Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

dzidas1978
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2010-01-11
Žinutės: 177
Atsiliepimai: 0

#1926 2010-02-27 11:28

Re: Bendro pobūdžio pagalba

zaras_ rašė:

trumpai ir aiskiai , noreciau paklausti per kiek laiko padidinciau rankos apimtis ant 3-4 cm , ir prideciau prie savo dabartinio spaudziamo svrorio (60 kg)  15-20 kg taigi noreciau 35 cm rankos , spaust stanga max 75-80 , per kiek laiko?
nesitikiu stebuklu.. su ta programa kuria parases aisku. ir jei kas blogai joje , pataisykite. dekui.

SVEIKAS.pradinis poziuris i visa sita uzsiemima t.y.svorio auginima pas tave NETEISINGAS. nereikia saves kamuoti klausimais kada ir kiek kg.pirmiausiai reikia izengti per klubo duris ir daryti kazka.o tada jau geriau daryti taip kaip reikia ir laukti kas bus.o kas svarbiausia tai ,kad TRENIRUOCIU METU  TURI MEGAUTIS TUO KA DARAI. RAUMENU DEGINANTIS SKAUSMAS TAU TURI TAPTI NARKOTIKU ,REIKALINGU KAIP ORAS, BE KURIO NEISGYVENTUM.va su tokiu poziuriu i sporta kazka galima nuveikti. DABAR TAVO PROGRAMA.galima ir taip ,bet ji aiskiai vedanti i persitreniravima.BICUI DAUGIAU  SERIJU NEI NUGARAI - NESAMONE.pradzioje svarbiausia baze , aisku reikia ir viena kita lokalu pratima ijungt, galima ir nejungt.SIULYCIAU TAU  JAUNUOLI : sportuot kas antra d. raumenu grupe darant 1 kart per savaite. tai garantuotai panaikins galimybe persitreniruoti.1 d. krutine ,peciai,tricepsas. 2.d.nugara ,trapecija ,bicepsas.3.d. kojos ,presas.valgai nors 4 kart i diena nors to maza. negerk nerukyk ir per metus dadesi 10 kg minimum.as kai pradejau ugis buvo 182. svoris 52. tai pirmus 3 metus priaugau po 10 kg kasmet nuosekliai.spaudimas pakilo nuo 30 kg iki 110 kg.

Neprisijungęs

 
zaras_
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-02-25
Žinutės: 11
Atsiliepimai: 0

#1927 2010-02-27 12:06

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Dekui uz patarimus , i kluba vaikstau kas antra diena , man sporto klubas ir yra kaip narkotikas , be jo negaliu gyvent , eiciau kas diena , bet zn kad tada gali gresti persitreniravimas ir blogi dalykai.. gerti vistiek retkarciais tenka , manau alaus butelis/keli , prie ezero ar pirtyje ne taip ir kenkia jeigu tai darai nedaznai..? mano programa man bent jau sake , kad tipo labiau pazengusiems skirta ar kazkaip taip , bet pasiemiau tokia.. del raumenu skausmu , as raumenu skausmu nejauciu , nors ir darau taisyklingai su -10 kg max svoriu , retkarciais bunu sporto klube net iki 3 valandu , ko pasekoje vienos dienos programa bunu padares 2-3 kartus , ant galo visada darau kardio.. jeigu padidinu svori iki max as tiesiog nebeistengiu iskelti jo taisiklyngai ar isvis.. tai vat tokios bedos. hmm

Paskutinį kartą taisė zaras_ (2010-02-27 12:06)

Neprisijungęs

 
gazuotas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-08-28
Žinutės: 2385
Atsiliepimai: 6

#1928 2010-02-27 13:48

Re: Bendro pobūdžio pagalba

zaras_ rašė:

trumpai ir aiskiai , noreciau paklausti per kiek laiko padidinciau rankos apimtis ant 3-4 cm , ir prideciau prie savo dabartinio spaudziamo svrorio (60 kg)  15-20 kg taigi noreciau 35 cm rankos , spaust stanga max 75-80 , per kiek laiko?
nesitikiu stebuklu.. su ta programa kuria parases aisku. ir jei kas blogai joje , pataisykite. dekui.

