Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

nenormalus
Dažnas senbūvis
Vietovė: klp-pnv-vln
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 5521
Atsiliepimai: 8

#76 2008-02-07 10:41

Re: Svorio metimas

Ingrida H2O rašė:

nenormalus rašė:

Ingrida H2O rašė:


nebutina vienu kartu 100g suvalgyt, 50g ryte.. 50g per pietus, prie tos pacios vistienos, ar kiek veliau po..
as tai kad ir kaip su tuo maistu su savim uzsiknisdavau, bet tai vis vien, niekada nepraleidinedavau valgiu.. valgymas man budavo sventa
minute big_smile

tai taip, geriau valgyt nesustojant visa diena big_smile darbe reiktu laseline skysto maisto pasistatyt - sutinku wink
..o kad aportuojant maistas sventa, taip ir turi buti - kitaip tik verksi, kad rezultatu nera ir net chemija neveikia big_smile

tai taip.. nes rezimas tiesus kelias i norimus rezultatus.. ai, bet db tai nesitampau tu indeliu su maistu, jei ruosciaus, tai tada.. ir tarp kitko lb lengvai ir greit ipranti prie to, tik tiek, kad uzknisa kartais, kai kad ir egzas, o tau laikas valgyt big_smile
o  laseline tai neblogas dalykas smile

as su rezimu draugavau pries kelis metus, kai rimtai buvau susidomejes sportu smile
db dejau truputi ant to - valgau, ka noriu ir geriu, ka noriu ir kada noriu big_smile
..ai, zinai..as nieko pries zmones, kurie siekia rezultatu (pvz; Tu), bet man tai nereikia to,,sportuoju del saves, o ir geriu, ir balaivoju del saves,,tuo labiau, kai vienas didziausiu malunumu gerai paest.. big_smile kaip taisykle, skaniausias maistas - nesveikiausias maistas lol

Neprisijungęs

 
Ingrida H2O
Varžybų dalyvė
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-09-20
Žinutės: 3571
Atsiliepimai: 2

#77 2008-02-07 10:46

Re: Svorio metimas

nenormalus rašė:

Ingrida H2O rašė:

nenormalus rašė:


tai taip, geriau valgyt nesustojant visa diena big_smile darbe reiktu laseline skysto maisto pasistatyt - sutinku wink
..o kad aportuojant maistas sventa, taip ir turi buti - kitaip tik verksi, kad rezultatu nera ir net chemija neveikia big_smile

tai taip.. nes rezimas tiesus kelias i norimus rezultatus.. ai, bet db tai nesitampau tu indeliu su maistu, jei ruosciaus, tai tada.. ir tarp kitko lb lengvai ir greit ipranti prie to, tik tiek, kad uzknisa kartais, kai kad ir egzas, o tau laikas valgyt big_smile
o  laseline tai neblogas dalykas smile

as su rezimu draugavau pries kelis metus, kai rimtai buvau susidomejes sportu smile
db dejau truputi ant to - valgau, ka noriu ir geriu, ka noriu ir kada noriu big_smile
..ai, zinai..as nieko pries zmones, kurie siekia rezultatu (pvz; Tu), bet man tai nereikia to,,sportuoju del saves, o ir geriu, ir balaivoju del saves,,tuo labiau, kai vienas didziausiu malunumu gerai paest.. big_smile kaip taisykle, skaniausias maistas - nesveikiausias maistas lol

As ir uz tai.. ir negyvenu istisus metus rezime.. o visko visko buna big_smile db irgi.. valgau kada noriu.. na ir ko noriu, tik tiek gerai, kad nesinori lb utiutiu food'o smile
o kai ateis laikas, jei ruosiuso, tada jau ir reminsiu stipriai i remus save.. bet db, kai del saves, tai nematau tolko lakstyt su indeliais ir pan.. o siap pasistengt kazkiek, jau nepiknaudziaut tuo ofseasonu.. big_smile nu ciut ciut ..kartais big_smilebig_smile

Neprisijungęs

 
nenormalus
Dažnas senbūvis
Vietovė: klp-pnv-vln
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 5521
Atsiliepimai: 8

#78 2008-02-07 10:48

Re: Svorio metimas

Ingrida H2O rašė:

nenormalus rašė:

