UltraVit Vitaminas C 60 kaps.

Blauzdų treniruotė: laikas įdarbinti blauzdas

 

Tikrai įdomu ir neįtikėtina, kaip seniau buvo treniruojamos blauzdos. Pažiūrėkime ne į 70-us ar 80-us metus, vietoje to, pažiūrėkime į tas dienas, kai vyrai lakstė su odiniais ar leopardo kailio šortais.

Ar jie nešiojo savo žmonas ir vaikus ant pečių, suteikiant sau didžiausią apkrovą keliaujant per pelkes ar laukines džiungles? Ar jie tampė 2 tonų luitus į didžiausius kalnus siekdami sukurti prabangius apartamentus savo šeimai?

Nepaisant to, viskas yra kur kas paprasčiau. Akmens amžiuje žmonės ne ką mažiau buvo linkę tobulinti savo kūną nei dabar.

Laimei, šimtus metų vėliau, mus pasiekė technologijos privalumai ir įranga kaip nautiliaus, legpreso ar blauzdoms skirtos staklės. Ir spėkit – niekas nepasikeitė, blauzdos taip ir liko tokios pat užsispyrusios kaip ir šimtus metų prieš tai.

Pamatiniai pratimai blauzdoms

Pratimai blauzdoms, jeigu tave domina tų sunkiai suprantamų mažylių sutramdymas ir pavertimas tikrais akmenimis.

Pasistiebimai stovint

Padėk pėdas ant platformos taip, kad visi kojų pirštai ir dalis pėdos būtų tvirtai atremti, o kulnas nuleistas. Lėtai pakelk kulnus, viršuje užsilaikyk 2-3 sekundes, ir lėtai grįžk į pradinę padėtį. Daryk 15-20 pakartojimų po 3-4 priėjimus, taip kad jaustum, jog kažkas dega. Svarbiausia, nepersistenk su svoriu.

Blauzdos sėdint

Viskas panašiai kaip ir pasistiebimai stovint. Pagrindinis skirtumas, kad keliai šiame pratime yra sulenkti ir akcentuojami keli labai svarbūs raumenys, kurie nelabai paliečiami darant pratimą stovint. Padėkite pėdas ant platformos kaip ir prieš tai minėtame pratime, kelkite kulnus tiek aukštai kiek galite, viršutiniame taške šiek tiek palaikykit sutrauktus raumenis, kad pasijustu lengvas gėlimas ir lėtai grįžkite į pradinę padėtį. Daryk 15-20 pakartojimų po 2-3 energingus priėjimus.

Pasistiebimai legpreso staklėse

Gerai įsitaisyk staklėse, tvirtai padėk pėdas, žiūrėk, kad pėdos būtų lygiagrečios, nebūtų V formos. Pėdos turi būti viena netoli kitos – 15-20 centimetrų atstumu viena nuo kitos. Stiebkis lėtai, nepilnai pasistiebus išspausk viską ką gali iš savo blauzdų – sprogstama jėga. Tuomet lėtai šiek tiek nuleisk kulnus ir vėl kartok 2-3 priėjimus po 12-15 pakartojimų.

Praktiniai patarimai

Siekiant didelės apkrovos variacijų, pabandykit visų trijų pratimų super-setą. Pradėkit nuo pasistiebimų stovint, padaręs pratimą, nieko nedelsk ir eik daryti pasistiebimų sėdint ir viską baik legpreso staklėse darydamas tiek, kol nebepadarysi. Pasilsėk ir vėl pasirenk dar vienam – paskutiniajam super-setui.

Svarbiausia prisiminti, norint išjudinti tam tikrą raumenų grupę, svarbiausia yra įvairumas ir užsispyrimas. Jei tavo kojos atrodo tarsi pagaliai iš nugaros, nepergyvenk. Tu ne vienas.

Blauzdos yra tarsi sraigė, kurios visada slepiasi savo kiaute. Tereikia tinkamų priemonių, teigiamo nusistatymo ir jos pasirodys visu savo grožiu.


XXL Nutrition Delicious Pancakes - Oats & Protein XXL Nutrition Delicious Pancakes - Oats & Protein XXL Nutrition Delicious Pancakes yra ypač kruopščiai atrinktas ir paruoštas mišinys skirtas maistingiems ir skaniems blynams paruošti!Sužinok daugiau!

Parašykite komentarą