UltraVit Vitaminas C 60 kaps.

Methandrostenolon (Dianabol), Methandianon

Methandrostenolon (Dianabol), Methandianon arba paprasčiausiai „Metanas“ yra oralinis preparatas kurį sukurtė JAV mokslininkas Džon Cigler 1956m firmos „Ciba-Geigy“ užsakymu. Preparatas pavadinimu “Dianabol” rinką pasiekė 1960m JAV ir labai greitai paplito po pasaulį.Po kelių metų pasaulio rinkoje, Dianabol tapo “mylimiausiu” visų sporto šakų atletų preparatu.

1982 m. gegužės mėnesio 1d. firma „Ciba-Geigy“ nutraukė visų preparatų pavadinimu „Dianabol“ pardavimą, motyvuodama šio preparato netinkamu vartojimu. Kai kuriose šalyse preparatas Dianabol buvo naudojamas geresniai baltymų sintezei pakelti, apetito pagerinimui, skiriamas be išimties visiems net moterims ir vaikams.Kadangi firmos „Ciba-Geigy“ patentas medžiagoms pavadinimais “Methandrostenolon” ir “Methandianon” nebegalioja, teisę gaminti šią medžiagą gavo ir kitos firmos.Pasinaudojusios šia teise firmos visame pasaulyje užpilde rinką preparatais su veikliaja medžiaga Methandrostenolon/Methandianon suteikdamos savo produktams įvairius pavadinimus.

Savo chemine struktūra, Dianabol yra artimas 17 – alfa – metiltestosteronui todėl šis preparatas turi stiprų anabolinį ir androgeninį poveikį, to pasekoje jo duodami rezultatai masės ir jėgos atžvilgiu yra milžiniški.Naudodami Dianabol per savaite nesunkiai 1-2 kg. padidinsite kūno masę. Priaugtas svoris pagrinde susideda iš natūralaus audinių priaugimo (raumeninių skaidulų hipertrofija) ir pirmiausia iš pastebimo skysčių sulaikymo organizme. Dianabol labai lengvai aromatizuojasi (skyla), tai yra, dalis medžiagos virsta estrogenu, taigi Dianabol nelabai tinkamas preparatas ruošiantis kultūrizmo varžyboms. Per didelės skysčių akumuliacijos ir aromatizacijos galima išvengti kartu vartojant su anti-astrogenus.

Methandrostenolon (Dianabol) / Methandianon

Anabol, 5мг, Бритиш Диспенсари,Tailandas
Anabol, 5мг, Бритиш Драгон, Tailandas
Anabol в тбл. 5 мг тбл.: Стэндэд Лэбс Tailandas
Anabolii 5 мг тбл.: Лейрас Финляндия.
Anabolin 0,5% крем: Лейрас Финляндия.
Аndroredan 5 мг тбл.: Такесхима-Кодама Япония.
Dialon (снят с продажи) 5 мг тбл.: Мэйдже США.
Dianabol (снят с продажи) 5 мг тбл.: Сиба Великобритания, Германия, США.
Ensepan (Энсефан) 5 мг тбл.: Сато Япония.
Меtanabol 5 мг тбл.: Полъфа Польша.
Мetanabol1 мл тбл.: Польфа Польша.
Metanabol 0,5% крем: Польфа Польша
Methandienon, 5мг, Биореактор, Россия
Methandrostenolon 5 мг тбл.: Россия.
Nerabol (снят с производства) 5 мг тбл.: Галеника Югославия, Гедеон Рихтер
Pronabol-5 5 мг тбл.: ПэндБэ Лэбс прайвит лимитед Индия.
Stenobol 5 мг тбл.: Лесива Čekoslovakija
Stenolon 1 мг тбл.: Лесива Čekoslovakija
Тринергик (Тринерджик) 5 мг капс.: Indija.
Nanosim 5 мг тбл.: Rumunija

Veikimo principas

Dianabol (Methandrostenolon) stipriai veikia baltymų apykaitą organizme: pagreitina proteinų sintezę, baltymų gamybą.Efektas pasireiškia teigiamu azoto balansu organizme ir bendros būklės pagerėjimu. Dianabol taip pat padeda kalciui patekti į kaulinius audinius. Maksimali koncentracija veikliosios cheminės medžiagos kraujyje pasiekiama praėjus valandai – trims valandoms po vartojimo. Net suvartojus 10 mg. vyriško testosterono kiekis padidėja penkis kartus. Pagrindinė priežastis kodėl Dianabol gerai veikia kiekvieną atletą slypi tame, kad endrogeninis kartizono išsiskyrimas sumažėja 50 – 70%, tuo sumažėja proteino suskilimas raumeninėje ląstelėje.

Ypatybės

Dianabol (Methandrostenolon) pasižymi dideliu vandens kaupimu organizme,dideliu masės ir jėgos padidėjimu per trumpą laiko tarpą,tačiau Methandrostenolon nepasižymi rezultatų išliekamumu, nustojus vartoti preparatą trijų dienų bėgyje poveikis išnyksta.

