UltraVit One Daily 50+ 60 tab.

Parabolan (Trenbolone hexahydrobencylcarbonate)

Parabolan (trenbolone hexahydrobencylcarbonate) stipraus androgeninio poveikio oralinis/injekcinis steroidinis preparatas. Tai ganėtinai nesenas steroidinis preparatas: kompanija „Negma Labaratories“ Parabolan‘ą į rinka išleido 1980m.Iki šiol (oficialiai) Parabolaną gamina tik viena firma. 1997m gamintojai iš rinkos išėmė injekcinę formą, tačiau juodojoje rinkoje ją greitai pakeitė pogrindinių laboratorijų Parabolan injekcinė versija.Šiuo metu galima nusipirkti originalaus Parabolano tik tablečių forma.Šis steroidinis preparatas yra labai vertinamas už savo išskirtines savybes pažengusių kultūristų ir jėgos atletų tarpe.

Gamintojai

Parabolan76 mg/1.5ml : Negma Prancūzija (išimtas iš rinkos)
Parabolan Tab. 25mg, British Dragon, Tailandas

Ypatybės

Parabolan yra išskirtinis preparatas: jį vartojusieji atletai turėtų sutikti su teiginiu kad šis preparatas iš paprasto žmogaus padeda „mutuoti“ į sportininką. Pagrindinė savybė išskirianti Parabolaną iš kitų stipraus androgeninio poveikio steroidiniu preparatų yra tai, kad šiam steroidui nebūdinga aromatizacija(t.y. šis preparatas nevirsta estrogenais, todėl nekaupia organizme vandens). Parabolan dėl stipraus androgeninio poveikio tikrai nėra skirtas pradedantiesiems ir tuo labiau moterims. tiprus androgeninis poveikis ir aromatizacijos nebuvimas, leidžia pasiekti puikių rezultatų tiek masės tiek jėgos atžvilgiu.Jėgos padidėjimas naudojant šį preparatą yra stulbinamas. Raumeninė masė priaugta su Parabolan bus gana solidi, neįtikėtinai „sausa“ ir tvirta.Parabolanas pagreitina metabolizmo procesą ir riebalų deginimą, todėl jau po kelių savaičių atletai vartojantys Parabolan pastebės jėgos padidėjimą, viso kūno raumenų tonuso pagerėjimą, riebalinio sluoksnio sumažėjimą.Kultūristams priešvaržybiniu laikotarpiu baltyminės dietos metu šis preparatas turi išskirtinę savybę suteikti raumenims „aštrumo“ ir „išbaigtumo“ įvaizdį. Dėl stipraus androgeninio poveikio Parabolan padeda išvengti persitreniravimo ir pagreitina raumenų atsistatymą.Kai kuriems atletams užstrigusius rezultatus pradeda „pramušti“ būtent šis preparatas.Parabolan kultūristų bei jėgos atletų tarpe yra vienas pagrindinių steroidų ruošiantis varžyboms.

Šalutinis poveikis

Parabolan – stiprus ir gana toksiškas androgeninio poveikio prepratas todėl šis preparatas nerekomenduojamas pradedantiesiems ir tuo labiau moterims. Vartoti Parabolan ilgiau kaip 8 savaites nerekomenduojama. Vartojant Parabolan didesnėmis dozėmis pastebėtas šalutinis poveikis inkstams ir kepenims. Preparatas daug labiau apkrauna inkstus nei kepenis.Sportinkai vartojantys didesnes šio preparato dozes skundžiasi šlapimo spalvos patamsėjimu ( kai kuriais atvėjais šlapimu su krauju),.tai aiškūs ženklai parodantys inkstų veiklos sutrikimus.Atletai vartojantys Parabolan, kasdien turi papildomai gerti trimis litrais vandens daugiau nei įprastai – didesnė skysčių gausa padės prasivalyti inkstams. Daugumai atletų vartojančių parabolan dėl jo stipraus androgeninio poveikio pasireiškia agresyvumas. Senesnio amžiaus atletams Parabolan gali sukelti prostatos padidėjimą.

Kai kurie atletai vartodajantys parabolan skundžiasi galvos skausmais pykinimu apetito sumažėjimu.Parabolan sumažina endogeninę testosterono gamybą todėl į kursui einant į pabaigą rekomentduojama įjungti testosteroninį preparatą. Kadangi šis preparatas nekaupia nei vandens nei druskų kraujospūdžio sutrikimai labai reti. Plaukų slinkimas pastebimas labai retai, nes Parabolan veiklioji medžiaga (trenbolone hexahydrobencylcarbonate) organizme nevirsta dehydrotestosteronu.

Moterims Parabolan vartoti ilgiau nei 4-5 savaites nerekomenduojama, tokį intervalą ir „protingas“ dozes pasirinkusios moterys dažniausiai sugebės išvengti arba sumažinti iki minimumo viralizacijos (galvos plaukų slinkimo) efektą Moterys kurios yra jautresnės adrogeninei trenbolone hexahydrobencylcarbonate daliai, po keliu savaičių parabolan vartojimo gali tikėtis nemalonių staigmenų, tokių kaip: balso tembro pažemėjimas, padidėjęs plaukuotumas, riebalinių liaukų uždegimas, libido sustiprėjimas,galvos plaukų slinkimas, klitorio hipertrofija. Padidėjęs plaukutumas, klitorio hipertrofija balso tembro pažemėjimas dažniausiai pasikeičia negrįžtamai.

