UltraVit Vitaminas C 60 kaps.

Trumpai apie steroidus

Anaboliniai steroidai tai sintetiniai vyriško hormono testosterono gamintojai. Tokių preparatų vartojimas gali pakankamai padidinti testosterono lygį organizme. Vartojantys steroidus atletai žymiai greičiau priaugina raumenų masę, tampa stipresni ir ištvermingesni. Bet visgi minusų kiekis steroidų vartojime pakankamai viršija pliusų kiekį. Vartojantys steroidus neišvengiamai susiduria su kepenų ir inkstų problemom. Steroidai išvysto cholesterino kiekį, būna diabetas.

Pradedant vartoti steroidus, sportininkas nuo jų papuola į priklausomybę. Greitai auginant masę ir didinant jėgą, atletas pripranta prie tokios savo raumenų sistemos lygio, o nustojant vartoti steroidus neišvengiamai veda prie raumenų masės ir jėgos sumažėjimo. Kad viską atstatyti, vėl imasi švirkštų ir tablečių. Kaip kelių kartų pasirodymo rezultatas, stebinant visus savo sudėjimais ir formomis, kultūristas po apsilankimo pas gydytoją, praranda formą (gyvent juk nesinori) Rezultatai jėgos atžvilgiu krenta iki pradinio lygio. Raumenys staigiai mažėja. Bet lieka pašaliniai steroidų vartojimo poveikiai. Dauguma sportininkų, vartojantys steroidus kenčia nuo psichinių sutrikimų. Agresijos priepuoliai pasikeičia į depresijos. Steroidų vartojimas padidina hormonų lygį organizme, tuo pačiu jis, pritaikytas pagal atvirkštinio ryšio principą, nustoja gaminti savo hormonus. Impotencija – lemtis savęs mylinčių idiotų, kurie negali susitaikyt su tuo ką davė jiems gamta, ir su steroidų pagalba nori tapti pranašesniais už kitus. Jeigu toks pranašumas iškeičiant į sveikatą ir šeimyninio gyvenimo džiaugsmus jums būtinas, tada galite pabandyt.

Dažna steroidų vartojimo pasekmė būna ir išorinis vyriškumo praradimas. Po steroidų vartojimo užbaigimo organizmas greičiau atstato moteriško hormono gamybą. Taip vadinamas „aromatinis“ efektas priveda prie krūtinės augimo pagal moterišką tipą. Tai dar vienas, ne pats baisiausias, bet labai išskirtinis steroidų efektas.

Pašalinis steroidų poveikis

  • Kraujo sutirštėjimas ir arterijų užsikimšimas
  • Kraujo riebalines sudėties pasikeitimas – širdies ligų rizika
  • Angliavandeninės apykaitos pažeidimas (diabeto rizika)
  • Padidintas kraujospūdis
  • Psichikos sutrikimas
  • Rizika susirgti inkstų vėžiu ir prostata
  • Seksualiniai sutrikimai
  • Impotencija ir nevaisingumas

Gerai pagalvokit, vartoti steroidus ar ne!


GymBeam Tribulus Terrestris 90% 120 kaps. ir ZMA 120 kaps.GymBeam Tribulus Terrestris 90% 120 kaps. ir ZMA 120 kaps.GymBeam Tribulus Terrestris 90% 120 kaps. ir ZMA 120 kaps. rinkinys su dovana.Sužinok daugiau!