Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

varanas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-05-26
Žinutės: 116
Atsiliepimai: 0

#51 2008-04-25 22:32

Re: 5 dienų treniruotės

kosmos 5 kartai po 3 pratimus, tas pats kas 3 kartai po 5 pratimus. Aš pats dabar darau 6 dienas po 20-30 min trefkes, ir tobulėju taip kaip dar niekad netobulėjau.  O mąstymas pas tave stereotipiškas, jis ne naujokas, ir šita programa apgalvota normaliai buvo, tos 3 kart per savaitę su 10 pratimų yra š nes realiai kiek tu padarytum rimtai, labai rIMTAI...

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#52 2008-04-26 10:37

Re: 5 dienų treniruotės

varanas rašė:

kosmos 5 kartai po 3 pratimus, tas pats kas 3 kartai po 5 pratimus. Aš pats dabar darau 6 dienas po 20-30 min trefkes, ir tobulėju taip kaip dar niekad netobulėjau.  O mąstymas pas tave stereotipiškas, jis ne naujokas, ir šita programa apgalvota normaliai buvo, tos 3 kart per savaitę su 10 pratimų yra š nes realiai kiek tu padarytum rimtai, labai rIMTAI...

Aš irgi tokios pat nuomonės, geriau dažniau, bet trumpesnės treniruotės, daug efektyviau, 4-5 pats tas per treniruotę, yra netgi kiti einu du kart per dieną, ryte trumpa treniruptė ir vakare,  geriau nei viena ilga:)

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#53 2008-04-26 10:41

Re: 5 dienų treniruotės

varanas rašė:

vyrai, šita programa yra specialiai paimta, 3 kert į savaitę trauka pasilenkus, 2x į savaitę spaudimas. Man pačiam tia pdarant yra didelis progresas, būtent darant pratimą dažnai. Garantuoju šita programa pranešesnė už 3 deinų bet su 10 pratimų big_smile

Sutinku, kad dažniau darant geriau progresuoja ant jėgos, bet poilsio dienų irgi daugiau turėtų būt, pažiurėkit į powerlifterių programas pagrinde 3 dienų visos programos, 4 max, daugiau nemačiau, kad būtų, pratimų jose taipogi ne po 10 sudėti, tik pagrindiniai ir vienas kitas pagalbinis.

Neprisijungęs

 
Povilas
Ponas Labas Rytas
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2008-04-17
Žinutės: 1990
Atsiliepimai: 6

#54 2008-04-26 12:35

Re: 5 dienų treniruotės

studentas rašė:

varanas rašė:

vyrai, šita programa yra specialiai paimta, 3 kert į savaitę trauka pasilenkus, 2x į savaitę spaudimas. Man pačiam tia pdarant yra didelis progresas, būtent darant pratimą dažnai. Garantuoju šita programa pranešesnė už 3 deinų bet su 10 pratimų big_smile

Sutinku, kad dažniau darant geriau progresuoja ant jėgos, bet poilsio dienų irgi daugiau turėtų būt, pažiurėkit į powerlifterių programas pagrinde 3 dienų visos programos, 4 max, daugiau nemačiau, kad būtų, pratimų jose taipogi ne po 10 sudėti, tik pagrindiniai ir vienas kitas pagalbinis.

Dazniau darant ty.raumenu grupe 2 kartus per savaite.,jega progresuoja.bet tik kokias 6 savaites.likusias(asmeniskai AS keiciu treniruociu sistemas kas 8-10 savaiciu)toliau eina rezultatu sustojimas.kazkada nekeiciau sistemos,laukdamas tolesnio rezultatu kilimo.nesulaukiau.viskas baigesi peties trauma,kurias pasekmes jauciau 4 men.MANO manymu visai neblogai gaunasi treniruotes daryt slenkanciu grafiku,ty.,kad per savaite dirbtu 2 kartus kuris vienas raumuo.bet cia reiktu 5 dienu per savaite.pirmad.antrad.treciad.svoriai,ketvirtadieni kardijo,aerobik,krosas,ar kas nors panasaus.penktadieni pirmadienio treniruote.sestad.,sekmad.poilsis.CIA TIK MANO NUOMONE.

