UltraVit Vitaminas D3 2000IU 180 kaps.

10 mitybos strategijų vardan ryškaus pilvo preso

 

Ryškus pilvo presas ar šešių kaladėlių presas yra žmogaus turinčio atletišką kūną prekės ženklas. Nerastumėme nė vieno fitneso varžybų dalyvio, kuris neturėtų išsvajotųjų šešių kaladėlių. Bet kokiu atveju – tiems, kurie nėra genetiškai apdovanoti, pilvo raumenų ryškinimas yra sunkesnis, nei paprastų pratimų darymas ir dietos laikymasis.

Vietoj to jums reiks ištobulinti savo dietą iki tobulumo, jei tikrai tikrai norite greit be marškinėlių pasirodyti paplūdimyje ir atrodyti tikrai gerai.

1. Išrūgos

Išrūgų proteinas padeda statant raumenyną. Tai senos naujienos. Bet ar žinojote, kad išrūgose yra daug leucino, kuris skatina riebalų rūgščių oksidaciją? 2006 metų tyrimas parodė, kad 60 gramų išrūgų pridėjimas į dietą, lyginant su 60 gramų sojos proteino ar 60 gramų angliavandenių priveda iki pastebimų kūno riebalų masės sumažėjimo per 6 mėnesius.

Išrūgų proteinas taip pat didina sotumo jausmą. Padidink sotumo jausmą ir teoriškai mažiau suvalgysi! Būsi mažiau alkanas, o juk būtent nuo alkio priklauso kiek tu suvalgai.

2. Pieno produktai

Bežiūrėdami kas mažina kraujo spaudimą ir didina kaulų stiprumą Tenesio universiteto mokslininkai atrado tiesioginį ryšį tarp kalciu turtingų produktų vartojimo ir svorio mažėjimo. Šitai tuojau pat pastebėjo įvairių jogurtų gamintojai. Taip televiziją užplūdo reklamos apie svorį mažinančius jogurtus.

Kol vieni tyrimai randa tokį ryšį, tol kiti teigia, jog kalcis ir svorio mažėjimas jokio ryšio neturi.

Klinikiniai tyrimai yra maišyti su universitetų tyrimais, tačiau abiejose stovyklose sutinkama, kad kalcis, kuris naudojamas papildams yra mažiau pranašus už kalcį, kurį gauname iš pieno produktų. Kodėl? Todėl, kad kartu su pieno produktais mes dar gauname ir vitaminą D.

Vienas 24 savaičių trukmės svorio metimo bandymas įrodė, kad iš dviejų grupių suaugusių žmonių linkusių į nutukimą, daugiau svorio numetė ta grupė, kuri suvartodavo daug kalcio dietos metu. Papildomai buvo sukurta trečioji grupė. Grupė žmonių, kurie kalcį gavo iš pieno produktų. Lyginant su grupėmis, kurios gavo kalcį iš papildų ir minėta trečiąja grupe – rezultatai akivaizdūs. Trečioji grupė neteko 64 proc. daugiau svorio, nei kitos grupės.

Vitaminas D yra savotiškas papildas prie kalcio. Būtent šis vitaminas padeda įsisavinti kalcį. Todėl, jei norėsite išbandyti šią svorio metimo strategiją – kaip kalcio šaltinį rinkitės natūralius pieno produktus, o ne laboratorijose išskirtus mineralus.

3. Valgymas dideliais kiekiais

Ar atsimenate knygą „Valgyk daugiau, sverk mažiau“? Šiame pavadinime yra šiek tiek tiesos. Prieš keletą metų Penn`o valstijos universiteto tyrėja Dr. Barbara Rolls tyrė kaip dideli kiekiai maisto veikia mūsų sotumo jausmą ir kalorijų įsisavinimą. Šią tyrimų kryptį ji pavadino volumetrika.

