UltraVit Vitaminas C 60 kaps.

Velniop visa kita (by Bulldog)

 

Nemotyvuotas. Silpnas. Tas kuris visada aiškinasi kodėl nepasiekė rezultatų. Tu žinai apie kokius žmones aš kalbu. Apie „galėjo būti“, „turėjo būti“, „beveik buvo“. Ar tu vienas iš jų? O gal tu čiumpi savo svajonę, kontroliuoji savo norus ir sieki jų? Ar turi drąsos, ryžto, vidinės jėgos, užsispyrimo, ištvermės ir tą žvėrišką troškimą tam kas neabejotinai vieną dieną bus tavo? Ar nori būti didelis? Stiprus? Ar gali surinkti pakankamai jėgų ir troškimo, kad kiekvieną kartą būdamas salėje atiduotum visą save? Ar gali sau mintyse pasakyti velniop pasaulį ir viską kas jame, nes viskas kas dabar egzistuoja, tai svoriai, kuriuos aš keliu?

Paklausykit broliai. Motyvacija tai raktas į viską gyvenime. Geležies pasaulyje tik motyvuoti išgyvens. Nėra nieko panašaus, kaip jausti adrenaliną tekantį venomis, kuris verčia tave drebėti, prakaituoti ir užpildo tave pykčiu ir įniršiu prieš kiekvieną sunkų kėlimą. Po velnių, tai geriausias jausmas. Aš jį dievinu. Tu tai turi patikti. O jei nepatinka, greičiausiai tau reikia nusipirkti fitneso žurnalą ir visą išstudijuoti, kad sutvirtintum tą savo riebią s******. Ar aš tai pasakiau? Atsiprašau, turbūt buvau per šiurkštus, bet po velnių, toks yra Žvėriškas treniravimasis.

Kilnoti geležį reikia motyvacijos. Kad užauginti tokias žiaurias proporcijas, kaip tų, kuriuos laikome keistuoliais tikrai reikia motyvacijos. Mano mėgstamiausi motyvatoriai tai sunki muzika, nauji gym‘ai ir kiti treniruočių partneriai su kuriais galiu rungtyniauti treniruodamasis. Treniruotis su tuo kuris už tave daug didesnis ir stipresnis yra puikus motyvatorius. Pagaliau tikriausiai pats stipriausias motyvatorius man yra tos vienos minties suradimas, kuri mane pakankamai įsiutintų ir leistų pilnai suvaryti raumenis.

Aš nesidalinsiu savo mintimis, nes jos yra mano ir gali būtį šiek tiek iškreiptos, bet mane jos veikia. Kaip atrodytų gyvenimas, jei neturėtum stuburo? Aš nežinau, nes turiu tokį. Bet įsivaizduoju, jis būtų pilnas baimės nukristi į tokį tašką, kad palikti durų kilimėliu, kiekvienam kas norėtų nusivalyti kojas į tave. Ar tu ruošiesi leisti kitiems valytis kojas į tave? Ar gali rasti būda savyje įžiebti liepsnai, kuri tau padėtų siekti tikslo? Pažiūrėk į keletą žmonių pasaulyje kuriems sekasi gyvenime, jie visi turi motyvacijos. Po velnių, netgi žinomiausi pasaulio nusikaltėliai turi motyvacijos daryti nusikaltimus. Viena labai motyvuota asmenybė gali įkvėpti visus aplink.

Dabar tu tikriausiai galvoji, kaip velniai rautų ši rašliava mane turi sumotyvuoti? Štai žmogau. Aš noriu kad pasirinktum tikslą. Nesvarbu ar tai keli papildomi kilogramai ant štangos, ar keli centimetrai ant raumenų, pasirink ką nori. Buk realistas nes tu niekaip nepriaugsi 50 kg grynų raumenų per mėnesį, nesvarbu kiek motyvuotas būsi. Dabar paklausk savęs „kodėl aš pasirinkau šį tikslą?“ Ar tai dėl to kad nori padaryti įspūdį merginai? Galbūt tau nusibodo būti storam? O gal tu nori pagerinti rekordus varžybose ir atrodyti kaip prakeiktas Žvėris. Priežastis dėl kurios pasirinkai tokį tikslą ir yra tas dalykas, kuris turėtų tave motyvuoti.

