Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Neprivalges
mentai kompą grąžino
Vietovė: Pussyland
Registravosi: 2013-12-23
Žinutės: 5316
Atsiliepimai: 15

#51 2015-03-14 16:45

Re: BloodyZero logas

omni, prašau, nustok griaut mano ir 70 proc. forumo iliuzijų pasaulį sad((( Kaip aš dabar sportuosiu?

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#52 2015-03-14 16:45

Re: BloodyZero logas

Omni2 rašė:

O jei numesčiau straipsnius, kad jokio anabolinio lango nėra, su tyrimais, pakeistum nuomonę? Faktas, kad gliukozė padeda, tam irgi tyrimai patvirtinti yra.
Tikėt gali dievais, kai nėra įrodymų nė į vieną pusę, o kalbant apie tokius kuno mechanikos procesus, reikia mokslu remtis.

Numesk, realiai bus idomu paskaityti, toliau didinti info bagaza. I minusa vis tiek nenueis. Tiesiog su tais moksliniais strapsniais idomiai buna...Vieni paneigia nuomone, kiti patvirtina.

Cia jau nuo seno as bandau tokiu principu sportuoti/maitintis. Moksliniai/nemoksliniai straipsniai...Pabandyti tam tikra treniruociu/mitybos metodika verta, pagrista ji ar ne. Jei ji TAU asmeniskai veikia, viskas utiutiu. Rezus darai TA metodika naudodamas ir ten jau nesvarbu bus ji moksliskai pagrista ar ne, jei tu rezus darai big_smile Pritari tokiai nuomonei ar ne?

Nes realiai utiutiu, o ne moksliniai tyrimai, jei dirbi pagal ta „moksliskai patvirtinta“ metodika ir rezu utiutiu nedarai. Kiekvienas individas yra skirtingas ir kiekvienam skirtingai viskas gali veikt. Mano bent jau tokia nuomone. Jei man 5x5 duos prastus rezus, nereiskia, kad kitam ji nieko neduos. Cia tiesiog, kaip pavyzdi.

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#53 2015-03-14 16:46

Re: BloodyZero logas

Omni, ne as organines isvis nepernesu chemijos...Pradedant angliavandeniliais, rysiais visais ir t.t. Pries egzus tik atkalt, viska prisimint reiks. Biesina mane jinai.

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#54 2015-03-14 16:48

Re: BloodyZero logas

Ernestai, nebusi kartais is tu kur daug kalbi ir mazai darai? Dabar pasiziurejau tavo kelis video...

Neprisijungęs

 
Tiomis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-09-26
Žinutės: 4392
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#55 2015-03-14 16:48

Re: BloodyZero logas

BloodyZero rašė:

Ernestai, nebusi kartais is tu kur daug kalbi ir mazai darai? Dabar pasiziurejau tavo kelis video...

big_smile big_smile

Neprisijungęs

 
Omni2
Nacis
Registravosi: 2015-01-13
Žinutės: 373
Atsiliepimai: 2

#56 2015-03-14 16:49

Re: BloodyZero logas

Nemesiu, tėvai, aš čia nieko. Atsibodo. Ir nebenoriu nedavalgiuso virkdyt.
Čia tavo ta metodika ne į temą.
Aš sau prieš trauką pasičiulpt gal galiu, ir PR'us mušu. Ir galiu kliedėt, kad čia krč mano metodika vyrai nesuprasit, man veikia. big_smile Vis tiek tai bus visiškas kliedesys, nes niekas ten neveikia. Grynas placebo. Tai ir tavo metodai yra kažkoks bullshit. Su placebo begalė tyrimų padaryta, tai tokių pat rezultatų kaip tu gauna liaudis. Jei kas ir veikia, tai tavo genai ir metodai pačių treniruočių. Bcaa, jei valgai kaip sportuojantis, neturi jokios įtakos. Sakau kaip organinėj(ypač bio) besigaundantis žmogus. big_smile

P.S. chebra, pasičiulpkit prieš bazinius, aš sakau, uždėsit +50kg. O dar sėkloj kiek aminkių... BCAA virš normos eina. big_smile

Paskutinį kartą taisė Omni2 (2015-03-14 16:50)

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#57 2015-03-14 16:50

Re: BloodyZero logas

Tiomis rašė:

BloodyZero rašė:

Ernestai, nebusi kartais is tu kur daug kalbi ir mazai darai? Dabar pasiziurejau tavo kelis video...

big_smile big_smile

Dar pasakyk, kad ne tiesa sakau? As salej is tokio gyvenime patarimo neklausyciau. Nu nenoriu stumt ant pacano ar ka, bet daug kalba ir utiutiu nedaro.

