Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

rolka78
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-06-29
Žinutės: 5285
Atsiliepimai: 21

#5176 2013-08-22 22:51

Re: mano foto

kernkraft rašė:

athletic rašė:

Man asmeniskai w daug kuo padejo, ir technika paaiskino ir video pagal prasyma idejo, ir nors po jo "trolinimo" kojas pradejau daryt:D

butent smile jei ne w daugelis cia toliau girtu savo 40cm rankas ir galvotu kad daug valgo. man irgi jis yra padejas, o kas del kritikos verkia daug praranda, nes isizeidzia vietoj to, kad patarimo paklaustu big_smile ju paciu problemos.

As net neabejoju kad jis ant jusu padejas.Ir ne tik ant jusu big_smile

Neprisijungęs

 
Alonzo
Dažnas dalyvis
Vietovė: Šiauliai
Registravosi: 2011-08-25
Žinutės: 374
Atsiliepimai: 0

#5177 2013-08-22 22:54

Re: mano foto

NATURAL1978 rašė:

159159 rašė:

Deimos rašė:

Ooo, tik W atsitrauke is forumo, sitiek nepagirtu ir uzgautu berniuku islindo smile
Ko jus vaikai sureiksminat ta Whatever’io stumima, negi nesuprantat, kad cia tera jo internetinis prikidas ir tiek. Uztrolina ir zvengia ir tu jusu asaru smile Nors kartais su savo perlenktu cinizmu ir uznesa I hormonu metoma paaugli, bet daug kam jo tas ciniskas humoras limpa smile
Bet pagarbos bachuras nusipelno, ir ne tik uz stangu tampyma, bet ir uz tai, ka ir kaip daro gyvenime.

aš gerbiu tik tuos kurie patys gerbia mane ir visą aplinką. Tarpusavio mandagumas kažkoks turėtų būt manau, ne smėlio dėžėj randamės smile O w mane labai norėjo sumaišyt su šūdais, kad ale chemikas esu belekoks ir t.t. neturėdamas preteksto tam net.

jis ta daro is pavydo ,kad tu pacas budamas pakeli daugiau nei jis ,to jis nesupranta ir negali susitaikyt,nekreipk demesio ,jis tiesiog degradaves ,nekulturingas zmogus.o tu esi saunuolis ir tikras sportininkas cia gali buti pavyzdziu
mes kiekvienas galim po dvi naujas keptuves nusipirkti,bet zmoniskumo pirkt dar nemaciau nei pilstomo nei sveriamo

nykstys

Neprisijungęs

 
Naujokas1990
Mr Klausimelis
Registravosi: 2010-08-22
Žinutės: 891
Atsiliepimai: 2

#5178 2013-08-22 23:02

Re: mano foto

Kietas whatever nepaneigsi:) o visi turim savo savotiskumu ir t.t o del bf mazo ir kudenu vs zmoniu kurie bulkina, kiekvienam savo, tik tas kuris amber, pagal tave uzplaukes, nk nesimato, padaro relkefa pvz stafordshiras bf lb neblogas db jo, lyginant koks buvo:) seniau jus dratai visi lojot ar pan ant jo, lievai atrodai, padarytu forma su mazu bf is vis gerai atrodytu, o jus lygtumete pavesy. Reikia buti savo vietoj, humaniskam, nesvarbu cempionas tu ar eilinis, prisukti savo ego bei pamirsti as kiemo bachuras panetkes:D ne veltui dedes bulkina, kiti bijodami riebaliuko lengvo taip ir nepramusa savo apimciu, nk, o palaikyt forma dziusnos badaiji ir tiek, malalietkom uztenka, kiekbienam savo:) tik vieni augina kartais pacitina picu ir anglis sukelia, kiti viska ryja is eiles:D ir amber, padaryk ta savo formele i am sexy kuria butu galima pavadint sausai, be AS, o db paskubejai ir b.ybi turi:) pats neturiu kuom girtis, bet esu naturalas, sudziuciau lygciau visas uz tave didesnis ypac kojos, nugata, trapecija, rankos ir br kurso, tad auginkis kiausus ir bent 3-5metus sausai atvaryk silpnavsli neachujielines, peace:) o ramli tikrai turi daugiau mesoa nei tu, nera jis storas, stambus gal gal buvo ir tai... Tad gyvenam kiekvienas sau, o norit varzytis, yra tam varzybos ir t.t kategorijos, o ne laidi riteriu kovos:D wink