Išsiimk šviną iš savo purvinų apatinių ir pradėk judėti. Ne rytoj, ne šiandien. Neatidėliok šito. Tuoj pat eik prie darbo. Tikėk savimi ir pasieks, tai ko nori. Ne. Nuėjęs nieko negausi. Tau reikia pulti ir pasiimti tai, kas tau priklauso. Pasiimk tai, nes žinai jei nepaimsi tavo širdis niekada to nepamirš ir tu tiesiog pasiduosi. Pagalvok kaip jausiesi paleidęs savo tikslą ir troškimus…

Dar vienas dalykas kurį myliu tame ką darau, tai žinojimas, kad visą savo gyvenimą darau būtent taip, ką noriu daryti. Aš niekada niekam neleidau man pasakyti kitaip. Atsimenu, kai pirmą kartą dalyvavau jau nebe jaunių varžybose mano šeimos nariai manęs klausė „Kodėl tu vis dar tai darai?“ aš turėjau keletą daug pasiekusių savo šeimos narių, bet visgi dauguma likusių tiesiog egzistavo. Jie niekada nepasiimdavo ko norėdavo. Daugumos jų manymų aš tiesiog švaisčiau laiką. Juokinga, kaip dabar tie patys žmones giria mane, patekusį į žurnalus ir rodomą per televiziją. Jie daugiau nebeabejoja manimi. Tai kuras man. Aš esu kitoks. O tu?

Ar tu gali pasakyti, kad būdamas 16 ir norėdamas tapti dideliu, bei varžytis dėl profesionalo vardo, siekei to visomis jėgomis? Aš galiu. Ir tai sakau nenorėdamas pasigirti, bet tai didis jausmas, kai galiu pasakyti kad turėjau svajonę ir vietoj to kad ją paleidau, kaip bet kuris kitas, aš jos siekiau bet kokia kaina. Aš tikiuosi, kad tai skatins mano vaikus, kai tokių turėsiu, ir rodis jiems, kad jeigu tikrai nori kažko pasiekti, tai ir pasieksi. Dalyvavimas varžybose, treniravimasis, mityba ir pasiaukojimas visa tai atrodo labai sunku, bet kai prie sienos prikali s****** medalį su titulu, tai pats geriausias jausmas pasaulyje. Ir niekas jo iš tavęs negali atimti.

Taigi kas tavyje? Štai tas laikas. Yra tik dabartis. Rytojus yra svajonė plius viena diena iššvaistyta veltui. Ar tikrai gali siekti ko nori? Taip, bet tik jei esi motyvuotas. Esi? O gal galvoji, kad ateis rytojus ir kartu tau atneš motyvaciją? Na gerai, kol tu lauki rytojaus aš darau Žvėriškai sunkius pritūpimus ir mirties traukas šiandien. Žvėrys? Taip, mes tokie. Kodėl? Todėl kad mes žinome ko norime ir to siekiame nelaukdami rytojaus.

Būk savimi. Neapsimetinėk kitais. Būk protingas. Nešvaistyk laiko. Surask liepsnelę savyje ir paversk ją didžiausia liepsna. Kontroliuok savo likimą ir niekada nepasiduok. Nustok aiškintis. Pradėk daryti tai kas tikrai padės pasiekti tikslą. Jokie malonumai neįgyvendins tavo svajonės. Jei tavo svajonė būti dideliam, stipriam, kilnoti didžiulius svorius, varžytis ir laimėti, tai ir siek to. Pakelk s*****. Vienintelis dalykas, kurio aš bijau, tai mintis, kad vieną dieną aš galiu nebeturėti svajonės, taigi aš neleisiu tam atsitikti, kol negausiu visko ko noriu. Priimk tai. Būk Žvėris. Velniop visą kitą.

Pagal „Fuck Everything Else by Bulldog“.


Amix Kreatino monohidratas 1000 gAmix Kreatino monohidratas 1000 gAmix Kreatino monohidratas (333 porcijos) – tai aukščiausios kokybės, itin grynas ir purus bei kliniškai (HPLC) ištirtas kreatinas.Sužinok daugiau!

Komentarai Velniop visa kita (by Bulldog)

 1. rimtas says:

  Tai bent!

 2. Tonis says:

  Uzvede, kaip uzpuola toks tupas tinginys paskaitau sita straipsni… ir pirmin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 3. Pieniukslis says:

  Nuostabu! Net raumenys piestu atsistoja skaitant!

 4. Edas says:

  Geras, motyvuojantis, straipsnis. Noretusi kazko panasaus kaip sis ko ne kiekviena savaite. Tik progresyvus sportsmenai suprastu kodel norisi kazko panasaus. Kad ir kaip esi patenkintas savo rezultatais, bet kartais buna jog kemsi ko ne astunta porcija i diena ir galvoji: „kam visa tai darau?“ Kai isgeri sesis litrus vandens kiekviena diena vardan geros savijautos, negeri jokiu kitu skysciu apart vandens pradedi pavydeti tiem kas gali atsigerti per pietus kavos ir nepergyventi del to kiek skysciu jie praras.
  „GO HARD OR GO HOME“

Parašykite komentarą