Neprisijungęs

 
Tiomis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-09-26
Žinutės: 4392
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#58 2015-03-14 16:53

Re: BloodyZero logas

BloodyZero rašė:

Tiomis rašė:

BloodyZero rašė:

Ernestai, nebusi kartais is tu kur daug kalbi ir mazai darai? Dabar pasiziurejau tavo kelis video...

big_smile big_smile

Dar pasakyk, kad ne tiesa sakau? As salej is tokio gyvenime patarimo neklausyciau. Nu nenoriu stumt ant pacano ar ka, bet daug kalba ir utiutiu nedaro.

big_smile tiesa... nenoriu as ant jo stumt nes dar verkt prades. Zmogus tiesiog susikoncentraves ne i sporta o i salutinius dalykus

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#59 2015-03-14 16:53

Re: BloodyZero logas

Omni2 rašė:

Nemesiu, tėvai, aš čia nieko. Atsibodo. Ir nebenoriu nedavalgiuso virkdyt.
Čia tavo ta metodika ne į temą.
Aš sau prieš trauką pasičiulpt gal galiu, ir PR'us mušu. Ir galiu kliedėt, kad čia krč mano metodika vyrai nesuprasit, man veikia. big_smile Vis tiek tai bus visiškas kliedesys, nes niekas ten neveikia. Grynas placebo. Tai ir tavo metodai yra kažkoks bullshit. Su placebo begalė tyrimų padaryta, tai tokių pat rezultatų kaip tu gauna liaudis. Jei kas ir veikia, tai tavo genai ir metodai pačių treniruočių. Bcaa, jei valgai kaip sportuojantis, neturi jokios įtakos. Sakau kaip organinėj(ypač bio) besigaundantis žmogus. big_smile

P.S. chebra, pasičiulpkit prieš bazinius, aš sakau, uždėsit +50kg. O dar sėkloj kiek aminkių... BCAA virš normos eina. big_smile

Ieškau naparniko salei. Į pm su pasiulimais.

Neprisijungęs

 
Omni2
Nacis
Registravosi: 2015-01-13
Žinutės: 373
Atsiliepimai: 2

#60 2015-03-14 16:54

Re: BloodyZero logas

Dalelytė -si - nukreipia veiksmą, į pirmo asmens atlikimą. Tad nebūk utiutiu.

Neprisijungęs

 
Ernestas
Dietologas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-02-19
Žinutės: 12998
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 37

#61 2015-03-14 16:54

Re: BloodyZero logas

BloodyZero rašė:

Tiomis rašė:

BloodyZero rašė:

Ernestai, nebusi kartais is tu kur daug kalbi ir mazai darai? Dabar pasiziurejau tavo kelis video...

big_smile big_smile

Dar pasakyk, kad ne tiesa sakau? As salej is tokio gyvenime patarimo neklausyciau. Nu nenoriu stumt ant pacano ar ka, bet daug kalba ir utiutiu nedaro.

kad netupiu 200 kg ir nesveriu 90 kg reiskias negaliu tureti ziniu ? lol dumbom
cia zinai durnas mastymas '' jei didelis ar kelia daug, reiskias sitas tai jau tikrai daug zino''
bet va tu realus pavyzdis. tupi utiutiu, sveri daug, mldc, bet bukagalviu bukagalvis wink nepyk, bet tokia tiesa wink

Neprisijungęs

 
Tiomis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-09-26
Žinutės: 4392
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#62 2015-03-14 16:54

Re: BloodyZero logas

Volframas rašė:

Omni2 rašė:

Nemesiu, tėvai, aš čia nieko. Atsibodo. Ir nebenoriu nedavalgiuso virkdyt.
Čia tavo ta metodika ne į temą.
Aš sau prieš trauką pasičiulpt gal galiu, ir PR'us mušu. Ir galiu kliedėt, kad čia krč mano metodika vyrai nesuprasit, man veikia. big_smile Vis tiek tai bus visiškas kliedesys, nes niekas ten neveikia. Grynas placebo. Tai ir tavo metodai yra kažkoks bullshit. Su placebo begalė tyrimų padaryta, tai tokių pat rezultatų kaip tu gauna liaudis. Jei kas ir veikia, tai tavo genai ir metodai pačių treniruočių. Bcaa, jei valgai kaip sportuojantis, neturi jokios įtakos. Sakau kaip organinėj(ypač bio) besigaundantis žmogus. big_smile

P.S. chebra, pasičiulpkit prieš bazinius, aš sakau, uždėsit +50kg. O dar sėkloj kiek aminkių... BCAA virš normos eina. big_smile

Ieškau naparniko salei. Į pm su pasiulimais.

