UltraVit Vitaminas C 60 kaps.

7 priežastys, kodėl kultūristams reikalingas vanduo

Nors tai labai paprasta, bet labai dažnai keletas iš čia minimų priežasčių yra ignoruojama. Vanduo yra reikalingas kiekvienam metaboliniam procesui, įtraukiant ir proteino sintezė. Taigi jeigu jūsų treniruotė yra intensyvi, vienas iš paprašiusių dalykų, kurį jūs galit padaryti dėl savo kūno, tai išgerti daugiau vandens nei įprasta.

Negaunate pakankamai vandens

Gazuotas vanduo bei kava į bendrą suvartojamo vandens kiekį neįsiskaičiuoja. Nors abu šie produktai yra vandeningos kilmės, bet jie iššaukia bendro organizmo vandens netekim? Kai tai atsitinka, kūnas pradeda kaupti vandenį. Tradiciškai yra sakoma, kad žmogui per dieną pakanka 6-8 puodelių vandens, bet kadangi dauguma iš jūsų treniruojatės dažnai bei intensyviai, jums jo reikia daug daugiau. Taikykitės į mažiausiai 3 litrus vandens per parą (priklausomai nuo jūsų fizinio lygio) ir pasistenkite vartoti kuo mažiau kavos bei gazuoto vandens.

Vanduo išvalo toksinus

Vanduo išstumia lauk toksinus ir visus kitus medžiagų apykaitos proceso metu išsiskyrusius nereikalingus produktus. Vanduo yra nepaprastai svarbus, kai laikomasi “aukšto proteino kiekio” dietos. Jis padeda pašalinti perteklinį azotą bei šlapimą. Jeigu jūs valgote daug, kad priaugtumėte svorio, tuomet jums reikia dar daugiau vandens, kad padėtume sklandesniam inkstų darbui.

Vanduo padeda deginti riebalus

Be pakankamo kiekio vandens, inkstai negali dirbti tinkamai. Kai tai atsitinka, dalis apkrovos yra perduodama kepenims. Kepenys paverčia perneštus riebalus energija. Jeigu kepenims yra perduodama dalis inkstų darbo, ji sudegina mažiau riebalų. Kaip priedas, vanduo gali sumažinti alkio jausmą.

Vanduo sumažina skysčių užlaikymą

Priešingybė populiariam įsitikinimui, gėrimas vandens gali sumažinti jūsų organizme laikomo vandens kiekį. Kai vanduo yra vartojamas mažais kiekiais, organizmas mano, kad tai yra vandens stygius ir pradeda jį kaupti. Tuomet vanduo yra kaupiamas papildomose ląstelių erdvėse. Kitais žodžiais, jūsų oda pasidaro minkšta ir pabrinkusi. To pasekoje, norint sumažinti skysčių kiekį organizme, bei pasiekti norimą ryškumo lygį reiktų gerti daug vandens.

Vanduo palaiko jus reguliariu

Per mažai vandens ir jūsų kūnas pradeda jį pasisavinti iš tokių organų kaip gaubrinė žarna. Kai tai atsitinka, jūs patiriate vidurių užkietėjimą. Plius, vanduo leidžia jums suvirškinti jūsų maistą daug efektyviau. Tai pasireiškia ypač tada, kai jus suvartojate per dieną daugiau kaip 4000 kcal.

Vanduo padeda asmenims, kurie gauna per daug druskos

Jei vandens išlaikymas yra įsisenėjusi problema, tai gali būti todėl, kad jūs vartojate per daug druskos su maistu. Kuo didesnis natrio pasisavinimas, tuo labiau kūnas mėgina išsaugoti vandenį jūsų organizme tam, kad galėtu praskiesti druskos koncentraciją gaunama iš maisto. Sprendimas: sumažinkite suvartojamos druskos kiekį arba gerkite daugiau vandens.

Vanduo padeda papildams geriau atlikti jų paskirtį

Tokie papildai kaip kreatinas, dirba kaip porininkas su vandeniu, nes jis vandenį stumia į raumenų ląsteles, tokiu būdu sukurdamas anabolinę aplinką reikalingą raumenų augimui. Būtent kas liečia kreatiną, vandens suvartojimas turi būti ypač didelis ir siekti ~4 litrus per parą. Plius – jeigu jūs treniruojatės ypač intensyviai, jums reikia pagrindinių vitaminų. To pasekoje, vitaminai yra vandens sirupas ir vanduo atrakina vitaminų galią.


XXL Nutrition Green Protein 1000gXXL Nutrition Green Protein 1000gXXL Nutrition Green Protein – 100% augalinės kilmės, aukščiausios kokybės baltymai be laktozės veganams bei vegetarams.Sužinok daugiau!

Komentarai 7 priežastys, kodėl kultūristams reikalingas vanduo

 1. Importinis says:

  Puikus straipsnis!

 2. Klausimas says:

  O vanduo iš sriubų ir t.t. skaičiuojamas, ar čia reikia išgerti 3 litrus vandens nepriklausomai ką valgai?

 3. Blabla says:

  Nepriklauso ka valgai ar geri. Turi butent vandens isgert.

 4. kestas says:

  O vanduo po cardio treniruotes yra gerai?

 5. noname says:

  vandenį gerti būtina bet kokios treniruotės metu

Parašykite komentarą