UltraVit multivitaminų guminukai suaugusiems

Laimėti arba pralaimėti (by Ox)

Tu laimi, tu laimi. Tu pralaimi, bet vis tiek laimi – Joey LaMotta in „Raging Bull“

Aš galiu prisiminti tiek, kada pirma karta rimtai pagalvojau apie varžybas. Aš sportavau savam mieste ir čia pasirodė naujas vaikinas, kurį aš pradėjau matyti dažniau ir dažniau. Sporto salėje treniravosi daug žmonių, bet noriu būti su jumis nuoširdžiai atviras, aš tik pastebėjau dviejų tipų žmones. Pirmasis buvo vaikinas, kuris atrodė ir treniravosi kaip žvėris. Antrasis buvo vaikinas, kuriam negalėjau padėti, bet pastebėjau, kad jis atlieka pratimus neteisingai. Tu turėjai stovėti sumišęs ir klausti savęs, kokias sumautas raumenų grupes tas bičas bando treniruoti.

Šiaip ar taip, šitas naujas vaikinas buvo monstras. Jo ūgis siekė 6 pėdas, 280 lbs svoris ir jo nugara buvo tokia plati, kad jo sparnai kabėjo kaip du dideli mėsos gabalai šonuose. Aš galiu pasakyti, kad jis mane pastebėjo, nes aš mačiau kaip jis žiūrėjo į mane pro veidrodžius. Aš pripažinau, dažnai negaliu duoti sušikto patarimo, kai kas nors daro blogai, bet kai tu pamatai kažką tokio didelio, tu sąmoningai bandai ir reaguoji į tai.

Vieną dieną, nuėjęs į sporto salę, radau jį sėdit kampe. Supratau, kad jis laukė vaikino, su kuriuo sportuoja ir aš paklausiau jo, kur jo treniruočių draugas. Jis atsakė, „Aš nežinau. Šitas močkrušys visada vieluoja.“ Aš visada sportuoju vienas. Šitas jausmas, netgi mintis, kai kažkas stabdo mane veda mane iš proto. Aš galiu būti mielai prakeiktai nekantrus. Bet žiūrint į šitą bičą, aš niekada neturėjau tokio jausmo, kad tai būtų problema.

„Kokia tavo treniruotė?“ Aš paklausiau. Jis atsakė,“Rankos.Nori treniruotis?“ Taigi mes treniravomės. Daug nesikalbėjome. Aš gražiai vadovavau treniruotei ir jis sekė. Mes abu treniravomės sunkiai, nes abu nenorėjome pasirodyti minkšti vienas prieš kitą. Drop setai, super setai, ir keletas sunkių pakėlimų. Ir dar daug.

Kartu baigėme, aš buvau išgręžtas kaip pūkelis ir mes kalbėjome apie niekus. Jis paklausė ar aš kada dalyvavau varžybose. Aš atsakiau, kad ne, bet visada apie tai galvojau. Taip, aš įkišau savo šikną į sporto salę, niekada nesilinksminau, laikiausi griežtos mitybos, miegodavau po 9 valandas kas naktį. Aš gyvenau taip, kaip bučiau pasiruošęs varžybom. Iš tikro nežinojau nieko kaip pasiruošti sušiktom varžybom. Jis pasakė man, jei aš žiurėjau į tai ką dariau, aš žinojau po velniais daugiau, negu maniau, kad žinau. Bet kuriuo atveju, mes nusprendėme sportuoti kartu.“O kaip bus su tavo partneriu?“ – paklausiau. „Su kuo?“ – tai buvo viskas ką jis pasakė.

