UltraVit Vitaminas C 60 kaps.

Winstrol (Stanozolol)

Winstrol tai labiausiai paplitęs cheminės medžiagos Stanazolol prekinis pavadinimas. Stanazolol (Winstrol) yra Dihidrotetosteron atmaina,Stanazolol mažiau aromatizuojasi ir yra ilgesnio veikimo už savo pirmtaką. Šis preparatas turi dvi formas: oralinę ir injekcinę. njekcinė forma yra kur kas veiksmingesnė už oralinę, todėl ją renkasi didžioji dalis atletų. Šis steroidas mėgstamas tiek sunkiaatlečių tiek lengavaatlečių tarpe. Winstrol yra “pagelbėjes” ne vienam rekordininkui.

Veiklioji medžiaga: Stanozolol
Kiti pavadinimai: Androstanazol; Winstrol, Stromba
Cheminis pavadinimas: -androstano[3,2-c]pyrazolea-Hydroxy-17-methyl-5b17
CAS Registracijos numeris: [ 10418-03-8 ]
Cheminė formulė: C21H32N2O
Molekulunis svoris: 328.49

Gamintojai

Injekcinė forma(ampolės):
Winstrol Depot 50 mg/ml. “Zambon” Ispanija,Italija
Stromba 50 mg/ml. “Sterling Research” D. Britanija
Winstrol V 50 mg/ml; “Winthrop” JAV
Winstrol V 50 mg/ml; “Upjohn” JAV
Stanol V 100 mg/ml; “Ttokkyo Labs”

Oralinė forma(tabletės):
Winstrol 2 mg tab. “Zambon” Ispanija,Italija
Winstrol 2 mg tab. “Winthrop Pharm.” JAV
Winstrol 2 mg tab. “Upjohn” JAV
Stromba 5 mg tab. “Winthrop” Belgija,Šveicarija,Danija,Olandija,Vokietija
Stromba 5 mg tab. “Winthrop Sterling” Švedija
Stromba 5 mg tab” Sterling Research” D. Britanija
Stromba 5 mg tab “Sterling-Health” Vengrija Čekija

Ypatybės

Stanazolol (Winstrol)pasižymi maža aromatizacija – šio preparato pagalba užauginta raumenų masė bus tvirta ir “sausa” todėl šį preparatą vartoja dauguma kultūristų priešvaržybinio laikotarpio metu. Jėgos atletams šis preparatas padeda sustiprinti raumenų grupes nepriaugant daug svorio.Taip pat winstrol tinka sustiprinti atsiliekančias raumenų grupes, nes pastebėta kad raumenų grupės į kurias atliekamos injekcijos progresuoja labiau už likusias. Winstrol neturi stipraus androgeninio poveikio, bet pasižymi geru rezultatų išliekamumu ir mažu kenksmingumu.

Rezultatų išliekamumas ~90 proc
Aptinkamumas organizme:
– Oralinė forma 3 savaitės
– Injekcinė forma 8 savaitės

Šalutinis poveikis

Winstrol (Stanazolol) yra labai “švelnus” steroidinis preparatas. Retais atvejais vyrams ir moterims gali padidėti arterinis spaudimas. Ilgiau ar didesnėmis dozėmis vartojant preparatą gali pakilti kepenų veiklos rodikliai (tai daugiau būdinga Oralinei preparato formai) tačiau toki sutrikimai protingai vartojant Vinstrol(Stanazolol) yra labai reti. Moterims padidinus dozę gali pasireikšti balso tembro pažemėjimas ir kiti paprastieji androgeniniai pašaliniai efektai.

Dozavimas, injekcinė forma

Winstrol (vandens pagrindo) steroidinis preparatas, tai reiškia kad veiklioji medžiaga Stanazolol yra ištirpinta vandenyje, todėl skirtingai nuo aliejinio pagrindo steroidinių preparatų jis yra pasisavinamas kur kas greičiau, todėl šio preparato injekcijos turi būti ir kur kas dažnesnės.

Vyrams

Sportininkai preparato dozę renkasi įvairiai nuo 50 mg kas antra diena iki 100 mg kasdien. Dėl preparato greitos absorbacijos injekcijos neturėtų būti retesnės kaip kas antrą dieną. Optimali dozė 50 mg per dieną, tačiau praktika parodė kad Vinstrolas gali būti vartojamas net du kartus per dieną po 50mg. Vyrams dėl androgeninio poveikio trūkumo šis preparatas pats vienas negali garantuoti stipraus, stabilaus efekto tiek masės tiek jėgos atžvilgiu.Vinstrol nėra toks steroidas kuris vartojamas vienas. Norint pasiekti gerų rezultatų Winstrol būtina kombinuoti su stipresniais androgeniniais preparatais.

Galimos kombinacijos

Winstrol + Parabolan Tai turbūt pati populiariausia kombinacija kuri užtikrina kokybiškos masės bei jėgos prieaugį ir gerą rezultatų išliekamumą. 50mg Winstrol ( kasdien arba kas antrą dieną). 25-50mg Parabolan tab. (kasdien) arba 76mg/1,5ml Injekcinė formos Parabolan (kas 1-3 dienos). Taip pat Winstrol galima kombinuoti ir su kitais preparatais turinčiais stiprų androgeninį poveikį kaip: Anapolon50, Dianabol (Methandrostenolon), Sustanon Augimo hormonais ir pan.