Ingrida H2O rašė:


tai taip.. nes rezimas tiesus kelias i norimus rezultatus.. ai, bet db tai nesitampau tu indeliu su maistu, jei ruosciaus, tai tada.. ir tarp kitko lb lengvai ir greit ipranti prie to, tik tiek, kad uzknisa kartais, kai kad ir egzas, o tau laikas valgyt big_smile
o  laseline tai neblogas dalykas smile

as su rezimu draugavau pries kelis metus, kai rimtai buvau susidomejes sportu smile
db dejau truputi ant to - valgau, ka noriu ir geriu, ka noriu ir kada noriu big_smile
..ai, zinai..as nieko pries zmones, kurie siekia rezultatu (pvz; Tu), bet man tai nereikia to,,sportuoju del saves, o ir geriu, ir balaivoju del saves,,tuo labiau, kai vienas didziausiu malunumu gerai paest.. big_smile kaip taisykle, skaniausias maistas - nesveikiausias maistas lol

As ir uz tai.. ir negyvenu istisus metus rezime.. o visko visko buna big_smile db irgi.. valgau kada noriu.. na ir ko noriu, tik tiek gerai, kad nesinori lb utiutiu food'o smile
o kai ateis laikas, jei ruosiuso, tada jau ir reminsiu stipriai i remus save.. bet db, kai del saves, tai nematau tolko lakstyt su indeliais ir pan.. o siap pasistengt kazkiek, jau nepiknaudziaut tuo ofseasonu.. big_smile nu ciut ciut ..kartais big_smilebig_smile

nu ciutciut big_smile kartais labai nedaug big_smile biski biski, vos vos ,tik paragaut..arba ne big_smile
..as tai va jau trecia diena is eiles alu geriu vakarais smile cia taip isejo del gimtadienio, bet utiutiu man smile
o i remus gal susispausiu, kai susitvarkysiu dienotvarke, nes db biski chaosas pas mane gyvenime wink difuzija lol

Neprisijungęs

 
Ingrida H2O
Varžybų dalyvė
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-09-20
Žinutės: 3571
Atsiliepimai: 2

#79 2008-02-07 10:58

Re: Svorio metimas

nenormalus rašė:

Ingrida H2O rašė:

nenormalus rašė:


as su rezimu draugavau pries kelis metus, kai rimtai buvau susidomejes sportu smile
db dejau truputi ant to - valgau, ka noriu ir geriu, ka noriu ir kada noriu big_smile
..ai, zinai..as nieko pries zmones, kurie siekia rezultatu (pvz; Tu), bet man tai nereikia to,,sportuoju del saves, o ir geriu, ir balaivoju del saves,,tuo labiau, kai vienas didziausiu malunumu gerai paest.. big_smile kaip taisykle, skaniausias maistas - nesveikiausias maistas lol

As ir uz tai.. ir negyvenu istisus metus rezime.. o visko visko buna big_smile db irgi.. valgau kada noriu.. na ir ko noriu, tik tiek gerai, kad nesinori lb utiutiu food'o smile
o kai ateis laikas, jei ruosiuso, tada jau ir reminsiu stipriai i remus save.. bet db, kai del saves, tai nematau tolko lakstyt su indeliais ir pan.. o siap pasistengt kazkiek, jau nepiknaudziaut tuo ofseasonu.. big_smile nu ciut ciut ..kartais big_smilebig_smile

nu ciutciut big_smile kartais labai nedaug big_smile biski biski, vos vos ,tik paragaut..arba ne big_smile
..as tai va jau trecia diena is eiles alu geriu vakarais smile cia taip isejo del gimtadienio, bet utiutiu man smile
o i remus gal susispausiu, kai susitvarkysiu dienotvarke, nes db biski chaosas pas mane gyvenime wink difuzija lol

iiiirgi uz tai big_smile men laiko buvo chaosas big_smile bet to reikejo, nes keliones viena po kitos, austrijoj irgi, dunkel weibbier, gluchwein kas diena big_smile na zodziu, taip normaliai big_smile bet to ir reikejo.. nes jau salej buvo nemiela, net paciai keista buvo kodel..

