Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Jūsų Didenybė
Dažnas senbūvis
Vietovė: IRL
Registravosi: 2014-01-09
Žinutės: 820
Atsiliepimai: 3

#126 2014-02-04 00:17

Re: Merginu sporto rezultatai

super! gyvai esu macius maximum pora kartu moteri taip rimtai keliancia.

Neprisijungęs

 
kiki
Naujas dalyvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2012-06-17
Žinutės: 29
Atsiliepimai: 0

#127 2014-02-11 22:30

Re: Merginu sporto rezultatai

Perskaičiau visą tavo, Simax, užvesrtą temą ir laaabai džiaugiuosi tavo draugės pasiekimais ir pastangomis. Linkiu ir toliau jai (na ir tau taip pat) tobulėti visais atžvilgiais. Pati esu kartą dalyvavus dvikovės varžybose, tuomet netyčia pasisekė pagerint Lt rekordą, todėl ši tema man tokia idomi . Dabar sportuoju savo malonumui po 18 m. pertraukosnors jau apie  metus. Kadangi pačios merginos taip ir nepasidalino savo darbiniais svoriais, parašysiu savuosius: krūtinė gulint 2x40'2x50;  pritūpimai štanga 1x50,1x60,2x70,1x50; spaudimas kojų sėdint kampu 4x100. Pati esu 176cm ir 69kg. Bet tai nėra normalūs merginų darbiniai svoriai, tiesiog aš tokia, mėgstu sunkiai ir daug smile Tavo mergina be galo stipri panelė, sverdama 56kg pasiekė labai daug.
Norėtusi turėt tokią treniruočių partnerę kaip tavo draugė.
Sėkmės abiems.

Paskutinį kartą taisė kiki (2014-02-11 22:31)

Neprisijungęs

 
Malvina
Dažnas dalyvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2014-02-02
Žinutės: 251
Atsiliepimai: 0

#128 2014-02-12 11:10

Re: Merginu sporto rezultatai

Šaunuolė, kad po tokios pertraukos gana greit vėl atsistatei. O tu visad tik po vieną, 2 pakartojimus tedarai? smile

Neprisijungęs

 
Jūsų Didenybė
Dažnas senbūvis
Vietovė: IRL
Registravosi: 2014-01-09
Žinutės: 820
Atsiliepimai: 3

#129 2014-02-13 00:14

Re: Merginu sporto rezultatai

Mano max pries kelis metus buvo: stumimas 52.5kg, trauka 75kg, rimtai netupiau (su keliu problemos), pacios svoris 59-60kg.

Neprisijungęs

 
Malvina
Dažnas dalyvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2014-02-02
Žinutės: 251
Atsiliepimai: 0

#130 2014-02-13 00:29

Re: Merginu sporto rezultatai

stūmimas tai super kaip merginai smile Kas keliui?

Neprisijungęs

 
Jūsų Didenybė
Dažnas senbūvis
Vietovė: IRL
Registravosi: 2014-01-09
Žinutės: 820
Atsiliepimai: 3

#131 2014-02-13 00:46

Re: Merginu sporto rezultatai

dar apie 10 prisitraukimu padarydavau, bet tu moterisku, delnais is vidu, siaurai paemus. buvau uzsimojus isstumt savo svori ir patraukt 100kg, bet trenkiau viska del to kelio. o kelis pasirodo skaudejo del ciurnos, tai tik po poros metu tik issiaiskinau. ciurna patempiau dar budama paaugle, atrode viskas sugijo ok, o is tiesu sumazejo jos lankstumas ir kelis+kluba gavo kompensuot ta trukuma. rezultate: ciurna, kelis ir klubas nedirba viena linija, todel nera jegos toj kojoj, ir nieko negaliu padaryt, nes tokia judejimo trajektorija iejus i pasamone ir viskas.