Manai, kad labai pasikeis nuo 31 iki 35cm? Prie 188 ūgio tokia ranka vistiek kaip šakaliukas atrodys.

Neprisijungęs

 
zaras_
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-02-25
Žinutės: 11
Atsiliepimai: 0

#1929 2010-02-27 13:54

Re: Bendro pobūdžio pagalba

na zinant , kad supermenu netampama , tai ir nenoriu uzsibrezti 40-45 cm bicepso , zinant , jog tam prireiks mano manymu minimumum 1.5 metu..
beje jeigu mano presas .. matosi 4 virsutines kaladeles ar kaip vadinamos jos , o apatines nesimato , itempus presa galima sakyt atrodo jog 4 virsutines yra o apacioje nera net pilvo... nu atrodo manau ziauriai , tai stenktis daryt preso pratimus vien tik apatinei preso daliai , ar cia viskas priklauso nuo genu ir niekas nepasikeis? nes virsutines kaladeles tai kiti sako , kad jos atrodo ispudingai(pagal metus , sudejima ir etc) ko negaleciau/negaletu pasakyt apie mano apatine dali..

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#1930 2010-02-27 14:17

Re: Bendro pobūdžio pagalba

zaras_ rašė:

Dekui uz patarimus , i kluba vaikstau kas antra diena , man sporto klubas ir yra kaip narkotikas , be jo negaliu gyvent , eiciau kas diena , bet zn kad tada gali gresti persitreniravimas ir blogi dalykai.. gerti vistiek retkarciais tenka , manau alaus butelis/keli , prie ezero ar pirtyje ne taip ir kenkia jeigu tai darai nedaznai..? mano programa man bent jau sake , kad tipo labiau pazengusiems skirta ar kazkaip taip , bet pasiemiau tokia.. del raumenu skausmu , as raumenu skausmu nejauciu , nors ir darau taisyklingai su -10 kg max svoriu , retkarciais bunu sporto klube net iki 3 valandu , ko pasekoje vienos dienos programa bunu padares 2-3 kartus , ant galo visada darau kardio.. jeigu padidinu svori iki max as tiesiog nebeistengiu iskelti jo taisiklyngai ar isvis.. tai vat tokios bedos. hmm

alah
dumbom

Gal paprasyk kokio trenerio, jei klube toks yra, kad paziuretu, kokiom ten nesamonem tu uzsiimineji...

Neprisijungęs

 
3F
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-07-22
Žinutės: 1552
Atsiliepimai: 0

#1931 2010-02-27 14:24

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Robšė rašė:

zaras_ rašė:

Dekui uz patarimus , i kluba vaikstau kas antra diena , man sporto klubas ir yra kaip narkotikas , be jo negaliu gyvent , eiciau kas diena , bet zn kad tada gali gresti persitreniravimas ir blogi dalykai.. gerti vistiek retkarciais tenka , manau alaus butelis/keli , prie ezero ar pirtyje ne taip ir kenkia jeigu tai darai nedaznai..? mano programa man bent jau sake , kad tipo labiau pazengusiems skirta ar kazkaip taip , bet pasiemiau tokia.. del raumenu skausmu , as raumenu skausmu nejauciu , nors ir darau taisyklingai su -10 kg max svoriu , retkarciais bunu sporto klube net iki 3 valandu , ko pasekoje vienos dienos programa bunu padares 2-3 kartus , ant galo visada darau kardio.. jeigu padidinu svori iki max as tiesiog nebeistengiu iskelti jo taisiklyngai ar isvis.. tai vat tokios bedos. hmm

alah
dumbom

Gal paprasyk kokio trenerio, jei klube toks yra, kad paziuretu, kokiom ten nesamonem tu uzsiimineji...

"bunu sporto klube net iki 3 valandu , ko pasekoje vienos dienos programa bunu padares 2-3 kartus".

Genialu. Geriau sugalvot būtų sudėtinga.