Neprisijungęs

 
nenormalus
Dažnas senbūvis
Vietovė: klp-pnv-vln
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 5521
Atsiliepimai: 8

#80 2008-02-07 11:00

Re: Svorio metimas

Ingrida H2O rašė:

nenormalus rašė:

Ingrida H2O rašė:


As ir uz tai.. ir negyvenu istisus metus rezime.. o visko visko buna big_smile db irgi.. valgau kada noriu.. na ir ko noriu, tik tiek gerai, kad nesinori lb utiutiu food'o smile
o kai ateis laikas, jei ruosiuso, tada jau ir reminsiu stipriai i remus save.. bet db, kai del saves, tai nematau tolko lakstyt su indeliais ir pan.. o siap pasistengt kazkiek, jau nepiknaudziaut tuo ofseasonu.. big_smile nu ciut ciut ..kartais big_smilebig_smile

nu ciutciut big_smile kartais labai nedaug big_smile biski biski, vos vos ,tik paragaut..arba ne big_smile
..as tai va jau trecia diena is eiles alu geriu vakarais smile cia taip isejo del gimtadienio, bet utiutiu man smile
o i remus gal susispausiu, kai susitvarkysiu dienotvarke, nes db biski chaosas pas mane gyvenime wink difuzija lol

iiiirgi uz tai big_smile men laiko buvo chaosas big_smile bet to reikejo, nes keliones viena po kitos, austrijoj irgi, dunkel weibbier, gluchwein kas diena big_smile na zodziu, taip normaliai big_smile bet to ir reikejo.. nes jau salej buvo nemiela, net paciai keista buvo kodel..

man i metus po kelias savaites pasidaro salej nemiela big_smile u know what i mean smile
..o Tu, matau, ne tik sportu uzsiimi?..smagu..slidinejai?..as siais metais norejau snowboard'a isbandyt, bet taip ir neisejo..gal kitais teks hmm

Neprisijungęs

 
Ingrida H2O
Varžybų dalyvė
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-09-20
Žinutės: 3571
Atsiliepimai: 2

#81 2008-02-07 11:08

Re: Svorio metimas

nenormalus rašė:

Ingrida H2O rašė:

nenormalus rašė:


nu ciutciut big_smile kartais labai nedaug big_smile biski biski, vos vos ,tik paragaut..arba ne big_smile
..as tai va jau trecia diena is eiles alu geriu vakarais smile cia taip isejo del gimtadienio, bet utiutiu man smile
o i remus gal susispausiu, kai susitvarkysiu dienotvarke, nes db biski chaosas pas mane gyvenime wink difuzija lol

iiiirgi uz tai big_smile men laiko buvo chaosas big_smile bet to reikejo, nes keliones viena po kitos, austrijoj irgi, dunkel weibbier, gluchwein kas diena big_smile na zodziu, taip normaliai big_smile bet to ir reikejo.. nes jau salej buvo nemiela, net paciai keista buvo kodel..

man i metus po kelias savaites pasidaro salej nemiela big_smile u know what i mean smile
..o Tu, matau, ne tik sportu uzsiimi?..smagu..slidinejai?..as siais metais norejau snowboard'a isbandyt, bet taip ir neisejo..gal kitais teks hmm

mhm, zinau wink big_smile
aha, slidinejau.. aisku melynom trasom, keliom raudonom nusileidau, bet fainai.. vien tik oras.. net pykino ir galva sukas kaip gera big_smile dar ir nardyt patinka, aiksu ne giluminiam, uztenka ir pavirsutinio, ir ne triubeles pora metriuku i gyli, bet vajau ketvirtus metus lekiu..
O su  snowboard'u fainai.. as ir noreciau ismokt, kita karta jauciu reiks pasimokint.. nes is sono ziurint kai kiti duodasi, tai uh nykstys

Neprisijungęs

 
nenormalus
Dažnas senbūvis
Vietovė: klp-pnv-vln
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 5521
Atsiliepimai: 8

#82 2008-02-07 11:10

Re: Svorio metimas

Ingrida H2O rašė:

nenormalus rašė:

Ingrida H2O rašė:


iiiirgi uz tai big_smile men laiko buvo chaosas big_smile bet to reikejo, nes keliones viena po kitos, austrijoj irgi, dunkel weibbier, gluchwein kas diena big_smile na zodziu, taip normaliai big_smile bet to ir reikejo.. nes jau salej buvo nemiela, net paciai keista buvo kodel..