Neprisijungęs

 
kosmos
Atkaklus dalyvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2008-04-21
Žinutės: 178
Atsiliepimai: 0

#55 2008-04-26 12:53

Re: 5 dienų treniruotės

to "povilas" neblogas varijantas, reiks pamastyt apie toki nykstys

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#56 2008-04-26 16:08

Re: 5 dienų treniruotės

Povilas rašė:

studentas rašė:

varanas rašė:

vyrai, šita programa yra specialiai paimta, 3 kert į savaitę trauka pasilenkus, 2x į savaitę spaudimas. Man pačiam tia pdarant yra didelis progresas, būtent darant pratimą dažnai. Garantuoju šita programa pranešesnė už 3 deinų bet su 10 pratimų big_smile

Sutinku, kad dažniau darant geriau progresuoja ant jėgos, bet poilsio dienų irgi daugiau turėtų būt, pažiurėkit į powerlifterių programas pagrinde 3 dienų visos programos, 4 max, daugiau nemačiau, kad būtų, pratimų jose taipogi ne po 10 sudėti, tik pagrindiniai ir vienas kitas pagalbinis.

Dazniau darant ty.raumenu grupe 2 kartus per savaite.,jega progresuoja.bet tik kokias 6 savaites.likusias(asmeniskai AS keiciu treniruociu sistemas kas 8-10 savaiciu)toliau eina rezultatu sustojimas.kazkada nekeiciau sistemos,laukdamas tolesnio rezultatu kilimo.nesulaukiau.viskas baigesi peties trauma,kurias pasekmes jauciau 4 men.MANO manymu visai neblogai gaunasi treniruotes daryt slenkanciu grafiku,ty.,kad per savaite dirbtu 2 kartus kuris vienas raumuo.bet cia reiktu 5 dienu per savaite.pirmad.antrad.treciad.svoriai,ketvirtadieni kardijo,aerobik,krosas,ar kas nors panasaus.penktadieni pirmadienio treniruote.sestad.,sekmad.poilsis.CIA TIK MANO NUOMONE.

Nu matai ten dažnai atliekami pratimai, bet naudojama periodizacija, pradžia ciklo palyginti lengva. nedidelis intensyvumas, vėliau po biški kyla intensyvumas, mažėja apimtis ( nors nevisada), ir būna netgi po 3 kart per savaitę aliekamas veismas, viskas nuo sistemos priklauso.

Neprisijungęs

 
lolardas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2007-07-08
Žinutės: 10855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#57 2008-04-26 17:35

Re: 5 dienų treniruotės

.

Paskutinį kartą taisė lolardas (2011-01-07 22:40)

Neprisijungęs

 
varanas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-05-26
Žinutės: 116
Atsiliepimai: 0

#58 2008-04-26 17:56

Re: 5 dienų treniruotės

aš manau pakeli pakartojimų skaičių šiek tiek, tada didini svorį ir yra tas progresas. O norėdamas progresuot turi pasirink nedaug pagrindinių pratimų. Su tais kalkuliatoriais gana menkas progresas ,jei skirti labiau patyrusiems

Neprisijungęs

 
kosmos
Atkaklus dalyvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2008-04-21
Žinutės: 178
Atsiliepimai: 0

#59 2008-04-28 18:26

Re: 5 dienų treniruotės

varanas rašė:

aš manau pakeli pakartojimų skaičių šiek tiek, tada didini svorį ir yra tas progresas. O norėdamas progresuot turi pasirink nedaug pagrindinių pratimų. Su tais kalkuliatoriais gana menkas progresas ,jei skirti labiau patyrusiems

siaip ir as taip darau, visai neblogai gaunas

Neprisijungęs

 
noone
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-05-31
Žinutės: 1
Atsiliepimai: 0

#60 2008-05-31 14:39

Re: 5 dienų treniruotės

Gal kas galetu pasiulyti kokia nors 5 dienu programa ? buciau dekingas

Neprisijungęs

 
jamada
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-04-23
Žinutės: 2087
Atsiliepimai: 0

#61 2008-05-31 21:27

Re: 5 dienų treniruotės

noone rašė:

Gal kas galetu pasiulyti kokia nors 5 dienu programa ? buciau dekingas

5 dienų programą lengva susikurti. paskaityk kokias raumenų grupes kada daryti, o pratimus pasirinkti jau lengva.

