UltraVit Vitaminas C 60 kaps.

Gregory Valentino (pagal T-Nation interviu)

Gregory Valentino, dažniau vadinamas tiesiog „Greg“ yra garsiausias ir, turi būt, nekenčiamiausias iš visų kultūristų. Pradėjęs auginti raumenis dar 1972-aisiais, šis, 168 cm ūgio stipruolis pagarsėjo storiausiomis pasaulio rankomis – netgi šiuo metu jų apimtys siekia 60 cm, o jo karjeros viršūnėje siekė net 68 centimetrus. Daugelis eilinių kultūristų džiaugiasi, jei tokias apimtis pasiekia jų šlaunys, tuo tarpu Gregas dabar kenčia dėl kitko – jo nuotraukomis dauguma tiesiog netiki – žmonės galvoja, kad jos padarytos „fotošopu“.

Savo karjerą Gregas pradėjo dar būdamas 14 metų – daugelis paauglių tuo metu nešiojo ilgus plaukus ir hipiavo. Bet Gregas buvo ne toks – jis nusprendė tapti stipruoliu. Vos ne 10 metų jis intensyviai augino raumenis, apsieidamas be jokių steroidų, bet, nepaisant pergalių turnyruose, nepakliųdavo nei į filmus, nei į reklamas. Tuo pat metu ėmė rastis vis daugiau kultūristų, kurie tiesiog leisdavosi tuo metu išpopuliarėjusius steroidus – tokie karjeristai be ypatingų pastangų per kelerius metus pasiekdavo daugiau, nei Gregas pasiekė nuo paauglystės. Ir tada Gregas nusprendė kažką keisti – jis ėmė naudoti sintolį (angl.: synthol). Per savaitę – iki 5g.

„Jų tiek praeidavo aplinkui, tų sėdinčių ant steroidų… Nesistengdami, jie mane aplenkdavo. O kiti iš jų taip ir nepasiekdavo to, ko aš pasiekiau vien treniruočių dėka, o mane visi įtarinėjo, kad aš raumenis auginu tik steroidais. Todėl aš ryžausi. Aš tiesiog nusipelniau, užsitarnavau sau teisę steroidams“ – taip paaiškino Gregas.

Vos per kelerius metus Grego raumenys tiesiog sprogo – jo paties žodžiais tariant – per vieną, jam sėkmingiausią mėnesį jis buvo priaugęs 30 kilogramų!!! Tuo metu jis maitinosi baltyminiais kokteiliais – per parą suvartodavo iki pusės kilogramo baltymų miltelių, suplaktų į vieną masę su sultimis, vitaminais, pienu ir kepta vištiena.

Grego karjeroje ne viskas buvo gražu: 2000-aisiais jis buvo suimtas už nelegalų draudžiamų preparatų platinimą – įsteigęs sporto klubą, jis jame ne tiek treniruodavo, kiek platindavo steroidus. Dabar Gregas teigia, kad jis jau pasitaisė – gyvena laisvėje, 5-erių metų laisvės atėmimo bausmę atlikdamas lygtinai.

Skaudesnės jam sveikatos problemos, tesulaukęs 40-ies, jis jau patiria sunkumus, kurių nekyla nei kiek nesportojantiems 50-mečiams:

„Kartą, kai leidausi sintolį (angl.: synthol) į ranką, man trūko kraujagyslė. Ir kraujas ėmė tekėti į raumenis. Niekaip negalėjau jo sustabdyti, jis tekėjo ir tekėjo, rankos apimtys pasiekė kokius 75 cm, o gal ir daugiau. Turiu video juostą, kurioje nufilmavau, kaip tą kraujo burbulą išspaudžiu. Šlykštus vaizdas“.

„Mano rankos ir kojos pilnos abscesų. Tai tokie sukietėjimai. Nuo injekcijų. Kartą vienas iš jų supūliavo tiek, kad chirurgai tiesiog išmėsinėjo man ranką – dabar vienas mano bicepsas turi plokščią viršų, o rankos nesimetriškos“.

Kitos problemos geriau žinomos, jas patiria visi testosteroną naudojantys sportininkai:

„Po to, kai mane paleido iš kalėjimo, negaliu gauti tiek testosterono. Supraskite, iki tol leidausi po 5 gramus į savaitę. Dabar vargiai gaunasi 3. Jei leisčiausi vėl po 5, tai gal ir gautųsi, bet paskutinį kartą man pas***** daugiau, nei prieš metus. Tokia vat tiesa. Jūs juoktumėtės, pamatę mano p****, bet geriau nepatarčiau to daryti.“


Scitec 100% Whey Isolate (išrūgų baltymų izoliatas)Scitec 100% Whey Isolate (išrūgų baltymų izoliatas)Scitec 100% Whey Isolate išrūgų baltymų izoliatas pasižyminti itin mažu angliavandenių, riebalų ir laktozės kiekiu spartesniam atsigavimui po intensyvios treniruotės.Sužinok daugiau!

Parašykite komentarą