Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Ernestas
Dietologas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-02-19
Žinutės: 12998
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 37

#376 2015-09-26 19:42

Re: Maisto papildų apžvalga, derinimas, vartojimas

Dolan rašė:

Sveiki iškilo klausimas man čia dabar toks.. Vartoju geineri, bcaa, kreatina ir vitaminus smile Kai pabaigsiu logiškai mąstant vėl nesurinksiu reikiamo kalarijų kiekio ir t.t. smile Tai taip ir vartojat papildus visą laiką sportuojant ar darot kažkokia pertrauką?

valgo zmones smile geineris tik tau uzmeta papildomu kaloriju, jei issivirtum 30 koldunu tai surinktum tas kalorijas ir be geinerio big_smile

Neprisijungęs

 
Dolan
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2013-02-08
Žinutės: 167
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#377 2015-09-26 19:50

Re: Maisto papildų apžvalga, derinimas, vartojimas

Ernestas rašė:

Dolan rašė:

Sveiki iškilo klausimas man čia dabar toks.. Vartoju geineri, bcaa, kreatina ir vitaminus smile Kai pabaigsiu logiškai mąstant vėl nesurinksiu reikiamo kalarijų kiekio ir t.t. smile Tai taip ir vartojat papildus visą laiką sportuojant ar darot kažkokia pertrauką?

valgo zmones smile geineris tik tau uzmeta papildomu kaloriju, jei issivirtum 30 koldunu tai surinktum tas kalorijas ir be geinerio big_smile

Nu ne visada pavalgyt išeina todėl ir naudoju aš jį, o kaip dėl kitų? BCAA ir kreatino? Ateiti manau geineri pakeist tiesiog proteinu smile

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8129
Atsiliepimai: 54

#378 2015-09-26 20:00

Re: Maisto papildų apžvalga, derinimas, vartojimas

Dolan rašė:

Ernestas rašė:

Dolan rašė:

Sveiki iškilo klausimas man čia dabar toks.. Vartoju geineri, bcaa, kreatina ir vitaminus smile Kai pabaigsiu logiškai mąstant vėl nesurinksiu reikiamo kalarijų kiekio ir t.t. smile Tai taip ir vartojat papildus visą laiką sportuojant ar darot kažkokia pertrauką?

valgo zmones smile geineris tik tau uzmeta papildomu kaloriju, jei issivirtum 30 koldunu tai surinktum tas kalorijas ir be geinerio big_smile

Nu ne visada pavalgyt išeina todėl ir naudoju aš jį, o kaip dėl kitų? BCAA ir kreatino? Ateiti manau geineri pakeist tiesiog proteinu smile

viskas priklauso nuo tikslu, mitybos smile

Neprisijungęs

 
Dolan
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2013-02-08
Žinutės: 167
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#379 2015-09-26 20:09

Re: Maisto papildų apžvalga, derinimas, vartojimas

zaliasss rašė:

Dolan rašė:

Ernestas rašė:

valgo zmones smile geineris tik tau uzmeta papildomu kaloriju, jei issivirtum 30 koldunu tai surinktum tas kalorijas ir be geinerio big_smile

Nu ne visada pavalgyt išeina todėl ir naudoju aš jį, o kaip dėl kitų? BCAA ir kreatino? Ateiti manau geineri pakeist tiesiog proteinu smile

viskas priklauso nuo tikslu, mitybos smile

Mityba nebus niekada tokia griežta, nes ir tikslai nėra užlipti ant scenos smile Tikslas būt dideliam ir stipriam big_smile
Reliai ko trūksta tą ir teks vartoti kiek suprantu priklausomai nuo situacijos smile Bet ar nebus žalos po ilgo vartojimo tokių papildų kaip kreatinas ir aminorūgštys? smile

Paskutinį kartą taisė Dolan (2015-09-26 20:10)

Neprisijungęs

 
Vartotojas258
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-06-11
Žinutės: 1211
Atsiliepimai: 1

#380 2015-09-26 20:11

Re: Maisto papildų apžvalga, derinimas, vartojimas

Dolan rašė:

zaliasss rašė:

Dolan rašė:

Nu ne visada pavalgyt išeina todėl ir naudoju aš jį, o kaip dėl kitų? BCAA ir kreatino? Ateiti manau geineri pakeist tiesiog proteinu smile

viskas priklauso nuo tikslu, mitybos smile

Mityba nebus niekada tokia griežta, nes ir tikslai nėra užlipti ant scenos smile Tikslas būt dideliam ir stipriam big_smile
Reliai ko trūksta tą ir teks vartoti kiek suprantu priklausomai nuo situacijos smile Bet ar nebus žalos po ilgo vartojimo tokių papildų kaip kreatinas ir aminorūgštys? smile

Tai reik sportuot sunkiai ir valgyt daug, nereik jokių papildų, jei tikslas dideliam būt.