NO HOMO viskas del rezultatu

Neprisijungęs

 
eNrr
Aesthetix
Registravosi: 2011-01-19
Žinutės: 7715
Atsiliepimai: 37

#63 2015-03-14 16:54

Re: BloodyZero logas

Volframas rašė:

Omni2 rašė:

Nemesiu, tėvai, aš čia nieko. Atsibodo. Ir nebenoriu nedavalgiuso virkdyt.
Čia tavo ta metodika ne į temą.
Aš sau prieš trauką pasičiulpt gal galiu, ir PR'us mušu. Ir galiu kliedėt, kad čia krč mano metodika vyrai nesuprasit, man veikia. big_smile Vis tiek tai bus visiškas kliedesys, nes niekas ten neveikia. Grynas placebo. Tai ir tavo metodai yra kažkoks bullshit. Su placebo begalė tyrimų padaryta, tai tokių pat rezultatų kaip tu gauna liaudis. Jei kas ir veikia, tai tavo genai ir metodai pačių treniruočių. Bcaa, jei valgai kaip sportuojantis, neturi jokios įtakos. Sakau kaip organinėj(ypač bio) besigaundantis žmogus. big_smile

P.S. chebra, pasičiulpkit prieš bazinius, aš sakau, uždėsit +50kg. O dar sėkloj kiek aminkių... BCAA virš normos eina. big_smile

Ieškau naparniko salei. Į pm su pasiulimais.

Pusseh'ui rasyk

Neprisijungęs

 
tumuxas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-06-02
Žinutės: 1189
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 7

#64 2015-03-14 16:54

Re: BloodyZero logas

Volframas rašė:

Omni2 rašė:

Nemesiu, tėvai, aš čia nieko. Atsibodo. Ir nebenoriu nedavalgiuso virkdyt.
Čia tavo ta metodika ne į temą.
Aš sau prieš trauką pasičiulpt gal galiu, ir PR'us mušu. Ir galiu kliedėt, kad čia krč mano metodika vyrai nesuprasit, man veikia. big_smile Vis tiek tai bus visiškas kliedesys, nes niekas ten neveikia. Grynas placebo. Tai ir tavo metodai yra kažkoks bullshit. Su placebo begalė tyrimų padaryta, tai tokių pat rezultatų kaip tu gauna liaudis. Jei kas ir veikia, tai tavo genai ir metodai pačių treniruočių. Bcaa, jei valgai kaip sportuojantis, neturi jokios įtakos. Sakau kaip organinėj(ypač bio) besigaundantis žmogus. big_smile

P.S. chebra, pasičiulpkit prieš bazinius, aš sakau, uždėsit +50kg. O dar sėkloj kiek aminkių... BCAA virš normos eina. big_smile

Ieškau naparniko salei. Į pm su pasiulimais.

No homo?

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#65 2015-03-14 16:55

Re: BloodyZero logas

Tiomis rašė:

BloodyZero rašė:

Tiomis rašė:


big_smile big_smile

Dar pasakyk, kad ne tiesa sakau? As salej is tokio gyvenime patarimo neklausyciau. Nu nenoriu stumt ant pacano ar ka, bet daug kalba ir utiutiu nedaro.

big_smile tiesa... nenoriu as ant jo stumt nes dar verkt prades. Zmogus tiesiog susikoncentraves ne i sporta o i salutinius dalykus

Realiai bando kazka irodyt ar paissipisinet, o salej nieko gero ir nepadaro. Nu vat matai BCAA gal ir veikia big_smile As va puft ir dvigubai tave principe aptupiu :DDD

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#66 2015-03-14 16:58

Re: BloodyZero logas

Ernestas rašė:

BloodyZero rašė:

Tiomis rašė:


big_smile big_smile

Dar pasakyk, kad ne tiesa sakau? As salej is tokio gyvenime patarimo neklausyciau. Nu nenoriu stumt ant pacano ar ka, bet daug kalba ir utiutiu nedaro.

kad netupiu 200 kg ir nesveriu 90 kg reiskias negaliu tureti ziniu ? lol dumbom
cia zinai durnas mastymas '' jei didelis ar kelia daug, reiskias sitas tai jau tikrai daug zino''
bet va tu realus pavyzdis. tupi utiutiu, sveri daug, mldc, bet bukagalviu bukagalvis wink nepyk, bet tokia tiesa wink

Tai bibys, o ne sportininkas esi, jei vaidini, kad „utiutiu ziniu turi ir viska supranti“, bet toliau, kaip buvai kakutis salej, taip ir esi.

