Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

igndnp
DNP survivor
Registravosi: 2014-11-18
Žinutės: 2111
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 8

#76 2015-06-18 15:27

Re: DNP Survivor

Apetitas - eik šūdą savo suėst, ir gamtai ekologija ir tau "sinergiškai" veiks.

Ernestas - tai ir valgau normaliai, tik tiek, kad pusryčiam gal nelabai kodletai su koše ir pan, toks pietinis labiau.. O kodletai ir kepa ant grotelių, ten nieko riebaus, kalakutienos faršas ir į foliją ant grotelių smile Bulvės reiktų pakeist, o salotos viskas ok su jom, iš daržo agurkai, špinatai, svogūnai ir pan..

Arūnas - atsilenkimai nugarai ar kaip čia pasakyt..

P.S Kur papigiai aptraukia hant guma gal kas žino?

Paskutinį kartą taisė igndnp (2015-06-18 15:28)

Neprisijungęs

 
Ernestas
Dietologas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-02-19
Žinutės: 12998
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 37

#77 2015-06-18 15:30

Re: DNP Survivor

tai taves utiutiu nesuprasi.. pats rasai,kad reikia raciona tvarkyti nes typo ale kotletai ir tralialia ,o dabar jau viskas z j b s, tai apsispresk ar gerai tie kotletai ar ne. nes is pirmo vienaip, po to jau kitaip kalbi, nesuprast taves smile

Neprisijungęs

 
igndnp
DNP survivor
Registravosi: 2014-11-18
Žinutės: 2111
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 8

#78 2015-06-18 15:46

Re: DNP Survivor

Kodletai nieko blogo, bet iš ryto pačio jie nieko gero su bulvių koše aprakut skrandį miegas ima, tada darbas dažnai nespėju ir pietų pavalgyt, tada vakare vėl prisiryju. Ne tai, kad maistas blogas, bet netinkamu laiku ir netinkamom porcijom

Neprisijungęs

 
Ernestas
Dietologas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-02-19
Žinutės: 12998
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 37

#79 2015-06-18 15:49

Re: DNP Survivor

igndnp rašė:

Kodletai nieko blogo, bet iš ryto pačio jie nieko gero su bulvių koše aprakut skrandį miegas ima, tada darbas dažnai nespėju ir pietų pavalgyt, tada vakare vėl prisiryju. Ne tai, kad maistas blogas, bet netinkamu laiku ir netinkamom porcijom

formai tai visai neitakoja. wink
p x ar per karta ar per 6 kartus tu suvyniuosi ta pati kaloriju kieki, storet / lieknet tai itakos nepadarys,viskas vistiek susiveda i paros kaloriju norma,  nebent gali jausti diskomforta, nedarbinguma ir t.t  smile

Neprisijungęs

 
igndnp
DNP survivor
Registravosi: 2014-11-18
Žinutės: 2111
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 8

#80 2015-06-18 15:59

Re: DNP Survivor

Ką ir sakau, kad iš ryto asmeniškai xujova, per dieną nevalgyt irgi xujova kai nepavyksta, o vakare prisiryt irgi xujova smile Nieko, pataisoma. Užtat labai kaifas kai iš ryto atsikėlęs tą kardio 1h prasuki, tada ežeriuke išsimaudai, vakare jau užsipumpint gali kiek nori, pritrūkus eit dar pavaryt, ryt į kubilą kokį ar pirtį nueisiu. Lafa

Neprisijungęs

 
rolka78
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-06-29
Žinutės: 5285
Atsiliepimai: 21

#81 2015-06-18 16:34

Re: DNP Survivor

Ernestas rašė:

rolka78 rašė:

Ernestas rašė:

cardio treniruokliu tai nemazai big_smile o del maisto, tai typo sodyboi negali sveikai valgyt ar vien kotletus kapot su misrainem ?  gamta, grilis, mesos pasikepi su darzovem ir vualia, lafa vienu zodziu , o ne kimsti tuos riebius kotletus  big_smile

ko tau tie riebalai uzkliuna?Prigalvoji nesamoniu,skaiciuoji kelis gramus.Tokiam "zdarovam" kaip tu,tai turetu maziausia beda but riebesnis maistas.
O tu netik kad save alini su savo ale "sveiku" valgynu,bet ir kitiem kisi ta savo nuomone pastoviai.
Kitus mergom vadini,bet pats daugiau nei mergos verki del "nesveiko" maisto.
Kodel taip?

