UltraVit Vitaminas C 60 kaps.

Kiaušinių nauda: keletas faktų apie kiaušinius

 

Keletas svarbių faktų apie kiaušinius, kuriuos privalai žinoti:

1. Daugumai žmonių, cholesterolis, kurio vidutiniškai viename kiaušinio trynyje randama 186 miligramai, turi mažą arba visai neturi poveikio kraujyje esamo cholesterolio lygiui. Tikrasis minusas galėtų būti tik tas, kad kiaušinio trynyje vidutiniškai yra 5 gramai riebalų.

2. Trynyje randama daugiau vitaminų ir mineralų nei baltyme, tarp jų visi A, D, E ir K grupės vitaminai.

3. Kiaušinių baltymai parduodami pakeliuose yra pasterizuoti naudojant aukštą temperatūrą, kad pašalinti visas bakterijas. Juos yra daug saugiau gerti žalius, nei kiaušinio baltymus, kuriuos pats atskiri nuo trynio iš nusipirktų kiaušinių.

4. Tarp rudų ir baltų kiaušinių nėra jokių maistinių skirtumų. Balti kiaušiniai yra dedami vištų su baltais ausies lezgelų, o rudi kiaušiniai yra dedami vištų su raudonais ausų lezgeliais.

5. Kiaušinio trynys turi antioksidantų, kurie apsaugo akis nuo oksidacijos pakenkimo.

6. Kiaušiniai yra cholino šaltinis. Cholinas – tai maistinė medžiaga, kuri yra būtina smegenų funkcionavimui ir atminčiai. tai  yra svarbi maistinė medžiaga padedanti išsaugoti smegenų ląstelių struktūrą ir neurotransmiterius

7. Vištos auginamos lauke ir pagrinde maitinamos grūdai ir augalais deda kiaušinius su didesniu skaičiumi pagrindinių maistinių medžiagų, kaip vitaminas E ir karotinas.

8. Kiaušiniai vartojant juos žalius gali sukelti keletą ligų, pavyzdžiui salmoneliozę. Pamirškit žalius, geriau iškepkite arba išvirkite kiaušinius, kad išvengtumėte šios bakterijos. Taip pat, be rizikos užsikrėsti salmonelioze vartojant žalius kiaušinius, termiškai neapdoroti kiaušiniai nesuteiks tiek daug „kuro“ raumenų augimui. Tyrimai parodė, kad pilnai išvirtų kiaušinių baltymų pasisavinimas yra apie 91% arba kitaip sakant tiek procentų kiaušinio baltymų pasisavins kūnas. Iš skystų kiaušinių kūnas pasisavins tik pusė to ką galėtų pasisavinti iš pilnai išvirtų kiaušinių.

Štai tokie faktai apie kiaušinius. Skanių kiaušinių!


Dymatize ISO 100Dymatize ISO 100DYMATIZE ® ISO100 HYDROLYZED - pasaulyje populiariausias izoliatas, vartojamas prieš ir po treniruotės.Sužinok daugiau!

Komentarai Kiaušinių nauda: keletas faktų apie kiaušinius

 1. Mantas25 says:

  Visada sakiau, kad kiausiniai yra geris :)

  • Aenas says:

   Na taip, sutinku, bet kaip aš juos valgiau pusryčiams, priešpiečiams, pietums, vakarienei ir šiaip paskanavimui tai atsibodo.

 2. arminas says:

  jei atsibodo kiausiniai pakeisk i kiausiniene:) yra labai daug receptu kaip issikept ir valgyt skirtingo skonio sekmes virtuvej:)

Parašykite komentarą