Neprisijungęs

 
Makleris
Išmestas
Vietovė: LabradorLand
Registravosi: 2009-11-28
Žinutės: 2756
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#5179 2013-08-22 23:09

Re: mano foto

rolka78 rašė:

kernkraft rašė:

athletic rašė:

Man asmeniskai w daug kuo padejo, ir technika paaiskino ir video pagal prasyma idejo, ir nors po jo "trolinimo" kojas pradejau daryt:D

butent smile jei ne w daugelis cia toliau girtu savo 40cm rankas ir galvotu kad daug valgo. man irgi jis yra padejas, o kas del kritikos verkia daug praranda, nes isizeidzia vietoj to, kad patarimo paklaustu big_smile ju paciu problemos.

As net neabejoju kad jis ant jusu padejas.Ir ne tik ant jusu big_smile

Ne vienas ir ne du turbut, kurie i PM jam zinutes siuncia patarimu prasydami, vienas is tu ''uzsivedes'', kuris uz akiu i suns dienas deda. Ir kiek tokiu veidmainiu papildomai cia dar yra?
Uzsigaveliu visada buvo ir bus wink

Neprisijungęs

 
world
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2010-07-23
Žinutės: 662
Atsiliepimai: 1

#5180 2013-08-22 23:44

Re: mano foto

rolka78 rašė:

wopper rašė:

nukas rašė:


Sakyciau,taikliau nepasakysi.

o gal jam iki gyvo kaulo uzknise visi tokie kaip tu,kaulu vyniotiniai,presa atidirbe ,tipo ryskus ir besipuciantys ,keliantys save i aukstumas,ant vaivoryksciu visokiu ir tt?mane saleje tokie ir nervuoja,nors cia su tokiais per daug ir nesiveliu i gincus.

Va cia del situ priezasciu galima spresti kad rekia pas psihologa apsilankyti,jaigu pyksti del to kad kiti kudi ar stori (jokio skirtumo).
Mano manimu kad tas kuris pyksta del tavo ivardintu priezasciu.Yra pergeros apie save nuomones,negalintis jos isreiksti ir degantis del to pykciu savo viduja. Ziauru.
O kad W pergeros nuomones apie save,tai ziuriu metu metai eina jus kaikurie to nepastebit.Aisku mldc kad sportuoja duok dieve kitiems sulaukus 40 vis sportuoti.
Taciau as asmeniskai nemanau kad verta taip kaip W tusciai tampytis ir traukioti tokius svorius (aisku ten jy veza tipo,jam patinka,priot,bet by by dejau save taip luosinti).Jai litai butu uzdirbami tai kita kalba,o dabar.......KAd tipo ale va as kiek patraukiu big_smile. Nu jo patraukia , nu ir kas is to? Sedi cia su dauguma vaiku ir giriasi.TAi savaime suprantama kad vaikai tokiu svoriu nepatrauks.O prijauciantis sportui,net netrauks ir neluosisns saves (ir cia tehnika neprieko).
Tai tiek pastebejimo ir pamastymo siam kartui smile

nu cia toks pasakymas, mano nuomone, yra trumparegiskas. kitas isgirdes, kad kazkas uzkale limona, pasakys: "kas is to?, ne piniguose laime". dar kitam, pamacius, kad kazkas pakele tuos 200kg, atrodys "nu ir kas?, as tave darbe duxinu" ir t.t. kam is viso zmones dirba? nekalbant apie bazini isgyvenima, manau, tam kad isleistu $, dalykams, kurie teikia malonuma. (trbt sutiksit, kad darba ir malonuma 2in1 retas turi)

Neprisijungęs

 
kernkraft
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2012-10-17
Žinutės: 501
Atsiliepimai: 1

#5181 2013-08-22 23:51

Re: mano foto

kisat ir kisat jo tas traukas big_smile kuriam is jusu liepe jis traukt taip tuos 250kg? ar jis kam nors kaip pavizdi pateikia tuos video su bloga technika?

