UltraVit Vitaminas C 60 kaps.

Androl, Winstrol, Deca durabolin, Primobolan Depo, Proviron

Androl (Gemogenin, Anapolon 50, Oksitozon 50)

Oralinis preparatas, tabletės po 50 mg, 100 vnt. pakuotėje. Digidrotestosterono gaminimas, medicininis pavadinimas – oksimetalon. Pats stipriausias iš gaminamų anabolikų. Anabolinis ir androgeninis efektai aukšti vienodam lygyje. Suteikia labai daug jėgos ir raumenų masės. Labai toksiškas kepenim. Labai lengvai aromatizuojasi. Maždaug pusė vartojantiems sukelia ginekomastiją, todėl tuo pat metu reikia vartoti antiestrogenus, pvz nolvadeksą. Sukelia daugumą pašalinių poveikių: spuogai, plaukų kritimas, skrandžio skausmai, galvos skausmai, ginekomastija, aukštas spaudimas ir stipriai sulaiko vandenį. Taip pat įtariamas ir kancerogeninėm savybėm. Po ciklo pabaigos dažnai stebimas stiprus įgytų rezultatų praradimas. Preparatas stabdo natūralią testosterono gamybą.
Įprastas dozavimas: 1-5 tablečių į dieną, ciklas turi testis ne daugiau nei 4-5 savaitės.

Winstrol (Winstrol, Winstrol Depot), Stanozolol

Winstrol išplatintas „brandname“, po kurio parsiduoda preparatas „Stanazolol“. Stanazolol tai steroidas, pagamintas oraliniam vartojimui (tabletės po 2mg), bet gali būti ir injekcijų pavidale. Winstrol klasifikuojasi kaip anabolikas su žemu androgeniniu efektu, nežiurint į tai, oralinė preparato forma yra toksinė kepenim, labiau saugesnė skaitosi injekcijos forma. Jo anabolinės savybės prie to riboti, todėl jį vartoja kombinuojant su kitais preparatais, dažniausiai cikluose reljefui, kada didelis akcentavimas suteikiamas vandens ir riebalų kiekio mažinimo organizme. JAV-se didesnė paklausa turi Zambon, ispaniškas produktas. Jis gaminasi 2mg tabletėm, ir 50mg ampulėm vandens tirpalo.
Dozavimas įprastai susideda iš 10-25mg į dieną (tabletėmis), ir 25-50 injekcijomis.

Deca durabolin (Retabolil)

Deca durabolin – „brandname“ Organon firmos preparatui su pavadinimu „Nandrolon dekaonat“. Išleidimo forma – ampulės. Labai populiarus tarp atletų. Žemi androgeniniai, aukšti anaboliniai rodikliai. Puikus preparatas jėgai ir raumenų masei vystyti, suteikia kūnui tvirtą ir raumeningą išvaizdą. Mažai toksinis kepenim, natūraliai hormonų gamybai veikia neigiamiau, bet ne perdaug. Didelis vartojimo kiekis linkęs aromatizacijai, bet ne taip kaip testosteronai arba kiti anabolikai. Tarp pašalinių poveikių tenka akreipt dėmesį į kraujo sutirstėjimą, kas prie dehidracijos sukelia nosies kraujavimą. Sportininkai su sekme kombinuoja jį praktiškai su visais steroidais, preparatas yra puikus pagrindas kiekvienam steroidiniam ciklui. Po ciklo priauginti kilogramai ir centimetrai praktiškai nedingsta, bet su sąligą jeigu treniruočių intensyvumas nesumažės. Deca skaitosi geru preparatu pažeistų sąnarių gydymui. Deka labai stipriai pagreitina teigiamo azotinio balanso atsistatymui tarp treniruočių, ir atitinkamai, mažina atsistatymo laikotarpį. Po injekcijos efektas prasidėda nuo pirmųjų 3 dienų., pasiekia maksimumo 7-ai dienai, ir tesiasi nemažiau 3-jų savaičių. Mažai toksiškas. Vidutinis dozavimas vyrams 200-400mg į savaitę, vidutinė ciklo trukmė 2-4 menesiai.

Vartoti reikia tik bespalvį tirpalą. Nuosėdų atsiradimo atveju, ampulę reikia pašildyti vandenyje iki pilno nuosėdų ištirpdymo.

Primobolan Depo (Metenolona depo)

Skaitosi pačiu švariausiu ir pačiu minkščiausiu pagal veikimą anabolinių steroidų, nesiaromatizuoja, netoksiškas, androgeninės savybės žemos. Todėl vartojamas kaip vyrams, taip ir moterims. Efektyvus prie masės auginimo, bet greičiau suteikia raumenim tvirtumą ir gerą tonusą, negu padeda ištikrųjų priauginti didelių apimčių. Preparatas labai geras kombinuojant su kitais steroidais, jis sumažina vandens sukaupimą ir suminkština labiau galingesnių steroidų veikimą.

Proviron (Proviron/mesterolon)

Oralinis preparatas, tabletės po 25 mg, 50 vnt. pakuotėje. Tai daugiatikslinis androgeninis steroidas su anabolinėmis savybėmis, priskiriamas vyrams probleminėms iš hormoninio požiūrio, periodams. Preparatas pagal savo savybės unikalus, nes jis nėra paprastas 17-alfa androgenas. Palaiko sveikatą, duoda papildomą seksualinę energiją, jaunina. Vartojimas gali tęstis ilgą laiką be pertraukų. Pateikiant į kraują, preparatas priešinasi su estrogenais, užimant tam tikrus receptorius ir mažinant tuo aromatizuojantį efektą nuo kitų steroidų. Pats nesiaromatizuoja, kepenim ribotai toksiškas. Pilnai sutampa su kitų steroidų vartojimais. Dėl preparato struktūros ypatumo, jis nemažina savaime gaminamą organizmu testosterono kiekį. Įprastas preparato dozavimas 2-4 tabletės į dieną


Hi Tec Black Devil 240 kaps.Hi Tec Black Devil 240 kaps.Naujos kartos revoliucinis produktas, maksimaliam naturalaus testosterono skatinimui.Sužinok daugiau!