visu pirma zmogus pats paminejo apie riebu ir nesveika maista, as jam patariau del alternatyvos .
visu antra ka as noriu ta skaiciuoju, kaip as noriu taip ir valgau. nevengiu riebalu ir ju pas mane racione zymiau daugiau net nei angliu. man atrodo kad tu kazka sau pribures apie mane ten ir pezi cia nesamones. smile
valgau as subalansuotai ir sveikai,nei alinu as saves nei ka, neprisigalvok tu cia wink ir  nematau reikalo kisti kas papuole,kad po to patapciau kiaule toks koks tu buvai anksciau wink todel taip wink  tai,kad utiutiu tu nuo manes fuckyou

Normaliai paklausiau ko cia fakinies.Nejuokink su savio sveika mityba,pries saule permatomas kaip sugertukas ir jis moko ir patarineja mitybos klausimais. big_smile
Dar treniruotes tik truksta kad pradetum sudarinet,tai butu virsune.
Dabar gali issiliet...Pirmyn... big_smile

Neprisijungęs

 
apetitas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2014-04-02
Žinutės: 608
Atsiliepimai: 1

#82 2015-06-18 17:01

Re: DNP Survivor

igndnp rašė:

Apetitas - eik šūdą savo suėst, ir gamtai ekologija ir tau "sinergiškai" veiks.

Ernestas - tai ir valgau normaliai, tik tiek, kad pusryčiam gal nelabai kodletai su koše ir pan, toks pietinis labiau.. O kodletai ir kepa ant grotelių, ten nieko riebaus, kalakutienos faršas ir į foliją ant grotelių smile Bulvės reiktų pakeist, o salotos viskas ok su jom, iš daržo agurkai, špinatai, svogūnai ir pan..

Arūnas - atsilenkimai nugarai ar kaip čia pasakyt..

P.S Kur papigiai aptraukia hant guma gal kas žino?

KoDlete, su kuo šūdas sinergiškai veikia? Turi juk žinot, nes visą gyvenimą šūdais mitai. O juk esi tas, ką valgai. KoDletas su bulbių koše.

Neprisijungęs

 
Ernestas
Dietologas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-02-19
Žinutės: 12998
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 37

#83 2015-06-18 17:11

Re: DNP Survivor

rolka78 rašė:

Ernestas rašė:

rolka78 rašė:


ko tau tie riebalai uzkliuna?Prigalvoji nesamoniu,skaiciuoji kelis gramus.Tokiam "zdarovam" kaip tu,tai turetu maziausia beda but riebesnis maistas.
O tu netik kad save alini su savo ale "sveiku" valgynu,bet ir kitiem kisi ta savo nuomone pastoviai.
Kitus mergom vadini,bet pats daugiau nei mergos verki del "nesveiko" maisto.
Kodel taip?

visu pirma zmogus pats paminejo apie riebu ir nesveika maista, as jam patariau del alternatyvos .
visu antra ka as noriu ta skaiciuoju, kaip as noriu taip ir valgau. nevengiu riebalu ir ju pas mane racione zymiau daugiau net nei angliu. man atrodo kad tu kazka sau pribures apie mane ten ir pezi cia nesamones. smile
valgau as subalansuotai ir sveikai,nei alinu as saves nei ka, neprisigalvok tu cia wink ir  nematau reikalo kisti kas papuole,kad po to patapciau kiaule toks koks tu buvai anksciau wink todel taip wink  tai,kad utiutiu tu nuo manes fuckyou