Neprisijungęs

 
zaras_
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-02-25
Žinutės: 11
Atsiliepimai: 0

#1932 2010-02-27 14:57

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Robšė rašė:

zaras_ rašė:

Dekui uz patarimus , i kluba vaikstau kas antra diena , man sporto klubas ir yra kaip narkotikas , be jo negaliu gyvent , eiciau kas diena , bet zn kad tada gali gresti persitreniravimas ir blogi dalykai.. gerti vistiek retkarciais tenka , manau alaus butelis/keli , prie ezero ar pirtyje ne taip ir kenkia jeigu tai darai nedaznai..? mano programa man bent jau sake , kad tipo labiau pazengusiems skirta ar kazkaip taip , bet pasiemiau tokia.. del raumenu skausmu , as raumenu skausmu nejauciu , nors ir darau taisyklingai su -10 kg max svoriu , retkarciais bunu sporto klube net iki 3 valandu , ko pasekoje vienos dienos programa bunu padares 2-3 kartus , ant galo visada darau kardio.. jeigu padidinu svori iki max as tiesiog nebeistengiu iskelti jo taisiklyngai ar isvis.. tai vat tokios bedos. hmm

alah
dumbom

Gal paprasyk kokio trenerio, jei klube toks yra, kad paziuretu, kokiom ten nesamonem tu uzsiimineji...

kiek zinau galima persitreniruoti , raumuo nepailsi etc ten ir gali issivystyti ne progresas o regresas.. alaus butelis neikam nepakenke o ypac man , gerti negerti manau tai mano asmeninis reikalas beje aluje yra mielu kiek zn is ju baltymai.. stumiu max  60 kg , tai per treniruote uzstimetu 45-50 kg.. , bunu sporte klube iki 3h , pertraukas darau 45-65 sec -10 kg nuo max svorio cia bylojo tik ant stangos , bicepsui darau su 10 kg hanteliais , tricepsui su 8 kg , kojom 35-40 kg..
Nu , kad ziurejo mane , viska lyg ir darau mazdaug taisiklyngai , tik juos irgi suglumino klausimas del tu mano programu pakartojimu ir patare geriau daryt tik 1 kart x 1 programa per diena , bet man taip neiseina , nes namuose gryzes turiu pilna jegu ir nzn kur jas iseikvoti , beje sporto klube atitinkamai praleidziu laika malonu sau paciam..

Neprisijungęs

 
hispano
Dažnas dalyvis
Vietovė: ALMERIMAR
Registravosi: 2010-01-14
Žinutės: 542
Atsiliepimai: 1

#1933 2010-02-27 15:10

Re: Bendro pobūdžio pagalba

zaras_ rašė:

Robšė rašė:

zaras_ rašė:

Dekui uz patarimus , i kluba vaikstau kas antra diena , man sporto klubas ir yra kaip narkotikas , be jo negaliu gyvent , eiciau kas diena , bet zn kad tada gali gresti persitreniravimas ir blogi dalykai.. gerti vistiek retkarciais tenka , manau alaus butelis/keli , prie ezero ar pirtyje ne taip ir kenkia jeigu tai darai nedaznai..? mano programa man bent jau sake , kad tipo labiau pazengusiems skirta ar kazkaip taip , bet pasiemiau tokia.. del raumenu skausmu , as raumenu skausmu nejauciu , nors ir darau taisyklingai su -10 kg max svoriu , retkarciais bunu sporto klube net iki 3 valandu , ko pasekoje vienos dienos programa bunu padares 2-3 kartus , ant galo visada darau kardio.. jeigu padidinu svori iki max as tiesiog nebeistengiu iskelti jo taisiklyngai ar isvis.. tai vat tokios bedos. hmm

alah
dumbom

Gal paprasyk kokio trenerio, jei klube toks yra, kad paziuretu, kokiom ten nesamonem tu uzsiimineji...