Neprisijungęs

 
Naujokas1990
Mr Klausimelis
Registravosi: 2010-08-22
Žinutės: 891
Atsiliepimai: 2

#5182 2013-08-23 00:03

Re: mano foto

Prie kiekvieno zmogaus reikia rasti priejima, perprasti jo bendravima ir pan:) taip ir su whatever, nekisa jis kaip pvz savo netechnisku trauku ir pan ir i privata atrasys, pades, zmogiskai kreipiantis:) vyrui sportas turi reiksti nemazai, mano nuomone, visi vyrai bent minimaliai turi sportioti, nors begioti. Savo amziaus jis atrodo puikiai, geras jo pasakymas buvo, amzius tik skaicius:) pykausi ir as su juo seniau, buvo tai, nk nesakau, taciau viska db vertinu objektyviai:)

Neprisijungęs

 
rolka78
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-06-29
Žinutės: 5285
Atsiliepimai: 21

#5183 2013-08-23 08:17

Re: mano foto

world rašė:

rolka78 rašė:

wopper rašė:


o gal jam iki gyvo kaulo uzknise visi tokie kaip tu,kaulu vyniotiniai,presa atidirbe ,tipo ryskus ir besipuciantys ,keliantys save i aukstumas,ant vaivoryksciu visokiu ir tt?mane saleje tokie ir nervuoja,nors cia su tokiais per daug ir nesiveliu i gincus.

Va cia del situ priezasciu galima spresti kad rekia pas psihologa apsilankyti,jaigu pyksti del to kad kiti kudi ar stori (jokio skirtumo).
Mano manimu kad tas kuris pyksta del tavo ivardintu priezasciu.Yra pergeros apie save nuomones,negalintis jos isreiksti ir degantis del to pykciu savo viduja. Ziauru.
O kad W pergeros nuomones apie save,tai ziuriu metu metai eina jus kaikurie to nepastebit.Aisku mldc kad sportuoja duok dieve kitiems sulaukus 40 vis sportuoti.
Taciau as asmeniskai nemanau kad verta taip kaip W tusciai tampytis ir traukioti tokius svorius (aisku ten jy veza tipo,jam patinka,priot,bet by by dejau save taip luosinti).Jai litai butu uzdirbami tai kita kalba,o dabar.......KAd tipo ale va as kiek patraukiu big_smile. Nu jo patraukia , nu ir kas is to? Sedi cia su dauguma vaiku ir giriasi.TAi savaime suprantama kad vaikai tokiu svoriu nepatrauks.O prijauciantis sportui,net netrauks ir neluosisns saves (ir cia tehnika neprieko).
Tai tiek pastebejimo ir pamastymo siam kartui smile

nu cia toks pasakymas, mano nuomone, yra trumparegiskas. kitas isgirdes, kad kazkas uzkale limona, pasakys: "kas is to?, ne piniguose laime". dar kitam, pamacius, kad kazkas pakele tuos 200kg, atrodys "nu ir kas?, as tave darbe duxinu" ir t.t. kam is viso zmones dirba? nekalbant apie bazini isgyvenima, manau, tam kad isleistu $, dalykams, kurie teikia malonuma. (trbt sutiksit, kad darba ir malonuma 2in1 retas turi)

Pinigai ir limonai yra kas kita.O tu jai jau pradedi tai dabaig ir pasakyk.Kas is to tokio svorio tampymo,Kokia nauda?

Neprisijungęs

 
Powerbuilder
Titan
Registravosi: 2012-12-05
Žinutės: 2775
Atsiliepimai: 29

#5184 2013-08-23 08:49

Re: mano foto

rolka78 rašė:

world rašė:

rolka78 rašė:


Va cia del situ priezasciu galima spresti kad rekia pas psihologa apsilankyti,jaigu pyksti del to kad kiti kudi ar stori (jokio skirtumo).
Mano manimu kad tas kuris pyksta del tavo ivardintu priezasciu.Yra pergeros apie save nuomones,negalintis jos isreiksti ir degantis del to pykciu savo viduja. Ziauru.
O kad W pergeros nuomones apie save,tai ziuriu metu metai eina jus kaikurie to nepastebit.Aisku mldc kad sportuoja duok dieve kitiems sulaukus 40 vis sportuoti.
Taciau as asmeniskai nemanau kad verta taip kaip W tusciai tampytis ir traukioti tokius svorius (aisku ten jy veza tipo,jam patinka,priot,bet by by dejau save taip luosinti).Jai litai butu uzdirbami tai kita kalba,o dabar.......KAd tipo ale va as kiek patraukiu big_smile. Nu jo patraukia , nu ir kas is to? Sedi cia su dauguma vaiku ir giriasi.TAi savaime suprantama kad vaikai tokiu svoriu nepatrauks.O prijauciantis sportui,net netrauks ir neluosisns saves (ir cia tehnika neprieko).
Tai tiek pastebejimo ir pamastymo siam kartui smile