Normaliai paklausiau ko cia fakinies.Nejuokink su savio sveika mityba,pries saule permatomas kaip sugertukas ir jis moko ir patarineja mitybos klausimais. big_smile
Dar treniruotes tik truksta kad pradetum sudarinet,tai butu virsune.
Dabar gali issiliet...Pirmyn... big_smile

ne visuomet dydis viska pasako wink manau daugiau uz tave zinau mitybos klausimais  smile pradek pulti ir kazka irodinet. rock

Neprisijungęs

 
eNrr
Aesthetix
Registravosi: 2011-01-19
Žinutės: 7715
Atsiliepimai: 37

#84 2015-06-18 18:35

Re: DNP Survivor

Ernestas rašė:

rolka78 rašė:

Ernestas rašė:


visu pirma zmogus pats paminejo apie riebu ir nesveika maista, as jam patariau del alternatyvos .
visu antra ka as noriu ta skaiciuoju, kaip as noriu taip ir valgau. nevengiu riebalu ir ju pas mane racione zymiau daugiau net nei angliu. man atrodo kad tu kazka sau pribures apie mane ten ir pezi cia nesamones. smile
valgau as subalansuotai ir sveikai,nei alinu as saves nei ka, neprisigalvok tu cia wink ir  nematau reikalo kisti kas papuole,kad po to patapciau kiaule toks koks tu buvai anksciau wink todel taip wink  tai,kad atsipisk tu nuo manes fuckyou

Normaliai paklausiau ko cia fakinies.Nejuokink su savio sveika mityba,pries saule permatomas kaip sugertukas ir jis moko ir patarineja mitybos klausimais. big_smile
Dar treniruotes tik truksta kad pradetum sudarinet,tai butu virsune.
Dabar gali issiliet...Pirmyn... big_smile

ne visuomet dydis viska pasako wink manau daugiau uz tave zinau mitybos klausimais  smile pradek pulti ir kazka irodinet. rock

Zinios turi buti panaudotos, jeigu nori kazka tuo irodyti. Vienas gali buti axujenai babkem aptekes verslininkas, kuris nesivadovauja 'auksinem taisyklem', o kitas nieko nepasiekes, bet uztat VISKA zino. Tai kuris tavo manymu butu autoritetas situo klausimu?

Neprisijungęs

 
rolka78
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-06-29
Žinutės: 5285
Atsiliepimai: 21

#85 2015-06-18 18:38

Re: DNP Survivor

Ernestas rašė:

rolka78 rašė:

Ernestas rašė:


visu pirma zmogus pats paminejo apie riebu ir nesveika maista, as jam patariau del alternatyvos .
visu antra ka as noriu ta skaiciuoju, kaip as noriu taip ir valgau. nevengiu riebalu ir ju pas mane racione zymiau daugiau net nei angliu. man atrodo kad tu kazka sau pribures apie mane ten ir pezi cia nesamones. smile
valgau as subalansuotai ir sveikai,nei alinu as saves nei ka, neprisigalvok tu cia wink ir  nematau reikalo kisti kas papuole,kad po to patapciau kiaule toks koks tu buvai anksciau wink todel taip wink  tai,kad utiutiu tu nuo manes fuckyou

Normaliai paklausiau ko cia fakinies.Nejuokink su savio sveika mityba,pries saule permatomas kaip sugertukas ir jis moko ir patarineja mitybos klausimais. big_smile
Dar treniruotes tik truksta kad pradetum sudarinet,tai butu virsune.
Dabar gali issiliet...Pirmyn... big_smile

ne visuomet dydis viska pasako wink manau daugiau uz tave zinau mitybos klausimais  smile pradek pulti ir kazka irodinet. rock

Matosi is foto ir is progreso big_smile net nesiginciju.