Neprisijungęs

 
Malvina
Dažnas dalyvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2014-02-02
Žinutės: 251
Atsiliepimai: 0

#132 2014-02-13 10:09

Re: Merginu sporto rezultatai

Bjaurus reikalas, bet po truputį treniruojant ir lavinant manau vistiek galima neblogų rezultatų pasiekt. smile

Neprisijungęs

 
kiki
Naujas dalyvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2012-06-17
Žinutės: 29
Atsiliepimai: 0

#133 2014-02-13 22:16

Re: Merginu sporto rezultatai

Malvina rašė:

Šaunuolė, kad po tokios pertraukos gana greit vėl atsistatei. O tu visad tik po vieną, 2 pakartojimus tedarai? smile

Ačiū, stengiuosi. Viesėlto galiu patvirtinti posakį, kad raumuo turi atmintį smile .
Parašiau vienos grupės priėjimų svoriukus.  Visada darau po 3-5 priėjimus, bet nuo šiol dirbsiu su mažais svoriukais, dideli tik jėgą augina, o noriu ir atrodyt gerai big_smile

Neprisijungęs

 
kiki
Naujas dalyvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2012-06-17
Žinutės: 29
Atsiliepimai: 0

#134 2014-02-13 22:19

Re: Merginu sporto rezultatai

Jūsų Didenybė rašė:

Mano max pries kelis metus buvo: stumimas 52.5kg, trauka 75kg, rimtai netupiau (su keliu problemos), pacios svoris 59-60kg.

Ir kas sakė, kad merginos - silpnoji lytis…
Šaunuolė, puikus rezultatas.

Neprisijungęs

 
Naturalas
..izo klubo paziba..
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2007-09-27
Žinutės: 1014
Atsiliepimai: 9

#135 2014-02-14 08:46

Re: Merginu sporto rezultatai

kiki rašė:

Jūsų Didenybė rašė:

Mano max pries kelis metus buvo: stumimas 52.5kg, trauka 75kg, rimtai netupiau (su keliu problemos), pacios svoris 59-60kg.

Ir kas sakė, kad merginos - silpnoji lytis…
Šaunuolė, puikus rezultatas.

Tai jei butu stiprioji lytis, tai ir keltu, kaip stiprioji big_smile
Bet siaip saunuole, kaip merginai manau neblogai nykstys

Neprisijungęs

 
Malvina
Dažnas dalyvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2014-02-02
Žinutės: 251
Atsiliepimai: 0

#136 2014-02-14 10:05

Re: Merginu sporto rezultatai

kiki rašė:

Malvina rašė:

Šaunuolė, kad po tokios pertraukos gana greit vėl atsistatei. O tu visad tik po vieną, 2 pakartojimus tedarai? smile

Ačiū, stengiuosi. Viesėlto galiu patvirtinti posakį, kad raumuo turi atmintį smile .
Parašiau vienos grupės priėjimų svoriukus.  Visada darau po 3-5 priėjimus, bet nuo šiol dirbsiu su mažais svoriukais, dideli tik jėgą augina, o noriu ir atrodyt gerai big_smile

Ir dirbant su nemažais svoriais galima atrodyti gerai wink

Neprisijungęs

 
Gourmandises
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-07-11
Žinutės: 1651
Atsiliepimai: 7

#137 2014-02-14 16:02

Re: Merginu sporto rezultatai

Jūsų Didenybė rašė:

Mano max pries kelis metus buvo: stumimas 52.5kg, trauka 75kg, rimtai netupiau (su keliu problemos), pacios svoris 59-60kg.

Stumimas?

Neprisijungęs

 
lolardas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2007-07-08
Žinutės: 10855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#138 2014-02-14 16:03

Re: Merginu sporto rezultatai

čia bus dar viena tarp pratimų sąvokų nesigaudanti, tik mandrumo kupina bbž dėl ko big_smile

Neprisijungęs

 
kiki
Naujas dalyvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2012-06-17
Žinutės: 29
Atsiliepimai: 0

#139 2014-02-15 11:03

Re: Merginu sporto rezultatai

Malvina rašė:

kiki rašė:

Malvina rašė:

Šaunuolė, kad po tokios pertraukos gana greit vėl atsistatei. O tu visad tik po vieną, 2 pakartojimus tedarai? smile

Ačiū, stengiuosi. Viesėlto galiu patvirtinti posakį, kad raumuo turi atmintį smile .
Parašiau vienos grupės priėjimų svoriukus.  Visada darau po 3-5 priėjimus, bet nuo šiol dirbsiu su mažais svoriukais, dideli tik jėgą augina, o noriu ir atrodyt gerai big_smile

Ir dirbant su nemažais svoriais galima atrodyti gerai wink

Man nepavyksta, ypač kojos masyvios, gal iš savo patirties ka parekomenduot galėtumėt.

