Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

beAast
aNgry buNny
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2009-08-27
Žinutės: 686
Atsiliepimai: 0

#2301 2012-08-07 12:48

Re: Sporto medikas, klauskite!

omega 3 ,zuvu taukai padeda.. gliukozamina gali pagert

Neprisijungęs

 
zzzzz
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-08-07
Žinutės: 19
Atsiliepimai: 0

#2302 2012-08-15 18:12

Re: Sporto medikas, klauskite!

Sveikas;)  kiek save atsimenu tiek traska sanariai dabar man jau 27, o vis tas pats. kai pritupimus darau sulenkus kelius daugiau negu 90C kampu visada sutraska smile) siaip jau gyvenu aktyvu gyvenima, daug sportuoju, lakstau kiaurus metus sprinta (ziema maziau), pasitaiko ir krosu po 10km, bet ne daug, ir kitu ivairiu pratimu.
Turbut tai ne labai normalu, nes taip neturetu but, bet kas keisciausia, kad niekad man ju nera skaudeja.  Niekada nevartojau jokiu papildu sanariams, nes nieko isskyrus traskejima taip ir nejauciau- KOLKAS smile

Neprisijungęs

 
Jokūbas001
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2012-04-04
Žinutės: 240
Atsiliepimai: 0

#2303 2012-08-17 16:43

Re: Sporto medikas, klauskite!

Sveikas Sporto Medike noreciau paklausti tiksliau paprasyti patarimo kokius pratimus reiktu atlikti norint kad nugara neitu i klaustuka nes kai apsimaunu triko ir darau pritupimus max svoriu sueinu i klaustuka taspats ir su pritupimais is priekio nors nugara turetu but tiesi gaunasi kupra zinau reiktu stengtis atlikt viska tiese nugara tad noriu paklaust gal yra kokie pratimai. Isanksto dekoju smile

Neprisijungęs

 
Savas4u
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-04-04
Žinutės: 3246
Atsiliepimai: 11

#2304 2012-08-19 11:33

Re: Sporto medikas, klauskite!

kas ka tik ivyko, tai esu apakes... pirma karta gyvenime taip.
prabudau, ir kazkaip sulenkiau desine koja pries stodamasis is lovos ir taip sutrauke meslungis slaunies  viduryje vidine dali, kad net rekt pradejau, atsistokau is lovos, siaip ne taip istiesiau ta koja per skausma nerealu ir net supykino is skausmo smarkiai, nuejau prie lango grynu oru pakviepot ir greit mineralkes atsigeriau, kad numustu pyminima, po to atsitraukiau nuo lango ir akyes nieko nebemaciau , pajuodavo viskas, svirduliuot pradejau ir greit atsisedau istiesta koja, drauge greit masazuot pradejo, tai sedejau taip visas prakaitu ispiltas ir pabaltaves kaip saldytuvas sake. nu tokio skausmo dar nebuvau pajutes niekad, lyg is vidaus su netvarkinga stiklo suke taip sukant kas pjautu...
po to uzdejau ledo maisa aprista ranksluosiu ir toj vietoj raumuo pradejo susitraukineti kelis kartus ir atleido.

Neprisijungęs

 
Artyi
Motyvuotas atletas
Registravosi: 2011-01-03
Žinutės: 6441
Atsiliepimai: 27

#2305 2012-08-19 11:54

Re: Sporto medikas, klauskite!

