Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Uzsispyres16
Dažnas senbūvis
Vietovė: Elektrenai
Registravosi: 2010-08-01
Žinutės: 1253
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#2701 2013-02-26 21:21

Re: Sporto medikas, klauskite!

Sveiki,sestadieni smarkiai patempiau kaires kojos ciurnos raiscius.koja istinus nuo blauzdos vidurio iki pedos apacios.ties ciurna smarkiai istine ,o is sonu atrodo taip-http://www.pasveik.lt/img/uploaded/ciurna.jpg (tik labiau , ypac isorineje puseje) .i mokykla vaikstau (labai svarbios dienos ir pamokos),paeiti galiu tik su elastiniu bintu gan gerai apsiviniojes( neverziant),bet nuemus ,koja pradeda skaudeti ,o paejus su ja skausmas dideja+ vakarais turiu keliu valandu darba  ,tad vaiksciojimas man neisvengiamas.kai padare rentgeno nuotrauka jokiu luziu nerado ir pns.Mano klausimas butu-kaip paspartinti kojos gyjima kuo greiciau ? ar sveika su elastiniu bintu prabuti nuo ryto  iki vakaro?

Neprisijungęs

 
Qadys
Kalbus dalyvis
Vietovė: Šakių raj.
Registravosi: 2011-10-21
Žinutės: 93
Atsiliepimai: 0

#2702 2013-02-26 21:46

Re: Sporto medikas, klauskite!

Uzsispyres16 rašė:

Sveiki,sestadieni smarkiai patempiau kaires kojos ciurnos raiscius.koja istinus nuo blauzdos vidurio iki pedos apacios.ties ciurna smarkiai istine ,o is sonu atrodo taip-http://www.pasveik.lt/img/uploaded/ciurna.jpg (tik labiau , ypac isorineje puseje) .i mokykla vaikstau (labai svarbios dienos ir pamokos),paeiti galiu tik su elastiniu bintu gan gerai apsiviniojes( neverziant),bet nuemus ,koja pradeda skaudeti ,o paejus su ja skausmas dideja+ vakarais turiu keliu valandu darba  ,tad vaiksciojimas man neisvengiamas.kai padare rentgeno nuotrauka jokiu luziu nerado ir pns.Mano klausimas butu-kaip paspartinti kojos gyjima kuo greiciau ? ar sveika su elastiniu bintu prabuti nuo ryto  iki vakaro?

Ne viena karta buvau patempes, bet, kad taip pamelynave butu, tai ne. Siaip yra toks tepalas Vihrea, o su bintu vaiksciodavau visa diena, tik nusiimdavau pries miega. pasiimk koki ramenta tada, nes as kuo daugiau judinau, tuo ilgiau gijo ta ciurna.

Neprisijungęs

 
drs
Kalbus dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2010-01-06
Žinutės: 72
Atsiliepimai: 0

#2703 2013-02-26 23:16

Re: Sporto medikas, klauskite!

Man pries pora savaiciu tas pats buvo. Stenkis laikyt kuo daugiau koja iskeles i virsu, reikia duoti kuo daugiau ramybes, nes gali gyti net menesi ir daugiau. Pacio koja buvo kaip bulve vos ne savaite. Tepiau tepaliuku nuo skausmo, diena dazniausia buvau su elastiniu, atrempti kojos beveik net negalejau.. Po ~2sav dabar tininimo nebera, nepatinka tik kai kur atsirade lyg ir guziukai. Siaip skausma dar jauciu, jei koks staigesnis judesys ar siaip atremiu ne taip.

Neprisijungęs

 
Loading
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-05-28
Žinutės: 10084
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 20

#2704 2013-02-27 10:46

Re: Sporto medikas, klauskite!

Pries pora savaiciu nusikelinejant stanga spaudziant kampu, sutraskejo kairys petys labai nemaloniai. Iki dabar jauciasi sioks toks diskomfortas pvz. keliant kazka i virsu ir atsirado labai keistas traskejimas galineje pecio dalyje bandant peti "atmesti" atgal. Pvz darant apsilima suvedant mentes, petys sutraska labai nemaloniai. Su desiniu peciu viskas tvarkoje. Kas galetu buti ir kur reiketu kreiptis?

Paskutinį kartą taisė Loading (2013-02-27 10:46)

Neprisijungęs

 
wopper
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-04-04
Žinutės: 5962
Atsiliepimai: 7

#2705 2013-02-27 11:03

Re: Sporto medikas, klauskite!

