UltraVit One Daily 50+ 60 tab.

Interviu su Inga Neverauskaitė pagal Hardfitness žurnalą

1) Pristatykite save. Kas daro tave išskirtine? Kas yra ta Inga Neverauskaitė?
Aš nelaikau savęs ypatinga ar išskirtine. Inga Neverauskaitė – tai aš – žmogus turintis standartinius norus, kuris siekia kuo geriau pasirodyti visuose gyvenimo situacijose, atsižvelgiant į aplinkinius.

2) Gal galite trumpai papasakoti apie savo šeimą, draugus, jus supančius žmones?
Mano tėvai vis dar gyvena Lietuvoje, tuo tarpu mano sesuo įsikūrusi Londone. Aš ir mano vyras Robertas aplankome juos kada tik galime. Mes gyvename Mansfielde (Nottinghamshiro apskritis), miestelyje kuris randasi buvusių anglies kasyklų vietovėje. Šis miestelis randasi Šervudo girios pakrastyje, kuri yra garsi tuo, jog čia buvo garsiojo plėšiko Robino Hudo slėptuvė. Ten dažnai atsivežame pasivaikščioti savo Toyterjero veislės šuniuką Timį. Turime daug draugų tiek iš Anglijos, tiek ir vietinių lietuvių. Bendravimas su jais nuslopina namų ilgesį.

Inga Neverauskaitė

3) Kaip pradėjai dalyvauti varžybose?
Visko pradžia – fitnesas. Profesionalo kortą įgijau laimėjusi Didžiosios Britanijos fitneso čempionatą. Nežiūrint į tai jog aš turėjau fitneso pagrindus, aš žinojau jog aš niekuomet nebūsiu pakankamai pasirengusi, kad prilygčiau išskirtinio lygio fitneso merginoms iš Jungtinių Valstijų. Šios merginos nepakartojamos! Aš nusprendžiau išmėginti savo jėgas Figūros varžybose ir niekuomet nežiūrėjau atgal.

4) Koks jūsų asmeninis požiūris i bendrą išvaizdą ir raumeningumą ruošiantis pasirodymui? Patinka „minkštesnė“ ar „kietesnė“ išvaizda?
Man patinka raumeningesnė išvaizda, kai sklandžiai matosi visi raumenys, tačiau taipogi manau, kad simetriškumas ir pasirodymas yra labai svarbus.

5) Kaip manai, ko teisėjai reikalauja iš „Figūros“ dalyvių? Ar jie visada susikalba su dalyvėmis, ko iš jų norima? Kanadoje pasirodė jog jie vieni kitus supranta labai gerai, ne taip kaip JAV.
Aš vis dar nesu įsitikinusi pagal ką teisėjai vertina dalyvius.Visuomet tarp prizinių vietų laimėtojų yra akivaizdus raumenų apimčių ir pasirengimo skirtumas.

6) Ko tau reikės kituose pasirodymuose? Psichologinio/fizinio pasiruošimo? Ar nieko?
Toliau dirbsiu visose srityse. Nėra ribų tobulinti savęs.

7) Kokia tavo tipinė treniruočių diena? Ar daug kardio treniruočių darai prieš pasirodymus?
Treniruojuosi pagal 4 dienų Splitą, kiekvieną kūno dalį kartą per savaitę. Pakartojimų skaičius 8-15 po 3-4 priėjimus ir 3-4 pratimus kūno daliai. Prieš varžybas treniruotę pradedu 20 minučių kardio 4 kartus per savaitę ir palaipsniui didinu iki 45-60 minučių 6 kartus per savaitę.

8) Kokia tavo dieta?
Dieta priklauso nuo mano pasiruošimo, nuo to, už kiek laiko bus varžybos ir pertraukos tarp varžybų. Savaitę prieš Olympia šiais metais, mano dietą sudarė tik kalakutiena, ryžiai, daržovės ir keli vaisiai.

9) Kaip reguliuoji savo skysčių vartojimą? Norėčiau konkretumo.
Dieną prieš varžybas išgeriu apie 6 litrus vandens. Varžybų dieną gurkšteliu tik tada, kai to tikrai reikia.

10) Kas tave motyvuoja treniruotis, laikytis dietos ir varžytis?
Mano pagrindinis tikslas – tobulėti. Daugelis profesionalių merginų mane įkvepia siekti aukščiausių standartų.

11) Papasakok kokį nors įdomų nutikimą iš pastarųjų varžybų.
Sutikau Bill‘ą Dobbins‘ą, kuris padarė foto sesiją raudonųjų uolų kanjone. Tai buvo nuostabi patirtis.

12) Kokia tavo nuomonė apie visą šitą fitneso, kultūrizmo industriją? Gal norėtum kažką pakeisti?
Aš beabejos padidinčiau Figūros varžybų skaičių Europoje. Suteikčiau daugiau galimybių europietėms pasivaržyti ir tapti žinomom. Kelionės į JAV tikrai brangios, norint sudalyvauti gerose varžybose.

