UltraVit Vitaminas D3 2000IU 180 kaps.

Trenbolone Acetate (Tren A)

Trenbolone Acetate (Tren A) be abejones galingiausias injekcinis preparatas naudojamas auginti raumenų masę. Jo savybės nėra visada gerai suprantamos. Šiame straipsnyje pabandysime atskirti išsigalvojimus nuo tikrų faktų ir suprasti ar Tren A yra tinkamas Jums.

Trenbolone Acetate Profile
(17beta-Hydroxyestra-4,9,11-trien-3-one)
(Trenbolone Base + Acetate Ester)
Formula: C20 H24 O3
Molecular Weight: 312.4078
Molecular Weight (base): 270.3706
Molecular Weight (ester):60.0524
Formula (base): C18 H22 O2
Formula (ester): C2 H4 O2
Melting Point (base): 183-186C
Melting Point (ester):16.6C
Effective Dose (Men):50-150mg ED
Effective Dose (Women): Not recommended
Active life: 2-3 days
Detection Time: 5 months
Anabolic/Androgenic ratio: 500/500

Tren A labai panašus į populiarųjį Nandrolone, jie abu yra 19-nor preparataim, kas reiškia testesrerone molekulė yra pakeista 19-toje pozicijoje, suteikiant mums naują junginį. Skirtingai nuo nandrolone, Tren A yra puikus preparatas masei ir raumenims kietinti, dauguma prieaugio yra raumenų skaidulos su minimaliu vandens kaupimu. Jis turi neįtikėtiną anabolinę (raumenų auginimo) savybę lygia 500. Kai lyginame su testesterone, kuris yra galingas masės statytojas ir turi anabolines savybes lygias 100, jūs galite įsivaizduoti Tren A potencialą. Kas suteikia Tren A tokį anaboliškumą? Tren A smarkiai padidina ypač anaboliško hormono IGF-1 hormono kiekį raumens audinyje, be to jis padidina raumenų „satelitinių“ ląstelių (ląsteles, kurios atsakingos už pažeistų raumenų atstatymą) jautrumą, IGG-1 ir kitiems augimo veiksniams. DNA kiekis raumens ląstelėje taip pat žymiai padidinamas.

Tren A turi labai stiprias rišamąsias Androgeniniu receptorių (A.R.) savybes, rišdamas jas daug stipriau nei testosteronas. Tai svarbu, nes kuo stipriau preparatas prisiriša prie androgeniniu receptorių tuo geriau preparatas veikia aktyvuodamas A.R. raumenų augimo mechanizmą. Taip pat yra įrodymų, kad veiklioji medžiaga prisirišanti prie A.R. turi įtakos riebalų netekimui. Pagalvokite, kad receptoriai yra spynos, o androgenai skirtingi raktai. Su kai kuriais raktais (androgenais) atidaromos spynos (receptoriai) daug geriau nei su kitais. Bet tai nėra pagrindine savybė, kuri nusako preparato efektyvumą. Anadrol neturi jokių pamatuojamu rišamųjų A.R. savybių, bet mes visi puikiai žinome jo potencialą auginant mase.

Tren A padidina azoto išsaugojimą raumens ląstelėse. Tai svarbu, nes azoto išsaugojimas yra svarbus indikatorius, nustatant kokiomis anabolinėmis savybėmis pasižymi preparatas. Tren A nuostabiosios statybines savybes čia nesibaigia. Tren A turi savybę rištis su anti-anaboliniais receptoriais (raumenų griovėjais) glucocorticoid hormonais. Tai taip pat turi efektą stabdant katabolinį (raumens griovėja) hormona cortisol.

Kita neįtikėtina savybė, kuri turi būti paminėta – padidinti maitinimosi efektyvumą ir mineralų pasisavinimą gyvuliams, kuriems buvo duodamas šis preparatas. Kad suprastumėt ką tai reiškia jums, maitinimosi efektyvumas yra dydis, kuris nusako kiek maisto reikia suvalgyti, kad būtų verčiamas į mėsą: kuo daugiau reikia maisto, tuo mažesnis efektyvumas. Atvirkščiai, kuo mažiau maisto reikia auginant mėsą, tuo didesnis efektyvumas. Jūs supratote mintį. Gyvuliai, kuriems buvo duodamas Tren A priaugdavo aukštos kokybes svorio, nors dietos nebuvo pataisytos/pakeistos, tokiu būdu pagerinant maitinimosi efektyvumą. Ieškant naujų junginių, kurie gali padidinti maitinimosi efektyvumą yra skiriami milijonai dolerių farmacijos industrijoje. Bet ką tai reiškia sunkiai besitreniruojantiems atletams? Maistas, kurį Tu valgai, bus geriau pasisavinamas auginant liesa raumenų masę. Vitaminai ir mineralai taip pat bus geriau absorbuojami, kas padės išlikti sveikesniems kurso metu.

Tren A yra labai androgeniškas hormonas, lyginant su testosteronu, kurio androgeninis skaičius lygus 100, o Tren A yra stulbinančiai didelis ir lygus 500. Labai androgeniški preparatai yra vertinami už efektyvumą. Jie turi įtaką jėgai ir keičia estrogenų/androgenų santykį, tokiu būdu mažina vandens kaupimą. Jeigu ataskaita apie Tren A nebuvo pakankamai gera, dabar ji gerėja. Tren A yra ypatingai geras padėjėjas mažinant riebalus. Viena iš priežasčių – jo galingas efektas maisto paskirstymui. Mažai žinoma, kad androgeniniai receptoriai yra aptinkami riebalų ląstelėse kaip ir raumenų. Androgenai veikia tiesiogiai A.R. riebalų ląstelėse, veikdamos riebalų deginimo procesą. Kuo stipriau androgenai prisiriša prie A.R., tuo labiau padidina riebalų deginimo efektą riebalų ląstelėse. Kai kurie preparatai netgi padidina A.R. skaičių raumenyse ir riebaluose, šis riebalų deginimo efektas būtų padidintas su vykstančiais tuo pačiu metu procesais gaunamais iš kitų junginių, pvz. iš testosterono.

