UltraVit Vitaminas C 60 kaps.

Sustanon 250, Sustaretard 250

Sustanon labai populiarus steroidas sportininkų tarpe, jis naudojamas masei ir jėgai padidinti,pasižymi greitu ir stipriu veikimu. Sustanon – injekcinis, aliejinio pagrindo steroidinis preparatas – keturių testosteronų mišinys: Testosterone Propionate / Phenylpropionate / Isocaproate / Decanoate.

Šių keturių testosteronų kiekis yra paskaičiuotas laiko tarpui, kad jie cikliškai veiktų vienas po kito, taip užtikrindami preparato ilgą ir efektyvų veikimo tarpą. Sustanon patekęs į organizmą pradeda veikti po dienos ir išlieka veiksmingas apie 2 sav. Ilgas veikimo tarpas pagrinde užtikrinamas dėl sudėtyje esančio: Testosterone Decanoate.

Gamintojai

„Durandron“ 250 mg/ml: „Organon“ Ispanija
„Sustanon“ 250 mg/ml: „Ravasini“ Italija
„Sustanon 250“ 250 mg/ml: „Organon“ Didžioji Britanija, Olandija, Suomija, Indija, Rusija, Portugalija
„Sustaretard“ 250 mg/ml: „Organon“ Indija
Sostenon 250 250 mg/ml; Organon Mexico, ES
Sostenon 250 250 mg/ml; Organon GB, NL, FI, India, Russia, TK, CZ, BG
Sustanon’250′ 250 mg/ml; Organon Thailand
Sustenon 250 250 mg/ml; Organon PT
Veterinary: Deposterone Gouglund Syntex Mexico
Testono’n 250 mg/ml; Ttokkyo Labs
Durateston250 250 mg/ml; Organon BZ

Ypatybės

Sustanon pasižymi stipriu androgeniniu ir anaboliniu poveikiu, todėl puikiai tinka staigiam jėgos ir masės prieaugiui pasiekti.Sustanon pasižymi geresniu veikimu, mažesniu vandens kaupimu ir pašaliniais efektais nei : Testosterone Cypionate ir Testosterone Enanthate.Nors Sustanon protingomis dozemis nestipriai aromatizuojasi, tačiau patartina vartoti anti-estrogena, kad tokiu budu sumažinti veikiančių estrogenų pašalinius efektus ir padidinti rezultatų išliekamumą.Dar viena keista Sustanon ypatybė ta kad organizmas nepripranta prie šio preparato: praktika parodė kad atletai vartojantys didelį šio preparato kiekį kito kurso metu sumažinę dozę sulaukia gero efekto. Sustanon neturi neigiamos ytakos kepenų veiklai: kepenys gali metabolizuoti beveik neribotą testosterono kiekį (2 g žiurkės kepenų gali metabolizuoti 100 mg testosterono per dieną).
Rezultatų išliekamumas: ~ 60% / aptinkamumas organizme: ~ 5 mėn.

Pašalinis poveikis

Priklausomai nuo vartojimo laiko ir dozių, Sustanon gali tureti paprastus androgeninius pašalinius poveikius: tokie kaip akne, agresivumas, seksualine superstimuliacija, riebi oda, greitesnis plauku kritimas, sumazinta lytiniu hormonu gamyba. Vandens kaupimas ir ginekomastija laikosi prie Sustanon normos riboje.
Vartojant normaliomis dozėmis pašalinio poveikio kepenims nėra, prie didesnių doziu kepenų rodikliai gali pakilti tačiau nutraukus vartojimą viskas gryžta į normą. Moterims nerekomenduojama vartoti testosteroninių preparatų dėl didelio androgenų padidėjimo organizme.

Veikliosios medžiagos

Testosterone Propionate 30mg
Testosterone Phenylpropionate 60mg
Testosterone Isocaproate 60mg
Testosterone Decanoate 100mg

Veikimo principas

Geras šio preparato veikimas pagrįstas jo sudėtimi ir sudėtyje esančių testosteronų proporcijomis: testosteronų kiekis yra paskaičiuotas laiko tarpui, kad jie cikliškai veiktų vienas po kito, taip užtikrindami preparato ilgą ir efektyvų veikimo tarpą.

Dozavimas

Sustanon injekcijų dažnumas neturėtų buti retesnis nei kas savaitę (max 10d.). Sportininkų vartojamo prepaparato kiekis labai įvairus nuo 250mg per savaitę iki 1000mg per dieną. Tačiau vartojant tokias dozes pašalinio poveikio išvengti neįmanoma.Dažniausiai vartojama 250mg-1000mg per savaitę.Geriems rezultatams pasiekti daugumai užtenka 250mg-500mg per savaitę. Sustanon labai gerai saveikauja su kitais steroidais (Deca Durabolin, Methandrostenolol/Methandienon), todėl geriau pasirinkti mažesnę Sustanon dozę ir jungti jį su kitais steroidais, taip bus pasiekiamas geresnis rezultatas ir mažesnis pašalinis poveikis.

Moterims nerekomenduojama vartoti testosteroninių preparatų dėl didelio androgenų padidėjimo organizme,tačiau tai nesustabdo kai kurių atlečių nuo testosterono vartojimo. Moterys kurios vartoja testosterona ar noretų jo pabandyti neturėtų viršyti: 250mg Sustanon kas10-14 dienų dozės ir vartojimas neturėtų būti ilgesnis nei 6 savaitės.

Galimos kombinacijos (kursai)

200mg – 400mg Deca-durabolin (per savaitę) + 200mg – 500mg Sustanon 250 (per savaitę) + 20mg-30mg Dianabol (per dieną).

Injekcijos

Injekcijoms naudojama 35mm-40mm adatos, injekcijas reikėtų atlikti į sėdmenis (butent į sėdmenų viršutinės dalies vidinį ketvirtį) todėl kad šitas preparatas pasižymi skausmingu „išsivaikščiojimu“. Ampolę prieš injekciją reikėtų pašildyti, tai galima padaryti papraščiausiai į puodelį ypilus karšto vandens ir ymetus ampulę (nebijokite ampolė netruks net nuo verdančio vandens). Pašildyta ampolė išimta iš indo su karštu vandeniu labai greitai atšala todėl reikia nedelsiant atlikti injekciją. Atlikus injekcija, injekcijos vietą rekomenduojama pašildyti termoforu bent 30min. tai padės preparatui geriau „išsivaikščioti“ ir sumažins galimus skausmus.


Swanson Maca 500 mg 60 kaps.Swanson Maca 500 mg 60 kaps.Swanson Maca yra gaminamas iš vaistažolių be jokių priedų. Kiekvienoje kapsulėje yra 500 mg Maca šaknies ekstrakto.Sužinok daugiau!