Pradžia » Mityba ir dietos » Populiariausi mitai apie dietas
Populiariausi mitai apie dietas

Populiariausi mitai apie dietas

Dauguma mano, kad jie jau sveikai maitinasi, bet jie yra tik populiariausių mitų apie dietas aukos. Remiantis šiais mitais, kuriuos aptarsime, mes privalėtume išmesti būtiniausias maistines medžiagas tam, kad mūsų kūnas tinkamai funkcionuotų.

Mitai, kuriuos būtina pakeisti dietoje

Geriausia ką mes galime padaryti dėl savęs, tai tapti sveikais, valgant tinkamą maistą. Todėl nebūkite dar vieni, kurie net nepanašu, jog turėtų tinkamai subalansuotą mitybą ir nesivadovaukite mitais.

1 mitas: pašalinti tam tikrais maisto grupes

Dauguma žavingų dietų pabrėžia, jog privalote atsisakyti tam tikrų maisto grupių ir pasilikti tik vieną ar dvi grupes.

Tačiau jūsų kūnui reikia subalansuotos dietos iš daugumos maisto grupių, kurių pagalba organizmas aprūpinamas skirtingomis maisto medžiagomis. Jums reikia vandens, vitaminų, baltymų, riebalų, mineralų, angliavandenių, skaidulų ir deguonies. Laikydamiesi tinkamos dietos ir valgydami vaisius, daržoves, grūdinius produktus ir riešutus, atstatysite savo imuninę sistemą ir palaikysite gerą savijautą.

2 mitas: privalote valgyti mėsą

Per kiekvieną valgymą, jūsų kūnas turi gauti iki 30 g baltymų, tačiau nebūtina valgyti tik mėsą ar pieno produktus, kad gautumėte baltymų, nes jie turi nemažai riebalų.

Mėsai pakeisti puikiai tinka žuvis, be to ir kituose produktuose yra baltymų, nors ir ne tiek daug. Taip pat galite vartoti baltyminius papildus.

3 mitas: riebalų pašalinimas iš mitybos

Priklausomai nuo svorio ir maistinių medžiagų poreikio, Jūsų kūnui kiekvieną dieną gali reikėti iki 50 g riebalų.

Neatsisakykite riebalų visiškai todėl, kad jie padeda jūsų sąnariams ir sklandžiam raumenų darbui. Riešutai, alyvų aliejus ir avokadai yra sveikų riebalų šaltiniai. Atidžiau žiūrėkite kokį maistą perkate ir laikykitės atokiau nuo hidrintų riebalų.

4 mitas: privalote būti alkani

Vidutinio sudėjimo moteris per dieną turėtų suvartoti ne mažiau kaip 1200 kcal, o vyrai ne mažiau kaip 1800 kcal per dieną.

Jei maitinatės sveikai, tai jums neteks būti alkaniems. Jūs galite valgyti daug šviežių vaisių ir daržovių, tai nepaveiks jūsų svorio. Pirkite natūralius produktus, taip žinosite, kad valgote sveiką maistą. Venkite chemikalų, ypač tų kurie randami vandenyje (pavyzdžiui fluoridas yra nuodingas). Sveikai maitinantis jūs galite išlaikyti optimalų svorį, sustiprinti imuninę sistemą, gyventi ilgesnį ir energingesnį gyvenimą.

This entry was posted in Mityba ir dietos. Bookmark the permalink.

Quamtrax Instant Oat meal 2000 g (tirpios avižos)Quamtrax Instant Oat meal 2000 g (tirpios avižos)Quamtrax Instant Oatmeal (tirpios avižos) - skanus ir paprastas būdas mėgautis avižomis be pridėto cukraus.Sužinok daugiau!

Parašykite komentarą

Amix Nutrition maisto papildai
MPP apranga