Kaip veikia volumetrika? Daktarė Rolls teigia, kad mums reikia atsižvelgti į energetinę maisto vertę ir rinktis maisto produktus, kurie turi nedidelę energetinę vertę. Būtent jie užpildys mūsų skrandį, privers jaustis sočiais, o tuo pat metu duos palyginti nedaug kalorijų mūsų organizmui. Mažos energetinės vertės maistu laikomos greito paruošimo sriubos, „lengvos“ daržovės (pomidorai, morkos, kopūstai, agurkai), daugybė įvairių vaisių.

4. Dažnas valgymas

Ši strategija nereikalauja daug psichologinių jėgų. Tiesiog užsistatykite savo laikrodį, kad pradėtų zvimbti, kai ateis laikas valgyti. Kada valgome mes deginame kalorijas (termogeninis valgymo efektas) ir mes tampame mažiau alkani vėliau. Tik praleiskite valgymą ir pamatysite, jog sekančiame valgyme suvalgysite per daug. Tai blogai. Taigi valgykite dažnai.

5. Žalioji arbata

Žalioji arbata savo sudėtyje turi kafeino, kuris padidina energijos išskaidymą (kalorijų deginimą). Tyrimai parodė, kad žaliosios arbatos mėgėjai geriau kontroliuoja savo svorį. Tyrėjai spėja, kad normalaus kūno svorio išlaikymas yra lengvesnis dėl padidintos termogenezės ir riebalų oksidacijos. Arbata turi daug kitų pliusų. Taigi tikrai nepakenks, jei į savo dietą pridėsite žaliosios arbatos.

6. Perdirbtų riebalų rūgščių vengimas

Taip, vis dar galima rasti produktų, kuriose šio blogio pilna. Netgi labai maži šių medžiagų kiekiai (1-3 proc.) apkrauna jūsų kraujagysles ir apsunkina širdies darbą Taigi visi tie skanūs dalykai, kuriuose yra „blogųjų riebalų“ didina riziką susirgti širdies ligomis. Taip pat šie riebalai didina jūsų pilvo srities riebumą. Taigi skaitykite etiketes ant produktų. Jei produkto etikėte sako „Dalinai perdirbti riebalai“ – meskite lauk šį produktą. Jūsų širdis ir presas jums bus dėkingas dėl tokio ryžto.

7. Valgykite riebias žuvis

Omega 3 rūgšys yra tarytum sveikos širdies, odos, sumažintos depresijų ir stresų tikimybės garantas. Jie taip pat mažina riebalų sankaupas, ypač pilvo preso srityje. Tyrimai įrodė, kad šios „gerosios“ rieblų rūgštys veikia genus, kurie reguliuoja mūsų riebalų įsisavinimą. Taigi šių medžiagų vartojimas mažina tikimybė, kad nutuksime. Taigi mėgaukitės lašiša, skumbre, silke, uotu, sardinėmis, tunu, kupre, keta ir dar daugybe žuvų. Jei negalite pakęsti žuvies – vartokite žuvų taukus. (Visgi jūsų pininginės gerovei patarčiau pamėgti žuvį)

8. Venkite cukraus neturinčių produktų

Kiek žinote žmonių, kurie kramto becukres kramtomasias gumas ir visai atsisako cukraus? Juk skamba neblogai – nevalgyti cukraus. Reikalas tame, kad becukrės kramtomosios gumos savo sudėtyje turi cukraus alkoholių, kurie sukeliai vidurių pūtimą ir diskomfortą pilvo srityje. Dideliais kiekiais vartojami jie gali paleisti jūsų vidurius.

9. Venkite saldumynų

Jums turėtų būti žinoma, kad saldūs, cukringi užkandžiai nepavers jūsų panašiu į tuos vaikinus, kurie demonstruoja savo „skalbimo lentas“ ant žurnalų viršelių. Jei visgi negalite taip lengvai atsisakyti saldumynų – patarčiau vengti saldiklių.