Neprisijungęs

 
athletic
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-05-08
Žinutės: 5718
Atsiliepimai: 17

#140 2014-02-15 11:17

Re: Merginu sporto rezultatai

kiki rašė:

Malvina rašė:

kiki rašė:


Ačiū, stengiuosi. Viesėlto galiu patvirtinti posakį, kad raumuo turi atmintį smile .
Parašiau vienos grupės priėjimų svoriukus.  Visada darau po 3-5 priėjimus, bet nuo šiol dirbsiu su mažais svoriukais, dideli tik jėgą augina, o noriu ir atrodyt gerai big_smile

Ir dirbant su nemažais svoriais galima atrodyti gerai wink

Man nepavyksta, ypač kojos masyvios, gal iš savo patirties ka parekomenduot galėtumėt.

Tai gal tu latina?

Neprisijungęs

 
Jūsų Didenybė
Dažnas senbūvis
Vietovė: IRL
Registravosi: 2014-01-09
Žinutės: 820
Atsiliepimai: 3

#141 2014-02-15 15:22

Re: Merginu sporto rezultatai

lolardas rašė:

čia bus dar viena tarp pratimų sąvokų nesigaudanti, tik mandrumo kupina bbž dėl ko big_smile

stangos stumimas nuo krutines gulint ant horizontalaus suolelio, angl. barbell bench press. ir jokiu tilteliu.

kiki: storos kojos, o ypac virsutine slaunu dalis, yra dazna moteru problema. efektyvus jos sprendimas mane taip pat domintu wink

Neprisijungęs

 
Tiomis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-09-26
Žinutės: 4392
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#142 2014-02-15 15:26

Re: Merginu sporto rezultatai

Jūsų Didenybė rašė:

lolardas rašė:

čia bus dar viena tarp pratimų sąvokų nesigaudanti, tik mandrumo kupina bbž dėl ko big_smile

stangos stumimas nuo krutines gulint ant horizontalaus suolelio, angl. barbell bench press. ir jokiu tilteliu.

kiki: storos kojos, o ypac virsutine slaunu dalis, yra dazna moteru problema. efektyvus jos sprendimas mane taip pat domintu wink

pasidomek kas yra stangos stumimas ir kas stangos spaudimas

Neprisijungęs

 
Jūsų Didenybė
Dažnas senbūvis
Vietovė: IRL
Registravosi: 2014-01-09
Žinutės: 820
Atsiliepimai: 3

#143 2014-02-15 15:39

Re: Merginu sporto rezultatai

kas nori, tas supranta. priskreto mat prie zodziu.

Neprisijungęs

 
Malvina
Dažnas dalyvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2014-02-02
Žinutės: 251
Atsiliepimai: 0

#144 2014-02-15 15:39

Re: Merginu sporto rezultatai

Jūsų Didenybė rašė:

lolardas rašė:

čia bus dar viena tarp pratimų sąvokų nesigaudanti, tik mandrumo kupina bbž dėl ko big_smile

stangos stumimas nuo krutines gulint ant horizontalaus suolelio, angl. barbell bench press. ir jokiu tilteliu.

kiki: storos kojos, o ypac virsutine slaunu dalis, yra dazna moteru problema. efektyvus jos sprendimas mane taip pat domintu wink

Suplonint kojas galima bendrai metant svorį. Man gerai padėjo bėgiojimas + treniruotės su svoriais (pritūpimai, kojų tiesimas)

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#145 2014-02-15 15:40

Re: Merginu sporto rezultatai

Jūsų Didenybė rašė:

lolardas rašė:

čia bus dar viena tarp pratimų sąvokų nesigaudanti, tik mandrumo kupina bbž dėl ko big_smile

stangos stumimas nuo krutines gulint ant horizontalaus suolelio, angl. barbell bench press. ir jokiu tilteliu.

kiki: storos kojos, o ypac virsutine slaunu dalis, yra dazna moteru problema. efektyvus jos sprendimas mane taip pat domintu wink

Tu Dubline gyveni? Jeigu taip, kokioj salej sportuoji?