Dozavimas, oralinė forma

Vyrams Paprastai sportininkai renkasi 25mg-50mg-75mg dienos dozę, tačiau jau vartojant 25mg per dieną galima sulaukti gerų rezultatų.Nerekomenduojama viršyti 50mg per dieną.Tai stiprus ir gana toksiškas preparatas todėl vartoti didelėmis dozėmis nerekomenduojama Pradedantiesiems nevertėtų viršyti 25-40mg preparato per dieną. Optimaliausia vartoti 40mg per dieną, ši dozė padės pasiekti tikrai gerų rezultatų nesukeliant didelio pašalinio poveikio. Parabolan sumažina endogeninę testosterono gamybą todėl į kurso pabaigą rekomentduojama įjungti testosteroninį preparatą

Rekomenduojama rinktis mažesnį šio preparato keikį(25mg-40mg per dieną) ir kombinuoti jį su kitais steroidais, tai padeda pasiekti gerų rezultatų ir sumažina pašalinį poveikį.

Kombinacijos
Kokybiškai masei:
25mg-40mg Parabolan( per dieną)
50mg Vinstrol (kasdien arba kas antrą dieną)
50mg Virormone (kasdien arba kas antrą dieną)
Jėgos prieaugiui ir gana kokybiškai solidžiai masei:
25mg-40mg Parabolan( per dieną)
20mg-30mg Methandrostenolon (Dianabol) /Methandianon (Per dieną)
250mg-500mg Sustanon (per savaitę)

Taip pat, sportinkai pasiekia labai gerų rezultatų Parabolan naudodami kartu su augimo hormonais

Moterims Vartoti Parabolan dėl jo stipraus androgeninio poveikio moterims tikrai nerekomeduojama. Moterims nusprendusioms vartoti šį preparatą nerekomenduojama viršyti 10mg per dieną, tačiau jau vartojant tokį kiekį reikėtų tiketis pašalinio androgeninio poveikio.

Vartojimas Dienos dozę sportinkai dažniausiai paskirsto į du tris kartus.Parabolan vartojamas prieš valgį arba valgio metu, užgeriant dideliu(tikrai dideliu) kiekiu vandens, taip preparatas bus gerai pasisavinamas ir mažiau dirgins skrandį. Atletai vartojantys Parabolan, kasdien turi papildomai gerti trimis litrais vandens daugiau nei įprastai -didesnė skysčių gausa padės prasivalyti inkstams.

Injekcinė forma

1997m. Oficialūs Parabolan gamintojai iš rinkos išėmė injekcinę preparato formą, progrindinės labaratorijos tuoj užpildė šio preprato trūkumą juodojoje rinkoje, tačiau nusipirkti kokybiško parabolan pasidarė problematiška.

Dozavimas

Nuo 76 mg/1.5ml 2-3 kartus per savaitę iki 76 mg/1.5ml 1-2 kartus per dieną( kai kurie atletai vartoja tokią dozę likus kelioms savaitėms iki varžybų). Pradedantiesiems nerekomenduojama viršyti 76 mg/1.5ml 2-3 kartus per savaitę. Optimaliausia vartoti 76 mg/1.5ml 3 kartus per savaitę, ši dozė padės pasiekti tikrai gerų rezultatų nesukeliant didelio pašalinio poveikio. Parabolan sumažina endogeninę testosterono gamybą todėl į kurso metu ar bent kursui einant į pabaigą rekomentduojama įjungti testosteroninį preparatą.Rekomenduojama rinktis mažesnį šio preparato keikį(76 mg/1.5ml 2-3 kartus per savaitę) ir kombinuoti jį su kitais, steroidais tai padeda pasiekti gerų rezultatų ir sumažina pašalinį poveikį.

Kombinacijos

Kokybiškai masei
76 mg/1.5ml Parabolan (3 kartus per savaitę)
50mg Vinstrol (kasdien arba kas antrą dieną)
50mg Virormone (kasdien arba kas antrą dieną)
Jėgos prieaugiui ir gana kokybiškai solidžiai masei:
76 mg/1.5ml Parabolan (3 kartus per savaitę)
20mg-30mg Methandrostenolon (Dianabol) /Methandianon (Per dieną)
250mg-500mg Sustanon (per savaitę)

Taip pat, sportinkai pasiekia labai gerų rezultatų Parabolan naudodami kartu su augimo hormonais

Moterims Vartoti Parabolan dėl jo stipraus androgeninio poveikio moterims tikrai nerekomeduojama. Moterims nusprendusioms vartoti šį preparatą nerekomenduojama viršyti 76 mg/1.5ml Parabolan per savaitę, tačiau jau vartojant tokį kiekį reikėtų tiketis pašalinio androgeninio poveikio.

Injekcijos

Injekcijoms naudojama 35mm-40mm adatos injekcijas galima atlikti į sėdmenis taip pat sportininkai renkasi ir kitas raumenų grupes, dažniausiai pečius, tokiu atveju reikėtų naudoti mažesnio“kalibro“ adatas Praktika parodė kad raumenų grupės į kurias atliekamos injekcijos auga sparčiau taip pat labiau jaučiamas „pumpavimo efektas“. Atletai vartojantys Parabolan, kasdien turi papildomai gerti trimis litrais vandens daugiau nei įprastai -didesnė skysčių gausa padės prasivalyti inkstams.


Haya Labs DHEA (dehidroepiandrosteronas) 60 arba 180 tabl.Haya Labs DHEA (dehidroepiandrosteronas) 60 arba 180 tabl.Maisto papildas su veikliąja medžiaga DHEA, kuri pašalina streso ir nerimo simptomus bei padeda pagerinti sportinius rezultatus, įskaitant ištvermės didinimą ir svorio metimą.Sužinok daugiau!