Žinote tuos pigius saldainius spalvinguose paketuose – guminukus, ledinukus? Saldikliai savo sudėtyje turi nedaug kalorijų ir taip pat jie neturi tokio efekto jūsų insulino lygiui, kokį turi cukrus, tačiau… Saldikliai skatina jūsų apetitą saldžiam maistui. Pripažinkite – kai pradedate valgyti saldumynus, tampa sunku sustoti, nes norisi dar ir dar. Taigi atsisakykite saldumynų, o jei negebate jų atsisakyti – venkite saldiklių.

10. Negerkite alkoholio

Jei jau vis dėlto gersite – gerkite vyną. Tai vienintelis kažkiek naudingas alkoholis, nes duoda jūsų organizmui antioksidantų. Bet jei visiškai rimtai – alkoholio negerkite. Ar žinote nors vieną žmogų, turintį ryškų presą ir pastoviai išgėrinėjantį? Ne, nežinote, nebent jie yra gamtos apdovanoti fenomenai. O tu, jei skaitai šį straipsnį, nesi tas žmogus, kuris apdovanotas gamtos. Taigi negerk alkoholio.


HSN Protein Pudding (baltymų pudingas) 500gHSN Protein Pudding (baltymų pudingas) 500gDidelio baltymingumo pudingas. Su išrūgų baltymais ir pieno baltymais (WPC+MPI). Mažas cukraus kiekis. Be acesulfamo K, aspartamo ir poliolių. Tinka vegetarams.Sužinok daugiau!

Komentarai 10 mitybos strategijų vardan ryškaus pilvo preso

 1. Zilve says:

  Taigi negerk alkoholio.

  O tai , kap , tada tusint? :(

  • raimoolka says:

   vandeniukas ir zalia arbata :)

  • fanas says:

   na as pats sportuoju, gan nemazai, ir is patirties galiu pasakyti, jog jeigu rimtai sportuoji, o savaitgali stipriai”uzsitusini” kas nera draudziama, tada puse savaites rimtai treniruosiesi kad griztai prie buvusios formos, bent man taip yra. bet labiau siulyciau RAIMOOLKA patarima. O jeigu geri alu, NEUZKASK prie alaus, ir kiek skaiciau forumuose, negert visokiu mixu smixu.

  • Edgaras says:

   Nori tusint tusink, pusė metų gal mažiau kiekvieną savaitgalį buvo klubai imi pusę rato po pora valandų dar pusę kad nepadauhintum nereikia kad istaskytu tavęs bet pastoviai šok buk judesį ta patį dariau dar kokį kokteilius pradžioj gali nes norėdavai gale tuso namo parvažiuot mašina ar su taksi, riebalai tirpsta patikėk, bet jei abi savaitgalio dienas tusini jau į gyma tik savaitės vidury :) nes jėgų nebus bet man buvo 36metai jaunimui gal lengviau sekmes

 2. edga says:

  nori sporto ir nori tusint ? :) idomiai jai jau toks sportas tokius dalykus kaip alkoholi fsio.. :)

 3. as says:

  O ar neziurote „jersey shore“, kas ziurot suprasit, situation ar rony, baxuriukai tusina kaip reikalas, presas tikrai grazus, bent jau pas „situation“ pilnos grotos, kaip tada paaiskinsit? sportuoja daug ir geria?

  • Egle says:

   tai vadinama steroidai

   • nesvarbu says:

    debile, filmas gi ten. is kur tokiu idiotu…

  • gymas says:

   Skirk filma nuo realibes asile

 4. as says:

  Dauuuug chemijos mates… Gali gerti ,valgyt beleka ,bet jei chimini vistiek busi didelis ir grazus…

 5. Tomis says:

  ir galiausiai sustos sirdis nuo perkrovu :) butinai siulau stipriai sportuoti,dar chemija varyt ir alkoholi vartoti, busit dideli, sveiki ir grazus !