13) Kuris iš visų buvusių tavo pasirodymų tau atrodo pats įspūdingiausias ir geriausias?
2004 metais Kalifornijoje. Tai buvo mano pirmosios profesionalų varžybos Amerikoje.

14) Ar keitei savo pasiruošimą prieš 2007 Olympia?
Dirbau kur kas sunkiau nei bet kada. Mano kūnas nereagavo taip kaip tikėjausi, todėl įtraukiau daugiau kardio treniruočių, pakeičiau treniruočių dienotvarkę į 2 dienų supersetų treniruotes. Dieta buvo kur kas griežtesnė. Niekada nesu taip sumažinusi angliavandenių kaip šiais metais prieš šias varžybas.

15) Ką manai apie 20% taisyklę, kurią IFBB pasiūlė taikyti atletėms moterims? Kodėl manai jie taip padarė? Ar manai jog dalyvės laikysis jos? Ar tai tiesiog nuplauks?
Tiesa pasakius nelabai daug žinau apie tai. Manau tai tiesiog pranyks ir nutils visos kalbos. Kai kas gal ir laikysis šių nuostatų, gal teisėjai pagaliau ims vertinti šiek tiek labiau raumeningesnes merginas….Kas žino?

16) Kokie pagrindiniai skirtumai tarp varžybų Lietuvoje ir JAV?
Lietuvoje šiek tiek kitokia atmosfera, nes nėra kalbos barjero. JAV merginos daug draugiškesnės, bet žavesys vaidina didesnę rolę nei Europoje.

17) Prašau papasakok apie tai kaip tu užaugai, ir ar turėjai kokios įdomios patirties jaunystėje?
Kilus iš kitos šalies, kuri randasi Rytinėje Europos dalyje, turėjai patirti daugybe skirtingų dalykų.

Taip, yra daug skirtumų tarp Lietuvos ir Jungtinės Karalystės. Kai kurie geresni, kai kurie blogesni. Pastarasis atsispindi augančiose pragyvenimo kainose. Labai didelis skirtumas tarp turtingųjų ir blogiau gyvenančiųjų. Žmonės labiau užsidarę ir santūrūs.

Lietuviai turi daug natūralesnius mitybos įpročius,be greito maisto užkandinių ant kiekvieno kampo. Jungtinėje Karalystėje, net ir maži miesteliai yra paveikti industrijos ir tu nepajusi to kvapo išėjęs laukan, kurį gali pajusti gimtinėje.

Aš turėjau labai laimingą vaikystę Lietuvoje.Užaugau mylinčioje bei rūpestingoje šeimoje. Mane ir mano seserį dažnai vesdavo į teatrą bei baletą, taipogi dažnai vykdavome į iškylas.Vasaros būdavo labai karštos,o žiemos labai šaltos, tačiau man patiko abu metų laikai. Daugybė mano klasės draugų pomėgių buvo panašūs į manuosius, todėl mes sudarydavome gerą kompaniją.

Aš buvau ugdoma siekti visko kas įmanoma savo jėgomis.Tai padėjo įgyti pasitikėjimą savimi.Tačiau Anglijoje vaikai akivaizdžiai yra lepinami ir gauna daugybe materialių dalykų kurių tik užsigeidžia.

18) Ar esi prieš tai sportavusi? Gimnastiką, futbolą, tinklinį ar dar ką?
Buvau aktyvi nuo pat vaikystės. Šokau, lankiau aerobiką ir gimnastiką

19) Kokia tipinė tavo diena?
Dažniausiai pusryčiauju 8 valandą ryte.Tuomet treniruotė po to grįžtu į namus, atsakau į laiškus, aptvarkau namus iki pietų. Pasiruošiu ir išvykstu į darbą 13 valandai. Grįžtu apie 21 valandą, tuomet belieka 8 valandas pamiegoti.

20) Kokia dabar tavo profesija?
Dirbu „Allied Boots“ firmoje, kuri tiekia medicininius preparatus tiek į Jungtinę karalystę tiek ir į Europą. Mano darbas susijęs su užsakymų atrinkimu ir patikrinimu. Visas darbas yra kontroliuojamas labai griežtai.


HSN Evocasein 2.0 (micelinis kazeinas + fermentai) + DigeZyme® 2kgHSN Evocasein 2.0 (micelinis kazeinas + fermentai) + DigeZyme® 2kg100% micelinis kazeinas (pakuotė 2kg). Iš žole šeriamų karvių. Kreminės tekstūros. Su Digezyme™. Tinka vegetarams.Sužinok daugiau!

Komentarai Interviu su Inga Neverauskaitė pagal Hardfitness žurnalą

  1. Evaldas N says:

    Labai seksuali , labai graziai nulieta :)

  2. atsakymas says:

    Labai grazi kaip nulieta panele ;)

Parašykite komentarą