UltraVit Vitaminas C 60 kaps.

Užmušk tinginį savyje

Tu labai pavargęs, kad reguliariai vaikščioti treniruotis? Labai užimtas? Neturi entuziazmo? Tada skaityk kas parašyta žemiau ir greit atgal į treniruoklių salę

Treniruokis kartu su draugu

Susirask sau partnerį kad kartu treniruotumėtės. Nes atsakomybė už treniruočių reguliarumą daug lengviau tempti dviem žmonėms nei vienam. Partneris treniruojasi šalia ir tu turi neatsilikti.

Susikurk savo idealą mintyse

Treniruotis šiaip „dėl sveikatos“ – neįdomu ir nuobodu. Įsivaizduok kaip tu turi atrodyti ar kiek privalai spausti nuo krūtinės ir pirmyn siek savo tikslo. Juk eit link savo užsibrėžto tikslo (tik žiūrėk kad jis būtų ne per toliausiai laiko prasme) azartiškas ir užvedantis procesas.

Treniruokis kad išspaustum viską iš savo sporto šakos

Jei tu užsiiminėji kokia nors sporto šaka, treniruotės štanginėje tau padės pasiekti geresnių rezultatų. Net jei tai šachmatai ar šaškės juk gera forma visa laik pravers.

Retkarčiais daryk sau nuolaidas

Jei labai jau nenori eit į salę daryk sau nuolaidas priėjimuose, tai vis tiek daug geriau nei visai nenueiti į salę. Jeigu visai be nuotaikos – paplaukiok baseine, pabėgiok, nueik į sauną.

Paįvairink treniruotes

Palaikyk savyje norą treniruotis įnešdamas į savo treniruočių programą naujus pratimus ir atsisakyk kitų – nereikalingų. Juk galima treniruoti tuos pačius raumenis skirtingais treniruokliais. Treniruotės tau nepabos jei juose atsiras kažkas naujo.

Kartais spjauk į visas dietas

Aišku, sveikas maistas – tai sėkmės pagrindas, bet labai griežtai laikytis dietos irgi neverta. Taigi jei tu intensyviai treniruojasi kartais gali sau leisti prisiryti kiek širdis geidžia. Pasiekei taip ilgai laukto rezultato – apdovanok save riebių mėsos gabalu, tegu tas gabalas šviečia tau prieš akis kai darai paskutinį priėjimą jei tau taip lengviau.
Abonimentą sporto klube pirk ilgam laikui į priekį.

Tai veikia daug geriau nei mokėti kiekvieną treniruotę. Kartais taip norisi praleisti treniruotę bet pinigai jau juk sumokėti ir tau reikia eiti stumdyti svorį. O po to tavo organizmas pasakys tau ačiū.

Treniruokis su privačiu treneriu

Griežtas grafikas, draugiški instruktorių veidai visa tai aišku truputi disciplinuoja, bet tai ne tas pats kas asmeninis treneris. Tu susitarei dėl treniruotės – turi eiti. Tavęs juk laukia, negražu juk pavesti žmogų. Be to treneris tau užduoda tokį krūvį kokį pats daryti tu nesiryžtum arba tingėtum ir dėl šios priežasties tavo pasiekimų grafikas sparčiai kyla aukštyn. O tai irgi puikus stimulas treniruotis.

Susirink daiktus iš anksto

Pagunda ryte nenueiti į treniruotę didžiulė, bet tašė sudėta vakar vakare, stovi koridoriuje ir tiesiog varo tave į sporto salę.

Vienu metu siek vieno konkretaus tikslo

Nereikia statyti priešais save maždaug tokio tikslo: noriu numesti svorio ir turėti gerą figūrą. Jūsų artimiausias tikslas turi būti konkretus ir suformuluotas prieš treniruotes. Jis neturi viršyti 1mėn (ta prasme pasiekti tikslą turit per 1men.) Pvz.: sumažinti preso apimtį 5cm, numesti 4kg ir t.t. Išsirinkai tikslą, puiku dabar nuspręsk per kiek privalai jį pasiekti ir pirmyn. Kam to reikia? Ogi tam kad galėtum nuspręsti ar efektyviai tu dirbi ir galėtum kontroliuoti savo užsiėmimus pvz.: tu matai kad viskas einasi gerai, gali dirbti truputi mažesniu intensyvumu ir atvirkščiai matai ko dar trūksta, reiškia reikia paspausti.

Treniruokis pagal grafiką

Pripratink organizmą prie grafiko. Stenkis treniruoti tomis pačiomis dienomis tą pačia valandą. Ir po kurio laiko tavo organizmas ant tiek pripras kad tu negalėsi nenueiti į treniruotę.

Saugok tai ką pasiekei

Atsimink praėjus mėnesiui po to kai tu mesi treniruotes tavo rezultatai nukris apie 20-30% (jei tu naujokas) ir 5-10% (jei turi gan ilgą užsiėmimų stažą). Pagalvok apie tai kai tinginys užvaldys tave.

Pasistenk kad tau būtų patogu

Jeigu tam kad papult į sporto salę tau reikia pravažiuoti per visą miestą, tu greičiausiai nesugebėsi reguliariai treniruotis. Bet jeigu iki sporto salės tau vos 2-3 žingsniai ar ji pastatyta kaip tik tavo kelyje iš darbo namo tai tuomet tai yra puikus variantas reguliariai treniruotis.


Quamtrax Iso Pro 907 g Quamtrax Iso Pro 907 g Quamtrax Iso Pro (907 g pakuotė) - išrūgų baltymų izoliatas gaunamas kryžminio srauto mikrofiltracijos (CFM) metodu. Nepriekaištingas skonis ir lengvai virškinamas.Sužinok daugiau!

Parašykite komentarą