UltraVit Vitaminas C 60 kaps.

Užpumpavimas

Užpumpavimas… Ar pameni pagarbą, su kuria Arnoldas kalbėjo apie tai filme „Pumping Iron“… Jis nenusišnekėjo.

Pasaulyje yra vos keletą jausmų teikiančių pasitenkinimą ir malonumą. Ar aš išdrįsčiau pasakyti, kad per treniruotę užpumpuoti raumenis yra geriausias jausmas, kurį galima jausti apsirengus?

Po velnių, taip! Niekas neprilygsta tam jausmui. Tu jautiesi didesnis… Tu esi didesnis. Bet nesuklysk… Užpumpavimas nėra vien tik fizinis pojūtis. Jis yra lemiama augimo mozaikos dalis. Todėl, raumenų užpumpavimas yra tai, ką turėtum pasiekti per kiekvieną treniruotę ir ne todėl, kad tada tu jautiesi gerai, o todėl, kad užpumpavimas yra svarbus masei.

Raumenų užpumpavimo kokybė yra tiesiogiai susijusi su treniruočių produktyvumu ir intensyvumu ir mitybos bei papildų visapusiškumu ir pakankamumu. Dar svarbiau, kad užpumpavimas parodo tavo vidinės anabolinės aplinkos padėtį… Tai šansas nustatyti, kas dedasi tavyje, pagal tai kaip tu atrodai ir jautiesi išorėje.

Per intensyvias treniruotes kraujas, deguonis ir įvairūs skysčiai veržiasi į dirbantį raumenį. Ar labai? Po velnių, dauguma profesionalų tau pasakys, kad užpumpavimas gali pridėti colį ar net daugiau prie jų rankų. Kaip tau patiktų rankų padidėjimas nuo 51 cm iki daugiau nei 53 cm? Šioje pritvinkusioje kraujo būsenoje į raumenis atkeliauja visos maistinės medžiagos esančios kultūristo organizme.

Užpumpavimas suteikia puikią galimybę pamaitinti raumenis padidėjusiu maistinių medžiagų kiekiu. Kuo daugiau šių gyvybiškai svarbių maisto medžiagų yra kraujotakoje, tuo geresnis užpumpavimas… Ir kuo geresnis užpumpavimas, tuo geresni rezultatai augime. Čia iššūkis nėra paprasčiausiai pasiekti užpumpavimą, bet išlaikyti jį kuo ilgiau.

Svarbus komponentas padedantis sukelti stiprų ir ilgalaikį užpumpavimą yra hidratacija. Suvartoti pakankamai skysčių tuo metu kai raumenys užsipumpavę yra tiesiog būtina. Šiam tikslui puikiai tinka angliavandenių ir energiniai gėrimai, taip pat ir bet kurie kiti sportiniai gėrimai, bet niekas negali pakeisti seno gero H2O. Vanduo drėkina treniruojamas ląsteles ir palengvina medžiagų skaidymą ir gabenimą per kraujotakos sistemą.

Kitas svarbus faktorius yra maistas, ypač prieš ir po treniruotės. Nors ir maistas prieš treniruotę neturės tiesioginio poveikio užpumpavimui, tačiau tai būdas maksimaliai padidinti rezultatus. Prieš ir po treniruotės atsiveriantis „galimybių langas“ labai dažnai gauna išskirtinį dėmesį kultūristų, kurie nuolat progresuoja, ir lengvai pasiekia rezultatų.

Galiausiai užpumpavimo lygis priklauso nuo treniruočių stiliaus ir filosofijos ir nuo to kaip tu pasieki savo treniruočių malonumą. Raumenys geriausiai užsipumpuoja atliekant vidutinį skaičių pilnų pakartojimų su protingai pasirinktu, bet dideliu svoriu. Tai stimuliuoja idealų raumenų sužalojimą ir maksimaliai padidina kraujo kiekį ląstelėse.

Jėgos sportininkų technikos su mažu skaičiumi pakartojimų ir ilgomis pertraukomis tarp priėjimų nėra geras būdas užpumpuoti raumenis. Tačiau, būti užpumpavusiam raumenis ir tęsti treniruotę su mažais svoriais, taip pat nėra kelias tapti dideliu. Įsisavink rutiną, treniruokis sunkiai ir su dideliais svoriais ir tik iki to taško, kai užpumpavimas būna maksimalus, ne daugiau. Tai yra raktas augime.

Užpumpavimas… Nėra nieko geriau – joks jausmas pasaulyje nėra panašus į tai. Arnoldas tai suprato… Jis tuo gyveno, ir nereikia pasakoti, ką tas kasdienis raumenų užpumpavimo tikslas davė jo nežemiškai išvaizdai. Valgyk kaip vyras, atidžiai derink papildų vartojimą, treniruokis protingai ir tu tapsi dideliu.


Swedish Supplements Crazy 8 260gSwedish Supplements Crazy 8 260gCrazy 8 sudėtyje 8 skirtingos stimuliuojančios medžiagos, kurios sukuria sinergetinį efektą, kad nuo pat pirmos dozės išliktumėte budrus ir žvalus.Sužinok daugiau!

Parašykite komentarą