtas.

Penkta jaunimo kultūrizmo kategorijoje tarp merginų – Lina Juknelytė (Marijampolės „Tauras“). Septintojoje vietoje tarp kultūrisčių veteranių liko marijampolietė Elena Stasiukynienė.

Čempionate Budapešte dalyvavo 246 atletai iš 40 šalių. Komandų įskaitoje nugalėjo Čekija.

Amix Beta-Ecdyx Pure 90 kaps.Amix Beta-Ecdyx Pure 90 kaps.Stipriai anaboliškai veikiantis, nehormoninis ir visiškai saugus maisto papildas.Sužinok daugiau!