Uzsispyres16 rašė:

Sveiki,sestadieni smarkiai patempiau kaires kojos ciurnos raiscius.koja istinus nuo blauzdos vidurio iki pedos apacios.ties ciurna smarkiai istine ,o is sonu atrodo taip-http://www.pasveik.lt/img/uploaded/ciurna.jpg (tik labiau , ypac isorineje puseje) .i mokykla vaikstau (labai svarbios dienos ir pamokos),paeiti galiu tik su elastiniu bintu gan gerai apsiviniojes( neverziant),bet nuemus ,koja pradeda skaudeti ,o paejus su ja skausmas dideja+ vakarais turiu keliu valandu darba  ,tad vaiksciojimas man neisvengiamas.kai padare rentgeno nuotrauka jokiu luziu nerado ir pns.Mano klausimas butu-kaip paspartinti kojos gyjima kuo greiciau ? ar sveika su elastiniu bintu prabuti nuo ryto  iki vakaro?

oi blia, kaip pazistamas vaizdas big_smile pats sia savaite su tokia vaiksciojau..vaiksciot tik su bintu, jei jau reikia, o siaip geriausias bent man budas isgyt budavo bent dvi dienas maziau ja judint

Neprisijungęs

 
Kykas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-04-20
Žinutės: 904
Atsiliepimai: 3

#2706 2013-02-27 11:09

Re: Sporto medikas, klauskite!

Loading, darant mirties trauką, kai atmeti pečius- tas pats?
Arba sukant rankas ratu atgal iš pečių nebūna patraškėjimų.
Bo man tas pats velnias...  Kai sužinosi ką konkrečiau parašyk.
Čia vieno forumiečio spėjimas..
http://en.wikipedia.org/wiki/Rotator_cuff

Paskutinį kartą taisė Kykas (2013-02-27 11:09)

Neprisijungęs

 
MAZIUKAS
Dažnas dalyvis
Vietovė: Bebaimiu 3-13
Registravosi: 2010-04-26
Žinutės: 331
Atsiliepimai: 4

#2707 2013-02-27 11:52

Re: Sporto medikas, klauskite!

Lina21 rašė:

Sveiki,

Prieš savaitę man darė artroskopinę operaciją, lateralinio kelio menikso plyšusios dalies rezekcija, bei atverta ir denuota cista. Norėčiau paklausti, po kurio laiko bus galima vėl pradėti sportuoti?
Begioti 3 kartus per savaite pvz, minti dvirati ir kitus treniruoklius, bei vaiksčiuoti su aukštakulniais?  Kelias dabar jau nebeskauda, galiu jį pilnai ištiesti ir sulenkti, žaizdos užgijo.

Laukiu atsakymo, ačiū.

Atsakiau i AP.

Neprisijungęs

 
Uzsispyres16
Dažnas senbūvis
Vietovė: Elektrenai
Registravosi: 2010-08-01
Žinutės: 1253
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#2708 2013-02-27 14:12

Re: Sporto medikas, klauskite!

drs rašė:

Man pries pora savaiciu tas pats buvo. Stenkis laikyt kuo daugiau koja iskeles i virsu, reikia duoti kuo daugiau ramybes, nes gali gyti net menesi ir daugiau. Pacio koja buvo kaip bulve vos ne savaite. Tepiau tepaliuku nuo skausmo, diena dazniausia buvau su elastiniu, atrempti kojos beveik net negalejau.. Po ~2sav dabar tininimo nebera, nepatinka tik kai kur atsirade lyg ir guziukai. Siaip skausma dar jauciu, jei koks staigesnis judesys ar siaip atremiu ne taip.

kaip su koju treniruotemis ir trauku pratimais sekasi? darot ?

Neprisijungęs

 
Loading
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-05-28
Žinutės: 10084
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 20

#2709 2013-02-27 14:26

Re: Sporto medikas, klauskite!

Kykas rašė:

Loading, darant mirties trauką, kai atmeti pečius- tas pats?
Arba sukant rankas ratu atgal iš pečių nebūna patraškėjimų.
Bo man tas pats velnias...  Kai sužinosi ką konkrečiau parašyk.
Čia vieno forumiečio spėjimas..
http://en.wikipedia.org/wiki/Rotator_cuff

abejoju. kai rotariai buna suvaryti pas mane, tai pastoviai skauda. o dabar net skausmo nera, tik diskomfortas ir traskejimas.

