UltraVit multivitaminų guminukai suaugusiems

Gyvenimas yra netvarka

Žmogaus būtis… Nors ir esam didingi, esam žinduolių populiacijos viršūnėje, bet ištiktųjų esam maišalynė. Žodžiuose, kuriuos aš rašau, aš noriu pasakyti, kad nors ir esame maišatis, tačiau tai nėra reikšminga.

Būna dienų kai nesijaučiu gerai. Aš esu daręs spaudimą siaurai milijonus kartų, bet šiandien svoris manęs neklauso. Aš negalėjau įeiti į vėžias, kad ir ką dariau, tai buvo neįmanoma. Netvarka ar ne? Kai tai nutinka man aš paėjėju šalin, atsisuku ir pažiūriu į štangą. Matau save darantį pakartojimus vienas po kito su maksimaliu svoriu. Aš susierzinu… Tampu nekantrus… Tampu priešiškai nusiteikęs… Kol tu tai suprasi aš jau gulėsiu ant suoliuko darydamas geriausius pakartojimus, negu bet kada anksčiau. Netvarka yra tikrą, netvarka yra gerai. Ji suteikia tau jėgų ryžtingai daryti pakartojimą po pakartojimo.

Mane ima juokas, kai žmonės treniruojasi net nesuprakaituodami ir neįdėdami pastangų. Manau man netvarka yra nuo tada kai įžengiu į salę iki tol kol iš jos išeinu. Aš dedu pastangas, kad išliečiau savo agresiją sukauptą per savo priešus, per vidutinybes, per atsipalaidavimą, per viską, kas pavojinga mano misijai. Gyvenimas už salės ribų, taip pat netvarka, tačiau salėje geriau, nes gali atsiraitoti rankoves ir sutvarkyti netvarką…


VpLab Pure Creatine Creapure®  300 gVpLab Pure Creatine Creapure® 300 gPatentuotos Creapure technologijos dėka VpLab kreatino monohidratas yra absoliučiai grynas, be jokių priemaišų.Sužinok daugiau!

Komentarai Gyvenimas yra netvarka

  1. Taip says:

    gerai pastebeta : )

Parašykite komentarą