Savas4u rašė:

kas ka tik ivyko, tai esu apakes... pirma karta gyvenime taip.
prabudau, ir kazkaip sulenkiau desine koja pries stodamasis is lovos ir taip sutrauke meslungis slaunies  viduryje vidine dali, kad net rekt pradejau, atsistokau is lovos, siaip ne taip istiesiau ta koja per skausma nerealu ir net supykino is skausmo smarkiai, nuejau prie lango grynu oru pakviepot ir greit mineralkes atsigeriau, kad numustu pyminima, po to atsitraukiau nuo lango ir akyes nieko nebemaciau , pajuodavo viskas, svirduliuot pradejau ir greit atsisedau istiesta koja, drauge greit masazuot pradejo, tai sedejau taip visas prakaitu ispiltas ir pabaltaves kaip saldytuvas sake. nu tokio skausmo dar nebuvau pajutes niekad, lyg is vidaus su netvarkinga stiklo suke taip sukant kas pjautu...
po to uzdejau ledo maisa aprista ranksluosiu ir toj vietoj raumuo pradejo susitraukineti kelis kartus ir atleido.

Uzuojauta.. .hmm Skamba tikrai skausmingai.

Man tavo visi simptomai iki TRT atskirai pasijausdavo, o cia viskas in one yikes

Neprisijungęs

 
Eggo
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-03-03
Žinutės: 45
Atsiliepimai: 0

#2306 2012-08-26 10:20

Re: Sporto medikas, klauskite!

Sveiki, norėčiau patarimo, kaip iš mediko, kaip elgtis, ką daryti. Situacija tokia, kad turiu nemiga. Situacija tokia, kad nemiga
prasidėjo iš niekur, vieną naktį nepavyko užmigti, po to antrą, trečia. Tada kreipiausi pas daktorus, buvęs miego klinikoje, ten
ištyrė, diagnozavo, kad kažkas su CNS, silpna jinai. Ir gydė su migdomaisiais. Įvairiausių aš jų išbandęs buvau, vieni iš pradžių
padėdavo, po kurio laiko priprasdavai ir vis blogiau nuo jų miegodavosi, vieni buvo padėję, ir suvartojus jų kursą buvau pradėjęs
miegoti pusei metų, bet po to vėl prasidėjo nemiegojimas. Bet vartojant migdomuosiuos visąlaik jaučiau šalutinį jų poveikį, apspangęs toks vaikščiodavau, mano ir šiaip mažas spaudimas, o jie dar jį numušdavo, tas dar įtakos turėjo. Po kurio laiko supratau, kad nieko gero nebus iš tų migdomųjų ir atsibodo jau taip gyvent tai ėjau į kitą kliniką, ten gydymo principas homeopatija. Tai bandė ten mane ir Folio metodu, akupunktūromis, Mita plius aparatu tirė. Tai pirmosios tos terapijos kažkiek padėdavo, geriau nuo jų išeidavo pamiegot, bet po to pakartojus, atrodo, kad organizmas jau priprato ir nebepadeda, blogėja miegas.
Esu išsityręs encofalograma, kompiuterine tomografija, nieko nerasta.
    Dabar paskutiniu metu geriu Neuro 3 forte papildus, pastebėjau, kad jie padeda man, buvau gėręs juos apie porą mėnesių, po to mėnesį visai neblogai miegojau ir be jų, bet dabar vėl kartojasi, tai nežinau, ko ir griebtis, ką išbandyti, kas man veiktų.
    Dar keistas dalykas, per tą mėnesį, kai išsimiegodavau gerai, atsikeliu toks žvalus, darbingas, bet praėjus kokiai valandai
dingsta visos jėgos, pasijauti pavargęs ir norisi tik atsigulti ir gulėti. Čia gali būti žemas spaudimas dėl to kaltas. Būna kartais
pasportavus pasijauti daug geriau, atsigauni, tiesiogine to žodžio prasme, o kitą kartą tik dar labiau pavargęs pasijauti, nors
intensyvumas +- toks pat buvo, aišku, tai lemia dar ir kiti faltoriai. Persitreniravimo tikrai nėra, suderinu treniruotes ir mityba,
pagalvoju, kad reiktų dar ir daugiau aktyvesniam būt, pvz ant kardio pratimų, bet dažnai pritrūksta tos energijos, jautiesi pavargęs.
Bet čia tas pavargimas daugiau ne kūne yra, bet galvoje, tai dažniausia jį ignoruoju, ir pasportavęs kaip tik geriau pasijaučiu.
    Vitaminų dabar vasaros metu jokių negeriu, magnio tik išgeriu, kai pajaučiu, kad jo trūksta, o kitais metų laikais geriu, ypač
B grupės. Visa tai jau virš 2 metų tęsiasi, gydymo įstaigos nelabai padėjo, kur kreipiausi, tai net nežinau, ką toliau daryt, nes nesijaučiu pilnavertiškai gyvenantis šitaip.
Gal kokį patarimą duosite, gal ką žinote apie tokias situacijas, dėkoju.