Neprisijungęs

 
mantttas123
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-05-22
Žinutės: 26
Atsiliepimai: 0

#62 2008-06-01 14:13

Re: 5 dienų treniruotės

sportuoju pagal 3 dienu programa gal jau kokius 2 menesius svoris isvis beveik nepakilo priaugau 1 kg gal truksta treniruociu nes mano naumenys jau iprate prie dideliu kruviu sportuoju 1 metus bet kai pradejau 3 dienu programa stoviu vietoj smile gal pabandysiu 5 dienu programa big_smile

Neprisijungęs

 
nenormalus
Dažnas senbūvis
Vietovė: klp-pnv-vln
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 5521
Atsiliepimai: 8

#63 2008-06-01 14:15

Re: 5 dienų treniruotės

mantttas123 rašė:

sportuoju pagal 3 dienu programa gal jau kokius 2 menesius svoris isvis beveik nepakilo priaugau 1 kg gal truksta treniruociu nes mano naumenys jau iprate prie dideliu kruviu sportuoju 1 metus bet kai pradejau 3 dienu programa stoviu vietoj smile gal pabandysiu 5 dienu programa big_smile

pirma keisk mityba, tada programa
raumenis augina maistas

Neprisijungęs

 
mantttas123
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-05-22
Žinutės: 26
Atsiliepimai: 0

#64 2008-06-01 14:18

Re: 5 dienų treniruotės

nenormalus rašė:

mantttas123 rašė:

sportuoju pagal 3 dienu programa gal jau kokius 2 menesius svoris isvis beveik nepakilo priaugau 1 kg gal truksta treniruociu nes mano naumenys jau iprate prie dideliu kruviu sportuoju 1 metus bet kai pradejau 3 dienu programa stoviu vietoj smile gal pabandysiu 5 dienu programa big_smile

pirma keisk mityba, tada programa
raumenis augina maistas

kazin ar ce mityba kalta nes valgau viska 6 kartus per diena smile

Neprisijungęs

 
Captain Anabolic
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-10-14
Žinutės: 1633
Atsiliepimai: 2

#65 2008-06-01 14:31

Re: 5 dienų treniruotės

mantttas123 rašė:

nenormalus rašė:

mantttas123 rašė:

sportuoju pagal 3 dienu programa gal jau kokius 2 menesius svoris isvis beveik nepakilo priaugau 1 kg gal truksta treniruociu nes mano naumenys jau iprate prie dideliu kruviu sportuoju 1 metus bet kai pradejau 3 dienu programa stoviu vietoj smile gal pabandysiu 5 dienu programa big_smile

pirma keisk mityba, tada programa
raumenis augina maistas

kazin ar ce mityba kalta nes valgau viska 6 kartus per diena smile

supranti, as galiu sakyt, kad valgau ir 10 kartu, bet esme ne skaiciuje, esme, kiek ir ko suvartoji, priklauso nuo angliu, baltymu, riebalu skaiciaus, kurie turi sudaryti tavo maisto raciona, cia nesiskaito traskuciu pakelis maistu, kad ten kruva kcal, tai nereiskia, kad tai vertinga.

