UltraVit Vitaminas C 60 kaps.

Raumenys per mintis: 5x5x5 programa (Pavel Tsatsouline)

Priešingai nei kultūrizmo mitai, jėgos sportas yra ne apie tavo raumenis, o apie tavo protą. Susikaupimas gali kontroliuoti kūno raumenis ir priversti juos maksimaliai susitraukti. Kuo gilesnis susikaupimas, tuo stipriau gali susitraukti raumenys; kuo stipriau susitraukia raumenys, tuo stipresni jie auga.

Efektyvus „Raumenys per mintis“ jėgos treniravimas gali būti pasiektas lavinat jūsų gabumus sutraukti raumenis. Pats svarbiausias aspektas kurį gali išmokti, kad padidintum jėga yra puiki technika.

„Laikykite kiekvien1 kūno dalį įtempt1 viso judesio metu“. Tai geriausiai žinomas Ernie Frantz‘s paliepimas. Ernie yra powerliftingo legenda ir sėkmingas kultūristas savo fiziniais duomenimis nenusileidžiantis Franco Columbo‘s. Jis prisiekinėjo, kad įtempimų praktikavimas padėjo padidinti jėga.

Tavo smegenis galima palyginti su grotuvu, raumenis su garsintuvais, o pilvo ertme su garso stiprintuvu. Kuo didesnis spaudimas tavo pilve, tuo didesnė jėga, be jokių papildomų pastangų. Treniruokite didelio spaudimo kvėpavimą per kultūrizmo treniruotes ir su kiekvienu pakėlimu tapsite vis stipresni.

Ką darytum, jei norėtum išmokti žaisti tenis1? Per savait3 darytum vien1 treniruot3? Ne, tikriausiai žaistum taip dažnai, kaip tik leistų galimybės. Kodėl to nepritaikius jėgos sporte? Taip veikė Arthur Saxon, kuris pakėlė viena ranka virš galvos 400 svarų (181 kg).

Didinti jėgą reiškia naudoti didelius svorius. Bet ne per daug didelius! Maksimalus svoris nėra idealus; 70-80% 1PM yra to ko reikia. Niekada nesitreniruokite iki negalėjimo, visada palikite viena ar du pakartojimus atsargoje.

Didelis svoris reiškia maža pakartojimų skaičių. Geriausias pakartojimų skaičius jėgai yra 1-6, bet dar geriau yra 4-6 pakartojimai. 5 pakartojimai augina raumenis, pridėdami jėgos. Tarp serijų ir pratimų reikia pakankami pailsėti. Ilgas poilsio laikas leidžia tobulai kelti didelius svorius. Čia nėra „pumpavimo“ ir „deginimo“ efekto!

Rusijos mokslininkai nustatė, kad treniruotės suskaidymas į mažesnes dalis yra labai efektyvus principas. Todėl viena serija iš penkių pakartojimų, kiekvieną dieną yra efektyviau, už penkias serijas iš penkių pakartojimų kartą per savaitę. Tai atrodo neįprastai šiandieniniame kultūrizmo pasaulyje, bet aš manau, kad jūs labiau domina rezultatų siekimas, nei laikymasis nustovėjusių standartų.

Programa:
1. Išsirink 5 bazinius pratimus visam kūnui.
2. Atlikti visus pratimus penkis kart per savaitę, nuo pirmadienio iki penktadienio.
3. Atlikti tik viena serija iš 5 pakartojimų, paliekant kelis rezerve.
4. Susikaupk ir įtempk raumenis, energingai kvėpuok ir pasiduok rutinai.
5. Treniruokis 4 savaites, 5 savaite turėtum pasiekti 1PM ir keisti treniruočių tvarką.

Penktos savaitės pirmadienį reikia atlikti tris serija po viena pakartojimą, didinat svorį, bet tas svoris turi būti toks, kurį iškeltum be didesnių valios pastangų. Antradienį turėtum atlikti tą patį kaip ir pirmadienį, tik jau pasiekiant vieno pakartojimo maksimumą. Po to savaitės pertrauka ir nauja programa.


100% Whey Gold Standard 910 g ir metalinė plaktuvė dovanų!100% Whey Gold Standard 910 g ir metalinė plaktuvė dovanų!Optimum Nutrition 100% Whey Gold Standard - 910 g pakuotė (29 porcijos)Sužinok daugiau!

Komentarai Raumenys per mintis: 5x5x5 programa (Pavel Tsatsouline)

 1. Petras says:

  negi niekas neis bandet ? bent pakomentuokit sia programa. seip as pats jau siandien pradejau pagal ja sportuot. is pradziu pasirode kas cia tie penki pratimai. bet tikrai isgreze daugiau nei tikejausi is manes. tikrai nebuvo super issprogusiu venu kokios buna nuo izoliuotu pratimu. ir po treniruotes pirma kart toki apetita pajutau, seniau nevalgydavau tiek. stai kokius bazinius pratimus dariau as:

  Prisitraukimai(ant prisitraukimu tai esu visiskas slabakas, per sunkus savo nugarai, tai dariau su pagalba)

  Pritupimai su stanga(privercia pasijaust taip, tarsi istiesu kazka progresyvaus darytum)

  Mirties trauka(dariau pirma karta ir labai patiko)

  Stangos spaudimas gulint

  atsispaudimai nuo lygegriaciu(su papildomu svoriu)

  na dar i tarpus iterpiau presa keduteje taip pat, su tokiu svoriu, kad iseitu daugiausia po 8 pakartojimus.

  ziuresiu, kas bus po savaites taip sportuojant ir pakomentuosiu jei nepamirsiu.

 2. Piotras says:

  Sveiki, as jau 5 savaite sportuoju pagal si P. Tsatsouline metoda. Mano programa sudaro 2 skirtingos treniruotes kurias kaitalioju paeiliui:
  1 programa:
  1 Power Clean su stanga
  2 Military press su stanga (stangos spaudimas virs galvos stovint)
  3 Pritupimai su stanga
  4 prisitraukimai su svoriu

  2 programa:
  1 Pritupimai su stanga
  2 Stangos spaudimas ant lygaus suoliko
  3 Mirties trauka
  4 Atsispaudimai nuo lygiagreciu su svoriu.

  Rezultatais esu patenkintas. Pastoviai progresuoju, t.y. didinu svori.
  Rekomenduoju

 3. Salamaleikum says:

  Tikrai, jei norint padidint max darykit tikrai veikia dziaugiuos labai rezultatais.

 4. Vilius Bruzas says:

  Naudojau sia programa ir jega padidejo ,taip pat man ji patiko nes alikti visus pratimus igai netrukdavo.

Parašykite komentarą