Moterims

Winstrol nepasižymi dideliu androgeniniu poveikiu, todėl yra tinkamas ir moterims moterims rekomenduojama oralinė preparato forma kuri yra silpnesnė, tačiau nemažai sportininkių renkasi injekcinį preparatą. Moterims nerekomenduojama viršyti 50mg-100mg Vinstrol (per savaitę) tačiau taikant tokias dozes, dėl greito preparato susiskaidymo organizme, nebūtų logiška rinktis injekcinę formą, todėl moterys pasirinkusios injekcinę forma dažniausiai vartoja 50mg Winstrol kas antrą dieną, tačiau tokias dozes vartojančios atletės neišvengia androgeninio poveikio.

Injekcijos

Injekcijoms naudojama “insulininės” adatos. Pastebėta kad raumenų grupės į kurias atliekamos injekcijos auga sparčiau už likusias todėl sportininkai dažniausiai pasirenka atsiliekančias raumenų grupes pvz: blauzdos, pečiai, tricepsas, trapecija ir pan. Winstrol injekcijos, jas atliekant į kai kurias raumenų grupes yra skausmengesnės nei į likusias pvz: bicepsas krūtinė, todėl nepatartina naudoti šių raumenų grupiu. Į pasirinktos raumenų grupės raumenis injekcijas galime atlikti vieną dieną į vienos o kitą dieną į kitos pusės raumenį (pvz vieną dieną y kairįjį kita dieną į dešinįjį tricepsą) arba paros dozę dalinti pusiau ir ir atlikti injekcijas tą pačią dieną į abu (pvz kairį ir dešinį tricepsus ). Daugelis sportininkų pasirenka ne vieną bet kelias raumenų grupes pvz: pečius ir tricepsą, taip pasirinkdami sportininkai turi daugiau injekcijos taškų kas garantuoja “šviežius” receptorius, kurių dėka preparatas bus geriau įsisavinamas, be to bus išvengta randų liekančių po dažnų injekcijų į tą pačią vietą.

Oralinė forma vyrams

Vyrams patariama rinktis injekcinę šio preparato formą kuri yra stipresnio poveikio nei oralinė.Jeigu injekcinės formos Winstrol dozė turetų būti 50mg kasdien arba bent jau 50mg kas antra dieną tai vartojant oralinės formos preparatą dienos dozė neturėtų buti mažesnė nei 50mg, tačiau vartojant tokį kiekį oralinės formos preparato gerų rezultatų tikėtis neverta. Sportininkai pasirinkę oralinę Winstrol formą, kad sulaukti panašaus efekto kaip naudojant injekcinį variantą turėtų vartoti 50mg-100mg Winstrol per dieną. Vyrams dėl androgeninio poveikio trūkumo šis preparatas pats vienas negali garantuoti stipraus, stabilaus efekto tiek masės tiek jėgos atžvilgiu. Winstrol nėra toks steroidas kuris vartojamas vienas.Norint pasiekti gerų rezultatų Winstrol būtina kombinuoti su stipresniais androgeniniais preparatais.

Galimos kombinacijos

Winstrol + Parabolan Tai turbūt pati populiariausia kombinacija kuri užtikrina kokybiškos masės bei jėgos prieaugį ir gerą rezultatų išliekamumą. 50mg-100mg Winstrol (kasdien). 25-50mg Parabolan tab. (kasdien) arba 76mg/1,5ml. Injekcinė formos Parabolan (kas 1-3 dienos). Taip pat Winstrol galima kombinuoti ir su kitais preparatais turinčiais stiprų androgeninį poveikį kaip: Anapolon50, Dianabol (Methandrostenolon), Sustanon Augimo hormonais ir pan.

Moterims

Moterims oralinė Winstrol(Stanazolol) forma yra geras pasirinkimas, todėl kad moterims nereikia didelės preparato dozės ir dozę galima paskirstyti visai dienai. Taip vartojant preparatą androgeninio poveikio tikimybė sumažėja iki minimumo. Moterys pasirinkusios oralinę Winstrol formą neturėtų viršyti 10mg-16mg oralinio Vinstrol (Stanazolol) preparato per dieną.

Vartojimas

Vyrai pasirinkę oralinę Winstrol formą, dienos dozę dažniausiai padalina į dvi lygias dalis: Rytinę ir Vakarinę dozes. Moterims patartina paros dozę suvartoti per tris kartus, tai padės sumažinti androgeninio poveikio tikimybę. Winstrol (Stanazolol) tabletes geriausia vartoti prieš pat valgį arba valgio metu užgeriant dideliu kiekiu vandens, taip preparatas bus geriausiai įsisavinamas ir mažiau dirgins skrandį.


Swanson Mega Tribulus Extract 120 kaps.Swanson Mega Tribulus Extract 120 kaps.Vienoje kapsulėje yra 250 mg gulsčiosios ragužės vaisių ekstrakto (sudėtyje furostanolo saponino yra 100 mg).Sužinok daugiau!