Kaip mane biesina tokie. Primeta, kad viska zino tik kazkodel rezu nedaro su tom savo ziniom. Nu klounas big_smile Daug kalbi, nieko nedarai ir ne kitaip.

Sakyk tu ka nori. Nieko tu nesupranti pagal mane...

Neprisijungęs

 
Ernestas
Dietologas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-02-19
Žinutės: 12998
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 37

#67 2015-03-14 16:59

Re: BloodyZero logas

BloodyZero rašė:

Tiomis rašė:

BloodyZero rašė:


Dar pasakyk, kad ne tiesa sakau? As salej is tokio gyvenime patarimo neklausyciau. Nu nenoriu stumt ant pacano ar ka, bet daug kalba ir utiutiu nedaro.

big_smile tiesa... nenoriu as ant jo stumt nes dar verkt prades. Zmogus tiesiog susikoncentraves ne i sporta o i salutinius dalykus

Realiai bando kazka irodyt ar paissipisinet, o salej nieko gero ir nepadaro. Nu vat matai BCAA gal ir veikia big_smile As va puft ir dvigubai tave principe aptupiu :DDD

sveriu 70kg.
patraukiu 140, patupiu 110, spaudimas xujnia- 92.5, karinis max 60kg. aisku nera daug ir nesigyriu cia, bet nera visiskai tragedija. aisku yra kur tobuleti ir iki taves man labai toli. bet matai as stebuklingu bcaa nevartoju tai man ant jegos ir nepramusa ir rezai stovi vietoi . big_smile
cia jau kiekvienam spresti kas geriau ar tupti 200kg bunant bukagalviu kuris rimtai uzsiima siuo sportu o baziniu ziniu 0 smile TRAGEDIJA

Neprisijungęs

 
eNrr
Aesthetix
Registravosi: 2011-01-19
Žinutės: 7715
Atsiliepimai: 37

#68 2015-03-14 17:00

Re: BloodyZero logas

Siuo atveju tu esi bukagalvis, nes NIEKO KA TU ISMANAI SAU NEPRITAIKAI, kitu atveju nesismaukytum treti metai is eiles ant tu paciu svoriu wink

Neprisijungęs

 
Omni2
Nacis
Registravosi: 2015-01-13
Žinutės: 373
Atsiliepimai: 2

#69 2015-03-14 17:03

Re: BloodyZero logas

Šiuo atveju aš bukagalvis, nes neturiu nuotraukų ir video, o tik kalbu šūdus ir copy/paste linkus iš kažkokių puslapių mėtau... šūdas
nesu vertas būti Moze.

Paskutinį kartą taisė Omni2 (2015-03-14 17:04)

Neprisijungęs

 
Ernestas
Dietologas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-02-19
Žinutės: 12998
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 37

#70 2015-03-14 17:03

Re: BloodyZero logas

pas mane buvo panasi situacija aplinkoi kai visiskai zalias draugelis rinkosi pas ka farma pirkt .. ar pas maziuka toki, nepanasu i sportuojanti ar pas zmogu kuris buvo scenoje.. aisku pirma mintis nu bleee gi zmogus buvo ant scenos , jis tikrai daug ka zino ir juo nepasitiketi neimanoma, juk jis SCENINIS !!
bet kai paklause pas ji pora klausimu tai ka as zinau...
- koki testa imti ?
- mex pro

II dublis
is pirmo mase uzaugini ant sterodiu visu o po to su proteinu ir bcaa viska tai sutvirtini ... big_smile
nu ir kas is to ,kad jis didelis ir buvo ant scenos ? smile

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#71 2015-03-14 17:04

Re: BloodyZero logas

eNrr rašė:

Siuo atveju tu esi bukagalvis, nes NIEKO KA TU ISMANAI SAU NEPRITAIKAI, kitu atveju nesismaukytum treti metai is eiles ant tu paciu svoriu wink

Butent apie tai ir kalbu.