man i metus po kelias savaites pasidaro salej nemiela big_smile u know what i mean smile
..o Tu, matau, ne tik sportu uzsiimi?..smagu..slidinejai?..as siais metais norejau snowboard'a isbandyt, bet taip ir neisejo..gal kitais teks hmm

mhm, zinau wink big_smile
aha, slidinejau.. aisku melynom trasom, keliom raudonom nusileidau, bet fainai.. vien tik oras.. net pykino ir galva sukas kaip gera big_smile dar ir nardyt patinka, aiksu ne giluminiam, uztenka ir pavirsutinio, ir ne triubeles pora metriuku i gyli, bet vajau ketvirtus metus lekiu..
O su  snowboard'u fainai.. as ir noreciau ismokt, kita karta jauciu reiks pasimokint.. nes is sono ziurint kai kiti duodasi, tai uh nykstys

oho, buna, vadinasi, ir smagiu panu big_smile
idomu, gal cia kaip susije su sportu?big_smile ..adrenalinas smile

Neprisijungęs

 
Lina
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-01-21
Žinutės: 4
Atsiliepimai: 0

#83 2008-02-07 11:30

Re: Svorio metimas

Sveiki visi smile dekui uz patarimus:)  na gieztokai as cia su ta savo mityba, na bandysiu kazkokiu budu iterpti bent viena dar koki valgyma kokios varskytes, labai kompleksuoju del saves esu neauksta 164cm ir sveriu 64kg na kaip cia pasakius kaip atrodau  sad . Kaip cia kazkas minejo gerai butu laseline su maistu ir galvos kvarsint nereiktu kada cia pavalgyt big_smile

Neprisijungęs

 
Ingrida H2O
Varžybų dalyvė
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-09-20
Žinutės: 3571
Atsiliepimai: 2

#84 2008-02-07 12:06

Re: Svorio metimas

Lina rašė:

Sveiki visi smile dekui uz patarimus:)  na gieztokai as cia su ta savo mityba, na bandysiu kazkokiu budu iterpti bent viena dar koki valgyma kokios varskytes, labai kompleksuoju del saves esu neauksta 164cm ir sveriu 64kg na kaip cia pasakius kaip atrodau  sad . Kaip cia kazkas minejo gerai butu laseline su maistu ir galvos kvarsint nereiktu kada cia pavalgyt big_smile

na, butu raumens, tai tas svoris toks sakyciau butu visai normalus.. bet jei tu net kompleksuoji del to, tai nzn.. o ir del mitybos, tai gausis atvirkciai, nes kaip tik pradzioj reik didesni kieki suvartot maisto, o veliau mazint, palaipsniui.. bet ir tai toks mitybos planas, tai...

Neprisijungęs

 
Mrtnz
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2006-08-26
Žinutės: 62
Atsiliepimai: 0

#85 2008-02-15 18:46

Re: Svorio metimas

Kaip jum sita dieta panelei? Pakomentuokit. Pusryciai: (8h) 1kiausinis, puse riekeles duonos, kavos puodelis. Pietus: (pries treniruote, apie 16h) vaisiai. Pora obuoliu, bananu ar pan. Vakariene: (po treniruotes. Apie 18-19h) 100g varskes su jogurtu

Neprisijungęs

 
Ingrida H2O
Varžybų dalyvė
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-09-20
Žinutės: 3571
Atsiliepimai: 2

#86 2008-02-15 22:07

Re: Svorio metimas

Mrtnz rašė:

Kaip jum sita dieta panelei? Pakomentuokit. Pusryciai: (8h) 1kiausinis, puse riekeles duonos, kavos puodelis. Pietus: (pries treniruote, apie 16h) vaisiai. Pora obuoliu, bananu ar pan. Vakariene: (po treniruotes. Apie 18-19h) 100g varskes su jogurtu

ojetus.. kas cia tokia sudare is kur cia tokia istraukta? yikes yikes yikes
cia be komentaru.. baisu..

Neprisijungęs

 
Women
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-10-25
Žinutės: 121
Atsiliepimai: 0

#87 2008-02-16 06:57

Re: Svorio metimas

Joo cia ne dieta o badavimas gaunas.

Neprisijungęs

 
gariss
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-11-08
Žinutės: 8
Atsiliepimai: 0

#88 2008-02-16 10:59

Re: Svorio metimas

Kiekvienas valgo skirtingai, gal panele nebadauja, gal jai norma. Tik reikia vitaminu butinai prie tokios dietos

Neprisijungęs

 
gariss
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-11-08
Žinutės: 8
Atsiliepimai: 0

#89 2008-02-16 11:07

Re: Svorio metimas

O siaip geriau vietoj vaisiu kokios zuvytes ar vistienos 100g. O ryte 1kiausini pilna ir 1baltyma. O po trenkes tai gerai varskytes, siaip norma viskas. Jei panelei reikia numest greitai svorio tai tas pats badavimas nera taip baisu vardan tikslo, bet cia toli iki bado. Paziurekit kaip afrikoj zmones maitinasi, maziau vartosit ta zodi

