Pradžia » Mityba ir dietos » Keletas faktų apie kiaušinius

Keletas faktų apie kiaušinius

Keletas faktų apie kiaušinius
1 (20%) 1

1. Daugumai žmonių, cholesterolis, randamas kiaušinių tryniuose turi mažą arba visai neturi poveikio kraujyje esamo cholesterolio lygiui. Tikrasis minusas yra tas, kad trynys yra prisotintas riebalų.

2. Trynyje randama daugiau vitaminų ir mineralų nei baltyme, tarp jų visi A, D, E ir K grupės vitaminai.

3. Kiaušinio baltymai parduodami pakeliuose yra pasterizuoti naudojant aukštą temperatūrą, kad pašalinti visas bakterijas. Juos yra daug saugiau gerti žalius, nei kiaušinio baltymus, kuriuos pats atskiri nuo trynio iš nusipirktų kiaušinių.

4. Tarp rudų ir baltų kiaušinių nėra jokių maistinių skirtumų.

5. Kiaušinio trynys taip pat turi antioksidantų, kurie apsaugo akis nuo oksidacijos pakenkimo.

6. Kiaušiniai yra cholino šaltinis. Cholinas – tai maistinė medžiaga, kuri yra būtina smegenų funkcionavimui ir atminčiai.

7. Vištos auginamos lauke ir pagrinde maitinamos grūdai ir augalais deda kiaušinius su didesniu skaičiumi pagrindinių maistinių medžiagų, kaip vitaminas E ir karotinas.

8. Kiaušiniai geriami žali gali sukelti keletą ligų, pavyzdžiui salmoneliozę. Pamirškit žalius, geriau iškepkite arba išvirkite kiaušinius, kad išvengtumėte šios bakterijos.

This entry was posted in Mityba ir dietos. Bookmark the permalink.

Protein Inn 100% Whey Protein Isolate 1000 gProtein Inn 100% Whey Protein Isolate 1000 gProtein Inn Išrūgų baltymų izoliatas - Lietuvoje gaminamas, yra grynesnis nei išrūgų koncentratas, turi mažiau angliavandenių ir riebalų, yra tinkamas laikantiems dietos.Sužinok daugiau!

3 Responses to Keletas faktų apie kiaušinius

 1. Mantas25 says:

  Visada sakiau, kad kiausiniai yra geris :)

  • Aenas says:

   Na taip, sutinku, bet kaip aš juos valgiau pusryčiams, priešpiečiams, pietums, vakarienei ir šiaip paskanavimui tai atsibodo.

 2. arminas says:

  jei atsibodo kiausiniai pakeisk i kiausiniene:) yra labai daug receptu kaip issikept ir valgyt skirtingo skonio sekmes virtuvej:)

Parašykite komentarą

Amix Nutrition maisto papildai
MPP apranga