Paskutinį kartą taisė Vartotojas258 (2015-09-26 20:11)

Neprisijungęs

 
Dolan
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2013-02-08
Žinutės: 167
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#381 2015-09-26 20:21

Re: Maisto papildų apžvalga, derinimas, vartojimas

Vartotojas258 rašė:

Dolan rašė:

zaliasss rašė:


viskas priklauso nuo tikslu, mitybos smile

Mityba nebus niekada tokia griežta, nes ir tikslai nėra užlipti ant scenos smile Tikslas būt dideliam ir stipriam big_smile
Reliai ko trūksta tą ir teks vartoti kiek suprantu priklausomai nuo situacijos smile Bet ar nebus žalos po ilgo vartojimo tokių papildų kaip kreatinas ir aminorūgštys? smile

Tai reik sportuot sunkiai ir valgyt daug, nereik jokių papildų, jei tikslas dideliam būt.

O kaip darote patys? Vartojate vis ar ne? smile

Neprisijungęs

 
Vartotojas258
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-06-11
Žinutės: 1211
Atsiliepimai: 1

#382 2015-09-26 20:22

Re: Maisto papildų apžvalga, derinimas, vartojimas

Dolan rašė:

Vartotojas258 rašė:

Dolan rašė:


Mityba nebus niekada tokia griežta, nes ir tikslai nėra užlipti ant scenos smile Tikslas būt dideliam ir stipriam big_smile
Reliai ko trūksta tą ir teks vartoti kiek suprantu priklausomai nuo situacijos smile Bet ar nebus žalos po ilgo vartojimo tokių papildų kaip kreatinas ir aminorūgštys? smile

Tai reik sportuot sunkiai ir valgyt daug, nereik jokių papildų, jei tikslas dideliam būt.

O kaip darote patys? Vartojate vis ar ne? smile

Aš tai šiuo metu tik sąnariams geriu, daugiau nieko...

Neprisijungęs

 
buda
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-03-09
Žinutės: 235
Atsiliepimai: 1

#383 2015-09-26 20:23

Re: Maisto papildų apžvalga, derinimas, vartojimas

Sveiki, gal esate kas vartoje HAYA sports creatine HCL miltukais? ka galit pakomentuoti apie skoni, ar nebuvo labai rugstus,kartus ir panasiai?

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8129
Atsiliepimai: 54

#384 2015-09-26 20:37

Re: Maisto papildų apžvalga, derinimas, vartojimas

Dolan rašė:

zaliasss rašė:

Dolan rašė:


Nu ne visada pavalgyt išeina todėl ir naudoju aš jį, o kaip dėl kitų? BCAA ir kreatino? Ateiti manau geineri pakeist tiesiog proteinu smile

viskas priklauso nuo tikslu, mitybos smile

Mityba nebus niekada tokia griežta, nes ir tikslai nėra užlipti ant scenos smile Tikslas būt dideliam ir stipriam big_smile
Reliai ko trūksta tą ir teks vartoti kiek suprantu priklausomai nuo situacijos smile Bet ar nebus žalos po ilgo vartojimo tokių papildų kaip kreatinas ir aminorūgštys? smile

Creatino vartoti visada nereikia
As asmeniskai visada kazka vartoju. Siuo metu pvz eina amynkes hydro 32, proteinas, ca+mg+zn. neperseniausiai baigiau vitaminus ir test skatintoja smile
panasiai 1.5metu dariausi visus bendrus tyrimus kraujo, kepenu, inkstu ir t.t. buvo viskas super, iki to kokie 3metai buvo vartojami papildai smile

Neprisijungęs

 
Ernestas
Dietologas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-02-19
Žinutės: 12998
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 37

#385 2015-09-26 20:44

Re: Maisto papildų apžvalga, derinimas, vartojimas

I trasa eina vit/mineral kompleks, vit c, vit d, zma, omega 3 big_smile nu ir proteinas i blynus ir kazeino biski, realiai jei nwtureciau to proteino ir kazeino tai nwt nevartociau, tik reik susvartoti, esu nusistates pries miltus , uz gryna maista smile

Neprisijungęs

 
boozer
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-05-10
Žinutės: 1841
Atsiliepimai: 44

#386 2015-09-26 20:58

Re: Maisto papildų apžvalga, derinimas, vartojimas

buda rašė:

Sveiki, gal esate kas vartoje HAYA sports creatine HCL miltukais? ka galit pakomentuoti apie skoni, ar nebuvo labai rugstus,kartus ir panasiai?