Neprisijungęs

 
mantttas123
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-05-22
Žinutės: 26
Atsiliepimai: 0

#66 2008-06-01 18:23

Re: 5 dienų treniruotės

Captain Anabolic rašė:

mantttas123 rašė:

nenormalus rašė:


pirma keisk mityba, tada programa
raumenis augina maistas

kazin ar ce mityba kalta nes valgau viska 6 kartus per diena smile

supranti, as galiu sakyt, kad valgau ir 10 kartu, bet esme ne skaiciuje, esme, kiek ir ko suvartoji, priklauso nuo angliu, baltymu, riebalu skaiciaus, kurie turi sudaryti tavo maisto raciona, cia nesiskaito traskuciu pakelis maistu, kad ten kruva kcal, tai nereiskia, kad tai vertinga.

tai as ten tu tai isvis beveik nevalgau stengiuos kokios miesos varskes zuvies dar konors panasaus smile

Neprisijungęs

 
masiukas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2008-06-21
Žinutės: 121
Atsiliepimai: 0

#67 2008-06-21 21:58

Re: 5 dienų treniruotės

mariusjanuska rašė:

Sveiki kulturistai smile))).labai prireike man jusu pagalbos,as jau pradejau sportuot,ir sportuoju mazdaug 2 savaite,prasau patarkite ka daryti kad mase augtu,ir kokia patartumete 5 dienu treniruote,nes as nznz,gryba pjaunu ten ant treniruokliu ir tiek.o labai noriu pasiekti daugiau .sad((((

jei sportuosi penkias dienas ir eiles, daryk taip:


pirmadienis-krutine-nuo lygaus spaudimas,spaudimas kampu 3x10.
antradienis-rankos:
bicas-su stanga 3x10 ir po to hanteliais 3x10.
tricas-hantelio kelimas uz galvos 3x10,hantelio tiesimas pasilenkus 3x10,lygegretas 3max.
treciadienis-kojos-pritupimai,koiju lenkimas,blauzda (pasistiebimai) 3x10.
ketvirtadienis-peciai-hanteliu kelimas aukstyn,hanteliu kelimas i salis 3x10.
penktadienis-nugara-prisitraukimai,giros trauka prie pilvo pasilenkus,lenkimasis su stanga ant peciu (labas rytas) (cia nugaros apaciai) 3x10.




nu va.
pasportuok 2 menesius su 3x10 o po 2 menesiu daryk po 4x8. sekmes.

Neprisijungęs

 
masiukas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2008-06-21
Žinutės: 121
Atsiliepimai: 0

#68 2008-06-23 19:12

Re: 5 dienų treniruotės

TZR rašė:

jamada rašė:

minis rašė:

Esu bandęs panašią programą. Kiek atsimenu, tai buvo kažkas tokio:

1. Krūtinė
2. Nugara
3. Rankos
4. Laisva
5. Kojos
6. Pečiai
7. Laisva

Pakilo jėga, masė, beto treniravaus vasarą, todėl rezultatai tikrai mane tenkino. O ar apsimoka ar ne - čia reikia bandyti ir jeigu pataikysi pratimus, viskas bus nykstys

o kur presas?

o kam jis smile

mergom smile

Neprisijungęs

 
masiukas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2008-06-21
Žinutės: 121
Atsiliepimai: 0

#69 2008-06-23 19:14

Re: 5 dienų treniruotės

tai chebra sakykit,jei darau va taip: penkias dienas i savaite tai : krutine,nugara,kojos,peciai (su trapecija),rankos. tai man augtu mase normaliai? man sake kazkas kad jo nes kazkaip kai maziau pratimu demesi geraiu sukoncentruoji ir nuo dusios darai. ac is anksto smile

Neprisijungęs

 
JustasR
Dažnas dalyvis
Vietovė: Šiauliai +PVM
Registravosi: 2008-03-23
Žinutės: 310
Atsiliepimai: 0

#70 2008-06-23 20:02

Re: 5 dienų treniruotės

masiukas rašė:

tai chebra sakykit,jei darau va taip: penkias dienas i savaite tai : krutine,nugara,kojos,peciai (su trapecija),rankos. tai man augtu mase normaliai? man sake kazkas kad jo nes kazkaip kai maziau pratimu demesi geraiu sukoncentruoji ir nuo dusios darai. ac is anksto smile

seip masei labaiau manyciau 4 dienu splitai,na bet jei turi laiko daryk atskirai smile pavyzdziui as kol laiko turiu darau dar vis 5 dienu splitus,bet tuoj prasides darbas ir imsiu 3 kad organizmas gerai atsigautu ir nepatirtu perkrovu,nes zinau kad darbas bus fizinis smile