Neprisijungęs

 
Ernestas
Dietologas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-02-19
Žinutės: 12998
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 37

#86 2015-06-18 18:38

Re: DNP Survivor

eNrr rašė:

Ernestas rašė:

rolka78 rašė:


Normaliai paklausiau ko cia fakinies.Nejuokink su savio sveika mityba,pries saule permatomas kaip sugertukas ir jis moko ir patarineja mitybos klausimais. big_smile
Dar treniruotes tik truksta kad pradetum sudarinet,tai butu virsune.
Dabar gali issiliet...Pirmyn... big_smile

ne visuomet dydis viska pasako wink manau daugiau uz tave zinau mitybos klausimais  smile pradek pulti ir kazka irodinet. rock

Zinios turi buti panaudotos, jeigu nori kazka tuo irodyti. Vienas gali buti kukareku babkem aptekes verslininkas, kuris nesivadovauja 'auksinem taisyklem', o kitas nieko nepasiekes, bet uztat VISKA zino. Tai kuris tavo manymu butu autoritetas situo klausimu?

taip sakysit ,kad typo va ale verkiu cia ir t.t. ne, tikrai ne, bet ar be farmos jis pats kazka pasiektu ? butu didelis ? kai atsakysit i sita klausima tada pradekim lygintis. kvaila sterodiniui sakyti,kad va as kazka pasiekes o tu ne. as nieko pries naudojancius farma neturiu ir nesakau,kad ir su jais nereikia arti, bet lygintis ir statyti naturala su sterodiniu i viena kategorija tai ka as zinau. roll

Neprisijungęs

 
rolka78
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-06-29
Žinutės: 5285
Atsiliepimai: 21

#87 2015-06-18 18:47

Re: DNP Survivor

Ernestas rašė:

eNrr rašė:

Ernestas rašė:

ne visuomet dydis viska pasako wink manau daugiau uz tave zinau mitybos klausimais  smile pradek pulti ir kazka irodinet. rock

Zinios turi buti panaudotos, jeigu nori kazka tuo irodyti. Vienas gali buti kukareku babkem aptekes verslininkas, kuris nesivadovauja 'auksinem taisyklem', o kitas nieko nepasiekes, bet uztat VISKA zino. Tai kuris tavo manymu butu autoritetas situo klausimu?

taip sakysit ,kad typo va ale verkiu cia ir t.t. ne, tikrai ne, bet ar be farmos jis pats kazka pasiektu ? butu didelis ? kai atsakysit i sita klausima tada pradekim lygintis. kvaila sterodiniui sakyti,kad va as kazka pasiekes o tu ne. as nieko pries naudojancius farma neturiu ir nesakau,kad ir su jais nereikia arti, bet lygintis ir statyti naturala su sterodiniu i viena kategorija tai ka as zinau. roll

nieks ir nesilygina su tavim ir nelygina nieko.Bet galiu palygint jai jau taip nori.....Tu pries mane kaip skruzdeliukas,tiek ugiu tiek svoriu ir t.t.Nesvarbu su farma ar be.Rezultatas man aktualu.Be farmos tai uztruktu daug ilgiau ir aisku kaip su farma tai tokios formos nepadarysi.Farma stebuklu nedaro.Zinios ir ju panaudojimas tai jo .Farma tik palengvina ,pagreitina viska.Ir mityba,griestesne ir daugiau suvalgyt reikia ir treniruotes kitokios ir t.t.Visa gyvenima gyvenant galima kaupt zinias.Bet kaut ir panaudot tai 2 skirtingi dalykai.
As tau statau 2-3 nu 4 kursus,nori? Ir panaudojas savo mitybos zinias , parodysi rezultata.O dabar ant vietos trypcioji bijodamas suvalgyt lasiniu kaimisku smile
gana cia terst.

Paskutinį kartą taisė rolka78 (2015-06-18 18:53)

Neprisijungęs

 
Ernestas
Dietologas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-02-19
Žinutės: 12998
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 37

#88 2015-06-18 18:57

Re: DNP Survivor

rolka78 rašė:

Ernestas rašė:

eNrr rašė:


Zinios turi buti panaudotos, jeigu nori kazka tuo irodyti. Vienas gali buti kukareku babkem aptekes verslininkas, kuris nesivadovauja 'auksinem taisyklem', o kitas nieko nepasiekes, bet uztat VISKA zino. Tai kuris tavo manymu butu autoritetas situo klausimu?