Neprisijungęs

 
wopper
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-04-04
Žinutės: 5962
Atsiliepimai: 7

#2710 2013-02-27 14:38

Re: Sporto medikas, klauskite!

Uzsispyres16 rašė:

drs rašė:

Man pries pora savaiciu tas pats buvo. Stenkis laikyt kuo daugiau koja iskeles i virsu, reikia duoti kuo daugiau ramybes, nes gali gyti net menesi ir daugiau. Pacio koja buvo kaip bulve vos ne savaite. Tepiau tepaliuku nuo skausmo, diena dazniausia buvau su elastiniu, atrempti kojos beveik net negalejau.. Po ~2sav dabar tininimo nebera, nepatinka tik kai kur atsirade lyg ir guziukai. Siaip skausma dar jauciu, jei koks staigesnis judesys ar siaip atremiu ne taip.

kaip su koju treniruotemis ir trauku pratimais sekasi? darot ?

trauka darau as,silpniau bet darau, na su tupimais tai nekazka,lenkimas, tiesimas ir tiek isbedos

Neprisijungęs

 
drs
Kalbus dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2010-01-06
Žinutės: 72
Atsiliepimai: 0

#2711 2013-02-27 16:27

Re: Sporto medikas, klauskite!

wopper rašė:

Uzsispyres16 rašė:

drs rašė:

Man pries pora savaiciu tas pats buvo. Stenkis laikyt kuo daugiau koja iskeles i virsu, reikia duoti kuo daugiau ramybes, nes gali gyti net menesi ir daugiau. Pacio koja buvo kaip bulve vos ne savaite. Tepiau tepaliuku nuo skausmo, diena dazniausia buvau su elastiniu, atrempti kojos beveik net negalejau.. Po ~2sav dabar tininimo nebera, nepatinka tik kai kur atsirade lyg ir guziukai. Siaip skausma dar jauciu, jei koks staigesnis judesys ar siaip atremiu ne taip.

kaip su koju treniruotemis ir trauku pratimais sekasi? darot ?

trauka darau as,silpniau bet darau, na su tupimais tai nekazka,lenkimas, tiesimas ir tiek isbedos

As tai dabar koju kelias sav nedariau, tik va siandien kaip tik nusprendziau letai pamegint prasibegt, tai po kokiu 5min, jau pajutau, kad skausmas atsiranda toje vietoje. Reikes kita sav gal pamegint su elastiniu apsirisus lengvai pasidaryt kojas, bet ir tai nesinori skubeti.

Neprisijungęs

 
Audrius22
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2012-12-18
Žinutės: 56
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 1

#2712 2013-02-28 04:28

Re: Sporto medikas, klauskite!

Sportuoju apie 4 menesius, pulsas pakrites truputi, ramybes busenoj apie 48-50, ar normalu? O po treniruociu ieseinu visas isbales.

Paskutinį kartą taisė Audrius22 (2013-02-28 04:28)

Neprisijungęs

 
futbolistas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-06-29
Žinutės: 216
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#2713 2013-02-28 09:26

Re: Sporto medikas, klauskite!

Audrius22 rašė:

Sportuoju apie 4 menesius, pulsas pakrites truputi, ramybes busenoj apie 48-50, ar normalu? O po treniruociu ieseinu visas isbales.

nenormalu,  eik issitirk..

Neprisijungęs

 
smekla
Žmogus-su-tapkėm
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-10-28
Žinutės: 8716
Atsiliepimai: 25

#2714 2013-03-01 01:13

Re: Sporto medikas, klauskite!

Goša rašė:

smekla rašė:

Sveiki, pabegiojus kelias dienas lauke, ima kankinta skausmas abiejuose kojose, tose pacioce vietose, t.y blauzdikaulio vidineje puseje (nurodziau nuotraukoje mazdaug kur).
Placiau apie simptoma. Prasibegus pirma diena, skausmo nebuna, prabegus antra diena, siek tiek pradeda skaudeti, prabegus trecia diena, skauda jau gan gerokai.. kita diena atsikelus skausmas jauciamas net einant.. padarius ~2saw pertrauka nuo begiojimu, wel gali begti viena-dvi dienas ir skausmas atsinaujina..
Galbut beda begimo bateliuose? Galbut beda pagrinde ant kurio begu ? (bandziau begt zole, ziemos metu sniegu, kad minksciau butu, o pasekmes tos pacios..)
Ka patartumete?