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#90 2008-02-16 11:41

Re: Svorio metimas

gariss rašė:

O siaip geriau vietoj vaisiu kokios zuvytes ar vistienos 100g. O ryte 1kiausini pilna ir 1baltyma. O po trenkes tai gerai varskytes, siaip norma viskas. Jei panelei reikia numest greitai svorio tai tas pats badavimas nera taip baisu vardan tikslo, bet cia toli iki bado. Paziurekit kaip afrikoj zmones maitinasi, maziau vartosit ta zodi

O tai pasakyk kokia nauda iš greitai numesto svorio, labai daug neteks raumenukų ta  panelė, o jei dar po tokios "dietos" pradės daugiau valgyt tas svoris sugryš su kaupu ir lašinių saskaita, galutinis rzultatas, kad prarandi daug raumenų ir priaugi daug bereikalingų riebalų.

Neprisijungęs

 
Ingrida H2O
Varžybų dalyvė
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-09-20
Žinutės: 3571
Atsiliepimai: 2

#91 2008-02-16 16:23

Re: Svorio metimas

gariss rašė:

Kiekvienas valgo skirtingai, gal panele nebadauja, gal jai norma. Tik reikia vitaminu butinai prie tokios dietos

nu baikt tu.. nereikia cia gydyt, kad cia norma big_smile paskaiciuok apytiksliai kiek gaunas kcal..ir aplaimai balt, angl...
ir prie tokios dietos ne vitaminu reik, o lasalines.. nes vitaminai vartojami prie normalios dietos, o ne prie bado.. prie bado maiselis su slangute ivestas i vena

Paskutinį kartą taisė Ingrida H2O (2008-02-16 16:24)

Neprisijungęs

 
Ingrida H2O
Varžybų dalyvė
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-09-20
Žinutės: 3571
Atsiliepimai: 2

#92 2008-02-16 16:27

Re: Svorio metimas

gariss rašė:

O siaip geriau vietoj vaisiu kokios zuvytes ar vistienos 100g. O ryte 1kiausini pilna ir 1baltyma. O po trenkes tai gerai varskytes, siaip norma viskas. Jei panelei reikia numest greitai svorio tai tas pats badavimas nera taip baisu vardan tikslo, bet cia toli iki bado. Paziurekit kaip afrikoj zmones maitinasi, maziau vartosit ta zodi

nu katu cia pezi? kas tau cia afrika? big_smile + jei mergina nori greit numest svorio.. manau zinai, kad tas greit, po to nuo papildomo mazo kasnele nesht prades kaip durna karveli ir nznos ka daryt.. nes viska bus taip isderinus, kad sutriks ne tik svoris, kai prades normaliau valgyt, bet ir pacios menstruacijos.. kas cia anoreksike kokia ar ka is jos turi virst?

Neprisijungęs

 
Ingrida H2O
Varžybų dalyvė
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-09-20
Žinutės: 3571
Atsiliepimai: 2

#93 2008-02-16 16:28

Re: Svorio metimas

studentas rašė:

gariss rašė:

O siaip geriau vietoj vaisiu kokios zuvytes ar vistienos 100g. O ryte 1kiausini pilna ir 1baltyma. O po trenkes tai gerai varskytes, siaip norma viskas. Jei panelei reikia numest greitai svorio tai tas pats badavimas nera taip baisu vardan tikslo, bet cia toli iki bado. Paziurekit kaip afrikoj zmones maitinasi, maziau vartosit ta zodi

O tai pasakyk kokia nauda iš greitai numesto svorio, labai daug neteks raumenukų ta  panelė, o jei dar po tokios "dietos" pradės daugiau valgyt tas svoris sugryš su kaupu ir lašinių saskaita, galutinis rzultatas, kad prarandi daug raumenų ir priaugi daug bereikalingų riebalų.

malacius Studentas.. Man tavo nuomone visad patiko wink nykstys

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#94 2008-02-16 18:22

Re: Svorio metimas

Ingrida H2O rašė:

studentas rašė:

gariss rašė:

O siaip geriau vietoj vaisiu kokios zuvytes ar vistienos 100g. O ryte 1kiausini pilna ir 1baltyma. O po trenkes tai gerai varskytes, siaip norma viskas. Jei panelei reikia numest greitai svorio tai tas pats badavimas nera taip baisu vardan tikslo, bet cia toli iki bado. Paziurekit kaip afrikoj zmones maitinasi, maziau vartosit ta zodi

