UltraVit Vitaminas C 60 kaps.

Tu nesi hardcor’as

Girdėjau skundžiantis, kad visos sporto salės pradeda virsti minkštomis ir gražiomis. Aš esu vienas iš tų, kuris mėgsta hardcoro aplinką su milžiniškais svoriais krentančiais žemėn… Kreidos dulkės tvyro ore – ant įrankių ir pabirusios ant visų sporto salės grindų. Būnant iš rytų pakrantės, kur tik būna karšta, be galo karšta 4 mėnesius metuose, yra žiauru treniruotis be kondicionieriaus. Mano sporto salė turi kondicionierių, bet šūdas, jis sulūžta pusei vasaros per kiekvienus sušiktus metus. Kai jis nedirba, mes atidarome salės duris ir įleidžiame fanų, kurie cirkuliuotų tą troškų, tvankų, karštai drėgną orą.

Mano nuomonė yra tai, kad tai yra hardcoras, ir tai iš tikro jis….Iš dalies. Aš kaip tik grįžau iš kruizo ir pamačiau savo akimis koks iš tikro yra hardcoras. Aš atkreipiau visų dėmesį, kai išlipau pirmoje saloje. Žmonės tikrai įvertino mano pastangas. 4 diena kruizo metu, mes prisišvartavome St. Lucia ir nuėjome į paplūdimį. Mes nusprendėme užsisakyti vandens slides ir kol užsisakinėjom, 5 gerai sudėti vaikinai pastojo mums kelią. Jie buvo labiau sudominti mūsų treniruotėmis, negu nuomuoti mums vandens slides.

Grįžę po vandens slidžių nuotykių (daug pasakoti), jie nusivedė mus į savo sporto salę. Tai buvo konkretus statinys iš betono plokščių su šlakais apie 3 pėdų sienų storio. Dabar prisimenu. Tai buvo vėlyvas Kovas, kur temperatūra nebuvo vėsesnė negu 29+ laipsniai celsijaus. Be stogo – tuo metu kepiau saulėje gyvas. Tai dar ne viskas…sporto salė buvo pastatyta apie 25 pėdas priešais vandenyną. Jei žinai apie sūrų vandenį ir orą apie jį, tai priverčia metalą rūdyti. Taigi šitie vaikinai bėgiojo aukštyn žemyn paplūdimį visą dieną, dirbo, nuomavo vandens slides, bandydami pagyvinti gyvenimą. Po to jie eis „į“ savo sporto salę, į tą be stogo, be kondicionieriaus, be fanų ir visa sporto įranga padengta rūdimis. Dabar nestovėjau žiūrėti treniruotės, bet užmetant akį į juos, mačiau, jie visi sunkiai treniravosi.

Pagalvojau, kad tai nepakartojama, bet sekančią dieną prisišvartavome Antiguanoje. Prie manęs priėjo kitas didelis vaikinas. Mes pradėjome kalbėtis ir jis aprodė salą… Pasakojo apie papildų atsargas, kurias jie turi ir nuvedė mane ten. Jie tik tais turėjo 3 kibirus Whey Protein ir 1 Animal Cuts dėžutę. Man buvo šokas – daugiausia šitų vaikinų yra vargingi turėti internetą, ar gyventi nevaržomi bet kur, taigi jie neturi galimybės pirkti papildus ir aš atsižvelgiau į tai. Broliai, mes esam išpaikinti. Dauguma sporto salių turi oro kondicionierius, ar minimum turi stogą ir elektrą bei vandenį. Turime lengviausių galimybių įsigyti geriausius papildus visame pasaulyje… Mes galime juos užsisakyti ar nusipirkti parduotuvėse ar atsisiųsti internetu.

Šie vaikinai turi didelę aistrą sportui. Tai buvo nepakartojama. Kiekviena kartą, kai pamanau, kad yra per karštą, ar nebegaliu būti permirkęs prakaitu, aš primenu sau kokias turime geras sąlygas sportui. Aš pagalvosiu apie tuos vaikinus, kurie kiekvieną dieną dirba ant saulės fizinį darbą. Kaip jie negali įsigyti papildų, jei kas galėtų jiem padėti. Dabar tai yra sumautas hardcoras. Tai yra tai, apie ką eina šneka, tu darai tai, nes myli šį sportą, ne tam, kad gautum merginą, ne tam, kad būtum blogas bičas, tu treniruojiesi, nes tau tai patinka, nes tai yra dalis tavo gyvenimo.


Dymatize Creatine (Creapure ®) milteliais 300/500 gDymatize Creatine (Creapure ®) milteliais 300/500 gDymatize Creatine (Creapure ®) milteliais yra puikus pasirinkimas intensyvių treniruočių metu.Sužinok daugiau!

Komentarai Tu nesi hardcor’as

  1. Disco says:

    As nesu hardcoras!

Parašykite komentarą