http://s017.radikal.ru/i408/1302/3d/c2d073a8ec38.jpg

Nuvariau pas seimos gydytoja nieko naujo nepasake, zodziu tepi kokiu nors kaip Fastum gel, ir geri Magnio bent jau vitaminus aisku dar cinkas ir kalcis neblogai butu . O del avalynes kaip sako, tai daug kam padeda tas dalykas wink

entuzijazmo begiot daug, dar kai dabar saulute rytais dabinasi spindulias, o vat kojos nekanalina kaip turi but..
Su nemazai veikeju snekejau, daugelis sake, kad reikia avalyne keist, ir kad jiem tai padejo.. (turejo tuos pacius simptomus t.t, pakeitus avalyne viskas issisprende)
esu nusiziurejas asics keduku, bet kaina kandziojasi, gal kas pasiulys geresniu alternatyvu.. (pats turiu adido lygtais begiojimo kedus, bet wa - truba gaunas)
aisku labai noreciau ir pas daktara apsilankyt, pasikonsultuoti, bet nera laiko, o kai nebeggioju, tai kaip ir neskauda..
galetu cia sporto daktariukstis apsireikst

Paskutinį kartą taisė smekla (2013-03-01 01:20)

Neprisijungęs

 
uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#2715 2013-03-01 11:42

Re: Sporto medikas, klauskite!

Siulyciau stebet akcijas asics sportsdirect.com
Tik kaip pvz www.sportsdirect.com/mt/www.sportsdirec … t_redirect

Paskutinį kartą taisė uzsivedes (2013-03-01 11:44)

Neprisijungęs

 
Mariszs
Dažnas dalyvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2011-11-12
Žinutės: 227
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 0

#2716 2013-03-03 00:50

Re: Sporto medikas, klauskite!

smekla rašė:

Goša rašė:

smekla rašė:

Sveiki, pabegiojus kelias dienas lauke, ima kankinta skausmas abiejuose kojose, tose pacioce vietose, t.y blauzdikaulio vidineje puseje (nurodziau nuotraukoje mazdaug kur).
Placiau apie simptoma. Prasibegus pirma diena, skausmo nebuna, prabegus antra diena, siek tiek pradeda skaudeti, prabegus trecia diena, skauda jau gan gerokai.. kita diena atsikelus skausmas jauciamas net einant.. padarius ~2saw pertrauka nuo begiojimu, wel gali begti viena-dvi dienas ir skausmas atsinaujina..
Galbut beda begimo bateliuose? Galbut beda pagrinde ant kurio begu ? (bandziau begt zole, ziemos metu sniegu, kad minksciau butu, o pasekmes tos pacios..)
Ka patartumete?

http://s017.radikal.ru/i408/1302/3d/c2d073a8ec38.jpg

Nuvariau pas seimos gydytoja nieko naujo nepasake, zodziu tepi kokiu nors kaip Fastum gel, ir geri Magnio bent jau vitaminus aisku dar cinkas ir kalcis neblogai butu . O del avalynes kaip sako, tai daug kam padeda tas dalykas wink

entuzijazmo begiot daug, dar kai dabar saulute rytais dabinasi spindulias, o vat kojos nekanalina kaip turi but..
Su nemazai veikeju snekejau, daugelis sake, kad reikia avalyne keist, ir kad jiem tai padejo.. (turejo tuos pacius simptomus t.t, pakeitus avalyne viskas issisprende)
esu nusiziurejas asics keduku, bet kaina kandziojasi, gal kas pasiulys geresniu alternatyvu.. (pats turiu adido lygtais begiojimo kedus, bet wa - truba gaunas)
aisku labai noreciau ir pas daktara apsilankyt, pasikonsultuoti, bet nera laiko, o kai nebeggioju, tai kaip ir neskauda..
galetu cia sporto daktariukstis apsireikst

man tas pats budavo , o ypac jai kalnuotom vietom begioji ... patarciau pabandyt kai begi dedant peda det is karto kuo ploksciau pada , o ne nuo kulno leist koja kaip sitam vaizdelyje, man padejo http://youtu.be/oN1x3Ik1t5Y
ir pradziai pabandyk stipesnio sildomo tepalo ta vieta patept pries begant , o batus pirk kad butu butinai storas minkstas kulnas smile

Neprisijungęs

 
smekla
Žmogus-su-tapkėm
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-10-28
Žinutės: 8716
Atsiliepimai: 25

#2717 2013-03-03 01:03

Re: Sporto medikas, klauskite!