Neprisijungęs

 
edva08
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-11-16
Žinutės: 10
Atsiliepimai: 0

#2307 2012-08-29 11:02

Re: Sporto medikas, klauskite!

Sveikas,turiu klausima del nugaros,tiksliau juosmens srityje.Megstu sporta,bet itariu kad pradejo skaudet del futbolo spyrimai kabant ore arba greitu apsisukimu i prisinga puse begant visu greiciu.Zodziu tada kai korpusas pasisuka o kojos veluoja ir gaunasi plesimas tarp stuburo ir kryskaulio.Pradejau jausti diskonforta pries pora metu bet sustojus sportuot praeidavo.O sia vasara surakino toks skausmas kad kritau ant keliu ir baigiau sportus visus.Pritupimu su svoriais nedarau nei rovimo ar stumimo.Dabar jau kaip ir pasveikes bet vistiek dar jauciasi ta nugara ir pilnai nepraeina.Man 16m,ugis 182cm,svoris 80kg.Gal galetum patart kazka kad pagreitint atsistatyma?

Paskutinį kartą taisė edva08 (2012-08-29 11:03)

Neprisijungęs

 
Dqa
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-08-29
Žinutės: 1
Atsiliepimai: 0

#2308 2012-08-29 22:31

Re: Sporto medikas, klauskite!

Sveiki,turiu problemą su nugara,taigi pradėjau sportuot gan neseniai ,4 mėnesiai ir darant pratimus pilvui,man pradeda skaudėti nugarą. Maniau,kad tai dėl silpno pilvo preso,tai sukandęs dantis stengdavaus is paskutiniųjų,bet dabar situacija labai blogai,padarau vos keletą atsilenkimų,nedarau pilnų, tik truputi pasikeliu,na čia vienas pratimų. Dabar nebežinau ką ir bedaryt,kitiems pilvą pakerta,o man nugarą. Tiesiog skauda darant bet kokilį pratina pilvui .Labai prašau Jūsų pagalbos,nes viskas juda į priekį,o pilvas net blogiau vis atrodo. Į ką kreiptis,kaip elgtis?

Paskutinį kartą taisė Dqa (2012-08-30 02:07)

Neprisijungęs

 
uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#2309 2012-08-30 00:17

Re: Sporto medikas, klauskite!

Eggo rašė:

Sveiki, norėčiau patarimo, kaip iš mediko, kaip elgtis, ką daryti. Situacija tokia, kad turiu nemiga. Situacija tokia, kad nemiga
prasidėjo iš niekur, vieną naktį nepavyko užmigti, po to antrą, trečia. Tada kreipiausi pas daktorus, buvęs miego klinikoje, ten
ištyrė, diagnozavo, kad kažkas su CNS, silpna jinai. Ir gydė su migdomaisiais. Įvairiausių aš jų išbandęs buvau, vieni iš pradžių
padėdavo, po kurio laiko priprasdavai ir vis blogiau nuo jų miegodavosi, vieni buvo padėję, ir suvartojus jų kursą buvau pradėjęs
miegoti pusei metų, bet po to vėl prasidėjo nemiegojimas. Bet vartojant migdomuosiuos visąlaik jaučiau šalutinį jų poveikį, apspangęs toks vaikščiodavau, mano ir šiaip mažas spaudimas, o jie dar jį numušdavo, tas dar įtakos turėjo. Po kurio laiko supratau, kad nieko gero nebus iš tų migdomųjų ir atsibodo jau taip gyvent tai ėjau į kitą kliniką, ten gydymo principas homeopatija. Tai bandė ten mane ir Folio metodu, akupunktūromis, Mita plius aparatu tirė. Tai pirmosios tos terapijos kažkiek padėdavo, geriau nuo jų išeidavo pamiegot, bet po to pakartojus, atrodo, kad organizmas jau priprato ir nebepadeda, blogėja miegas.
Esu išsityręs encofalograma, kompiuterine tomografija, nieko nerasta.
    Dabar paskutiniu metu geriu Neuro 3 forte papildus, pastebėjau, kad jie padeda man, buvau gėręs juos apie porą mėnesių, po to mėnesį visai neblogai miegojau ir be jų, bet dabar vėl kartojasi, tai nežinau, ko ir griebtis, ką išbandyti, kas man veiktų.
    Dar keistas dalykas, per tą mėnesį, kai išsimiegodavau gerai, atsikeliu toks žvalus, darbingas, bet praėjus kokiai valandai
dingsta visos jėgos, pasijauti pavargęs ir norisi tik atsigulti ir gulėti. Čia gali būti žemas spaudimas dėl to kaltas. Būna kartais
pasportavus pasijauti daug geriau, atsigauni, tiesiogine to žodžio prasme, o kitą kartą tik dar labiau pavargęs pasijauti, nors
intensyvumas +- toks pat buvo, aišku, tai lemia dar ir kiti faltoriai. Persitreniravimo tikrai nėra, suderinu treniruotes ir mityba,
pagalvoju, kad reiktų dar ir daugiau aktyvesniam būt, pvz ant kardio pratimų, bet dažnai pritrūksta tos energijos, jautiesi pavargęs.
Bet čia tas pavargimas daugiau ne kūne yra, bet galvoje, tai dažniausia jį ignoruoju, ir pasportavęs kaip tik geriau pasijaučiu.
    Vitaminų dabar vasaros metu jokių negeriu, magnio tik išgeriu, kai pajaučiu, kad jo trūksta, o kitais metų laikais geriu, ypač
B grupės. Visa tai jau virš 2 metų tęsiasi, gydymo įstaigos nelabai padėjo, kur kreipiausi, tai net nežinau, ką toliau daryt, nes nesijaučiu pilnavertiškai gyvenantis šitaip.
Gal kokį patarimą duosite, gal ką žinote apie tokias situacijas, dėkoju.

Ar tikrinai testosterono kieki kraujyje?

Neprisijungęs

 
Pardon
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2012-08-18
Žinutės: 146
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 2

#2310 2012-08-30 23:29

Re: Sporto medikas, klauskite!

Darant prisitraukimus pradėjo skaudėti nugaros apačią ir teko padaryti ~10min. pertrauką. Galvojau, kad išvis šiandien nebedarysiu treniruotės,  bet po kiek laiko skausmas praėjo ir nebegrįžo. Jausmas toks lyg būtu sutraukę nugaros apačią (gal ją ir sutraukė). Pradžioje vos jautėsi kažkoks dilgčiojimas, bet po poros minučių tas dilgčiojimas pavirto į gan erzinantį skausmą. Kas ir dėl ko čia galėtu būti?

