UltraVit multivitaminų guminukai suaugusiems

Svorio metimas: kaip atsikratyti riebalų?

 

Metant svorį badavimas atrodo pačiu paprasčiausiu ir greičiausiu būdu atsikratyti riebalų, tačiau kiekvienas kilogramas, kurį jūs numetate badaudami, sudarytas iš 40% riebalų ir 60% raumenų audinio. O tai netinka tiems, kas stengiasi užsiauginti kokybiškus ir tvirtus raumenis. Juk kai badaujate, numetate daugiau raumenų negu riebalų masės.

Svorio metimas

Norint numesti svorio ir atsikratyti riebalinio audinio, reikėtų suvartoti tą patį kiekį baltymų, bet sumažinti kitų produktų vartojimą. Taip sudarysite kalorijų deficitą, bet gausite pakankamai baltymų. Prie šito pridėję daugiau aerobinių treniruočių padidinsite savo sudeginamą kalorijų kiekį ir daug greičiau atsikratysite riebalų.

Sunku pasakyti, kiek kalorijų per dieną jūs turite suvartoti, kad efektyviai mestumėte svorį. Čia galioja įvairūs faktoriai, pvz.: medžiagų apykaitos sparta, svoris, sudėjimo tipas, treniruočių intensyvumas ir kt. Tikrai galima pasakyti tik tai, kad jums reikia sudaryti kalorijų deficitą, jūs turite sudeginti daugiau kalorijų negu suvartojate. O to pasiekti galima tik einant klaidų ir bandymų keliu. Pavyzdžiui, jei sudarysite visą per dieną suvartojamų produktų sąrašą ir gausite, kad suvartojate 3000 kalorijų per dieną, galite pabandyti pereiti prie 2500 ar 2000 kalorijų. Perėję prie naujos dietos atidžiai stebėkite savo organizmą, jo svorio ir apimčių pakitimus. Jeigu jūsų labai lėta medžiagų apykaita, galite sumažinti kalorijų skaičių iki 1600-1800 per dieną. Bet nepamirškite į savo treniruotes įdėti naujų aerobinių pratimų, kad sudegintumėte daugiau kalorijų. Jūsų pasirinkimas priklauso nuo asmeninio poreikio ir patirties, bet pagrindinis principas lieka tas pats – sudeginkite daugiau kalorijų negu gaunate, tik taip sėkmingai galėsi pasiekti svorio metimo rezultatų.

Pagrindiniai principai, norint efektyviai numesti svorio ir atsikratyti riebalų:

 • Vartokite daug baltymų, bent jau po 1,5 g vienam kūno masės kg.
 • Valgykite produktus su mažu riebalų kalorijų procentu (iki 20%). Verta žinoti ir apie naudingus riebalus, kaip žuvies taukai, kurių 6g kiekvieną dieną padeda sumažinti poodinį riebalų sluoksnį ir padeda padidinti raumenų tvirtumą.
 • Sumažinkite angliavandenių vartojimą.
 • Pasistenkite kiekvieną dieną skirti 45-60 min. aerobinei treniruotei.

Haya Labs Raspberry Ketones (aviečių ketonai) 100 kaps.Haya Labs Raspberry Ketones (aviečių ketonai) 100 kaps.Haya Labs Raspberry Ketones maisto papildas, kurio sudėtyje yra aviečių ketonai skirtas greitam ir sveikam svorio mažėjimui spartinti.Sužinok daugiau!

Komentarai Svorio metimas: kaip atsikratyti riebalų?

 1. Karole says:

  Bandysim :)

 2. Andriuha says:

  Kiek viena diena po 1 valanda ? O tai kada skirti laika jegos pratimams ir is kur po 1 valandos aerobiniu pratimu, gauti energijos jegos pratimams dar 2 valandom, ? Ar deginant rebalus reikia pasalinti jeos ir mases didinimo pratimus ??? Aciu.

 3. Aha says:

  Po jegos pratimu apie 20min kardio pratimus padaryk ir bus gerai.Istirps riebalai ir galesi mase tuo paciu augint.

 4. Beata says:

  Man gaunasi suvalgyti per mazai kaloriju (1000)
  Ar del to kaupiasi riebalai?
  Nenoriu buti «didele» Kaip valgyti ir sporuoti kad numesti sakykim 5-6kg ir Kunas butu patemtas

Parašykite komentarą