kiek zinau galima persitreniruoti , raumuo nepailsi etc ten ir gali issivystyti ne progresas o regresas.. alaus butelis neikam nepakenke o ypac man , gerti negerti manau tai mano asmeninis reikalas beje aluje yra mielu kiek zn is ju baltymai.. stumiu max  60 kg , tai per treniruote uzstimetu 45-50 kg.. , bunu sporte klube iki 3h , pertraukas darau 45-65 sec -10 kg nuo max svorio cia bylojo tik ant stangos , bicepsui darau su 10 kg hanteliais , tricepsui su 8 kg , kojom 35-40 kg..
Nu , kad ziurejo mane , viska lyg ir darau mazdaug taisiklyngai , tik juos irgi suglumino klausimas del tu mano programu pakartojimu ir patare geriau daryt tik 1 kart x 1 programa per diena , bet man taip neiseina , nes namuose gryzes turiu pilna jegu ir nzn kur jas iseikvoti , beje sporto klube atitinkamai praleidziu laika malonu sau paciam..

Jei tau lieka dar jegu,vadinasi nosi krapstai saleje,ir manau visi tau cia ta pati pasakytu.

Neprisijungęs

 
Bardo
Metų forumietis 2010
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-11-18
Žinutės: 6045
Atsiliepimai: 24

#1934 2010-02-27 15:46

Re: Bendro pobūdžio pagalba

hispano rašė:

zaras_ rašė:

Robšė rašė:


alah
dumbom

Gal paprasyk kokio trenerio, jei klube toks yra, kad paziuretu, kokiom ten nesamonem tu uzsiimineji...

kiek zinau galima persitreniruoti , raumuo nepailsi etc ten ir gali issivystyti ne progresas o regresas.. alaus butelis neikam nepakenke o ypac man , gerti negerti manau tai mano asmeninis reikalas beje aluje yra mielu kiek zn is ju baltymai.. stumiu max  60 kg , tai per treniruote uzstimetu 45-50 kg.. , bunu sporte klube iki 3h , pertraukas darau 45-65 sec -10 kg nuo max svorio cia bylojo tik ant stangos , bicepsui darau su 10 kg hanteliais , tricepsui su 8 kg , kojom 35-40 kg..
Nu , kad ziurejo mane , viska lyg ir darau mazdaug taisiklyngai , tik juos irgi suglumino klausimas del tu mano programu pakartojimu ir patare geriau daryt tik 1 kart x 1 programa per diena , bet man taip neiseina , nes namuose gryzes turiu pilna jegu ir nzn kur jas iseikvoti , beje sporto klube atitinkamai praleidziu laika malonu sau paciam..

Jei tau lieka dar jegu,vadinasi nosi krapstai saleje,ir manau visi tau cia ta pati pasakytu.

Durnių volioji ten. Aluje jei būtų baltymų normalus kiekis, visi laktų. Aluje jau gatavos alaus mielės jos ten "nebegyvos"

Neprisijungęs

 
CrowMan
Dažnas senbūvis
Vietovė: marijampole
Registravosi: 2008-02-24
Žinutės: 843
Atsiliepimai: 0

#1935 2010-02-27 16:13

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Bardo rašė:

hispano rašė:

zaras_ rašė:


kiek zinau galima persitreniruoti , raumuo nepailsi etc ten ir gali issivystyti ne progresas o regresas.. alaus butelis neikam nepakenke o ypac man , gerti negerti manau tai mano asmeninis reikalas beje aluje yra mielu kiek zn is ju baltymai.. stumiu max  60 kg , tai per treniruote uzstimetu 45-50 kg.. , bunu sporte klube iki 3h , pertraukas darau 45-65 sec -10 kg nuo max svorio cia bylojo tik ant stangos , bicepsui darau su 10 kg hanteliais , tricepsui su 8 kg , kojom 35-40 kg..
Nu , kad ziurejo mane , viska lyg ir darau mazdaug taisiklyngai , tik juos irgi suglumino klausimas del tu mano programu pakartojimu ir patare geriau daryt tik 1 kart x 1 programa per diena , bet man taip neiseina , nes namuose gryzes turiu pilna jegu ir nzn kur jas iseikvoti , beje sporto klube atitinkamai praleidziu laika malonu sau paciam..