 6. presas says:

  Tomis dekui uz sarkazma..
  Taigi jaigu sportuoji sportuok jaigu geri, gerk. Nori tvirto grazaus kuno? Tusink be jokio alkocholio taip kaip raimoolko kad ir rase vandeniukas ir zalia arbata na paivairinimui sultys.
  Beja cia pasigedau pagrindinio dalyko VENKTI KIAULIENOS!!!! nes kiaulienoje yra daug visko kas gali sutrigdyti tavo raumenu augima, sirdies darba ar net deguonies isisavinima.

 7. gg says:

  nu aukoholis tikrai nekenkia jei saikingai. Aš gerdamas kokius raumenukus užsiauginau, tai daug kas ir pavydi, nors savaitgaliais būnu kominės būklės. Šnapsas jėga….kaip ir sportas bei plikos mergos…

 8. to "as 2011 11 22" says:

  a tu durnas, ar vaikas? cia gi ble serialas… :DDDDD

 9. minde says:

  prisiminkit O.Zura (s),ar jo paklauskit ar galima gert,vasarom su mergom ir grama gerai darydavo o iki vasaros kursas po kurso.rezultatai geri pirmos varzybos antra vieta kitos varzybos ir dauguma po to einancios pirmos vietos.esme geri snapsa neesk kaip isprotejes,ir negerk brudo.geriau ikalt ko rimto brendzio viskio vodkes bet ne siuolaikinio alaus….o po to einant miegot rekomenduoja baltymu uzvalgyt kad ir varskes…

 10. dovis says:

  o pavyzdziui kaip man reiketu sportuot jei neturiu jokių įrankių. ar įmanoma ko nors pasiekt. ir kaip suprantu tai valgyt reikia riebiai,bet ir uzsiimti fiziniu darbu?

  • paavsaris says:

   Eik į foruma, ten rasi treniruočiu programas.
   Gali pasiekti daug, vien savo svoriu.
   Susirask: treniruotes namų salygomis.

 11. paavsaris says:

  Norėjau paklausti ar blogai jei atsisakiau cukraus?
  Na tarkim arbatoje, kavoje, retai valgau saldainius?
  Iš straipsnio taip pasirodė.

 12. Goerge says:

  Siaubas, kokie jūs žmonės savo šiknose užsidarę. Tūsint ne tik su alkoholiu galima. Pažįstu ne vieną sportininką (vienas iš jų gimnastas šiemet dalyvavęs olimpinėse), kurie yra atsisakę alkoholio ir tūsina vartodami amfetaminą, ekstazį, ar seną gerą žolytę. Kokio velnio visiems atrodo, kad tik gert galima? Alkoholio vartojimas yra labiausiai į debilizmą varantis baliavojimo būdas, ir kad ir kaip bebūtų keista, yra visiškai legalus. Sutapimas?

 13. Povilas says:

  O amfos pripisus bak1 lakstyti jau proto demonstravimas išeina?

 14. ruta says:

  o ar panelems norincioms tureti sixpacka sita dieta tinka?

  • As says:

   Kokia dar dieda? Cia neraso apie jokia dieta

 15. Presas says:

  Sveiki, norėjau Jūsų paklausti: Ką tiksliai reikia daryti norint tūrėti gerą ir tvirtą pilvo presą ? Taprasme kokius tiksliai pratimus ? Pradėjau sportuoti visai neseniai, ir nesu tūrėjusi šioje srutije jokios patirties, beto esu nepilnametė, o labai noriu pilvo preso… Taigi gal galite atsakyti ? Ačiū.

  • Bluelight420 says:

   Same, laukiu atsakymo. Beje asmeniškai manau eik į sporto klubą, ten ant treniruoklių kur presui skirti padirbėk(pati taip darau)

 16. MidLight says:

  zmones jei norite gerkit jei norit sportuokit, jei sportuodami ir vartosit alchoholi tai po 20 metu is stipraus zmogaus tapsite niekas , nebeturesite jegu taii tai jusu pasirinkimas :)

Parašykite komentarą