Paskutinį kartą taisė Pardon (2012-08-30 23:30)

Neprisijungęs

 
Eggo
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-03-03
Žinutės: 45
Atsiliepimai: 0

#2311 2012-08-31 13:58

Re: Sporto medikas, klauskite!

uzsivedes rašė:

Eggo rašė:

Sveiki, norėčiau patarimo, kaip iš mediko, kaip elgtis, ką daryti. Situacija tokia, kad turiu nemiga. Situacija tokia, kad nemiga
prasidėjo iš niekur, vieną naktį nepavyko užmigti, po to antrą, trečia. Tada kreipiausi pas daktorus, buvęs miego klinikoje, ten
ištyrė, diagnozavo, kad kažkas su CNS, silpna jinai. Ir gydė su migdomaisiais. Įvairiausių aš jų išbandęs buvau, vieni iš pradžių
padėdavo, po kurio laiko priprasdavai ir vis blogiau nuo jų miegodavosi, vieni buvo padėję, ir suvartojus jų kursą buvau pradėjęs
miegoti pusei metų, bet po to vėl prasidėjo nemiegojimas. Bet vartojant migdomuosiuos visąlaik jaučiau šalutinį jų poveikį, apspangęs toks vaikščiodavau, mano ir šiaip mažas spaudimas, o jie dar jį numušdavo, tas dar įtakos turėjo. Po kurio laiko supratau, kad nieko gero nebus iš tų migdomųjų ir atsibodo jau taip gyvent tai ėjau į kitą kliniką, ten gydymo principas homeopatija. Tai bandė ten mane ir Folio metodu, akupunktūromis, Mita plius aparatu tirė. Tai pirmosios tos terapijos kažkiek padėdavo, geriau nuo jų išeidavo pamiegot, bet po to pakartojus, atrodo, kad organizmas jau priprato ir nebepadeda, blogėja miegas.
Esu išsityręs encofalograma, kompiuterine tomografija, nieko nerasta.
    Dabar paskutiniu metu geriu Neuro 3 forte papildus, pastebėjau, kad jie padeda man, buvau gėręs juos apie porą mėnesių, po to mėnesį visai neblogai miegojau ir be jų, bet dabar vėl kartojasi, tai nežinau, ko ir griebtis, ką išbandyti, kas man veiktų.
    Dar keistas dalykas, per tą mėnesį, kai išsimiegodavau gerai, atsikeliu toks žvalus, darbingas, bet praėjus kokiai valandai
dingsta visos jėgos, pasijauti pavargęs ir norisi tik atsigulti ir gulėti. Čia gali būti žemas spaudimas dėl to kaltas. Būna kartais
pasportavus pasijauti daug geriau, atsigauni, tiesiogine to žodžio prasme, o kitą kartą tik dar labiau pavargęs pasijauti, nors
intensyvumas +- toks pat buvo, aišku, tai lemia dar ir kiti faltoriai. Persitreniravimo tikrai nėra, suderinu treniruotes ir mityba,
pagalvoju, kad reiktų dar ir daugiau aktyvesniam būt, pvz ant kardio pratimų, bet dažnai pritrūksta tos energijos, jautiesi pavargęs.
Bet čia tas pavargimas daugiau ne kūne yra, bet galvoje, tai dažniausia jį ignoruoju, ir pasportavęs kaip tik geriau pasijaučiu.
    Vitaminų dabar vasaros metu jokių negeriu, magnio tik išgeriu, kai pajaučiu, kad jo trūksta, o kitais metų laikais geriu, ypač
B grupės. Visa tai jau virš 2 metų tęsiasi, gydymo įstaigos nelabai padėjo, kur kreipiausi, tai net nežinau, ką toliau daryt, nes nesijaučiu pilnavertiškai gyvenantis šitaip.
Gal kokį patarimą duosite, gal ką žinote apie tokias situacijas, dėkoju.

Ar tikrinai testosterono kieki kraujyje?

nesityriau, nžn ar verta.

Neprisijungęs

 
Savas4u
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-04-04
Žinutės: 3246
Atsiliepimai: 11

#2312 2012-08-31 14:15

Re: Sporto medikas, klauskite!