Jei tau lieka dar jegu,vadinasi nosi krapstai saleje,ir manau visi tau cia ta pati pasakytu.

Durnių volioji ten. Aluje jei būtų baltymų normalus kiekis, visi laktų. Aluje jau gatavos alaus mielės jos ten "nebegyvos"

ateini i sale su bamboliu ir tarp seriju uzsigeri po gurksni nykstys

Neprisijungęs

 
Shvedas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Bromölla
Registravosi: 2009-05-15
Žinutės: 1468
Atsiliepimai: 1

#1936 2010-02-27 19:53

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Bardo rašė:

hispano rašė:

zaras_ rašė:


kiek zinau galima persitreniruoti , raumuo nepailsi etc ten ir gali issivystyti ne progresas o regresas.. alaus butelis neikam nepakenke o ypac man , gerti negerti manau tai mano asmeninis reikalas beje aluje yra mielu kiek zn is ju baltymai.. stumiu max  60 kg , tai per treniruote uzstimetu 45-50 kg.. , bunu sporte klube iki 3h , pertraukas darau 45-65 sec -10 kg nuo max svorio cia bylojo tik ant stangos , bicepsui darau su 10 kg hanteliais , tricepsui su 8 kg , kojom 35-40 kg..
Nu , kad ziurejo mane , viska lyg ir darau mazdaug taisiklyngai , tik juos irgi suglumino klausimas del tu mano programu pakartojimu ir patare geriau daryt tik 1 kart x 1 programa per diena , bet man taip neiseina , nes namuose gryzes turiu pilna jegu ir nzn kur jas iseikvoti , beje sporto klube atitinkamai praleidziu laika malonu sau paciam..

Jei tau lieka dar jegu,vadinasi nosi krapstai saleje,ir manau visi tau cia ta pati pasakytu.

Durnių volioji ten. Aluje jei būtų baltymų normalus kiekis, visi laktų. Aluje jau gatavos alaus mielės jos ten "nebegyvos"

kad durniu volioja tai faktas....alus buna ir gyvas ....bet kad ir koks jis butu su sportu nesuderinamas alkoholis....jei turi tos energijos tiek eik koki krepsi ar fule losti...issilakstysi...ir uz gera kardio sueis...arba isidarbink kokioj nors kurjeriu firmoj laisvu laiku paketus po miesta isvezioti su dviraciu, istaskysi ta energija savo ir kelis litus dar gausi proteinui nusipirkti lol

Neprisijungęs

 
zaras_
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-02-25
Žinutės: 11
Atsiliepimai: 0

#1937 2010-02-27 20:22

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Del alaus klydau . Siandien 1 dienos programa padariau per 1h ~15 mins.  is to laiko dar 15 mins kario dariau.. su didesniais svoriais nei paprastai.. ir vistiek namo gryzes turejau labai daug stimulo kibti i darba ( atsispaudimam..) bet nusprendziau pailset...  del darbo tai gerai butu  , bet , kad dbr net suaugusiems kiek zn del darbo prastai ir nera vietu.. maniau , kad tokio amziaus kaip mano dar negalima naudot visokiu proteinu baltymu kol yra progresas.. nes is maisto per diena gaunu atininkamai baltymu/angliu savo kuno augimui..

Neprisijungęs

 
gazuotas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-08-28
Žinutės: 2385
Atsiliepimai: 6

#1938 2010-02-28 12:25

Re: Bendro pobūdžio pagalba

zaras_ rašė:

Del alaus klydau . Siandien 1 dienos programa padariau per 1h ~15 mins.  is to laiko dar 15 mins kario dariau.. su didesniais svoriais nei paprastai.. ir vistiek namo gryzes turejau labai daug stimulo kibti i darba ( atsispaudimam..) bet nusprendziau pailset...  del darbo tai gerai butu  , bet , kad dbr net suaugusiems kiek zn del darbo prastai ir nera vietu.. maniau , kad tokio amziaus kaip mano dar negalima naudot visokiu proteinu baltymu kol yra progresas.. nes is maisto per diena gaunu atininkamai baltymu/angliu savo kuno augimui..

