UltraVit Vitaminas C 60 kaps.

Oralinis Turinabol

Oralinis Turinabol turi patį didžiausią anabolinį efektą, kuris yra sujungtas su palyginti žemu androgeniniu komponentu. Skalėje nuo 1 iki 100 androgeninis efektas yra žemas – tik 6, o anabolinis 53. Palyginimui Dianabol androgeninis efektas yra 45, o anabolinis 90. Oralinis Turinabol turi daug mažesnį efektą už Dianabol.

Jis nėra steroidas, su kuriuo greitai įgausi jėgos ar raumenų masės. Pasiekiami rezultatai gana akivaizdūs lyginant liesą raumenų masę. Vartojamas ilgiau nei kelias savaites pastebimas jėgos padidėjimas. Atletai vartojantys Turinabol neatrodys pabrinkę, tarkim kaip vartojantys Test, D‘bol, Anadrol.

Maksimali koncentracija pasiekiama vartojant 10, 20 arba 40mg per dieną. Testosterone koncentracija padidėja 1.5, 3.5 ar 4.5 karto. Tai aiškiai parodo šio junginio veiksmingumą, priklausantį nuo dozės dydžio. Atletas sveriantys apie 100kg turėtų vartoti tik 20mg per dieną. Patyrę kultūristai vartoja 8-10 tabletes, o tai yra 40-50mg per dieną. Daugybė entuziastu teigia, jog gerų rezultatų pasiekia su šiuo dozavimu. Matomas jėgos padidėjimas, labai mažas vandens užlaikymas, o estrogenų sukeliamas pašalinis poveikis yra labai retas. Nebe reikalo oralinis Turinabol populiarus tarp daugelio jėgos atstovų, kurie įvertino šias savybes.

Turinabol tinkamas tiek moterims, tiek vyrams. Dažnas ir efektyvus kursas – jungimas kartu su winstrol‘iu. Tai turėtų sumažinti kūno riebalus dietiniu laikotarpiu, didinant efektyvumą naudojami riebalus deginantys preparatai (Cleabuterol, Ephedrin, Salbutanol).

Dažnai užduodamas klausimas susijęs su tuo, kiek dienu prieš dopingo testą šis preparatas gali būti vartojamas, kad nebūtų rastas. Tai ganėtinai sunkus atsakymas. Yra duomenų , kad atletai kurie, vartojo tik oralinį Turinabo 10-15 tablečių per dieną, nutraukė vartojimą likus 5 dienoms iki dopingo testo ir rezultatai buvo neigiami.

Turinabol galimi šalutiniai efektai dažnai priklausomi nuo dozės ir yra specifiniai. Pagal polinkį moterims, dažniausiai pasitaikantys simptomai yra reti, kai dozė neviršija 20mg per dieną neužsitęsus vartojimui. Vyrams sumažėjusio testesterono gamybos galima išvengti, genikomastija išsivysto retai. Aukštas kraujospūdis, riebalų liaukų ir plonosios žarnos skausmas, bei nekontroliuojamas agresyvus elgesys yra išimtis. Padidėjęs libido yra dažnas atvejis.

Gamyklinėje pakuotėje parašyti nurodymai, jog kepenų funkcija yra reguliariai tikrinama, nes dėl didelių dozių yra rizika, kad pažeidus kepenis, jų nebebus galima atstatyti. Tad oralinis Turinabol nėra tas steroidas, kurį galima vartoti ilgą laiką. Vartojant neilgiau 6 savaičių po 10mg per dieną, jokių kepenų pažeidimų neaptinkama..


ICONFIT Maca Powder 250 gICONFIT Maca Powder 250 gOrganiniai mineralų milteliai, turintys daug vario, geležies ir vitamino C, yra Omega-3 ir Omega-9 riebalų rūgščių šaltinis.Sužinok daugiau!