Eggo rašė:

uzsivedes rašė:

Eggo rašė:

Sveiki, norėčiau patarimo, kaip iš mediko, kaip elgtis, ką daryti. Situacija tokia, kad turiu nemiga. Situacija tokia, kad nemiga
prasidėjo iš niekur, vieną naktį nepavyko užmigti, po to antrą, trečia. Tada kreipiausi pas daktorus, buvęs miego klinikoje, ten
ištyrė, diagnozavo, kad kažkas su CNS, silpna jinai. Ir gydė su migdomaisiais. Įvairiausių aš jų išbandęs buvau, vieni iš pradžių
padėdavo, po kurio laiko priprasdavai ir vis blogiau nuo jų miegodavosi, vieni buvo padėję, ir suvartojus jų kursą buvau pradėjęs
miegoti pusei metų, bet po to vėl prasidėjo nemiegojimas. Bet vartojant migdomuosiuos visąlaik jaučiau šalutinį jų poveikį, apspangęs toks vaikščiodavau, mano ir šiaip mažas spaudimas, o jie dar jį numušdavo, tas dar įtakos turėjo. Po kurio laiko supratau, kad nieko gero nebus iš tų migdomųjų ir atsibodo jau taip gyvent tai ėjau į kitą kliniką, ten gydymo principas homeopatija. Tai bandė ten mane ir Folio metodu, akupunktūromis, Mita plius aparatu tirė. Tai pirmosios tos terapijos kažkiek padėdavo, geriau nuo jų išeidavo pamiegot, bet po to pakartojus, atrodo, kad organizmas jau priprato ir nebepadeda, blogėja miegas.
Esu išsityręs encofalograma, kompiuterine tomografija, nieko nerasta.
    Dabar paskutiniu metu geriu Neuro 3 forte papildus, pastebėjau, kad jie padeda man, buvau gėręs juos apie porą mėnesių, po to mėnesį visai neblogai miegojau ir be jų, bet dabar vėl kartojasi, tai nežinau, ko ir griebtis, ką išbandyti, kas man veiktų.
    Dar keistas dalykas, per tą mėnesį, kai išsimiegodavau gerai, atsikeliu toks žvalus, darbingas, bet praėjus kokiai valandai
dingsta visos jėgos, pasijauti pavargęs ir norisi tik atsigulti ir gulėti. Čia gali būti žemas spaudimas dėl to kaltas. Būna kartais
pasportavus pasijauti daug geriau, atsigauni, tiesiogine to žodžio prasme, o kitą kartą tik dar labiau pavargęs pasijauti, nors
intensyvumas +- toks pat buvo, aišku, tai lemia dar ir kiti faltoriai. Persitreniravimo tikrai nėra, suderinu treniruotes ir mityba,
pagalvoju, kad reiktų dar ir daugiau aktyvesniam būt, pvz ant kardio pratimų, bet dažnai pritrūksta tos energijos, jautiesi pavargęs.
Bet čia tas pavargimas daugiau ne kūne yra, bet galvoje, tai dažniausia jį ignoruoju, ir pasportavęs kaip tik geriau pasijaučiu.
    Vitaminų dabar vasaros metu jokių negeriu, magnio tik išgeriu, kai pajaučiu, kad jo trūksta, o kitais metų laikais geriu, ypač
B grupės. Visa tai jau virš 2 metų tęsiasi, gydymo įstaigos nelabai padėjo, kur kreipiausi, tai net nežinau, ką toliau daryt, nes nesijaučiu pilnavertiškai gyvenantis šitaip.
Gal kokį patarimą duosite, gal ką žinote apie tokias situacijas, dėkoju.

Ar tikrinai testosterono kieki kraujyje?

nesityriau, nžn ar verta.

migdomieji yra pats didziausias meslas ka gali pasiulyti daktarai.
turi gal dideliu problemu finansiniu ar seimoje? gal depresija ar letine depresija?
kai atsiguli nesugebi atjungti galvos ir joje sukasi simtai minciu?

Neprisijungęs

 
Eggo
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-03-03
Žinutės: 45
Atsiliepimai: 0

#2313 2012-09-02 17:52

Re: Sporto medikas, klauskite!

