UltraVit Vitaminas C 60 kaps.

Kilti ar kristi

Paguldykit vaikučius į lovas, nes dabar didelių berniukų laikas. Žmonės visada atsiprašinėja už savo trūkumus. Pagalvok apie tai, juk kiekvieną diena mes atrandame dešimtis priežasčių kodėl ką nors praleidžiame. Galbūt natūralu ieškoti atpirkimo ožio vietoj to, kad prisiimti atsakomybę. Pagaliau juk atsakomybe šiais laikais nemadinga.

Mes galime padaryti geriau… Aš žinau, mes galime

Aš visada manau, kad kai žmogus žino, ko iš jo tikimasi, jis greičiau kris negyvas, negu nepasieks savo tikslo. Taigi, pasirinkime tą pagrindinį tikslą. Pirmiausia reikia žinoti ko tikiesi iš savęs. Tada susidaryti planą kaip pasiekti norimą rezultatą. Jeigu pirštu rodysime į save, nebereikės nieko kaltinti. Gyvenime yra keletą dalykų, kuriuos gali suvokti tik tu pats. Niekas nepadės tau šito perprasti. Viskas priklauso nuo tavęs, skęsti ar plaukti, kilti ar kristi, laimėti ar pralaimėti, gyventi ar mirti… Viskas priklauso nuo tavęs.

Kad ir kas tau atsitiktų pasipriešink potraukiui pasiteisinti. Pasiteisinimas žeidžia aplinkinius ir priverčia tave atrodyti kvailu ir silpnu. Atsimink, sunkūs laikai žmogų paverčia tvirtu, ir jeigu tu gali būti tvirtesnis už žemę ant kurios vaikštai, tu esi pakankamai tvirtas, kad išmintum taką šioje žemėje, kurį kiti pripažintų ir juo sektų. Tai būtų didžiulis laimėjimas šitame beveik beviltiškame, orumą praradusiame pasaulyje. Be kovos nebus rezultatų!


Olimp Gain Bolic 6000 1 kg Olimp Gain Bolic 6000 1 kg Kompleksas (10 porcijų) tinkamai parinktų angliavandenių (diferencijuotas pagal glikeminius reitingus) ir baltymų mišinys, praturtintas kreatino monohidratu ir taurinu.Sužinok daugiau!

Komentarai Kilti ar kristi

  1. drakas says:

    Tikėjausi ilgo ir nuobodaus straipsnio apie masę iš tokio pavadinimo, bet tai ką perskaičiau pranoko visus mano lūkesčius.

Parašykite komentarą