nu cia toks pasakymas, mano nuomone, yra trumparegiskas. kitas isgirdes, kad kazkas uzkale limona, pasakys: "kas is to?, ne piniguose laime". dar kitam, pamacius, kad kazkas pakele tuos 200kg, atrodys "nu ir kas?, as tave darbe duxinu" ir t.t. kam is viso zmones dirba? nekalbant apie bazini isgyvenima, manau, tam kad isleistu $, dalykams, kurie teikia malonuma. (trbt sutiksit, kad darba ir malonuma 2in1 retas turi)

Pinigai ir limonai yra kas kita.O tu jai jau pradedi tai dabaig ir pasakyk.Kas is to tokio svorio tampymo,Kokia nauda?

Rolki, vienus cm veza, kitus kg smile kai techniskai viska darai ir palaipsniui, tu keldamas 250 kenki sau tiek pat, kiek kitas 100 keldamas, jei dar ne maziau. Raumenys, sausgysles tam ir ruosiami, kad iskeltu svori. Ir kulturizme ir jegos sporte, buvo ir bus traumu ir nebutina "tampyt" didziulius svorius

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#5185 2013-08-23 08:51

Re: mano foto

P0werman rašė:

rolka78 rašė:

world rašė:


nu cia toks pasakymas, mano nuomone, yra trumparegiskas. kitas isgirdes, kad kazkas uzkale limona, pasakys: "kas is to?, ne piniguose laime". dar kitam, pamacius, kad kazkas pakele tuos 200kg, atrodys "nu ir kas?, as tave darbe duxinu" ir t.t. kam is viso zmones dirba? nekalbant apie bazini isgyvenima, manau, tam kad isleistu $, dalykams, kurie teikia malonuma. (trbt sutiksit, kad darba ir malonuma 2in1 retas turi)

Pinigai ir limonai yra kas kita.O tu jai jau pradedi tai dabaig ir pasakyk.Kas is to tokio svorio tampymo,Kokia nauda?

Rolki, vienus cm veza, kitus kg smile kai techniskai viska darai ir palaipsniui, tu keldamas 250 kenki sau tiek pat, kiek kitas 100 keldamas, jei dar ne maziau. Raumenys, sausgysles tam ir ruosiami, kad iskeltu svori. Ir kulturizme ir jegos sporte, buvo ir bus traumu ir nebutina "tampyt" didziulius svorius

dalykas tas, kad ten technikos nichrina nerasta big_smile

Neprisijungęs

 
ForTke
Išmestas
Registravosi: 2013-03-27
Žinutės: 201
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 0

#5186 2013-08-23 09:08

Re: mano foto

Naujokas1990 rašė:

Kietas whatever nepaneigsi:) o visi turim savo savotiskumu ir t.t o del bf mazo ir kudenu vs zmoniu kurie bulkina, kiekvienam savo, tik tas kuris amber, pagal tave uzplaukes, nk nesimato, padaro relkefa pvz stafordshiras bf lb neblogas db jo, lyginant koks buvo:) seniau jus dratai visi lojot ar pan ant jo, lievai atrodai, padarytu forma su mazu bf is vis gerai atrodytu, o jus lygtumete pavesy. Reikia buti savo vietoj, humaniskam, nesvarbu cempionas tu ar eilinis, prisukti savo ego bei pamirsti as kiemo bachuras panetkes:D ne veltui dedes bulkina, kiti bijodami riebaliuko lengvo taip ir nepramusa savo apimciu, nk, o palaikyt forma dziusnos badaiji ir tiek, malalietkom uztenka, kiekbienam savo:) tik vieni augina kartais pacitina picu ir anglis sukelia, kiti viska ryja is eiles:D ir amber, padaryk ta savo formele i am sexy kuria butu galima pavadint sausai, be AS, o db paskubejai ir b.ybi turi:) pats neturiu kuom girtis, bet esu naturalas, sudziuciau lygciau visas uz tave didesnis ypac kojos, nugata, trapecija, rankos ir br kurso, tad auginkis kiausus ir bent 3-5metus sausai atvaryk silpnavsli neachujielines, peace:) o ramli tikrai turi daugiau mesoa nei tu, nera jis storas, stambus gal gal buvo ir tai... Tad gyvenam kiekvienas sau, o norit varzytis, yra tam varzybos ir t.t kategorijos, o ne laidi riteriu kovos:D wink