Rezultatų išliekamumas: ~30 proc
Aptinkamumas organizme: ~49 dienos

Šalutinis poveikis

Moterims Dianabol nerekomenduojamas, nes dėl savo stipriojo komponento jis sukelia moterims pastebimą maskulinizaciją. Vis dėl to daugelis sportininkių naudoja Dianabol 10 – 20 mg. į dieną dozėmis ir pasiekia stebėtinų rezultatų. Moterys nejautrios papildomam androgenų padidėjimui, ir tos, kurios visai nebijo raumenų priaugimo atsitiktinių pasekmių, gerai jaučiasi vartodamos 2 – 4 tabletes per dieną 4 – 6 savaičių bėgyje. Didesnės dozės ir ilgesnis vartojimo laikas kaip 6 savaitės daro pastebimą androgenų padaugėjimą moters organizme.

Nors Dianabol turi nemažai potencialių neigiamų poveikių, teigiama, kad vartojant 20 mg. per dieną jie pasireiškia retai. Vartojant Dianabol didelėmis dozėmis veikia kepenis toksiškai, bet ir vartojant 10 mg. padidina kepenų sekreciją, tai normalizuojasi nutraukus preparato vartojimą. Kadangi Dianabol greitai padidina kūno masę paspartindamas vandens akumuliaciją, gali padidėti spaudimas ir padažnėti širdies plakimas, tokioje situacijoje vartojamas antigipertonikas. Kadangi Dianabol aromatizuotas ir lengvai virsta estrogenu, kai kuriems atletams gali sukelti genekomastiją. Pasėkoje stipraus androgeninio komponento ir jo konversijos į Digidrotesteron Dianabol gali iššaukti inkštirus ant veido, pečių, krutinės, kaklo. Dianabol gali pagreitinti plaukų augimą ant kūno. Tyrimai parodė, kad Dianabol veikia testosterono kiekį, jau po 10 dienų testosterono kiekis sumažėja 20 – 30 % . Dar vienas pašalinis poveikis yra tame, kad nustojus vartoti Dianabol pastebimas masės ir jėgos praradimas, kadangi preparato sukauptas vanduo pasišalina iš organizmo. Naudojam preparatą didelėmis dozėmis stebimas atsirandantis agresyvus atletų elgesys.

Dozavimas

Tiesioginė priklausomybė tarp suvartojamo miligramų skaičiaus ir preparato koncentracijos kraujyje nenustatyta. Sportininkai preparato dozę renkasi įvairiai: nuo 10mg iki-100mg ar net daugiau, per dieną. Pradedantiesiems reikėtu vartoti 15-25mg per dieną, vartojant daugiau nei 20mg-25mg per dieną preparatas nebus pasisavinamas. Vartojant pirmą, antrą kartą pilnai pakaks 100-200tab. Organizmas pripranta prie šio preparato tačiau padidėja ir pasisavinimo galimybės, todėl norint pasiekti tokį patį efektą kaip vartojant pirmą, antrą kartą tenka didinti dozes .Dažniausiai sportinkai vartoja 15mg-50mg (3tab.-10tab.) per dieną.

Vartojimas

Dianabol (Methandrostenolon) tabletes sučiulpti arba praryti, geriausia vartoti prieš pat valgy arba valgio metu, taip preparatas bus geriausiai ysisavinamas ir mažiau dirgins skrandį. Kadangi Dianabol (Methandrostenolon) veikia tiktai 3,2val. – 4,5val. dienos dozę reikėtų paskirstyti į 2-3 kartus pvz: Pusryčiai-Pietūs-Vakarienė

Vartojant preparatą pirmą kartą galima taikyti tokią schemą: 100tab. /30dienų

1. 1+1
2. 1+1
3. 1+1+1
4. 1+1+1
5. 1+1+1
6. 1+1+1
7. 1+2+1
8. 1+2+1
9. 1+2+1
10. 1+2+1
11. 1+2+1
12. 1+2+1
13. 1+2+1
14. 1+2+1
15. 1+2+1
16. 1+2+1
17. 1+2+1
18. 1+2+1
19. 1+2+1
20. 1+2+1
21. 1+1+1
22. 1+1+1
23. 1+1+1
24. 1+1+1
25. 1+1+1
26. 1+1+1
27. 1+1+1
28. 1+1+1
29. 1+1
30. 1+1

1+1+1 reškia tablečių skaičių per dieną. Pusryčiai + Pietūs + Vakarienė


GymBeam AlphaMale Drink 400gGymBeam AlphaMale Drink 400gAlphaMale Drink yra testosterono skatintojas, turintis galingą poveikį turinčius ingredientus gerai tirpstančių miltelių pavidalu.Sužinok daugiau!