Mes sportavome keletą mėnesių. Tai buvo pirmas kartas mano gyvenime, kada aš sportavau su kažkuo kitu ir laikiausi reguliarios programos. Galiausiai, aš nesu treniravęsis su žmogum, kuris būtų buvęs stiprus kaip aš, ir netgi stipresnis, kai kuriuose pratimuose. Kas mane užvedė? Aš norėjau nugalėti jo jėgą, su savo intensyvumu. Aš niekada nelaikiau savęs varžovu, ir kai sportavau su Ronu, aš nesistengiau konkuruoti su juo. Tikriau, aš galvojau, kad sportuojant su kitu žmogum, privertė mane būti labiau sąmoningu, nesulaikomu, tai buvo galimybė tapti nusiraminusiu ar mažiau pavargusiu. Ir aš dariau. Mes darėme. Aš manau, kad per tuos kelis mėnesius, progresavau labiau, nei per visą sporto metų periodą.

„Tu žinai, tau reikia pasirodyti scenoje.“ Taip, šitas garsas skambėjo kaip muzika mano ausim, bet aš negalvojau, kad esu pasiruošęs. „Tu neabejotinai pasiruošęs,“-jis pasakė. Aš jam pritariau. Aš pasakiau, kad aš to siekiau, negalvojau apie šou ar kada, ar kaip jame dalyvauti. Aš buvau tas, kuris niekada nesiprenumeruodavo kultūrizmo žurnalo, niekada nebuvau nuėjęs į kultūrizmo varžybas, ir neturiu DVD ar video apie varžybas. „The Bev Francis Atlantic States šou yra kaip tik tau,“ jis atsakė. Gerai, kas po galais tai bebūtų. Skamba puikiai.“Tai NPC šou, kuris prasideda anksti birželį, taigi turėsi 10 savaičių laikytis dietos.“ Aš nežinojau ką reškia NPC. Aš sušiktai nieko nežinojau. Ką žinojau, tai kad praleidau daug valandų sporto salėje ir padariau didelę pažangą per visus metus ir tik norėjau pasižiūrėti kaip atrodau.

Taigi, pradėjau laikytis 10 savaičių dietos. Birželio 4, 2005 buvo šou pradžia. Aš pradėjau laikytis dietos, kurios laikiausi seniau. Ji buvo įprasta; 6 patiekalai per dieną, daug baltymų, mažai anglių, mažai riebalų. Dariau kardio kelis kartus per savaitę, tada atitinkamai padidinau tempą. Kaip bebūtų, tai nėra tai apie ką eina šneka. Dieta ir sportas buvo atliekami kartu ir aš buvau 4 savaitės prieš šou. Mano draugas nuvedė mane susipažinti su Gold Gym savininku Naujojoje Havanoje, Konektikute, ir pasakė man, kad turėsiu treniruotis jų sporto salėje, nes kitos sporto salės mieste užknisa.

Jis buvo teisus. Vieta buvo puiki. Hanteliai po 100 kg, 5 spaudimo stakles, 2 treniruokliai blauzdom, tonos po 50 kg lėkščių ir visa reikiama įranga nuo 1980 ir 1990metų. Viskas ir plius 3 broliai italai, kurie yra savininkai, myli kultūrizmą, ir leido man sportuoti bet kada, bet kokiu laiku ir kiek tik norėjau. Aš prisimenu Jerry sakant man, „Ox, jei tu nori daryti viską gerai, tai daryk. Jeigu nori būti aukščiau visų, tai nepasiduok. Tu gali rėkti, gali vaikščioti be šortų, daryti bet ką, ką užsimanai.“ Man patiko. Tai privertė mane jaustis gerai. Kenny, vienas iš trenerių, pasisiūlė padėti man su pozavimu. Tai buvo geras daiktas, nes aš apie jį nieko nežinojau ir šitas vaikinas buvo genijus.

Šeštadienio vakarą nusprendžiau padirbėti su Kenny. Aš aiškiai prisimenu visą dieną. Bandžiau rodyti šlaunis ir blauzdas. Sakiau savo pusbroliui, kuris kažkiek manęs nebuvo matęs, ateiti į sporto salę ir pažiūrėti mane. Įtempinėjau kojų raumenis, kai mano pusbrolis įėjo. Jis tik stovėjo ir šypsojosi ir tada, kai numečiau svorį jis pradėjo,“Biče, atrodai nesveikai“. Jis pradėjo malti šūdą apie tai, kaip laimėsiu šou, kad dėsiu visus į pavėsį, kad vieną dieną būsiu profesionalus kultūristas…Jis tęsė ir tęsė. Aš girdžiu tą patį iš daugelio draugų ir sportininkų.