Mariszs rašė:

smekla rašė:

Goša rašė:


Nuvariau pas seimos gydytoja nieko naujo nepasake, zodziu tepi kokiu nors kaip Fastum gel, ir geri Magnio bent jau vitaminus aisku dar cinkas ir kalcis neblogai butu . O del avalynes kaip sako, tai daug kam padeda tas dalykas wink

entuzijazmo begiot daug, dar kai dabar saulute rytais dabinasi spindulias, o vat kojos nekanalina kaip turi but..
Su nemazai veikeju snekejau, daugelis sake, kad reikia avalyne keist, ir kad jiem tai padejo.. (turejo tuos pacius simptomus t.t, pakeitus avalyne viskas issisprende)
esu nusiziurejas asics keduku, bet kaina kandziojasi, gal kas pasiulys geresniu alternatyvu.. (pats turiu adido lygtais begiojimo kedus, bet wa - truba gaunas)
aisku labai noreciau ir pas daktara apsilankyt, pasikonsultuoti, bet nera laiko, o kai nebeggioju, tai kaip ir neskauda..
galetu cia sporto daktariukstis apsireikst

man tas pats budavo , o ypac jai kalnuotom vietom begioji ... patarciau pabandyt kai begi dedant peda det is karto kuo ploksciau pada , o ne nuo kulno leist koja kaip sitam vaizdelyje, man padejo http://youtu.be/oN1x3Ik1t5Y
ir pradziai pabandyk stipesnio sildomo tepalo ta vieta patept pries begant , o batus pirk kad butu butinai storas minkstas kulnas smile

oho kiek bendraminciu aciu uz info smile zinok kiek tik techniku begimo nebandes, niekas nepadeda. (aisku gal del to kad bandziau tik kai pradejo skaudet gan stipriai, o kai jau skauda, tai nors ir ant ranku vaiksciok, vistiek skaudes, reiktu pabandyt su sveikom kojom kaip nors kitaip pabegiot kreivai sleivai big_smilebig_smile)
p.s tepalu irgi tepu turiu toki tailandietiska kaitinanti, bet irgi nothing special smile

Neprisijungęs

 
Mariszs
Dažnas dalyvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2011-11-12
Žinutės: 227
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 0

#2718 2013-03-03 01:39

Re: Sporto medikas, klauskite!

aisku technika per viena diena sunku ismokt , reiktu gal bandyt letesniu begimu ir gal pajutus skausma truputi pristabdyk kol atsigausi ir eik tokiu greiciu kad neatvestum , praejus skausmui badyk vel mokintis bekt , ir pabadyk pastebet save gal netycia begi labai itemtom kojom , gal labai stiprei rieti peda i virsu ir gaunas didelis tempimas nuo smugio kai dedi kulnu , sunku paaiskint ka turiu minti smile tiesiog turi badyt manau visokius varijantus ir gal nebek ta diena jai jauti kad neatsigaves , tempimo pratimus daryk kiekviena d kad ir nebegi ta diena  , apsilimus butinai smile

Neprisijungęs

 
tingiugalvoti
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-07-30
Žinutės: 24
Atsiliepimai: 0

#2719 2013-03-03 16:30

Re: Sporto medikas, klauskite!

smekla,eik pas daktarus,nes jeigu tau kazkas panasaus i compartment syndrom,tai nemanau,kad pades tau nei technika kazkokia ar avalyne

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#2720 2013-03-04 22:09

Re: Sporto medikas, klauskite!

kurgitu rašė:

sportomedikas rašė:

Pandelum rašė:


Gal galit pakomentuot dėl ATG? smile

kokie tie atg pritupimai... sorry nzn kai kuriu kulturistu terminu... gali paaiskinti?

tokie http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-a … 7075_n.jpg

bet stanga uz galvos

svarbiausia taisyklingai atlik... Sekmes!