Alų lakt užtat galima, ypač 16 metų. Daugiau lak, tai ir liksi visam gyvenimui su savo 31cm bitke.

Neprisijungęs

 
6paTyXa
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-02-28
Žinutės: 16
Atsiliepimai: 0

#1939 2010-02-28 14:35

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Sveiki. Noriu pradeti vartoti steroidus. man siulo 2 menesiu kursa su deka 10ml ir 200 tabl metano? ar verta prasideti? ir ar reikia po sito valymo?
ir ar reikia atsistatyti testosterona? valymui siulo Karsila o test atstatymui tamoksifena. Ar patartumet ka nors kito? siaip noreciau maximalaus rezultato 1-mam kursui. Ir durtis galima pvz i koja ir pans?

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#1940 2010-02-28 15:48

Re: Bendro pobūdžio pagalba

6paTyXa rašė:

Sveiki. Noriu pradeti vartoti steroidus. man siulo 2 menesiu kursa su deka 10ml ir 200 tabl metano? ar verta prasideti? ir ar reikia po sito valymo?
ir ar reikia atsistatyti testosterona? valymui siulo Karsila o test atstatymui tamoksifena. Ar patartumet ka nors kito? siaip noreciau maximalaus rezultato 1-mam kursui. Ir durtis galima pvz i koja ir pans?

http://www.kulturizmas.net/forumas/f14-farmakologija

Neprisijungęs

 
gedukass
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-03-02
Žinutės: 5
Atsiliepimai: 0

#1941 2010-03-03 18:17

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Sveiki forume pastebejau labai daug temu apie programas ir visa kita , bet atsirinkti kas man tinka nesugebu sad Tai vat sportuoju pastoviai , o kulturizmu taip tvirtai ir uztikrintai pradejau pries 4 menesiu smile Tad noreciau pasiteirauti del programos jos darimo ir pan.

1. Kaip patartumet susidaryti programa kiek dienu per savaite ?
2. Kokius geriausia butu daryti pratimus( labiausiai aktualu peciai ir bicepso ilginimas cia aisku jai taip dar buna big_smile )
3. Kiek seriju ir priejimu deretu man daryti norint uzsiauginti mase ?
4. Kiek tureciau laiko uztrukti saleje ir kiek tureciau ilsetis tarp pratimu ?
5. Ir galiausiai del papildu kokius butu geriausia vartoti ?

Metai : 18 , Ugis: 1,82 , Svoris:79kg.

Is anksto dekui uz pagalba . P.s nenoreciau , kad pultumet saukti , kad cia pilna temu apie tai daug diskutuota ir pan smile

Neprisijungęs

 
kenis
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-29
Žinutės: 2585
Atsiliepimai: 6

#1942 2010-03-03 18:21

Re: Bendro pobūdžio pagalba

gedukass rašė:

Sveiki forume pastebejau labai daug temu apie programas ir visa kita , bet atsirinkti kas man tinka nesugebu sad Tai vat sportuoju pastoviai , o kulturizmu taip tvirtai ir uztikrintai pradejau pries 4 menesiu smile Tad noreciau pasiteirauti del programos jos darimo ir pan.

1. Kaip patartumet susidaryti programa kiek dienu per savaite ?
2. Kokius geriausia butu daryti pratimus( labiausiai aktualu peciai ir bicepso ilginimas cia aisku jai taip dar buna big_smile )
3. Kiek seriju ir priejimu deretu man daryti norint uzsiauginti mase ?
4. Kiek tureciau laiko uztrukti saleje ir kiek tureciau ilsetis tarp pratimu ?
5. Ir galiausiai del papildu kokius butu geriausia vartoti ?

Metai : 18 , Ugis: 1,82 , Svoris:79kg.

