Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

gabija@H
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-03-23
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 0

#626 2015-03-24 22:46

Re: Svorio metimas

Volframas rašė:

gabija@H rašė:

Neskaiciuoju kiekvienos kalorijos, taciau nevalgau nesveiko maisto. Jau kuri laika nevartoju bulviu, baltos duonos ir visu tokiu dalyku. Valgau pagrinde vistiena ir salotas, jogurtus ir panasiai. Saldumynu nelabai megstu.
Ugis apie 1.70, svoris 78, amzius 21.
O pas daktaru nueit nelabai iseis, nes gyvenu ne LT. O ir siaip daktaras pasake, kad mano tieiog toks organizmas, linkes saugoti viska, todel iseities neturiu..

Na čia pas daktarą reikia nueiti ir ne vien pas ginekologą, bet ir pas endokrinologą (jis galbūt patars kaip skydliaukę gyditi jei aplamai čia ir problema). Tie kontraceptikai "supiso" tavo endokrininę sistemą, dėl to ir suletėjo tavo medžiagų apykaita.

Pasiskaičiuok kalorijas su kuo mažesne paklaida ir pradėk laikytis rėžimo.

Na, del skydliaukes nieko nesake man, bet ir tyrimai jokie nedaryti. Tai man siulai kazkokios dietos laikytis? Ar tik skaiciuot kalorijas?

Neprisijungęs

Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6626
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#627 2015-03-24 22:49

gabija@H rašė:

Volframas rašė:

gabija@H rašė:

Neskaiciuoju kiekvienos kalorijos, taciau nevalgau nesveiko maisto. Jau kuri laika nevartoju bulviu, baltos duonos ir visu tokiu dalyku. Valgau pagrinde vistiena ir salotas, jogurtus ir panasiai. Saldumynu nelabai megstu.
Ugis apie 1.70, svoris 78, amzius 21.
O pas daktaru nueit nelabai iseis, nes gyvenu ne LT. O ir siaip daktaras pasake, kad mano tieiog toks organizmas, linkes saugoti viska, todel iseities neturiu..

Na čia pas daktarą reikia nueiti ir ne vien pas ginekologą, bet ir pas endokrinologą (jis galbūt patars kaip skydliaukę gyditi jei aplamai čia ir problema). Tie kontraceptikai "supiso" tavo endokrininę sistemą, dėl to ir suletėjo tavo medžiagų apykaita.

Na, del skydliaukes nieko nesake man, bet ir tyrimai jokie nedaryti. Tai man siulai kazkokios dietos laikytis? Ar tik skaiciuot kalorijas?

Kalorijų skaičiavimas ir yra dieta. O nesakė, nes matyt pataikei, ant kokio šundaktario, tokių ypač UK labai daug.

Čia gali pasiskaičiuoti kalorijas: http://www.freedieting.com/tools/calorie_calculator.htm

Neprisijungęs

gabija@H
Naujas dalyvis

#628 2015-03-24 22:55

Volframas rašė:

gabija@H rašė:

Volframas rašė:

Kalorijų skaičiavimas ir yra dieta. O nesakė, nes matyt pataikei, ant kokio šundaktario, tokių ypač UK labai daug.

Čia gali pasiskaičiuoti kalorijas: http://www.freedieting.com/tools/calorie_calculator.htm

Aciu uz nuoroda smile Ne UK as tvarkiaus, o LT ir privaciai Kauno Klinikose, ne per jokius seimos daktarus. Bet, kiek matau, ir LT ne ka geresne situacija smile

Neprisijungęs

bender
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2008-12-05
Žinutės: 4076
Atsiliepimai: 26

#629 2015-03-25 08:29

gabija@H rašė:

Volframas rašė:

gabija@H rašė:

Aciu uz nuoroda smile Ne UK as tvarkiaus, o LT ir privaciai Kauno Klinikose, ne per jokius seimos daktarus. Bet, kiek matau, ir LT ne ka geresne situacija smile

Mano draugei irgi labai sunkiai svoris krenta zemyn, nors ir kcal skaiciuojam, bet toks keistas organizmas kad utiutiu. Padarem tyrimus visus, nes galvojau, kad ten bus bedu, bet visiskai sveika, visi tyrimai tobuli.
O tau patarimas, susiskaiciuoji kcal, pradedi sportuot + kardio ijungi minimum 3k i sav ir ziuri po sav ka rodo svarstykles.

Neprisijungęs

gabija@H
Naujas dalyvis

#630 2015-03-25 21:28

bender rašė:

gabija@H rašė:

Volframas rašė:

Mano draugei irgi labai sunkiai svoris krenta zemyn, nors ir kcal skaiciuojam, bet toks keistas organizmas kad utiutiu. Padarem tyrimus visus, nes galvojau, kad ten bus bedu, bet visiskai sveika, visi tyrimai tobuli.
O tau patarimas, susiskaiciuoji kcal, pradedi sportuot + kardio ijungi minimum 3k i sav ir ziuri po sav ka rodo svarstykles.

Butinai. smile Aciu uz patarimus smile

Neprisijungęs

erikamerika83
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-05-17
Žinutės: 4

#631 2015-05-17 19:41

Intensyvus sportas ir clean eating duos rezultatus svorio metime,cia viena is intensyvaus sportavimo routine:   kiti klausimai mielai prasom!

Neprisijungęs

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2019 Kulturizmas.net