As asmeniskai jau 4 metai sportuoju BE trenerio. Visa info principe internetu, kaikuriu sportininku patarimai(ypac paskutiniu metu), ivairias metodikas isbandes ant saves, atradau kas man veikia, kas ne. Kokie set/rep range'ai tinka jegai/masei ir pan. Buciau bukas ir verkes, kad tas ar anas „stebuklingas BCAA vartoja“, tikrai nebuciau uzsimetes tiek mases ir jegos...

Maziau verk, o daugiau naudok savo ZYMIAI DIDESNI ZINIU BAGAZA ir bus tie rezai...

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#72 2015-03-14 17:05

Re: BloodyZero logas

Omni2 rašė:

Šiuo atveju aš bukagalvis, nes neturiu nuotraukų ir video, o tik kalbu šūdus ir copy/paste linkus iš kažkokių puslapių mėtau... šūdas
nesu vertas būti Moze.

Cia apie Ernesta kalbejo. Man tavo nuomone is dalies patinka, be ne visais klausimais tikrai big_smile Mano manymu Asmenine patirtis > moksliniai irodymai.

Neprisijungęs

 
Ernestas
Dietologas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-02-19
Žinutės: 12998
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 37

#73 2015-03-14 17:06

Re: BloodyZero logas

eNrr rašė:

Siuo atveju tu esi bukagalvis, nes NIEKO KA TU ISMANAI SAU NEPRITAIKAI, kitu atveju nesismaukytum treti metai is eiles ant tu paciu svoriu wink

kalba eina apie maisto papildus, o maisto papildai nera stebuklas ( iskyrus blodziui ) tad stovejimas vietoi gaunasi del klaidu kurias dariau kituose dalykuose smile kazkokios bazines zinios apie maisto papildus stebuklu nepadarys smile

Paskutinį kartą taisė Ernestas (2015-03-14 17:10)

Neprisijungęs

 
Omni2
Nacis
Registravosi: 2015-01-13
Žinutės: 373
Atsiliepimai: 2

#74 2015-03-14 17:11

Re: BloodyZero logas

BloodyZero rašė:

Omni2 rašė:

Šiuo atveju aš bukagalvis, nes neturiu nuotraukų ir video, o tik kalbu šūdus ir copy/paste linkus iš kažkokių puslapių mėtau... šūdas
nesu vertas būti Moze.

Cia apie Ernesta kalbejo. Man tavo nuomone is dalies patinka, be ne visais klausimais tikrai big_smile Mano manymu Asmenine patirtis > moksliniai irodymai.

Tada padarom taip, iš dalies skaidom mūsų ginčą -
Klausimas tau.

Dvi situacijos, įsivaizduok, paralelinėse visatose.
Visata A:
Valgau pagrinde grikius

Visata B:
Valgau pagrinde ryžius

Dabar abiejose visatose einu į treniruotes, likusi mitybą tokia pat, iš grūdų gaunamos kcal vienodos. Viskas identiška, apart ryžių/grikių pasirinkimo.
Ar gali būti, atmetus mineralų klausimą, kad vienoj visatoj aš padarysiu su daugiau svorio, nei kitoj, kai vienintelis kintamasis - košė?
Taip/ne

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#75 2015-03-14 17:14

Re: BloodyZero logas

Omni2 rašė:

BloodyZero rašė:

Omni2 rašė:

Šiuo atveju aš bukagalvis, nes neturiu nuotraukų ir video, o tik kalbu šūdus ir copy/paste linkus iš kažkokių puslapių mėtau... šūdas
nesu vertas būti Moze.

Cia apie Ernesta kalbejo. Man tavo nuomone is dalies patinka, be ne visais klausimais tikrai big_smile Mano manymu Asmenine patirtis > moksliniai irodymai.

Tada padarom taip, iš dalies skaidom mūsų ginčą -
Klausimas tau.

Dvi situacijos, įsivaizduok, paralelinėse visatose.
Visata A:
Valgau pagrinde grikius

Visata B:
Valgau pagrinde ryžius

Dabar abiejose visatose einu į treniruotes, likusi mitybą tokia pat, iš grūdų gaunamos kcal vienodos. Viskas identiška, apart ryžių/grikių pasirinkimo.
Ar gali būti, atmetus mineralų klausimą, kad vienoj visatoj aš padarysiu su daugiau svorio, nei kitoj, kai vienintelis kintamasis - košė?
Taip/ne

Cia kaip Akula pasakes yra, priklauso is kurios puses vejas pus big_smileD

O jei rimtai, tai principe manau, kad ne.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net