taip sakysit ,kad typo va ale verkiu cia ir t.t. ne, tikrai ne, bet ar be farmos jis pats kazka pasiektu ? butu didelis ? kai atsakysit i sita klausima tada pradekim lygintis. kvaila sterodiniui sakyti,kad va as kazka pasiekes o tu ne. as nieko pries naudojancius farma neturiu ir nesakau,kad ir su jais nereikia arti, bet lygintis ir statyti naturala su sterodiniu i viena kategorija tai ka as zinau. roll

nieks ir nesilygina su tavim.Tu pries mane kaip skruzdeliukas,tiek ugiu tiek svoriu ir t.t.Nesvarbu su farma ar be.Rezultatas man aktualu.Be farmos tai uztruktu daug ilgiau ir aisku kaip su farma tai tokios formos nepadarysi.Farma stebuklu nedaro.Zinios ir ju panaudojimas tai jo .Farma tik palengvina ,pagreitina viska.Ir mityba,griestesne ir daugiau suvalgyt reikia ir treniruotes kitokios ir t.t.Visa gyvenima gyvenant galima kaupt zinias.Bet kaut ir panaudot tai 2 skirtingi dalykai.
As tau statau 2-3 nu 4 kursus,nori? Ir panaudojas savo mitybos zinias , parodysi rezultata.O dabar ant vietos trypcioji bijodamas suvalgyt lasiniu kaimisku smile
gana cia terst.

jei noreciau tai ir 2 ir 3 kursai butu buve senai wink as nesiveju nezmonisku dydziu ar dar ko, turiu savo nuomone,isivaizdavima, prioritetus, ka pasieksiu naturaliai ta pasieksiu, galbut ateiti mastymas pasikeis. pats sakai, kad viskas naturaliai pasiekiama bet daug leciau, nu tai va, pora metu tik sportuoju, aisku jei praeitais metais gryba trenkese nepjauciau butu tas progresas kazkiek didesnis. bet savo forma esu patenkintas prisimenant koks buvau anksciau.
o dabar bandai cia lygintis kai pats bbz kiek kursu prasukes. zodziu nera apie ka cia kalbeti. is skirtingu pasauliu esam. o bunant ant farmos daug ziniu nereikia, edi kiek papuole , kas papuole, svarbiausia daug ir salei jibasini kaip arklys ir viskas auga kaip ant mieliu big_smile zodziu diskusija begaline.
ir is kur tu b l e t trauki,kad as bijau suvalgyi to ir ano ? pats sau prifantazavai ? kokias cia utiutiu baimes tu man vis prikaisioji ? jei manes netraukia ant visokiu picu, kebabu tai cia baime ? kai norisi man kazko nesveiko, tai ir suvalgau ta. vienas utiutiu forume ten spango apie baimes tai ir tu kaip bezdzione smile

Neprisijungęs

 
rolka78
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-06-29
Žinutės: 5285
Atsiliepimai: 21

#89 2015-06-18 18:59

Re: DNP Survivor

Ernestas rašė:

rolka78 rašė:

Ernestas rašė:

taip sakysit ,kad typo va ale verkiu cia ir t.t. ne, tikrai ne, bet ar be farmos jis pats kazka pasiektu ? butu didelis ? kai atsakysit i sita klausima tada pradekim lygintis. kvaila sterodiniui sakyti,kad va as kazka pasiekes o tu ne. as nieko pries naudojancius farma neturiu ir nesakau,kad ir su jais nereikia arti, bet lygintis ir statyti naturala su sterodiniu i viena kategorija tai ka as zinau. roll

nieks ir nesilygina su tavim.Tu pries mane kaip skruzdeliukas,tiek ugiu tiek svoriu ir t.t.Nesvarbu su farma ar be.Rezultatas man aktualu.Be farmos tai uztruktu daug ilgiau ir aisku kaip su farma tai tokios formos nepadarysi.Farma stebuklu nedaro.Zinios ir ju panaudojimas tai jo .Farma tik palengvina ,pagreitina viska.Ir mityba,griestesne ir daugiau suvalgyt reikia ir treniruotes kitokios ir t.t.Visa gyvenima gyvenant galima kaupt zinias.Bet kaut ir panaudot tai 2 skirtingi dalykai.
As tau statau 2-3 nu 4 kursus,nori? Ir panaudojas savo mitybos zinias , parodysi rezultata.O dabar ant vietos trypcioji bijodamas suvalgyt lasiniu kaimisku smile
gana cia terst.