Creatine hcl bus rugstus, jei jautrus skoniams geriau rinkis kapsules wink

Neprisijungęs

 
AVlB
Išmestas
Registravosi: 2015-07-12
Žinutės: 2139
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 4

#387 2015-09-26 21:45

Re: Maisto papildų apžvalga, derinimas, vartojimas

boozer rašė:

buda rašė:

Sveiki, gal esate kas vartoje HAYA sports creatine HCL miltukais? ka galit pakomentuoti apie skoni, ar nebuvo labai rugstus,kartus ir panasiai?

Creatine hcl bus rugstus, jei jautrus skoniams geriau rinkis kapsules wink

Joo, smagiai gerias, ziauriai rugstus:)

Neprisijungęs

 
buda
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-03-09
Žinutės: 235
Atsiliepimai: 1

#388 2015-09-27 09:25

Re: Maisto papildų apžvalga, derinimas, vartojimas

Tai turi buti toks kaip citrinos rugstis? nes man cia prie visko dave dovanu typo kreatina, sako prasuktas bet neliestas,sakau baika sueis, pabandziau gert tai neimanoma gert, tada ant pirsto pakabinau paragavau iskarto kaip citrinos rugstis,rugsti ir taip pat burnoj tirpsta,kristalai net nera labai smulkus, kvapas vaistu. namiskiam visiem daviau paragaut ir sakau kas cia, visi vienareiksimskai apie citrinos rugsti pasake big_smile

Neprisijungęs

 
siluetaz
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-11-15
Žinutės: 686
Atsiliepimai: 2

#389 2015-09-27 10:44

Re: Maisto papildų apžvalga, derinimas, vartojimas

Dolan rašė:

Ernestas rašė:

Dolan rašė:

Sveiki iškilo klausimas man čia dabar toks.. Vartoju geineri, bcaa, kreatina ir vitaminus smile Kai pabaigsiu logiškai mąstant vėl nesurinksiu reikiamo kalarijų kiekio ir t.t. smile Tai taip ir vartojat papildus visą laiką sportuojant ar darot kažkokia pertrauką?

valgo zmones smile geineris tik tau uzmeta papildomu kaloriju, jei issivirtum 30 koldunu tai surinktum tas kalorijas ir be geinerio big_smile

Nu ne visada pavalgyt išeina todėl ir naudoju aš jį, o kaip dėl kitų? BCAA ir kreatino? Ateiti manau geineri pakeist tiesiog proteinu smile

Jeigu neturi - nusipirk blenderį. Meti avižų dribsnių, proteino (gali būt beskonis šiuo atveju, iš boozerio tarkim, nes vis tiek dėsim priedų), bananą. Gali uogų dar įmest, riešutų sviesto, kakavos, flavdrops ar pan. , pili pieną ir geriausias geineris ever. smile Gali pasidaryt kas kart pagal save, kitokio skonio ir pan. Dar asmeniškai bent aš manau, kad jei sunkiau su apetitu yra ir sunkiai priaugi svorį, tai tikrai ne nuodėmė ir saldumynų suvalgyt jei mėgsti, niekas nenutiks nuo to cukraus, nereikia pasakų... Į tą patį homemade geinerį įsimesk dvi plyteles šokolado, ir skonis bus super ir kalorijų kokios 60 papildomos. smile

Paskutinį kartą taisė siluetaz (2015-09-27 10:57)

Neprisijungęs

 
Ernestas
Dietologas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-02-19
Žinutės: 12998
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 37

#390 2015-09-27 11:02

Re: Maisto papildų apžvalga, derinimas, vartojimas

papildysiu biski smile jei esi typo ektomorfo typo stiliaus zmogus, tai visada patariu kokia picute ar kebaba susimesti, tik i nauda.
po daug eksperimentu mano potreniruotinis sheikas kazkada atrode butent taip, geriausias man asmeniskai combo be miltu
pienas + grudeta varske ( butent grudeta o ne paprasta, jogurtas irgi netinka ) + bananas + avizos + nesquik kakava nykstysnykstysnykstys sokoladinis geineriukas best ever big_smile
ir baltymo gauni ir angliu ''letu''/ ''greitu''

Paskutinį kartą taisė Ernestas (2015-09-27 11:03)

Neprisijungęs

 
MissE
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-10-18
Žinutės: 3
Atsiliepimai: 0

#391 2015-10-18 22:37

Re: Maisto papildų apžvalga, derinimas, vartojimas

Sveiki, vyrai. Nežinau ar į šią temą pataikiau, bet... Seniau gėriau, bet dabar  niekaip nerandu maisto papildo skatinančio apetitą. Pavadinimas iš D raidės, pakuotė mėlyna, kapsulės irgi mėlynos arba mėlynos su baltu. Gal galite padėti man jas rasti?