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#2721 2013-03-04 22:10

Re: Sporto medikas, klauskite!

geduzas rašė:

sportomedikas rašė:

geduzas rašė:


tai ka vel nuejau pas chirurga pasakiau, kad nepadejo tie papildai, tai nusiunte i traumatologa, ten persviete man ta keli ir atsakymas buvo, jog maziems isaugama tai, o man jau 17, neuzkalnu 18 tai sake, kad nebeisauksiu su amziumi, o vaistu nera gydymui, nebent operacija, bet nelabai daroma tokiai traumai, tai pasiunte i suaugusiuju ligonine, kad padarytu magnetini rezonansa ir ten spres viska, o diagnoze: disensijuojantis kelio girneles ostochondritas ar kazkas panasaus. taigi naujienos tikrai prastos, tikiuos kad kaip nors po to rezonanso gales padet, nes buvo uzsiminta net kad visam gyvenimui, o sportas mano gyvenimo dalis, nezinau kaip galeciau susitaikyti su tokiu dalyku sad

jei disekuojantis osteochondritas, tai ko gero chirurgas pasiulys operacija... sportuoti galesi, bet labai reikes ziuretis kruvius. del operacijos butinumo, pasakys traumatologas, o jei neoperuos, teks praeiti gera reabilitacijos kursa ir toliau testi profilaktika...

tai va po magnetinio rezonanso isvada: nežymus lateralinis patelofemoralinis ankštumas. Patelofemoralinio sąnario I laipsnio chondromaliacija. Girnelės kaulų čiulpų edema- galimai sumušimas. dabar atgal vaziuot i kita ligonine is kur pasiunte, tai kol talonas ateis.. gali gal pakomentuot lietuviu kalba kai tai reiskia, ar bus isgydoma?

lietuviskai: dylantis sanarys su uzdegimo pozymiais. smile gydymas ko gero konservatyvus. Sekmes!

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#2722 2013-03-04 22:11

Re: Sporto medikas, klauskite!

amber20 rašė:

sveiki, pries pora dienu spaudziant stanga, svoris buvo gan nemazas, kazkaip galva buvau pakeles, nuo to laiko labai stipiriai kakla skauda gal numanot kas gali but?

patempei kaklo giliuosius raumenis... jei nestipriai, turetu praeiti... sekmes!

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#2723 2013-03-04 22:12

Re: Sporto medikas, klauskite!

DeaGlezZz rašė:

Ar kam nors yra buve, kad nepavalgius labai intensyviai pasportuoji, tai po sporto akyse atsiranda toks aklas plotas ir po to poros valandu begyje pradeda skaudet ziauriai galva ir kraujospudis pakyla? po to praeina..kartais net pykint pradeda.
bet cia tik tada jei nebuni pavalges daug pries pat pat sporta.
idomu butu suzinot kame beda. Buvau pas kardiologa, tai nieko sirdy blogo nerado ir sake, kad galiu sportuot. Noreciau suzinot ko nors ir pasikonsultuot:)

galbut tiesiog energijos truksta sportuojant...uzlaikai dar kvepavima pratimu metu ir gauni panasius simptomus...

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#2724 2013-03-04 22:14

Re: Sporto medikas, klauskite!

ryttas1 rašė:

Sveiki, man problema su pečiais. Kažkaip seniau staigiai pradėjo skaudėt kairį petį po spaudimo pečiams, po to perėjo į dešinį. Na ka poto susirgau gripu, sakau pailsės pečiai, grįžau, bet vėl atsianujino. Skauda kai spaudžiu kažką, kelt bandau nepatogiai, o miegot ir sukiot ranką galiu laisvai beveik nejaučiu nieko ir skauda jei įtempiu petį nors ir prispaustas, nepakeltas. Skausmas aštrokas toks, diklofenakas nepadėjo, kiti tepalai irgi... Kas galėjo nutikt?
Be to skausmas pečių priekyje labiau ir toks tikrai NEBUKAS ir tik stiprėjo, seniau buvo bukas toks... ;/

galimas uzdegimas sausgysliu del perkrovos arba del raumenu disbalanso. Daryk tempimus ir stiprink krutines raumenu antagonistus. sekmes!

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#2725 2013-03-04 22:15

Re: Sporto medikas, klauskite!

zh1golo rašė:

Skauda darant bicepsa , nugara sitas vietas:
http://s9.postimage.org/xfrkt1niz/1282730229_ZF7tjf.jpg
Ir darant koju lenkimas :

http://s8.postimage.org/v83mn749t/male_back.jpg

gal kas nors buvot susidure ir zinot kur suo pakastas? big_smile

perkrauni sausgysles.. mazink svorius ir ziurek kaip bus. sekmes!

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net