Nu bet tu ir svaigalas...Atiduokit sugaista laika,kuri praleidau skaitydamas. big_smile

Neprisijungęs

 
Powerbuilder
Titan
Registravosi: 2012-12-05
Žinutės: 2775
Atsiliepimai: 29

#5187 2013-08-23 09:13

Re: mano foto

159159 rašė:

P0werman rašė:

rolka78 rašė:


Pinigai ir limonai yra kas kita.O tu jai jau pradedi tai dabaig ir pasakyk.Kas is to tokio svorio tampymo,Kokia nauda?

Rolki, vienus cm veza, kitus kg smile kai techniskai viska darai ir palaipsniui, tu keldamas 250 kenki sau tiek pat, kiek kitas 100 keldamas, jei dar ne maziau. Raumenys, sausgysles tam ir ruosiami, kad iskeltu svori. Ir kulturizme ir jegos sporte, buvo ir bus traumu ir nebutina "tampyt" didziulius svorius

dalykas tas, kad ten technikos nichrina nerasta big_smile

Nu "kabliu" traukt jau cia krastutinumas smile

Neprisijungęs

 
Misius
Keiciu ratus PM
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2012-02-21
Žinutės: 2279
Atsiliepimai: 4

#5188 2013-08-23 09:49

Re: mano foto

AHU.JIE.NAS individualumas

Neprisijungęs

 
Sarun4kas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-04-14
Žinutės: 741
Atsiliepimai: 2

#5189 2013-08-23 10:04

Re: mano foto

ForTke rašė:

Naujokas1990 rašė:

Kietas whatever nepaneigsi:) o visi turim savo savotiskumu ir t.t o del bf mazo ir kudenu vs zmoniu kurie bulkina, kiekvienam savo, tik tas kuris amber, pagal tave uzplaukes, nk nesimato, padaro relkefa pvz stafordshiras bf lb neblogas db jo, lyginant koks buvo:) seniau jus dratai visi lojot ar pan ant jo, lievai atrodai, padarytu forma su mazu bf is vis gerai atrodytu, o jus lygtumete pavesy. Reikia buti savo vietoj, humaniskam, nesvarbu cempionas tu ar eilinis, prisukti savo ego bei pamirsti as kiemo bachuras panetkes:D ne veltui dedes bulkina, kiti bijodami riebaliuko lengvo taip ir nepramusa savo apimciu, nk, o palaikyt forma dziusnos badaiji ir tiek, malalietkom uztenka, kiekbienam savo:) tik vieni augina kartais pacitina picu ir anglis sukelia, kiti viska ryja is eiles:D ir amber, padaryk ta savo formele i am sexy kuria butu galima pavadint sausai, be AS, o db paskubejai ir b.ybi turi:) pats neturiu kuom girtis, bet esu naturalas, sudziuciau lygciau visas uz tave didesnis ypac kojos, nugata, trapecija, rankos ir br kurso, tad auginkis kiausus ir bent 3-5metus sausai atvaryk silpnavsli neachujielines, peace:) o ramli tikrai turi daugiau mesoa nei tu, nera jis storas, stambus gal gal buvo ir tai... Tad gyvenam kiekvienas sau, o norit varzytis, yra tam varzybos ir t.t kategorijos, o ne laidi riteriu kovos:D wink

Nu bet tu ir svaigalas...Atiduokit sugaista laika,kuri praleidau skaitydamas. big_smile

nykstys

Neprisijungęs

 
ramas
buvęs ramli
Registravosi: 2013-05-09
Žinutės: 7566
Atsiliepimai: 8

#5190 2013-08-23 10:41

Re: mano foto

VarztaZz rašė:

Grybautojau, tu pats skundiesi kad  storas esi, man nereikia matuoklio ar caliperio kad rinkes tavo ant pilvo skaiciuot. Paziurek tu i savo nuotraukas.
Graudu taves beklausant

gaila man taves istikro,atsakyk uz tuos savo zodzius kur paryskinau.nes nematau as pas save jokiu rinkiu,nei as skundziuosi,kad as storas bbz ka tu cia rasai.o gal man tau parasyt,kad tu pasiziurek i savo vaikystes nuotraukas ir susiskaiciuok stuburo slankstelius kur nuotraukoje matosi?kazkaip rasai butuoju kartiniu laiku.apmaudu.
beja as nieko nepasakoju,o rasau.

VarztaZz rašė:

amberis irgi tau gali pasiskust kad niekur taves nekiso, tai ko tu cia vapse tada lendi i tokio pobudzio temas, jei atmaziniesi iskarto po posto pries tave?smile

pasiskusti big_smile triochala big_smile kur tu cia izvelgi atmazus zvairy?
seip del idomumo,bent jau su 50 kg. tupiat,ar 100kg. bent nuo zemes atkeliat jus ten su amberiu?o gal pats ir esi tas amber? kazkaip idomiai,kur kalba apie Gintara ten ir tu advokatu primeti jo.
gali jei nori ir neatsakyt,tik seip pasiulymui,uzsimeskit kuprines su plytom ar koki masinos akumuliatoriu galit isimest del svorio,kad stipresnis vejas nenupustu jusu einant gatve.
p.s yra koks logas apie tave?

Neprisijungęs

 
eNrr
Aesthetix
Registravosi: 2011-01-19
Žinutės: 7715
Atsiliepimai: 37

#5191 2013-08-23 10:45

Re: mano foto

Kam bananų?

Neprisijungęs

 
wopper
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-04-04
Žinutės: 5962
Atsiliepimai: 7

#5192 2013-08-23 10:45

Re: mano foto

man

Neprisijungęs

 
ramas
buvęs ramli
Registravosi: 2013-05-09
Žinutės: 7566
Atsiliepimai: 8

#5193 2013-08-23 10:55

Re: mano foto

o kam tie bananai? mes aptarinejam kaip turetu viskas buti. geriau perkeltum i blevyzgas ar pan. nors pas W jau ir taip vien blevyzgos,tai tada tektu visa tema isvalyt,nes kazkokios info vargu ar butu imanoma rasti cia.
plius galetum geriau sutikrint double acc

Neprisijungęs

 
eNrr
Aesthetix
Registravosi: 2011-01-19
Žinutės: 7715
Atsiliepimai: 37

#5194 2013-08-23 10:57

Re: mano foto

Su double acc nera taip paprasta kaip jums atrodo. IP dauguma dinaminiai, ir gali kartais net parodyt tavo toki pat kaip ir kitoje salyje gyvenancio. smile

Neprisijungęs

 
ramas
buvęs ramli
Registravosi: 2013-05-09
Žinutės: 7566
Atsiliepimai: 8

#5195 2013-08-23 11:08

Re: mano foto

nu jo,tas tai tiesa,bet manau ne vienas yra toks kuris pasidares keleta acc is to pacio ip.pizdielina sitam forume,saves nerodo,pats sau pritaria,stumia beveik ant kiekvieno,pats nepasirodo. va tokiem reikia bananus dalint,o ne tiem kurie bando kazka patarti,kazka ismoki ir retkarciais padaro OT

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#5196 2013-08-23 11:19

Re: mano foto

maziau zliumbkit del kitu o geriau pradekit saves ziuret, koki mesla ir kaip kalbat.
varot, varot i kaire ir desine, o kai patiems uzmeta, tai pasipila asaros...