Tren A skatina raudonųjų kraujo kūnelių gamybą ir padidina glikogeno kiekį, žymiai pagerinant atsistatymą. Kaip ir dauguma preparatų, Tren A efektyvumas priklauso nuo dozavimo: kuo didesnės dozės, tuo stipresnį poveikį jausite. Psichologiniai pasikeitimai yra puikiai žinomi kaip Tren A šalutinis poveikis. Androgenai padidina cheminės medžiagos kiekį smegenyse, kuri atsakinga už agresyvumą, kuris gali būti labai naudingas kai kuriems atletams norintiems pagerinti greitį ir jėga.

Tren A cheminė struktūra daro jį atspariu aromatizacijai (virsmui į estrogenus). Taigi Tren A ne vienas procentas nevirs į estrogenus. Tren A neiššauks tokių šalutinių poveikių kaip krutinės ląstelių augimą vyrams (gyno, kaliu cyckos [NAICE]), padidėjusį riebalų augimą, vandens kaupimą ir t.t. Tren A yra atsparus 5-alpha-reductase enzimui, šis enzimas verčia kai kurių preparatų hormonus į labiau androgeniškus, bet Tren A ši savybė neturi reikšmės. Tren A padidina androgeniškumo lygi iki 500, kas gali sukelti androgeniškumo pašalinius poveikius – plaukų slinkimas, prostatos padidėjimas, riebalinga oda ir spuoguotumas. Naudojant 19-nor mišinį kaip Tren A, taip pat padidinami visi šiai grupei būdingi šalutiniai poveikiai, libido dingimas (susitraukė sėklidės, erekcijos problemos), todėl kurso metu patartina naudoti testesteroną.

Acetato esteris yra trumpai veikiantis esteris prijungtas prie Tren A molekulės. Aktyvus 2-3 dienas, bet kad palaikyti vienodą koncentracija kraujyje, dažnai rekomenduojama kasdieninės injekcijos. Acetato esteris suteikia greitą ir aukštą hormonų koncentraciją, kuri yra labai veiksminga tiems, kuriems svarbus greitas prieaugis, kadangi esteris trumpai veikiantis, jis gali būti greitai nutraukiamas pastebėjus žymius pašalinius poveikius.

Ironiška, bet nors ir Tren A yra nuostabus varžybų preparatas, jis mažina thyriod lygį ir padidina prolaktiną. Rekomenduojama naudoti T3 (25mcgs/diena) kartu su Tren A, tai sumažins prolaktino gausėjimą/kilimą. Tačiau  šis preparatas yra blogas pasirinkimas atletams, kuriems svarbi ištvermė, nes jis mažina ištvermę, dėl to tai tampa didelė kliūtis daugumai atletų.

Keletas siūlomų kursų su Tren A

Augimas: Pastebėta, kad su estrogenu žymiai padidina masės augimą, nei vartojant vieną, aišku nesiūlome vartoti estrogenu, bet aromatizuojantys oraliniai anaboliniai steroidai, kaip dianabol ir ilgo veikimo esteriai, testesteronai kaip cypionatas arba enathatas, padidintų prieaugį.

Ryškinimas: Tren A geriausias pasirinkimas kokį turite. Geras pasirinkimas jungti su Winstrol, jis veiks organizme visiškai kitaip nei Tren A (veiks ne tiesioginiu receptoriniu būdu). Winstrol yra DHT preparatas, o Tren A yra 19-nor. Prijungus Testosterone, jūs gausite ryškinimosi ciklą, kuris turės poveikį iš pagrindinių 3-jų anabolinių steroidų šeimų (Testosterono, 19-nor ir DHT). Visi šie preparatai veikia skirtingais principais.

Prolaktinas – tai peptidinis hormonas, kurį išskiria hipofizis.Vyrams prolaktino reikšmė nėra visai aiški. Vyrams norma yra 86 – 390 mU/L

Trijodtironinas – tai hormonas, pasižymintis panašiu į tiroksiną periferiniu poveikiu. Visas T3 pasigamina iš T4. Trijodtironino poveikis periferijoje nepalyginamai stipresnis nei tiroksino (T4). Trijodtironinas daug silpniau jungiasi prie transportinio baltymo – tiroksiną surišančio globulino (TBG). Hormono T3 (trijodtironino) skilimas ir pasišalinimas iš organizmo įvyksta maždaug per 36 valandas. Norint kliniškai vertinti T3 patologiją svarbu suprasti, kad didžioji šio hormono dalis susidaro ne skydliaukėje, bet periferijoje (kepenyse, inkstuose, fibroblastuose).T3 norma 1,2 – 2,7 nmol/l


GymBeam Tribulus Terrestris 90% 120 arba 240 tabl.GymBeam Tribulus Terrestris 90% 120 arba 240 tabl.Kiekvienoje Tribulus Terrestris tabletėje yra iki 600 mg Tribulus, kuris teigiamai veikia ištvermę, treniruočių efektyvumą, jėgą, skatina regeneraciją ir seksualinį aktyvumą.Sužinok daugiau!