jei noreciau tai ir 2 ir 3 kursai butu buve senai wink as nesiveju nezmonisku dydziu ar dar ko, turiu savo nuomone,isivaizdavima, prioritetus, ka pasieksiu naturaliai ta pasieksiu, galbut ateiti mastymas pasikeis. pats sakai, kad viskas naturaliai pasiekiama bet daug leciau, nu tai va, pora metu tik sportuoju, aisku jei praeitais metais gryba trenkese nepjauciau butu tas progresas kazkiek didesnis. bet savo forma esu patenkintas prisimenant koks buvau anksciau.
o dabar bandai cia lygintis kai pats bbz kiek kursu prasukes. zodziu nera apie ka cia kalbeti. is skirtingu pasauliu esam. o bunant ant farmos daug ziniu nereikia, edi kiek papuole , kas papuole, svarbiausia daug ir salei jibasini kaip arklys ir viskas auga kaip ant mieliu big_smile zodziu diskusija begaline.
ir is kur tu b l e t trauki,kad as bijau suvalgyi to ir ano ? pats sau prifantazavai ? kokias cia utiutiu baimes tu man vis prikaisioji ? jei manes netraukia ant visokiu picu, kebabu tai cia baime ? kai norisi man kazko nesveiko, tai ir suvalgau ta. vienas utiutiu forume ten spango apie baimes tai ir tu kaip bezdzione smile

Nu nu.Gero kelio

Paskutinį kartą taisė rolka78 (2015-06-18 19:01)

Neprisijungęs

 
igndnp
DNP survivor
Registravosi: 2014-11-18
Žinutės: 2111
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 8

#90 2015-06-18 22:40

Re: DNP Survivor

Apetite tai uzjauciu tave. Visom prasmčm.

Ernestai paskutiniu postu ypac su ta paryskinta Rolkos vieta puikiai parodei kad nei apie treniruotes nei apie mityba nei apskritai sita sporta nesupranti ir greitu metu nesuprasi...

Neprisijungęs

 
SexAndWhiskey
Išmestas
Registravosi: 2015-06-05
Žinutės: 568
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 3

#91 2015-06-18 22:49

Re: DNP Survivor

Ernestui pms 100% arba pasijaute zveriu, man irgi taip buvo kaip sveriau 70kg, nesusimasciau net.
Farma pagreitina viska, atsistatyma, pasisavinima ir jei viskas ok augima. Bet kaip sako tik medziai auga naturaliai. Tavo reikalas likt pagaliu vejui paputus atgal nuciuozt.. Or join the darkside. Vistiek su farma ar ne, supistai nesvarbu, jis zaloja organizma, sveikata, hormomus IR ATRODO GERIAU uz tave pasiaukodamas tikslui kazkokiam. Galutinis taskas.
#biskigirtas

Neprisijungęs

 
Ernestas
Dietologas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-02-19
Žinutės: 12998
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 37

#92 2015-06-18 22:52

Re: DNP Survivor

Tu uztat pas mus supranti viska big_smile priedi picu su alum, kotletu su bulvem, prie to pacio brendzio utiutiu, boulingo kamuoli papisi, patampi kiaule apsiriebalaves iki ausu, sauni dnp, numeti 20 kg nuo savu 120, ir vaizduojies sportinibku axujibitelnu. smile krc pokalbis baigtas, gero vakaro

Paskutinį kartą taisė Ernestas (2015-06-18 22:53)

Neprisijungęs

 
igndnp
DNP survivor
Registravosi: 2014-11-18
Žinutės: 2111
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 8

#93 2015-06-18 23:00

Re: DNP Survivor

Ne, as neisivaizduoju axujienu ir taip nesakau, bet laimingai gyvenu, sau pautu nesuku, o kas liecia svorius tai irgi progresuoju. O tie jusu pasakymai kad storas tai ir jegos yra apgailetinai skamba:) primena kaip 12okai jau aiskina suaugusiem kaip gyvent reik, kaip jie viska padarys nes po 12jau baisiai protingi:)
zodziu, gyvenk su savo paniatkem ir toliau sekmes.

