UltraVit Vitaminas C 60 kaps.

Larry Scott – sėkmės paslaptys

Man nekantru pasidalinti su jumis savo atradimu. Nesenai aš treniravau bicepsus ant Skoto suolelio – tikrai sunkiai, su 50kg svorio hanteliais. Kada aš jau padariau du setus: apšilimo su 25kg ir 40kg, atėjo eilė 50kg. Paėmus vieną hantelį aš sėdau ant Skoto suolo ir paprašiau draugo, kad paduotų antrą hantelį.

Aš nesiruošiau dirbti griežta forma, tik ketinau padaryti keletą pakartojimų ir išbandyti save. Pirmas pakartojimas praėjo neblogai bet bedarant antra smarkiai suskaudo kairys petys.

Aš neišsigandau gavęs trauma. Bet žinojau, kad treniruoti rankas ant Skoto suolo grįšiu ne vėliau kaip kelių savaičių.

Po savaites pabandžiau padaryt priėjimą ir pažiūrėti ar liko traumos pasekmių. Skausmas beveik praėjo, bet liko diskomfortas. Todėl aš nusprendžiau pabandyti ką nors mažiau pavojingą. Aš nežadėjau treniruotis sunkiai bijodamas atnaujinti traumą.

Kažkas paliko EZ štangą su 10kg diskais ant horizontalaus suolelio. Aš pagalvojau: EZ štanga bicepsams aišku ne per geriausia. Bet galbūt aš galėsiu padaryt keletas priėjimų. Aišku bicepsai labai jau ir nedirbo. Jautėsi, kad dirba brachialis Jūsų naršyklė gali nerodyti šio vaizdo. raumuo, gerai nors skausmo petyje nebuvo.

Kiekvienas žino, kad norint pradirbti gerai bicepsus mažasis pirštas turi būti aukščiau didžiųjų pirštų.

Čia man gimė idėja! O jeigu aš paimsiu EZ  štangą ne ten kur įprastai, o kitose įlenkimuose, kur mažieji pirštais bus aukščiau didžiųjų. Aš pasilenkiau ir paėmiau štangą plačiau, kas automatiškai prispaudė mano alkūnes prie kūno. Man buvo labai nepatogu, startinė pozicija atrodė nieko gero nežadanti. Bet visgi pabandžiau padaryt keletą pakartojimų.

Dieve, kaip aš buvau nustebęs! Jausmas buvo nuostabus! Aš ką tik padariau rankų lenkimą kuris kažkiek daugiau apkrauna nugaros apačią ir priekinius deltų raumenis negu pačius bicepsus. Be to aš naudojau EZ štangą kas apskritai juokingą bicepsų pradirbimui bet ne šį kartą. Tai buvo nuostabu. Visą stresą gavo žemesnieji bicepso regionai ir labai jautėsi bicepsų darbas. Jokios apkrovos juosmeniui- tik bicepsas!

Bet svarbiausia tas aš niekad nebūčiau atradęs šio pratimo jai negauta trauma ir ieškojimas saugesnių pratimų. Aš uždėjau dar po penkis kilogramus ant kiekvienos štangos pusės ir padariau keletą pakartojimų. Petys visiškai neskaudėjo. Aš uždėjau dar po penkis ir toliau tęsiau, mano bicepsai džiaugėsi darbu!

Aš nusprendžiau apie tai papasakoti apie tai savo treniruočių partneriui Derekui Petersonui: Žiūrėk Derekai ką aš tuo parodysiu. Aš numečiau nuo grifo po penkis kilogramus ir palikęs tik po dešimt kilogramų ant abiejų štangos pusių . Dabar padaryk keletą pakartojimų su šita štanga. Kol kas aš jam neatskleidžiau savo paslapties. Kai jis padarė keletą pakartojimų aš pasakiau: Gerai padėk štangą ir paimk ją taip- aš parodžiau naują paėmimą.

O tai nuostabu! Jauti skirtumą? Aišku taip žymiai geriau. Tai mano naujas atradimas!

Jeigu jūs ieškote efektyvaus pratimo bicepsams ir pas jus nėra Skoto suolo, pabandykite šitą originalų EZ-štangos paėmimo būdą! Man labai gaila, kad apie tai aš sužinojau tik dabar. Manau, kad šis pratimas jums patiks labiau nei paprastas pratimas- rankų lenkimas su paprasta štanga.


Amix IsoPrime CFM Isolate 2000 gAmix IsoPrime CFM Isolate 2000 gAmix IsoPrime CFM - išskirtinai aukštos kokybės pieno išrūgų izoliatas turintis net 90 proc baltymų, itin didelį kiekį BCAA ir EAA, be riebalų, angliavandenių ir cukrų.Sužinok daugiau!

Komentarai Larry Scott – sėkmės paslaptys

  1. as says:

    kaskas naujo…

Parašykite komentarą