Ar aš myliu tuos vaikinus už jų teikiamą paramą, ir už tai kad jie manimi tiki? Tu esi velniškai teisus. Šitai dienai, man tai daug reiškia. Bet aš nesiklausiau ką jie man sako. Yra kai kas ką turi suprasti pats ir tai yra priežastis, kodėl aš čia dabar rašau. Aš padariau daug sau.

Aš nenusprendžiau dalyvauti tam, kad laimėčiau. Aš nedėjau ant laimėjimo. Aš tik norėjau užlipti ant scenos ir atrodyti nesveikai. Norėjau, kad visi būtų šoke. Norėjau peržiūrėti šou nuotraukas ir pasakyti sau.“Po velniais, tai aš“. Norėjau jausti pasitenkinimą. Norėjau visą laiką, kurį praleidau sporto salėje ir naktis, kada likdavau namie, tuo tarpu, kai mano draugai linksmindavosi ir visi kiti dalykai, kuriuos aš paaukojau tam, kad matyčiau save tokį, kad rėkčiau nuotraukose. Norėjau įrodyti savo pasišventimą, sunkų darbą, ir pasiaukojimą. Tai viskas. Tam, man nereikėjo pergalės.

Po pirmo šou daug kas pasikeitė.Tai buvo tik keletas metų, bet laimei, jie buvo labai produktyvūs. Vėliau,kai tapau žymus, aš gaudavau emailus iš žmonių ir t.t. Girdėjau daug ką šnekant apie laimėjimą. Mano draugai nori „laimėti“ savo renginius. Kas „laimės“ Olympia? Ar aš „laimėsiu“ Nacionalines?Turiu pripažinti, kai prasideda laimėjimai, reikia rimtų apdovanojimų, tai tampa labai sunku juos gauti ir tada būna sunku pasakyti sau, kad laimėjimas yra niekas. Aš neketinu plauti smegenų kam nors. Tu kankinies tam, kad laimėtum. Aš jaučiuosi gerai. Žmonės būna šiek tiek geresni su tavim. Šūdas, netgi maistas pasidaro skanesnis po pergalės. Viskas ką reikalauju pasakyti, tai „ Dėk skersą“.

Laimėjimai nepagamins tavęs. Tu nebūsi savo trofėjaus vietoje. Tu esi trofėjus. Tu esi produktas. Aš už tai, kad būčiau. Nesvarbu kas nutiktų, bet aš už. Turiu savo tikslus ir prioritetus. Aš pažįstu keletą žmonių, kurie yra čempionai, bet man jie nieko nereiškia. Į šalį laimėjimus, jie niekada nepadarė nieko kitiem. Jie nieko nepadarė kultūrizmo sportui, palikime viską vienus nuo sporto. Aš niekada laimėdamas nebuvau dėmesio centre ir atsisakau juo būti dabar. Aš buvau savo kūno kalvis prieš tai, kol pradėjau varžytis. Tai viskas kas aš esu. Aš gyvenu savo standartais. Tai tik aš, arba viskas prieš mane.


GymBeam THOR 210gGymBeam THOR 210gGymBeam THOR yra naujas prieštreniruotinis stimuliatorius, kurio sudėtis pagrįsta veiksmingais ingredientais, tokiais kaip beta alaninas, argininas, L-citrulinas malatas, taurinas ir kt.Sužinok daugiau!

Komentarai Laimėti arba pralaimėti (by Ox)

  1. vengras says:

    va cia tai jau ne straipsnis cia jau interpretacija

Parašykite komentarą