Neprisijungęs

 
Tiomis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-09-26
Žinutės: 4392
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#146 2014-02-15 15:41

Re: Merginu sporto rezultatai

Jūsų Didenybė rašė:

kas nori, tas supranta. priskreto mat prie zodziu.

tu kiaura ar apsimeti  ? čia visiškai du skirtingi pratimai

Neprisijungęs

 
Jūsų Didenybė
Dažnas senbūvis
Vietovė: IRL
Registravosi: 2014-01-09
Žinutės: 820
Atsiliepimai: 3

#147 2014-02-15 16:20

Re: Merginu sporto rezultatai

omg, ne ta zodi pavartojau, tai dabar greiciausiai nebesiskaito tas mano max.

Neprisijungęs

 
simaxas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-07-25
Žinutės: 1919
Atsiliepimai: 19

#148 2014-02-15 17:53

Re: Merginu sporto rezultatai

Malvina rašė:

Kaip simax'o draugei besiseka siekti rezultatų? Kiek matau, kitos narės nesidalina rezultatais, o gal tiesiog nedirba su maksimumais... smile

Dbr laukiam seimos pagausejimo, tai nestumo atostogos. Sake pagimdys ir iskart atgal i sale big_smile rezultatai sunkiojoj atletikoj vidutiniski, pora varzybeliu sudalyvavo, bet kazko zymaus dar nepasieke, jegos yr, tik su technika bedos, ant visu tu rovimu stumimu smile pries nestuma tupimo darbiniai buvo jau virs 100kg, max nepasakysiu, kadangi sunkioji atletika tai jie daugiau dirba su tupimais kai stanga is priekio (FSQ) Traukos ivairios ten pas juos, vos ne kiekviena treniruote budavo, irgi tiksliai nepasakysiu, bet DL virs 100kg drasiai atkeldavo. Spaudimas ant lygaus tai slabo, daugiau 50kg nemaciau. Ir isvis paskutiniu metu dirbdavo daug su technika, palindimai po stanga, pamusimai ir t.t.

Neprisijungęs

 
HRS
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-03-11
Žinutės: 4143
Atsiliepimai: 8

#149 2014-02-15 20:16

Re: Merginu sporto rezultatai

Tiomis rašė:

Jūsų Didenybė rašė:

kas nori, tas supranta. priskreto mat prie zodziu.

tu kiaura ar apsimeti  ? čia visiškai du skirtingi pratimai

paaiskink ju skirtuma,jei nesunku

Neprisijungęs

 
Malvina
Dažnas dalyvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2014-02-02
Žinutės: 251
Atsiliepimai: 0

#150 2014-02-15 21:56

Re: Merginu sporto rezultatai

simaxas rašė:

Malvina rašė:

Kaip simax'o draugei besiseka siekti rezultatų? Kiek matau, kitos narės nesidalina rezultatais, o gal tiesiog nedirba su maksimumais... smile

Dbr laukiam seimos pagausejimo, tai nestumo atostogos. Sake pagimdys ir iskart atgal i sale big_smile rezultatai sunkiojoj atletikoj vidutiniski, pora varzybeliu sudalyvavo, bet kazko zymaus dar nepasieke, jegos yr, tik su technika bedos, ant visu tu rovimu stumimu smile pries nestuma tupimo darbiniai buvo jau virs 100kg, max nepasakysiu, kadangi sunkioji atletika tai jie daugiau dirba su tupimais kai stanga is priekio (FSQ) Traukos ivairios ten pas juos, vos ne kiekviena treniruote budavo, irgi tiksliai nepasakysiu, bet DL virs 100kg drasiai atkeldavo. Spaudimas ant lygaus tai slabo, daugiau 50kg nemaciau. Ir isvis paskutiniu metu dirbdavo daug su technika, palindimai po stanga, pamusimai ir t.t.

Bet tai šaunuolė, su tokiais svoriais dirba, progresas puikus atsižvelgiant į tai, kiek sportuoja, stipri panelė. Sveikinimai dėl pagausėjimo!

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net