Paskutinį kartą taisė MissE (2015-10-18 22:38)

Neprisijungęs

 
siluetaz
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-11-15
Žinutės: 686
Atsiliepimai: 2

#392 2015-10-18 22:44

Re: Maisto papildų apžvalga, derinimas, vartojimas

MissE rašė:

Sveiki, vyrai. Nežinau ar į šią temą pataikiau, bet... Seniau gėriau, bet dabar  niekaip nerandu maisto papildo skatinančio apetitą. Pavadinimas iš D raidės, pakuotė mėlyna, kapsulės irgi mėlynos arba mėlynos su baltu. Gal galite padėti man jas rasti?

Neatsakysiu į klausimą, bet bent man visai smagiai skatina paprasčiausias vitaminas C... Dėl to vengiu jį gert, nes apetitu ir taip nesiskundžiu. big_smile

Neprisijungęs

 
MissE
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-10-18
Žinutės: 3
Atsiliepimai: 0

#393 2015-10-18 22:47

Re: Maisto papildų apžvalga, derinimas, vartojimas

siluetaz rašė:

MissE rašė:

Sveiki, vyrai. Nežinau ar į šią temą pataikiau, bet... Seniau gėriau, bet dabar  niekaip nerandu maisto papildo skatinančio apetitą. Pavadinimas iš D raidės, pakuotė mėlyna, kapsulės irgi mėlynos arba mėlynos su baltu. Gal galite padėti man jas rasti?

Neatsakysiu į klausimą, bet bent man visai smagiai skatina paprasčiausias vitaminas C... Dėl to vengiu jį gert, nes apetitu ir taip nesiskundžiu. big_smile

Labiau norėčiau tą papildą surasti, super dalykas buvo. smile Suprantu, kad nelabai išsamiai jį aprašiau, bet gal atsimins kas nors. smile Pirktas buvo iš šio forumo.

Neprisijungęs

 
mzslave
Enciklopedija
Registravosi: 2012-08-21
Žinutės: 4085
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 50

#394 2015-10-19 13:03

Re: Maisto papildų apžvalga, derinimas, vartojimas

tipo sitas?/


http://s2.postimg.org/3m3v2xfl1/267.jpg

Neprisijungęs

 
iparado
Mr.Clomid
Vietovė: Vaistinė
Registravosi: 2012-11-20
Žinutės: 1683
Atsiliepimai: 10

#395 2015-10-19 17:38

Re: Maisto papildų apžvalga, derinimas, vartojimas

mzslave rašė:

tipo sitas?/


http://s2.postimg.org/3m3v2xfl1/267.jpg

aaaaaand he's back big_smile

Neprisijungęs

 
Dolan
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2013-02-08
Žinutės: 167
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#396 2015-10-20 11:18

Re: Maisto papildų apžvalga, derinimas, vartojimas

Sveiki ar reikia daryti petraukas tarp papildų vartojimo? Tarkim eina į pabaigą jau man geineris, bcaa... Ar vėl užsipirkt ar padaryti petrauką kokio mėnesio?

Neprisijungęs

 
ATjr
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-02
Žinutės: 7356
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 21

#397 2015-10-20 11:33

Re: Maisto papildų apžvalga, derinimas, vartojimas

Nera reikalo...

Neprisijungęs

 
Dolan
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2013-02-08
Žinutės: 167
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#398 2015-10-20 12:09

Re: Maisto papildų apžvalga, derinimas, vartojimas

ATjr rašė:

Nera reikalo...

Nera reikalo petraukai?

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#399 2015-10-20 12:12

Re: Maisto papildų apžvalga, derinimas, vartojimas

Dolan rašė:

ATjr rašė:

Nera reikalo...

Nera reikalo petraukai?

teip

Neprisijungęs

 
Dolan
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2013-02-08
Žinutės: 167
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#400 2015-10-20 12:26

Re: Maisto papildų apžvalga, derinimas, vartojimas

Pelesis rašė:

Dolan rašė:

ATjr rašė:

Nera reikalo...

Nera reikalo petraukai?

teip

Tai kažin vėl tokį pat rinkinuką geineris + bcaa + kreatinas? Ar kažką kito dabar?

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net