O tai pasakyk kokia nauda iš greitai numesto svorio, labai daug neteks raumenukų ta  panelė, o jei dar po tokios "dietos" pradės daugiau valgyt tas svoris sugryš su kaupu ir lašinių saskaita, galutinis rzultatas, kad prarandi daug raumenų ir priaugi daug bereikalingų riebalų.

malacius Studentas.. Man tavo nuomone visad patiko wink nykstys

Nu tas malačius tai man nelabai skamba lol Šiaip bandau padėt jei galiu, kartais aišku ir pats nusišneku big_smile

Neprisijungęs

 
Ingrida H2O
Varžybų dalyvė
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-09-20
Žinutės: 3571
Atsiliepimai: 2

#95 2008-02-16 21:12

Re: Svorio metimas

studentas rašė:

Ingrida H2O rašė:

studentas rašė:

O tai pasakyk kokia nauda iš greitai numesto svorio, labai daug neteks raumenukų ta  panelė, o jei dar po tokios "dietos" pradės daugiau valgyt tas svoris sugryš su kaupu ir lašinių saskaita, galutinis rzultatas, kad prarandi daug raumenų ir priaugi daug bereikalingų riebalų.

malacius Studentas.. Man tavo nuomone visad patiko wink nykstys

Nu tas malačius tai man nelabai skamba lol Šiaip bandau padėt jei galiu, kartais aišku ir pats nusišneku big_smile

nlb tai tada rinkis big_smile saunuolis, gerulis, afigieniausias, nuostabiausias, drambliuku drambliukas AR malacius? lol
ne, daug kur pastebejau, kad taktiskai atrasai.. tas ir patiko..

Paskutinį kartą taisė Ingrida H2O (2008-02-16 21:13)

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#96 2008-02-16 21:43

Re: Svorio metimas

Ingrida H2O rašė:

studentas rašė:

Ingrida H2O rašė:


malacius Studentas.. Man tavo nuomone visad patiko wink nykstys

Nu tas malačius tai man nelabai skamba lol Šiaip bandau padėt jei galiu, kartais aišku ir pats nusišneku big_smile

nlb tai tada rinkis big_smile saunuolis, gerulis, afigieniausias, nuostabiausias, drambliuku drambliukas AR malacius? lol
ne, daug kur pastebejau, kad taktiskai atrasai.. tas ir patiko..

lol gal aš pabūsiu tuo kas čia neparašyta lol
Taktišku nori nenori reikia būt, visgi moderatorius, gyvenime biški kitaip matyt Kauno kultura pasireiškia lol

Neprisijungęs

 
rudake
Naujas dalyvis
Vietovė: Žemaitija
Registravosi: 2008-02-27
Žinutės: 22
Atsiliepimai: 0

#97 2008-02-27 13:07

Re: Svorio metimas

Sveiki. Kazkada buvau labai puikios sportines formos. Po keleto metu partraukos vel pradejau sportuoti (jau 2 men) 3 kartus per savaite. Taciau normalios treniruociu sistemos neturiu. Gal kas padetu susidaryti? Nes dabar darau viska is eiles hmm  (Esu 166 ugio, o svoris 65 kg, 35 m). Aisku siek tiek per daug yikes

Paskutinį kartą taisė rudake (2008-02-27 16:06)

Neprisijungęs

 
rudake
Naujas dalyvis
Vietovė: Žemaitija
Registravosi: 2008-02-27
Žinutės: 22
Atsiliepimai: 0

#98 2008-02-27 22:07

Re: Svorio metimas

Negi niekas nieko negali patarti????? hmm

Neprisijungęs

 
o-pa-pa
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-02-27
Žinutės: 26
Atsiliepimai: 0

#99 2008-02-27 23:17

Re: Svorio metimas

hm.....susigincijom su merginom kur geriau mesti svori ar aerobikoi ar sporto salei.As manau kad geriausia derinti aerobika su sporto sale,aerobika pora kart i savaite kaip kardio o geleziukai palaikyt tonusui.Ar as teisingai mastau?

Neprisijungęs

 
C2H5OH
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-02-19
Žinutės: 227
Atsiliepimai: 0

#100 2008-02-28 08:08

Re: Svorio metimas

visiskai teisingai:)

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net