Savas4u rašė:

Eggo rašė:

uzsivedes rašė:


Ar tikrinai testosterono kieki kraujyje?

nesityriau, nžn ar verta.

migdomieji yra pats didziausias meslas ka gali pasiulyti daktarai.
turi gal dideliu problemu finansiniu ar seimoje? gal depresija ar letine depresija?
kai atsiguli nesugebi atjungti galvos ir joje sukasi simtai minciu?

Ne, neturiu tikrai jokių problemų, depresija dabar nebent nuo to, kad nesimiega gali atsirast, nes kai pagalvoju, jei ir toliau tas pats bus likusį gyvenimą.
Na kartais būna, kad daug mincių galvoje, bet susitvarkau su tuo dažniausia.

Neprisijungęs

 
kokteilinis
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2011-04-18
Žinutės: 109
Atsiliepimai: 0

#2314 2012-09-04 16:51

Re: Sporto medikas, klauskite!

Kaip deca padėtų išgyti kelio sąnario kremzlės devėjimasi ? Nes dabar geriu vaistus ir procedūras atlieku tai nepraeina dar vis. Aišku palauksiu kol viskas baigsis ir tada žiūrėsiu, tik šiaip domiuosi jei ką. Ir šiaip dar kada galėsiu daryt pritūpimus jeigu praeis šita problema ?

Neprisijungęs

 
Domantas
buvęs zyzz
Vietovė: Bergen
Registravosi: 2012-05-06
Žinutės: 4893
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 11

#2315 2012-09-04 17:28

Re: Sporto medikas, klauskite!

kokteilinis rašė:

Kaip deca padėtų išgyti kelio sąnario kremzlės devėjimasi ? Nes dabar geriu vaistus ir procedūras atlieku tai nepraeina dar vis. Aišku palauksiu kol viskas baigsis ir tada žiūrėsiu, tik šiaip domiuosi jei ką. Ir šiaip dar kada galėsiu daryt pritūpimus jeigu praeis šita problema ?

Deca pades tik tam laikui kol ten bus prikaupta vandenuko. baigus vartot poros menesiu begy vel sugrys skausmai

Neprisijungęs

 
Marcass
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2012-03-06
Žinutės: 81
Atsiliepimai: 0

#2316 2012-09-04 18:50

Re: Sporto medikas, klauskite!

Kokiu vitaminus reiktu vartoti, kad netraškėtų kaulai?

Neprisijungęs

 
futbolistas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-06-29
Žinutės: 216
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#2317 2012-09-04 21:15

Re: Sporto medikas, klauskite!

Po didesnių krūvių pradeda skaudėti kelį ir jaučiasi pora dienų. Traumos lyg ir nebuvo...  Gliukozaminas dar padės ar jau eit rezonanso darytis? smile

Neprisijungęs

 
kokteilinis
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2011-04-18
Žinutės: 109
Atsiliepimai: 0

#2318 2012-09-04 22:01

Re: Sporto medikas, klauskite!

zyzz rašė:

kokteilinis rašė:

Kaip deca padėtų išgyti kelio sąnario kremzlės devėjimasi ? Nes dabar geriu vaistus ir procedūras atlieku tai nepraeina dar vis. Aišku palauksiu kol viskas baigsis ir tada žiūrėsiu, tik šiaip domiuosi jei ką. Ir šiaip dar kada galėsiu daryt pritūpimus jeigu praeis šita problema ?