Neprisijungęs

 
eNrr
Aesthetix
Registravosi: 2011-01-19
Žinutės: 7715
Atsiliepimai: 37

#5197 2013-08-23 11:24

Re: mano foto

Robšė rašė:

maziau zliumbkit del kitu o geriau pradekit saves ziuret, koki mesla ir kaip kalbat

+, nors ir retai su Robše sutinku big_smile

Neprisijungęs

 
rolka78
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-06-29
Žinutės: 5285
Atsiliepimai: 21

#5198 2013-08-23 11:24

Re: mano foto

P0werman rašė:

rolka78 rašė:

world rašė:


nu cia toks pasakymas, mano nuomone, yra trumparegiskas. kitas isgirdes, kad kazkas uzkale limona, pasakys: "kas is to?, ne piniguose laime". dar kitam, pamacius, kad kazkas pakele tuos 200kg, atrodys "nu ir kas?, as tave darbe duxinu" ir t.t. kam is viso zmones dirba? nekalbant apie bazini isgyvenima, manau, tam kad isleistu $, dalykams, kurie teikia malonuma. (trbt sutiksit, kad darba ir malonuma 2in1 retas turi)

Pinigai ir limonai yra kas kita.O tu jai jau pradedi tai dabaig ir pasakyk.Kas is to tokio svorio tampymo,Kokia nauda?

Rolki, vienus cm veza, kitus kg smile kai techniskai viska darai ir palaipsniui, tu keldamas 250 kenki sau tiek pat, kiek kitas 100 keldamas, jei dar ne maziau. Raumenys, sausgysles tam ir ruosiami, kad iskeltu svori. Ir kulturizme ir jegos sporte, buvo ir bus traumu ir nebutina "tampyt" didziulius svorius

Pilnai su tavim sutinku.Aš turėjau omeny kad aš tokių svoriu netrauksiu.Jai būčiau pradėtas traukti prieš 10 m.būtų kitą kalba.Man 180 per akis.Ir galėčiau ir daugiau aišku bet dirbu su 180ir man gerai.Geriau 5-6 priejimus su vienodu darau.Beto ir nugara nuo senų traumų suvaryta,kai dar nesportavau. smile.
O kad w traukia tai nieko blogo aš nematau.Duok Dieve jam sveikatos ir pirmyn. wink

Neprisijungęs

 
ramas
buvęs ramli
Registravosi: 2013-05-09
Žinutės: 7566
Atsiliepimai: 8

#5199 2013-08-23 11:33

Re: mano foto

Robšė rašė:

maziau zliumbkit del kitu o geriau pradekit saves ziuret, koki mesla ir kaip kalbat.
varot, varot i kaire ir desine, o kai patiems uzmeta, tai pasipila asaros...

per kuria vieta tu asaras cia izvelgi?
nei jo,nei mano postuose asaru nematau,tik izvelgiu kazkokius nerealius sulyginimus.

Neprisijungęs

 
filia
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2010-04-06
Žinutės: 254
Atsiliepimai: 1

#5200 2013-08-23 11:35

Re: mano foto

cia tik mano nuomone, apie kai kuriuos musu forumo dalyvius manau niekas neisizeis:

Whatever - geros zinios apie viska kas liecia sporta, mityba ir t.t, bendrauja mano poziuriu normaliai gal kaikam nepatinka per daug tiesmukiski atsakymai, bet kaip paklausit taip ir atsilieps (vaikams, nukui, amberiui, 159.. ir panasiems  jo postu geriau neskaityti vistiek nesuprasit, arba liksit isizeide)
Naturalas - (kuris visai nenaturalas)- manyciau prastos zinios apie musu sporta, neblogos (gal) apie kovinius sportus ir superines fantastikos srytyje. kaip kazkas sake tavo parasyta knyga naturalas tikrai pirkciau.
Parabol - superine valia ir atsidavimas sportui, zinios apie sporta ir mityba  hmm, net nezinau  ka pasakyti, jam gal tiko, as tuo keliu tikrai neiciau.

taip,kad darykites isvadas patys ir atsirinkit kam ko reikia ir nebestumkit viens ant kito, koks skirtumas stuburas ar teslainis, ne visiems duota apolonais buti, nori ko forume paklaust, turi tikslai zinot ko tau reikia ir bent jau minimalaus supratimo apie tai, negavai  atsakymo, pavadino teslainiu (ar stuburu),  paiuntei mintyse nahren, jei drasus ir jauties super izeistas parasei i pm ir ten pasiuntei,  ir eini ieskoti atsakymo kitur, dabar toks vaizdas, kad visa laika leidziat tik blevyzgoms ir pasipizdavojimams, tai kada jus sportuojat.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net