Neprisijungęs

 
SexAndWhiskey
Išmestas
Registravosi: 2015-06-05
Žinutės: 568
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 3

#94 2015-06-18 23:02

Re: DNP Survivor

Ignai, la skanaus isgert paprasto? Pamoxuot. Yra sprite fanta cola whiskys romas vodka martinis ir tt

Neprisijungęs

 
igndnp
DNP survivor
Registravosi: 2014-11-18
Žinutės: 2111
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 8

#95 2015-06-19 07:45

Re: DNP Survivor

SexAndWhiskey rašė:

Ignai, la skanaus isgert paprasto? Pamoxuot. Yra sprite fanta cola whiskys romas vodka martinis ir tt

Sprite su vodkse, martini su viskiu tik dar kokiacitrina isimesk, roma viena nebent nuo kolos ir fantos rytais susniakas baisus buna Jei maisyt

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#96 2015-06-19 08:02

Re: DNP Survivor

SexAndWhiskey rašė:

Ignai, la skanaus isgert paprasto? Pamoxuot. Yra sprite fanta cola whiskys romas vodka martinis ir tt

Dar pasirupink citrina/cukraus bsk.

Pili degtine, tada sprite(Santykis pagal skoni ar stipresnio nori ir pan). Ispaudi bsk citrinos sulciu. Ziupsnis cukraus, iskart imi staparika, pisi i stala dugnu ir geri.

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#97 2015-06-19 08:15

Re: DNP Survivor

Prisitasko visur hmm

Neprisijungęs

 
igndnp
DNP survivor
Registravosi: 2014-11-18
Žinutės: 2111
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 8

#98 2015-06-19 10:49

Re: DNP Survivor

BloodyZero rašė:

SexAndWhiskey rašė:

Ignai, la skanaus isgert paprasto? Pamoxuot. Yra sprite fanta cola whiskys romas vodka martinis ir tt

Dar pasirupink citrina/cukraus bsk.

Pili degtine, tada sprite(Santykis pagal skoni ar stipresnio nori ir pan). Ispaudi bsk citrinos sulciu. Ziupsnis cukraus, iskart imi staparika, pisi i stala dugnu ir geri.

Eisim į domino sugert kokią dieną, dar įdomu ar mano rekordą kas pamušė ant kriaušės

Neprisijungęs

 
eNrr
Aesthetix
Registravosi: 2011-01-19
Žinutės: 7715
Atsiliepimai: 37

#99 2015-06-19 11:07

Re: DNP Survivor

BloodyZero rašė:

SexAndWhiskey rašė:

Ignai, la skanaus isgert paprasto? Pamoxuot. Yra sprite fanta cola whiskys romas vodka martinis ir tt

Dar pasirupink citrina/cukraus bsk.

Pili degtine, tada sprite(Santykis pagal skoni ar stipresnio nori ir pan). Ispaudi bsk citrinos sulciu. Ziupsnis cukraus, iskart imi staparika, pisi i stala dugnu ir geri.

ajibat, su sitais putojanciais pritaskes savu metu big_smileD

Neprisijungęs

 
igndnp
DNP survivor
Registravosi: 2014-11-18
Žinutės: 2111
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 8

#100 2015-06-20 20:08

Re: DNP Survivor

Krc desimtmecio atradima padariau, 4km nubegau be jokios pompos, paslaptis ta, kad visa laika pro nosi kvepavau arba pro nosi ikvepiu pro burna iskvepiu, anksciau daznai ir per burna oro itraukdavau tai pompa pries 1km jau budavo, per kancias 2 begdavau:) beda dabar tik ta kad kazkaip atsidauze kojos..

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net