Deca pades tik tam laikui kol ten bus prikaupta vandenuko. baigus vartot poros menesiu begy vel sugrys skausmai

Skaudėt tai neskauda man, tik kad traškesys toks, lyg kirstis norėtų. Dariausi echokopija tai sakė nieko blogo, pagert gliukozamino ir procedūras atlikt. Tai gal praeis dar smile Bet kaip suprantu deca deja nepadės visiškai pasveikt sad

Neprisijungęs

 
Domantas
buvęs zyzz
Vietovė: Bergen
Registravosi: 2012-05-06
Žinutės: 4893
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 11

#2319 2012-09-04 22:01

Re: Sporto medikas, klauskite!

futbolistas rašė:

Po didesnių krūvių pradeda skaudėti kelį ir jaučiasi pora dienų. Traumos lyg ir nebuvo...  Gliukozaminas dar padės ar jau eit rezonanso darytis? smile

Tai manau primiausia pabandyk nuo paprastesniu dalyku ir bus matyt. Gali buti kad kelias sutrenkas, o gal atsirade vandens?

Neprisijungęs

 
futbolistas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-06-29
Žinutės: 216
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#2320 2012-09-05 08:23

Re: Sporto medikas, klauskite!

zyzz rašė:

futbolistas rašė:

Po didesnių krūvių pradeda skaudėti kelį ir jaučiasi pora dienų. Traumos lyg ir nebuvo...  Gliukozaminas dar padės ar jau eit rezonanso darytis? smile

Tai manau primiausia pabandyk nuo paprastesniu dalyku ir bus matyt. Gali buti kad kelias sutrenkas, o gal atsirade vandens?

ne nepamenu jokiu sutrenkimu hmm sutinimo nera.. i salti nereaguoja..

Neprisijungęs

 
Kate16
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2012-04-07
Žinutės: 156
Atsiliepimai: 0

#2321 2012-09-10 19:15

Re: Sporto medikas, klauskite!

siandien pasitempiau begiodama, ties ta  koja ir sonu skauda,gal kokiu tepalu pasitept?
http://s10.postimage.org/hthkxxb2x/koja.jpg

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#2322 2012-09-10 22:17

Re: Sporto medikas, klauskite!

Kate16 - atrodo siam forume ne naujoke, bet pritraiskiai visur savo fotkes belekaip... dar i kitu logus prikelk gal kas greiciau atsakys big_smile

Neprisijungęs

 
Prabas
Išmestas
Registravosi: 2012-04-06
Žinutės: 967
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 0

#2323 2012-09-11 19:41

Re: Sporto medikas, klauskite!

Skauda pilva jausmas lyg kaskas trukte truktu ar panasus jausmas.Galejo tai nutikti blogai keliant stanga.?Nes kitur negalejau pasitampyti ji.Darant atsilenkimus irgi skausmas bet gal tai pirma kart kaip dariau del pilvo didelio.Arba darant atsispaudimus toks kaip durimas ar panasiai ar darant staigesnius veiksmus big_smile

Paskutinį kartą taisė Prabas (2012-09-11 19:56)

Neprisijungęs

 
lukopa
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-08-09
Žinutės: 13
Atsiliepimai: 0

#2324 2012-09-12 13:48

Re: Sporto medikas, klauskite!

Sveiki! Siandien pries treniruote sugalvojau nusnausti valandele, dabar atsikeliau ir jauciu didziuli skausma desineje rankoje per sulenkima. Galvojau numiegojau ar taip kas bet jau beveik valanda kaip nepraeina, laikau ranka 90 laipsniu kampu sulenkta, nes tiesiant tikrai labai skauda. Gal kam yra buve? big_smile

Neprisijungęs

 
kenis
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-29
Žinutės: 2585
Atsiliepimai: 6

#2325 2012-09-12 15:02

Re: Sporto medikas, klauskite!

lukopa rašė:

Sveiki! Siandien pries treniruote sugalvojau nusnausti valandele, dabar atsikeliau ir jauciu didziuli skausma desineje rankoje per sulenkima. Galvojau numiegojau ar taip kas bet jau beveik valanda kaip nepraeina, laikau ranka 90 laipsniu kampu sulenkta, nes tiesiant tikrai labai skauda. Gal kam yra buve? big_smile

Manau nervą prispaudei miegodamas..
Turi praeit.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net