Is anksto dekui uz pagalba . P.s nenoreciau , kad pultumet saukti , kad cia pilna temu apie tai daug diskutuota ir pan smile

1. Tris geriausiai
2. http://www.kulturizmas.net/pratimai_peciai
3. 3-4 priejimai x 6-8
4. Iki 1h. Ilsetis apie 1min
5. Pirma susitvarkyk mityba. Vitaminai ir mineralai.

Neprisijungęs

 
neutron
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2009-03-07
Žinutės: 170
Atsiliepimai: 0

#1943 2010-03-03 18:30

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Atlikinek bazinius pratimus , pakartojimu skaicius turetu nevirsyt 8 mase auginant . Po treniruotes gainery gert ( va geras yra '' mutant mass '' ir aisku dauk dauk valgyt . SEKMES hanteliaistanga_v_r

Neprisijungęs

 
Mantas86
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-07-20
Žinutės: 2238
Atsiliepimai: 1

#1944 2010-03-03 18:33

Re: Bendro pobūdžio pagalba

neutron rašė:

Atlikinek bazinius pratimus , pakartojimu skaicius turetu nevirsyt 8 mase auginant . Po treniruotes gainery gert ( va geras yra '' mutant mass '' ir aisku dauk dauk valgyt . SEKMES hanteliaistanga_v_r

Skiedalai

Neprisijungęs

 
kenis
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-29
Žinutės: 2585
Atsiliepimai: 6

#1945 2010-03-03 18:35

Re: Bendro pobūdžio pagalba

neutron rašė:

Atlikinek bazinius pratimus , pakartojimu skaicius turetu nevirsyt 8 mase auginant . Po treniruotes gainery gert ( va geras yra '' mutant mass '' ir aisku dauk dauk valgyt . SEKMES hanteliaistanga_v_r

Yra ir geresniu uz ta Mutan Mass

Neprisijungęs

 
sezonas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-11-12
Žinutės: 232
Atsiliepimai: 0

#1946 2010-03-03 20:11

Re: Bendro pobūdžio pagalba

sveiki darant pratimus bicui gan stiprei skauda dilbius ce nieko tokio ar kazkas blogai?

Neprisijungęs

 
neutron
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2009-03-07
Žinutės: 170
Atsiliepimai: 0

#1947 2010-03-03 20:14

Re: Bendro pobūdžio pagalba

neutron rašė:

    Atlikinek bazinius pratimus , pakartojimu skaicius turetu nevirsyt 8 mase auginant . Po treniruotes gainery gert ( va geras yra '' mutant mass '' ir aisku dauk dauk valgyt . SEKMES hanteliaistanga_v_r

Yra ir geresniu uz ta Mutan Mass





Pwz kas ?

Neprisijungęs

 
Mantas86
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-07-20
Žinutės: 2238
Atsiliepimai: 1

#1948 2010-03-03 20:26

Re: Bendro pobūdžio pagalba

sezonas rašė:

sveiki darant pratimus bicui gan stiprei skauda dilbius ce nieko tokio ar kazkas blogai?

Dilbius ar riesus?

Neprisijungęs

 
kenis
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-29
Žinutės: 2585
Atsiliepimai: 6

#1949 2010-03-03 20:39

Re: Bendro pobūdžio pagalba

neutron rašė:

neutron rašė:

    Atlikinek bazinius pratimus , pakartojimu skaicius turetu nevirsyt 8 mase auginant . Po treniruotes gainery gert ( va geras yra '' mutant mass '' ir aisku dauk dauk valgyt . SEKMES hanteliaistanga_v_r

Yra ir geresniu uz ta Mutan Mass





Pwz kas ?

O jetau, Ciut ne kiekvienas gaineris. Reall mass,Cyto Gainer,Pro Complex Gainer ir t.t..

Neprisijungęs

 
sezonas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-11-12
Žinutės: 232
Atsiliepimai: 0

#1950 2010-03-03 21:02

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Mantas86 rašė:

sezonas rašė:

sveiki darant pratimus bicui gan stiprei skauda dilbius ce nieko tokio ar kazkas blogai?

Dilbius ar riesus?

dilbius riesu neskauda visiskai

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net