Neprisijungęs

 
masiukas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2008-06-21
Žinutės: 121
Atsiliepimai: 0

#71 2008-06-23 22:09

Re: 5 dienų treniruotės

JustasR rašė:

masiukas rašė:

tai chebra sakykit,jei darau va taip: penkias dienas i savaite tai : krutine,nugara,kojos,peciai (su trapecija),rankos. tai man augtu mase normaliai? man sake kazkas kad jo nes kazkaip kai maziau pratimu demesi geraiu sukoncentruoji ir nuo dusios darai. ac is anksto smile

seip masei labaiau manyciau 4 dienu splitai,na bet jei turi laiko daryk atskirai smile pavyzdziui as kol laiko turiu darau dar vis 5 dienu splitus,bet tuoj prasides darbas ir imsiu 3 kad organizmas gerai atsigautu ir nepatirtu perkrovu,nes zinau kad darbas bus fizinis smile

o ar nuo 5dienu splitu auga tau gerai mase?wink

Neprisijungęs

 
JustasR
Dažnas dalyvis
Vietovė: Šiauliai +PVM
Registravosi: 2008-03-23
Žinutės: 310
Atsiliepimai: 0

#72 2008-06-24 01:24

Re: 5 dienų treniruotės

masiukas rašė:

JustasR rašė:

masiukas rašė:

tai chebra sakykit,jei darau va taip: penkias dienas i savaite tai : krutine,nugara,kojos,peciai (su trapecija),rankos. tai man augtu mase normaliai? man sake kazkas kad jo nes kazkaip kai maziau pratimu demesi geraiu sukoncentruoji ir nuo dusios darai. ac is anksto smile

seip masei labaiau manyciau 4 dienu splitai,na bet jei turi laiko daryk atskirai smile pavyzdziui as kol laiko turiu darau dar vis 5 dienu splitus,bet tuoj prasides darbas ir imsiu 3 kad organizmas gerai atsigautu ir nepatirtu perkrovu,nes zinau kad darbas bus fizinis smile

o ar nuo 5dienu splitu auga tau gerai mase?wink

Seip tai znok nlb,man dbr yra jegos splitai tai jega tikrai pakilo smile o masei neatkreipiau demesio smile

Neprisijungęs

 
masiukas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2008-06-21
Žinutės: 121
Atsiliepimai: 0

#73 2008-06-28 11:47

Re: 5 dienų treniruotės

aisq ac.

Neprisijungęs

 
masiukas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2008-06-21
Žinutės: 121
Atsiliepimai: 0

#74 2008-07-17 23:16

Re: 5 dienų treniruotės

tai krc jei vistiek atidibri raumeni karta i savaite tos pacios grupes gi.. tai ar per trefke atidirbi pvz krutine,ar krutine ir bica pvz? aisq geraiu kad tik krutine,nes jegu tik krutinei naudoju o ant bico jau nelieka. nuo dusios reikia daryt pratimus,o jei jau daug ju tai ne nuo dusios o nuo siknos.

Neprisijungęs

 
CLuB
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-23
Žinutės: 1337
Atsiliepimai: 0

#75 2008-08-23 22:59

Re: 5 dienų treniruotės

masiukas rašė:

tai krc jei vistiek atidibri raumeni karta i savaite tos pacios grupes gi.. tai ar per trefke atidirbi pvz krutine,ar krutine ir bica pvz? aisq geraiu kad tik krutine,nes jegu tik krutinei naudoju o ant bico jau nelieka. nuo dusios reikia daryt pratimus,o jei jau daug ju tai ne nuo dusios o nuo siknos.

pasakei tai pasakei lol

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net